Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Дълбока програма XP DEUS

Търся зарядно за GPX 4000
MINELAB по добрите апарати - Page 4 EmptyПет Сеп 13, 2019 10:45 pm by sitalk
Ако някой има за продаване, да ми пише или звънне....0878404482

Comments: 0
Продава се 30x36 антена за XP Gold Maxx power v4
MINELAB по добрите апарати - Page 4 EmptyСъб Юли 06, 2019 9:15 pm by deultum
Антената е чисто нова, излизано е два пъти с нея .Продава се с долния стик ,болта гумичките и …

Продавам Lorenz Deepmax Z1
MINELAB по добрите апарати - Page 4 EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: 0899830865

Апаратът е закупен с …

Comments: 1
Пинпоинтер
MINELAB по добрите апарати - Page 4 EmptyСря Яну 02, 2019 6:36 pm by shulc
Продавам пинпоинтер фишер f-pulse чисто нов,воден до 6метра един от най-добрите пинпоинтери на …

Keywords
Fisher Майнлаб нишани грунда пират golden lorenz mask TEKNETICS POWER kupuvam маск tesoro prodavam miladinka Coil tejon врътка nexus металотърсач GOLD deus wave голден Spectrum продавам
Golden Mask 4 RO S
Share

MINELAB по добрите апарати

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
kirgiza_69
Новобранец
Новобранец

MINELAB по добрите апарати - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB по добрите апарати   MINELAB по добрите апарати - Page 4 EmptyНед Фев 21, 2010 7:06 pm

Колеги моето мнение че от апарата наистена зависи много.Но това не е най важното,важно е когато ти не познаваш собствения,и никога не завиждай че колегата вади повече сигнали от теб нищо че не е с Минелаб.всеки апарат работи различно.вземи гаррет претърси една нива,а после мини с Минелаб все нещо ще извадиш ,или обратно.
Върнете се в началото Go down
OFROAD
Про-Консул
Про-Консул
OFROAD

MINELAB по добрите апарати - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB по добрите апарати   MINELAB по добрите апарати - Page 4 EmptyНед Фев 21, 2010 10:46 pm

Колеги, ще си позволя да се включа и аз в темата. И аз работя с експлорер от две години и разбрах каква е разликата! За 15г. доста апарати смених и мисля че горе долу съм запознат с нещата. Не е толкоз важно на каква далбочина вадиш монетата а кат хванеш сигнала да разбереш че е цвят, а не да ти го реже на черно а то монета! За сега оставам с експлорера, доволен съм много, и най важното е А Н Т Е Н А Т А!!!
Върнете се в началото Go down

MINELAB по добрите апарати
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металдетектори Minelab-
Идете на: