Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Дълбока програма XP DEUS

Търся зарядно за GPX 4000
MINELAB по добрите апарати - Page 2 EmptyПет Сеп 13, 2019 10:45 pm by sitalk
Ако някой има за продаване, да ми пише или звънне....0878404482

Comments: 0
Продава се 30x36 антена за XP Gold Maxx power v4
MINELAB по добрите апарати - Page 2 EmptyСъб Юли 06, 2019 9:15 pm by deultum
Антената е чисто нова, излизано е два пъти с нея .Продава се с долния стик ,болта гумичките и …

Продавам Lorenz Deepmax Z1
MINELAB по добрите апарати - Page 2 EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: 0899830865

Апаратът е закупен с …

Comments: 1
Пинпоинтер
MINELAB по добрите апарати - Page 2 EmptyСря Яну 02, 2019 6:36 pm by shulc
Продавам пинпоинтер фишер f-pulse чисто нов,воден до 6метра един от най-добрите пинпоинтери на …

Keywords
грунда продавам нишани POWER miladinka mask wave tejon nexus Coil Майнлаб врътка GOLD Spectrum пират маск голден tesoro металотърсач TEKNETICS deus lorenz prodavam kupuvam Fisher golden
Golden Mask 4 RO S
Share

MINELAB по добрите апарати

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
pechkata
Джадай
Джадай
pechkata

MINELAB по добрите апарати - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB по добрите апарати   MINELAB по добрите апарати - Page 2 EmptyЧет Ное 19, 2009 10:19 pm

zempar написа:
вадел съм денар на около 30 санта , със сигурност е под 25см знам защото толкова ми е лопатата , случая не е единичен
И аз съм вадил но да не насилваме много човека.

Да се мисли не е вредно - а е трудно!!!
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius

ПисанеЗаглавие: MINELAB по добрите апарати   MINELAB по добрите апарати - Page 2 EmptyПет Ное 20, 2009 11:42 am

Със ГПХЧ000-денар на з5см със сигурност!
Aurelius
nik
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB по добрите апарати   MINELAB по добрите апарати - Page 2 EmptyПет Ное 20, 2009 12:19 pm

pechkata написа:
zempar написа:
вадел съм денар на около 30 санта , със сигурност е под 25см знам защото толкова ми е лопатата , случая не е единичен
И аз съм вадил но да не насилваме много човека.

Това си е добре
Smile
Нали за Explorer Se Pro говориме ?
С описание на БГ ли се продава колеги?
nik
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB по добрите апарати   MINELAB по добрите апарати - Page 2 EmptyПет Ное 20, 2009 12:45 pm

И с каква сонда е най ефективен?
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius

ПисанеЗаглавие: MINELAB по добрите апарати   MINELAB по добрите апарати - Page 2 EmptyПет Ное 20, 2009 7:12 pm

С Моно - кръгла с диаметър 16 инча( 41 cм) за монети. Аз ползвам Nugget Finder - американска разработка за SD, GP и GPX моделите на Минелаб. Много съм доволен!
Когато има повърхностно замърсяване с Тел, гвоздеи и т.н. най-добре е да се ползва DD елиптична антена-напр. Commander на Минелаб с размери 12х15 инча с която може да се ползва дискриминацията на GPX, а така също да се работи на MONO при желание и дори да се ползва дискриминацията..
При подходящо време тук в Seattle ( когато не вали ,разбира сеSmile) ще направя сравнителни тестове с моя GPXЧ000 и ще ги публикувам тук и в Нумизма.
comander
Цезар
Цезар
comander

ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB по добрите апарати   MINELAB по добрите апарати - Page 2 EmptyПет Ное 20, 2009 11:12 pm

Aurelius написа:
С Моно - кръгла с диаметър 16 инча( 41 cм) за монети. Аз ползвам Nugget Finder - американска разработка за SD, GP и GPX моделите на Минелаб. Много съм доволен!
Когато има повърхностно замърсяване с Тел, гвоздеи и т.н. най-добре е да се ползва DD елиптична антена-напр. Commander на Минелаб с размери 12х15 инча с която може да се ползва дискриминацията на GPX, а така също да се работи на MONO при желание и дори да се ползва дискриминацията..
При подходящо време тук в Seattle ( когато не вали ,разбира сеSmile) ще направя сравнителни тестове с моя GPXЧ000 и ще ги публикувам тук и в Нумизма.
18 инча моно на командер дава наи добри резултати Very Happy
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius

ПисанеЗаглавие: MINELAB по добрите апарати   MINELAB по добрите апарати - Page 2 EmptyСъб Ное 21, 2009 11:10 am

Днес получих чрез UPS новата антена Commander 12х15инча DD и нямам търпение ако не вали дъжд утре да я тествам на плажа. Условията никак не са леки: има стари тръби на около 60-100cм, милиони късчета желязо, има даже метеорити... Е, големи предизвикателства, ще видим.... Стандартната 11" DD антена се справяше добре до сега. Ще видим какво ще се случи с 12х15" DD Commander на Minelab при първа възможностSmile
nik
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB по добрите апарати   MINELAB по добрите апарати - Page 2 EmptyНед Ное 22, 2009 12:01 am

Благодаря за изчерпателния отговор Wink

Колега сподели впечатленията за новата антена след като я изпробваш
severus
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB по добрите апарати   MINELAB по добрите апарати - Page 2 EmptyНед Ное 22, 2009 12:32 am

Що се заблуждавате с тези Майлаб толкова незнам?Ето едно видео(което сигурно всички сте гледали) какво повече да говорим https://www.youtube.com/watch?v=rfBT-LxVoIg.Че и топ модела Laughing .За момента истината е само една Тесоро и по-точно Тежон Twisted Evil
sony147
Цезар
Цезар
sony147

ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB по добрите апарати   MINELAB по добрите апарати - Page 2 EmptyНед Ное 22, 2009 9:26 am

Колега недей така бе човек,вдигаш цяла армия на крак.Знаеш ли колко много колеги са с Божествения уред майлаб! Laughing
zempar
Цезар
Цезар
zempar

ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB по добрите апарати   MINELAB по добрите апарати - Page 2 EmptyНед Ное 22, 2009 10:26 am

severus написа:
Що се заблуждавате с тези Майлаб толкова незнам?Ето едно видео(което сигурно всички сте гледали) какво повече да говорим https://www.youtube.com/watch?v=rfBT-LxVoIg.Че и топ модела Laughing .За момента истината е само една Тесоро и по-точно Тежон Twisted Evil
защо винаги когато се появи тема за майнлаб се нахвърляте да ги плюете , от някяква параноя ле страдате , човек от вашето плюене не може да чуе мненията на работещите с тези машини Question

Български металотърсачи
nik
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB по добрите апарати   MINELAB по добрите апарати - Page 2 EmptyНед Ное 22, 2009 11:35 am

Последната промяна е направена от nik на Пон Ное 23, 2009 12:18 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
amm
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB по добрите апарати   MINELAB по добрите апарати - Page 2 EmptyНед Ное 22, 2009 1:42 pm

колегата с тесоро добре е наспамил темата , има си секция за тесоро сега ще ви пусна link с последни тестове на урудено с няколко апарата . според мен иска да каже че апарат за два пъти по малко пари е толкова ефективен .

няма смисъл да хвалим така апарат с които работим че е най велик или да ставаме слепи фенове на определена марка апарати най добре се тества в терен избрания апарат , така си решаваш става или не бес да се взема под внимание какво се приказва в интернет много подвеждащо е всичко в интернет всеки си държи на своята позиция . Според мен информация от интернет слабо ще ти помогне по скоро ще те подведе с което се харчат излишни пари и се търси продажба на апарата и търсене на друг като може да си вземеш от самото начало нещо което ще е точно за теб .

Golden Mask GM3 , Tesoro Tejon , Tesoro Cibola -"GB" ,

Последната промяна е направена от amm на Нед Ное 22, 2009 2:06 pm; мнението е било променяно общо 1 път
amm
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB по добрите апарати   MINELAB по добрите апарати - Page 2 EmptyНед Ное 22, 2009 1:52 pm

http://imperio.bulgarianforum.net/forum-f11/topic-t1587.htm

Golden Mask GM3 , Tesoro Tejon , Tesoro Cibola -"GB" ,
pechkata
Джадай
Джадай
pechkata

ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB по добрите апарати   MINELAB по добрите апарати - Page 2 EmptyНед Ное 22, 2009 6:59 pm

severus написа:
Ти като ни си член на дружеството на Minelab по добре не се обаждай.... Basketball

pechkata
Джадай
Джадай
pechkata

ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB по добрите апарати   MINELAB по добрите апарати - Page 2 EmptyНед Ное 22, 2009 7:02 pm

nik написа:
severus написа:

Добре бе колега. Кажи пък за Тежон-а нещо, накратко. Аз си търся ДОБЪР УРЕД, който ми е все едно как се казва. Дай малко инфо за Тесоро-Тежон. Чета че със слушалки най-добре работел. Кажи к'ва дълбочина да очаквам? Дискриминацията бива ли я? Какви пари струва и каде се намира наи-изгодно? Ти с такъв ли деистваш?
Това не е темо за Тесоро а за Minelab..... Idea

Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius

ПисанеЗаглавие: MINELAB по добрите апарати   MINELAB по добрите апарати - Page 2 EmptyПон Дек 07, 2009 1:35 pm

Няколко пъти излизах с моя GPХЧ000 с 12"х15" антена Commander на Minelab и мисля, че ще е моята предпочитана за плажно търсене, когато има замърсяване с желязо: гвоздеи, Тел, парчета ръждиво желя3о... Има отлично покриване и дискриминатора работи много добре с нея!
Е, по-тежичка е, но пак има ластичното въже да балансира теглото на апарата. Апаратът работи стабилно с тази антена, дори при удар в камък на антената няма смущения, фонът е безупречен, а дълбочината-направо сам изнанадан за антена ДД с работещ дисkриминатор... Когато реализирам полеви сравнителни тестове ще пиша подробни данни за дълбочина, настроики и препоракi!
pechkata
Джадай
Джадай
pechkata

ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB по добрите апарати   MINELAB по добрите апарати - Page 2 EmptyЧет Дек 10, 2009 8:11 pm

Aurelius написа:
Няколко пъти излизах с моя GPХЧ000 с 12"х15" антена Commander на Minelab и мисля, че ще е моята предпочитана за плажно търсене, когато има замърсяване с желязо: гвоздеи, Тел, парчета ръждиво желя3о... Има отлично покриване и дискриминатора работи много добре с нея!
Е, по-тежичка е, но пак има ластичното въже да балансира теглото на апарата. Апаратът работи стабилно с тази антена, дори при удар в камък на антената няма смущения, фонът е безупречен, а дълбочината-направо сам изнанадан за антена ДД с работещ дисkриминатор... Когато реализирам полеви сравнителни тестове ще пиша подробни данни за дълбочина, настроики и препоракi!
Ееее това е Майнлаб - не е Тесоро. Работя със Майнлаб вече три години и съм много доволен - в моминта си взех Тесоро тежон работи добре в нормални почви но ни може да покрие работата на МАЙНЛАБ!!!!!!!! Basketball Cool :yes: santa
severus
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB по добрите апарати   MINELAB по добрите апарати - Page 2 EmptyПон Дек 14, 2009 8:24 pm

pechkata написа:
Aurelius написа:
Ееее това е Майнлаб - не е Тесоро. Работя със Майнлаб вече три години и съм много доволен - в моминта си взех Тесоро тежон работи добре в нормални почви но ни може да покрие работата на МАЙНЛАБ!!!!!!!! Basketball Cool :yes: santa

Хе хе т'ва не е истина, да го видя няма да го повярвам.Тежона да е по-слаб от Сафари девушка Тежона бие Е-ТРАКА пък е топ-модела super21 .Аз писах и в друга тема от монетарите на Майлаб само МУСКЕТАРА Twisted Evil .За пулсаците признавам нямат грешка.
pechkata
Джадай
Джадай
pechkata

ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB по добрите апарати   MINELAB по добрите апарати - Page 2 EmptyПон Дек 14, 2009 8:57 pm

Колега работил съм първо Мускетар после със Експовер след това си купих Соверейн ЖТ пробвах за един ден Е-Трак сега съм със Сафари - снабдих се и със ТЕЖОН - не казвам че не е дълбок , имах предвид че на замърсено или орудено не може да работи като Майнлаб...... Basketball santa :yes: коледа

zempar
Цезар
Цезар
zempar

ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB по добрите апарати   MINELAB по добрите апарати - Page 2 EmptyПон Дек 14, 2009 9:21 pm

колега северус , щом признаваш само мускетара а не си доволен от е-трака значи бъркаш настройките , на е-трака не се опитвай да въртиш копчетата Laughing , пробвай с натискане , тип бутони са Laughing Laughing Laughing

Български металотърсачи
sc
Про-Консул
Про-Консул
sc

ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB по добрите апарати   MINELAB по добрите апарати - Page 2 EmptyПон Дек 14, 2009 9:29 pm

ДОБРА ПУШКА В РАЗТРЕПЕРАНИ РАЦЕ Е ,,,ТОЯГА,,
pechkata
Джадай
Джадай
pechkata

ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB по добрите апарати   MINELAB по добрите апарати - Page 2 EmptyПон Дек 14, 2009 9:39 pm

zempar написа:
колега северус , щом признаваш само мускетара а не си доволен от е-трака значи бъркаш настройките , на е-трака не се опитвай да въртиш копчетата Laughing , пробвай с натискане , тип бутони са Laughing Laughing Laughing
А ТАКА....... Basketball :yes: коледа

severus
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB по добрите апарати   MINELAB по добрите апарати - Page 2 EmptyПет Яну 01, 2010 10:45 pm

zempar написа:
Въй хубаво че ме светна :mdr6: Натискай си бутоните и не се коси.Аз ще въртя копчаата ще натискам лопатата след теб апък ти ще продължаваш да натискаш бутоните дявол
severus
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB по добрите апарати   MINELAB по добрите апарати - Page 2 EmptyПет Яну 01, 2010 10:54 pm

pechkata написа:
zempar написа:
А ТАКА....... Basketball :yes: коледа

Печка нямаш работа вече в тая тема нали се "отърва" от Майлапите дето бяха извън земни. Very Happy Що не си ги остави да вадиш долар с тях? самонаказание

MINELAB по добрите апарати
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металдетектори Minelab-
Идете на: