Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Coil врътка nokta 5000 lorenz пират голден deus mask wave kupuvam Spectrum miladinka tesoro GOLD Minelab маск нишани Майнлаб грунда TEKNETICS nexus Simplex prodavam Fisher VANQUISH
 

 Има ли златотърсачи тук ???

Go down 
+66
pvk1967
CLASSICA
papataOtPld
hamido
goturbas
ivo13
maznyo
marin.1982
goderzi
goldhunter
Питър
vezir
gumba
yullis
storka
brutus
senzi
Virosss
cofebabone
maksim12
mdetectors.bg
german
russs_kp
goso
stoian8411
nafta71
багер4е
BEKS
ton69
Shammy
barkov
ivan113
opal68
stil
makedonski
vende
Cicero
miroslavmladenov
staria_jak
nelivo_64
Kiril62
guardia pretoriana
danio1978
Magikman
www
adda333
leo 1
jorodi
sitalk
deultum
d.dr
mcatmanm
nikito
slavitoooo
K7650
stan960
индиана джоунс
yaponetsa
koko bg
sony147
pechkata
zempar
comander
adminn
Aemilivs
aiko
70 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17
АвторСъобщение
pvk1967
Новобранец
Новобранец




Има ли златотърсачи тук ??? - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли златотърсачи тук ???   Има ли златотърсачи тук ??? - Page 17 EmptyЧет Мар 29, 2012 11:26 am

Eто и трите ми номера: 0885 451637, 0878 551637, 0895 858398!Чакам!
Върнете се в началото Go down
hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул
hagemon4o



Има ли златотърсачи тук ??? - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли златотърсачи тук ???   Има ли златотърсачи тук ??? - Page 17 EmptyЧет Мар 29, 2012 4:26 pm

имам обект Smile от мен обекта от някой техниката и задружна работа...
Върнете се в началото Go down
pvk1967
Новобранец
Новобранец




Има ли златотърсачи тук ??? - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли златотърсачи тук ???   Има ли златотърсачи тук ??? - Page 17 EmptyПет Мар 30, 2012 12:36 am

"Джадай", до тук не разбрах: градски ли си или нещо от сорта: давай-насреща съм! Трябва да сме в джаза-наближава активния сезон по болната тема!
Върнете се в началото Go down
pvk1967
Новобранец
Новобранец




Има ли златотърсачи тук ??? - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли златотърсачи тук ???   Има ли златотърсачи тук ??? - Page 17 EmptyПет Мар 30, 2012 4:35 pm

Някой ще помогне ли: исках да поръчам любителския комплект за промиване Фишер при Мдетекторс, ама се оказа,че няма! А май нямат нищо подобно в момента, защото нещо не ми отговарят на запитването по въпроса! Някой няма ли в повече някой леген на Фишер или на Гарет втора употреба, че ще умра от яд-исках да почна да обхождам за проби, а няма с какво!
Върнете се в началото Go down
miroslavmladenov
Про-Консул
Про-Консул




Има ли златотърсачи тук ??? - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли златотърсачи тук ???   Има ли златотърсачи тук ??? - Page 17 EmptyСъб Мар 31, 2012 9:13 pm

hegemone,каква техника ти трябва?
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Има ли златотърсачи тук ??? - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли златотърсачи тук ???   Има ли златотърсачи тук ??? - Page 17 EmptyСъб Мар 31, 2012 10:11 pm

pvk1967 написа:
Някой ще помогне ли: исках да поръчам любителския комплект за промиване Фишер при Мдетекторс, ама се оказа,че няма! А май нямат нищо подобно в момента, защото нещо не ми отговарят на запитването по въпроса! Някой няма ли в повече някой леген на Фишер или на Гарет втора употреба, че ще умра от яд-исках да почна да обхождам за проби, а няма с какво!

Едно време да не са имали комплекти на фишер ? Ако ти е само за проби избери си от магазините за лев няколко легенчета , а ако имаш и една чиния от алпака ,като тези от казармата ще е екстра.


Cool

Върнете се в началото Go down
pvk1967
Новобранец
Новобранец




Има ли златотърсачи тук ??? - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли златотърсачи тук ???   Има ли златотърсачи тук ??? - Page 17 EmptyСъб Мар 31, 2012 10:40 pm

Добре де, прав си! Ама за мен това ми изглежда като хоби, а това би трябвало да означава, че се практикува за удоволствие! И как да взема чиния от алпака или каквото и да е друго като днес хората ползват съвременна техника!... Как и кога ще стигна например до Враца с волска каруца в сравнение да речем, ако си пална Рено-то!?
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Има ли златотърсачи тук ??? - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли златотърсачи тук ???   Има ли златотърсачи тук ??? - Page 17 EmptyСъб Мар 31, 2012 10:57 pm

pvk1967 написа:
Добре де, прав си! Ама за мен това ми изглежда като хоби, а това би трябвало да означава, че се практикува за удоволствие! И как да взема чиния от алпака или каквото и да е друго като днес хората ползват съвременна техника!... Как и кога ще стигна например до Враца с волска каруца в сравнение да речем, ако си пална Рено-то!?

Аааа , нема връзка реното с каруцата , ама не виждам разликата от пластмасовия леген на фишер и подобно легенче ,което можеш сам да си приспособиш. Именно защото е хоби , удоволствието е сам да се приспособиш и да си напрегнеш мозъка за да извлечеш нещо , не си мисли ,че като се въоръжиш с най-скъпа техника успеха ти е готов . Нали на всички е известно , че и най-скъпите въдици не ловят рибата , а това ,което я държи.

scratch
Върнете се в началото Go down
pvk1967
Новобранец
Новобранец




Има ли златотърсачи тук ??? - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли златотърсачи тук ???   Има ли златотърсачи тук ??? - Page 17 EmptyСъб Мар 31, 2012 11:07 pm

Е, нали съм и "новобранец", а и нямам пряк наставник!....Това с въдицата си го бива, но не мога да се съглася на 100%!...Това е лично мнение и не ангажирам никой с него! Просто си търся това което споменах по-горе и това е! А експерименти ще правя отделно!...
Върнете се в началото Go down
Mitbull
Легионер
Легионер
Mitbull



Има ли златотърсачи тук ??? - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли златотърсачи тук ???   Има ли златотърсачи тук ??? - Page 17 EmptyНед Апр 01, 2012 11:55 pm

Petronii написа:
pvk1967 написа:
Някой ще помогне ли: исках да поръчам любителския комплект за промиване Фишер при Мдетекторс, ама се оказа,че няма! А май нямат нищо подобно в момента, защото нещо не ми отговарят на запитването по въпроса! Някой няма ли в повече някой леген на Фишер или на Гарет втора употреба, че ще умра от яд-исках да почна да обхождам за проби, а няма с какво!

Едно време да не са имали комплекти на фишер ? Ако ти е само за проби избери си от магазините за лев няколко легенчета , а ако имаш и една чиния от алпака ,като тези от казармата ще е екстра.


Cool


А да не би да са имали магазини за по левче едно време Wink

Нито си продавам легенчетата, нито съм на % към Мдетекторс, но ще ти кажа да продължаваш да търсиш. Не се вързвай на тия приказки за легенчета от левчета, чинии и салатиери. Иначе рискуваш да отидеш 2-3 пъти, да не хваснеш нищо, и да се откажеш. Ако ще правиш нещо, го преави като хората, а хората от ктай време го правят с дървени, метални или пластмасови легени, но скосени под ъгъл от над 150 градуса.
Върнете се в началото Go down
pvk1967
Новобранец
Новобранец




Има ли златотърсачи тук ??? - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли златотърсачи тук ???   Има ли златотърсачи тук ??? - Page 17 EmptyПон Апр 02, 2012 1:02 am

Работата отива към безсмислен спор!?Ако ще си помагаме, да си помагаме!? Не виждам какво толкова имаме да делим!? Ако ще е до това кой знае повече:ЕВАЛА! На никой няма да спестя похвалите!?Mitbul благодаря за подкрепата! Мненията ни по темата са почти под индиго! Мисля, че идеята на форума не е да си мерим ......е!?
Върнете се в началото Go down
pvk1967
Новобранец
Новобранец




Има ли златотърсачи тук ??? - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли златотърсачи тук ???   Има ли златотърсачи тук ??? - Page 17 EmptyВто Апр 03, 2012 3:23 pm

Не знам дали намерих правилния сайт ама даже и така да е тая чудесия е на френски!.....
Върнете се в началото Go down
Mitbull
Легионер
Легионер
Mitbull



Има ли златотърсачи тук ??? - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли златотърсачи тук ???   Има ли златотърсачи тук ??? - Page 17 EmptyСря Апр 04, 2012 1:51 pm

http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/item.php?did=204198&df=14&dflid=3
http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/index.php?p=1&dlimit=24&df=14&dflid=3

Абе ти с Кирил говори ли? Теле фона му е тука в ляво, под снимката на фишер ф5 мега.
Върнете се в началото Go down
pvk1967
Новобранец
Новобранец




Има ли златотърсачи тук ??? - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли златотърсачи тук ???   Има ли златотърсачи тук ??? - Page 17 EmptyСря Апр 04, 2012 9:55 pm

Ровил съм и в тези сайтове, ама нямат в наличност! Днес дойде до мен, от най-високо ниво, една обнадеждаваща информация по въпроса и май остава само да се чака резултата! Лично на Кирил не съм звънял!
Върнете се в началото Go down
ivo13
Легионер
Легионер




Има ли златотърсачи тук ??? - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли златотърсачи тук ???   Има ли златотърсачи тук ??? - Page 17 EmptyВто Апр 24, 2012 9:57 pm

Mitbull написа:
Petronii написа:
pvk1967 написа:
Някой ще помогне ли: исках да поръчам любителския комплект за промиване Фишер при Мдетекторс, ама се оказа,че няма! А май нямат нищо подобно в момента, защото нещо не ми отговарят на запитването по въпроса! Някой няма ли в повече някой леген на Фишер или на Гарет втора употреба, че ще умра от яд-исках да почна да обхождам за проби, а няма с какво!

Едно време да не са имали комплекти на фишер ? Ако ти е само за проби избери си от магазините за лев няколко легенчета , а ако имаш и една чиния от алпака ,като тези от казармата ще е екстра.


Cool


А да не би да са имали магазини за по левче едно време Wink

Нито си продавам легенчетата, нито съм на % към Мдетекторс, но ще ти кажа да продължаваш да търсиш. Не се вързвай на тия приказки за легенчета от левчета, чинии и салатиери. Иначе рискуваш да отидеш 2-3 пъти, да не хваснеш нищо, и да се откажеш. Ако ще правиш нещо, го преави като хората, а хората от ктай време го правят с дървени, метални или пластмасови легени, но скосени под ъгъл от над 150 градуса.
що бе мите ние с другаря тодоров като ходихме не хванахме ли златинки.въпреки че бяха дребни си стояха кротко в лигена.ти като ходи вродопите изкара ли толкова дребни Rolling Eyes КОЙ СКАКВОТО СВИКНЕ мене с чаша бира и мезе ми е най добре Cool
Върнете се в началото Go down
pvk1967
Новобранец
Новобранец




Има ли златотърсачи тук ??? - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли златотърсачи тук ???   Има ли златотърсачи тук ??? - Page 17 EmptyНед Юни 10, 2012 2:03 am

Заформи се нещо като спор, та във тази връзка нека да кажа нещо ново-Гарет-а вече е у дома и си чеша крастата както ми е на мене кеф!
Върнете се в началото Go down
vmsh
Новобранец
Новобранец




Има ли златотърсачи тук ??? - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли златотърсачи тук ???   Има ли златотърсачи тук ??? - Page 17 EmptyВто Ное 15, 2022 1:06 pm

Здравейте.
Малко стара тема но да попитам. Някаква информация за реките и водоемите в Троянският край.
Благодаря Ви предварително.
Върнете се в началото Go down
 
Има ли златотърсачи тук ???
Върнете се в началото 
Страница 17 от 17Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17
 Similar topics
-
» има ли златотърсачи тук
» Супер филмче, за бедни златотърсачи
» Темата по Нова Телевизия-22.07.2012г-Златотърсачи мисия Арда

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Форум за търсене на злато и Метеорити :: Общ форум-
Идете на: