Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
prodavam wave nexus нишани Coil deus Майнлаб miladinka GOLD Spectrum lorenz TEKNETICS грунда tesoro nokta Minelab mask пират Simplex 5000 kupuvam голден маск VANQUISH врътка Fisher
 

 според вас кой е най-дълбокия монетар

Go down 
+12
comander
bulpan
PlovdivTrakiq
kolegata
stan960
van
Golden Mask
pet1r90
Aemilivs
djasko
slavitoooo
the_genata
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
stan960
Джадай
Джадай
stan960



според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 2 EmptyЧет Окт 22, 2009 9:12 am

www.garysdetecting.co.uk/ - трети вертикал трети хоризонтал от снимките по долу на страницата.
Върнете се в началото Go down
PlovdivTrakiq
Цезар
Цезар




според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 2 EmptyЧет Окт 22, 2009 9:16 am

Ясно ,в саита се казва че тежона е една от най-фобрите машини правени някога
Върнете се в началото Go down
bulpan
Легионер
Легионер
bulpan



според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 2 EmptyЧет Окт 22, 2009 11:56 am

the_genata написа:
rabotil sam gpx 4000 i sam xva6tal denar na 45cm no ima ujasna diskriminaciq !! daite svoite predlojeniq ima li po dobar .specialno za dalbo4ina me intresuva
объркал си сантиметрите бои
Върнете се в началото Go down
bulpan
Легионер
Легионер
bulpan



според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 2 EmptyЧет Окт 22, 2009 11:59 am

slavitoooo написа:
Aemilivs написа:
Много ми звучи несериозно някой като каже "извадих денар на 45 санта"
това ,че дупката е била 45 не значи,че на толкова е излезла...да не говорим,че при копаене на сигнала,ако е на определена дълбочина,засечения обект потъва и се движи ...

Виж колега чувал съм само ,че когато се копае гърне със злато трябва да се пази тишина защото златото потъвъло !!! Трябва да се пази тишина и да не се псува !!!!!!!!!!!!
Laughing Laughing Laughing Славчо може ли да се псува на ум ? Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 2 EmptyЧет Окт 22, 2009 12:21 pm

pet1r90 написа:
slavitoooo написа:
Aemilivs написа:
Много ми звучи несериозно някой като каже "извадих денар на 45 санта"
това ,че дупката е била 45 не значи,че на толкова е излезла...да не говорим,че при копаене на сигнала,ако е на определена дълбочина,засечения обект потъва и се движи ...

Виж колега чувал съм само ,че когато се копае гърне със злато трябва да се пази тишина защото златото потъвъло !!! Трябва да се пази тишина и да не се псува !!!!!!!!!!!!

въпроса ми е - как да разбера че копая гърне с злато ? Very Happy Very Happy Very Happy

E това и аз неможах да разбера !!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
djasko
Про-Консул
Про-Консул
djasko



според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 2 EmptyЧет Окт 22, 2009 12:28 pm

Golden Mask написа:
Имам GPX 4500 чисто нов със 6 търсещи сонди ( две моно и четири DD ) давам 1000 лв на този който ми покаже как се хваща денар на 40 см с него, като може да сложи която си иска сонда .
Deka si brq,da doida da si nzema parite. Laughing
Върнете се в началото Go down
djasko
Про-Консул
Про-Консул
djasko



според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 2 EmptyЧет Окт 22, 2009 12:33 pm

zanvan написа:
Golden Mask написа:
Имам GPX 4500 чисто нов със 6 търсещи сонди ( две моно и четири DD ) давам 1000 лв на този който ми покаже как се хваща денар на 40 см с него, като може да сложи която си иска сонда .
GP 3500 V IGRATA LI E
Xubavi ne6ta sam 4uval za 3500.Uvajavan e.
Върнете се в началото Go down
pet1r90
Цезар
Цезар
pet1r90



според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 2 EmptyЧет Окт 22, 2009 1:51 pm

slavitoooo написа:
pet1r90 написа:
slavitoooo написа:
Aemilivs написа:
Много ми звучи несериозно някой като каже "извадих денар на 45 санта"
това ,че дупката е била 45 не значи,че на толкова е излезла...да не говорим,че при копаене на сигнала,ако е на определена дълбочина,засечения обект потъва и се движи ...

Виж колега чувал съм само ,че когато се копае гърне със злато трябва да се пази тишина защото златото потъвъло !!! Трябва да се пази тишина и да не се псува !!!!!!!!!!!!

въпроса ми е - как да разбера че копая гърне с злато ? Very Happy Very Happy Very Happy

E това и аз неможах да разбера !!!!!!!!!!!!

а как ве каза че като се копа е гарне с злато трябва да семълчи от каде да знаем какво копаем или при секи сеигнал трябва да се мълчи ? Smile
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 2 EmptyЧет Окт 22, 2009 1:56 pm

pet1r90 написа:
slavitoooo написа:
pet1r90 написа:
slavitoooo написа:
Aemilivs написа:
Много ми звучи несериозно някой като каже "извадих денар на 45 санта"
това ,че дупката е била 45 не значи,че на толкова е излезла...да не говорим,че при копаене на сигнала,ако е на определена дълбочина,засечения обект потъва и се движи ...

Виж колега чувал съм само ,че когато се копае гърне със злато трябва да се пази тишина защото златото потъвъло !!! Трябва да се пази тишина и да не се псува !!!!!!!!!!!!

въпроса ми е - как да разбера че копая гърне с злато ? Very Happy Very Happy Very Happy

E това и аз неможах да разбера !!!!!!!!!!!!

а как ве каза че като се копа е гарне с злато трябва да семълчи от каде да знаем какво копаем или при секи сеигнал трябва да се мълчи ? Smile

Ама нищо неразбрахте !!!!!!! Колегата дето е изкопал денара на 45см. с ДЖИПИТО сигорно попържал на ум !!
Значи засичаго на 35см. после ПОПЪРЖА и той потъва на 45см. сега разбрахте ли ??????
Върнете се в началото Go down
pet1r90
Цезар
Цезар
pet1r90



според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 2 EmptyЧет Окт 22, 2009 2:09 pm

slavitoooo написа:
pet1r90 написа:
slavitoooo написа:
pet1r90 написа:
slavitoooo написа:
Aemilivs написа:
Много ми звучи несериозно някой като каже "извадих денар на 45 санта"
това ,че дупката е била 45 не значи,че на толкова е излезла...да не говорим,че при копаене на сигнала,ако е на определена дълбочина,засечения обект потъва и се движи ...

Виж колега чувал съм само ,че когато се копае гърне със злато трябва да се пази тишина защото златото потъвъло !!! Трябва да се пази тишина и да не се псува !!!!!!!!!!!!

въпроса ми е - как да разбера че копая гърне с злато ? Very Happy Very Happy Very Happy

E това и аз неможах да разбера !!!!!!!!!!!!

а как ве каза че като се копа е гарне с злато трябва да семълчи от каде да знаем какво копаем или при секи сеигнал трябва да се мълчи ? Smile

Ама нищо неразбрахте !!!!!!! Колегата дето е изкопал денара на 45см. с ДЖИПИТО сигорно попържал на ум !!
Значи засичаго на 35см. после ПОПЪРЖА и той потъва на 45см. сега разбрахте ли ??????
дам аз мисля че схванах - при копането някои път сигнала пада в дупката 3 4 пъти като му падне и е кадеса 45 см - това разбирам аз като потъване Very Happy
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 2 EmptyЧет Окт 22, 2009 2:09 pm

Да точно !!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
the_genata
Новобранец
Новобранец
the_genata



според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 2 EmptyЧет Окт 22, 2009 4:22 pm

Aemilivs написа:
Много ми звучи несериозно някой като каже "извадих денар на 45 санта"
това ,че дупката е била 45 не значи,че на толкова е излезла...да не говорим,че при копаене на сигнала,ако е на определена дълбочина,засечения обект потъва и се движи ...
kolega kat xvanax signala s gp-ito probvax s obiknoveniq aparat da go xvana i nqma6e reakciq daje i sled kato svalix edna pedq zemq pak nqma6e reakciq
Върнете се в началото Go down
the_genata
Новобранец
Новобранец
the_genata



според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 2 EmptyЧет Окт 22, 2009 4:23 pm

djasko написа:
Golden Mask написа:
Имам GPX 4500 чисто нов със 6 търсещи сонди ( две моно и четири DD ) давам 1000 лв на този който ми покаже как се хваща денар на 40 см с него, като може да сложи която си иска сонда .
Deka si brq,da doida da si nzema parite. Laughing
kolega prigotvi si parite
Върнете се в началото Go down
djasko
Про-Консул
Про-Консул
djasko



според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 2 EmptyЧет Окт 22, 2009 5:10 pm

S koq antena 6te xvane6 parata Ada6 ?
Върнете се в началото Go down
the_genata
Новобранец
Новобранец
the_genata



според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 2 EmptyЧет Окт 22, 2009 5:58 pm

djasko написа:
S koq antena 6te xvane6 parata Ada6 ?
duble d 20'' no mislq 4e 4500 e po plitak ot 4000 za smetka na diskriminaciqta
ima i drugo po vazdux ne moje6 da xvane6 monetata tolkova dalboko kolkoto v zemqta za6toto s godinite tq si sazdava ne6to kato magnitno pole okolo neq i signala 6te e mnogo po qsen i ot golqmo zna4enie e po4vata v koqto se raboti
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 2 EmptyЧет Окт 22, 2009 6:57 pm

владо кажи кога ше ходиш при тонито и си вземи денарче по твои избор че да ти пребера кинтите.привет на всички тарсачи.
Върнете се в началото Go down
djasko
Про-Консул
Про-Консул
djasko



според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 2 EmptyЧет Окт 22, 2009 7:14 pm

the_genata написа:
djasko написа:
S koq antena 6te xvane6 parata Ada6 ?
duble d 20'' no mislq 4e 4500 e po plitak ot 4000 za smetka na diskriminaciqta
ima i drugo po vazdux ne moje6 da xvane6 monetata tolkova dalboko kolkoto v zemqta za6toto s godinite tq si sazdava ne6to kato magnitno pole okolo neq i signala 6te e mnogo po qsen i ot golqmo zna4enie e po4vata v koqto se raboti
Vsi4ko,koeto kazva6 e verno.Za dalbo4inata nqma da sporq,za6toto e bezsmisleno.GPX-4000 e otli4en aparat.Samo iskam da popitam za antenata 20"DD na koq firma e ?
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 2 EmptyЧет Окт 22, 2009 7:19 pm

comander написа:
владо кажи кога ше ходиш при тонито и си вземи денарче по твои избор че да ти пребера кинтите.привет на всички тарсачи.
ooooooo neizdarja mai bez nas privet cheers
Върнете се в началото Go down
the_genata
Новобранец
Новобранец
the_genata



според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 2 EmptyЧет Окт 22, 2009 7:24 pm

djasko написа:
the_genata написа:
djasko написа:
S koq antena 6te xvane6 parata Ada6 ?
duble d 20'' no mislq 4e 4500 e po plitak ot 4000 za smetka na diskriminaciqta
ima i drugo po vazdux ne moje6 da xvane6 monetata tolkova dalboko kolkoto v zemqta za6toto s godinite tq si sazdava ne6to kato magnitno pole okolo neq i signala 6te e mnogo po qsen i ot golqmo zna4enie e po4vata v koqto se raboti
Vsi4ko,koeto kazva6 e verno.Za dalbo4inata nqma da sporq,za6toto e bezsmisleno.GPX-4000 e otli4en aparat.Samo iskam da popitam za antenata 20"DD na koq firma e ?
na minelab e
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 2 EmptyЧет Окт 22, 2009 7:25 pm

неиздаржах да Very Happy особено като се оформят леки спорове между тарсач и продавач
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 2 EmptyЧет Окт 22, 2009 7:30 pm

comander написа:
неиздаржах да Very Happy особено като се оформят леки спорове между тарсач и продавач


Командерче ти ли си или някой друг ????? Ако си онова вехто командерче ПРИВЕТ !!!
Нали питаше от къде съм ?????????????!!!!!!
Върнете се в началото Go down
djasko
Про-Консул
Про-Консул
djasko



според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 2 EmptyЧет Окт 22, 2009 7:44 pm

the_genata написа:
djasko написа:
the_genata написа:
djasko написа:
S koq antena 6te xvane6 parata Ada6 ?
duble d 20'' no mislq 4e 4500 e po plitak ot 4000 za smetka na diskriminaciqta
ima i drugo po vazdux ne moje6 da xvane6 monetata tolkova dalboko kolkoto v zemqta za6toto s godinite tq si sazdava ne6to kato magnitno pole okolo neq i signala 6te e mnogo po qsen i ot golqmo zna4enie e po4vata v koqto se raboti
Vsi4ko,koeto kazva6 e verno.Za dalbo4inata nqma da sporq,za6toto e bezsmisleno.GPX-4000 e otli4en aparat.Samo iskam da popitam za antenata 20"DD na koq firma e ?
na minelab e
Neznaex za tozi razmer.Mislex,4e Minelab Commander stigat do 18".
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 2 EmptyЧет Окт 22, 2009 7:52 pm

slavitoooo написа:
comander написа:
неиздаржах да Very Happy особено като се оформят леки спорове между тарсач и продавач


Командерче ти ли си или някой друг ????? Ако си онова вехто командерче ПРИВЕТ !!!
Нали питаше от къде съм ?????????????!!!!!!
хе хе, ми ас ли сам несам ли ас .ми щтом няма кои друг да хване бяла пара на 40 трябва аз да сам Very Happy
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 2 EmptyЧет Окт 22, 2009 7:56 pm

comander написа:
slavitoooo написа:
comander написа:
неиздаржах да Very Happy особено като се оформят леки спорове между тарсач и продавач


Командерче ти ли си или някой друг ????? Ако си онова вехто командерче ПРИВЕТ !!!
Нали питаше от къде съм ?????????????!!!!!!
хе хе, ми ас ли сам несам ли ас .ми щтом няма кои друг да хване бяла пара на 40 трябва аз да сам Very Happy


ПРИВЕТ тогава радвам се ,че се появи !!!! Така ми казаха колегите "намери някой да каже ,че ДЖИПИТО е слаба машина и КОМАНДЕРА ще се появи веднага щом искаш " Някък си сиво стана без теб !!! Пък и ДЖЕНДАКА само чете и бяга !!!
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: според вас кой е най-дълбокия монетар   според вас кой е най-дълбокия монетар - Page 2 EmptyЧет Окт 22, 2009 8:00 pm

Ясно и с аватара си намекваш , че има някъква промяна в теб !!!!!!!!
Ако не е тайна сподели ????????!!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
 
според вас кой е най-дълбокия монетар
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» какво е това според вас
» Анкета късмет според фазата на луната
» Според МРРБ Северозападна България е без значение за националното културно наследство!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: