Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
wave Spectrum врътка VANQUISH mask грунда miladinka маск Simplex GOLD prodavam tesoro kupuvam nokta пират 5000 TEKNETICS Minelab голден deus lorenz Coil Майнлаб nexus нишани Fisher
 

 пресни тестове на урудено

Go down 
+4
yaponetsa
sony147
adminn
amm
8 posters
АвторСъобщение
amm
Преторий
Преторий




пресни тестове на урудено Empty
ПисанеЗаглавие: пресни тестове на урудено   пресни тестове на урудено EmptyНед Ное 22, 2009 1:47 pm

пресни тестове на урудено Tab


Golden Mask GM3 , Tesoro Tejon , Tesoro Cibola -"GB" ,
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



пресни тестове на урудено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: пресни тестове на урудено   пресни тестове на урудено EmptyНед Ное 22, 2009 3:14 pm

А те така ....
Затова поръчвайте GM3+ до края на месец 11.2009 5% отстъпка и .... изненада

http://www.imperio.dir.bg/_wm/contacts/?df=10
Пишете на лични на Kiril62


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



пресни тестове на урудено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: пресни тестове на урудено   пресни тестове на урудено EmptyНед Ное 22, 2009 4:45 pm

Абе амм ти що не бачкяш с маската а ми с тежона, а хем е тежка почвата по чешко кажи тук във форума да знаята всички.Кажи и що ще взимаш сибола и лобо пак -на тесоро не маска?!?!Щото аз бях на учредяването на така наречената федерация!!!!!!!Щото става въпрос за лансиране на бг машини и по конкретно няколко марки!!!!!Амм вземи си лобо маск!!!Хайде с прехвалените маски що се продават по скъпо от тежон а се отървават после със зор за по 400лв не знам!!!БЪДЕТЕ МАЛКО ПО КОРЕКТНИ С ПОТРЕБИТЕЛИТЕ!!!
Върнете се в началото Go down
yaponetsa
Цезар
Цезар




пресни тестове на урудено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: пресни тестове на урудено   пресни тестове на урудено EmptyНед Ное 22, 2009 5:02 pm

.


Последната промяна е направена от yaponetsa на Нед Сеп 18, 2016 9:22 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



пресни тестове на урудено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: пресни тестове на урудено   пресни тестове на урудено EmptyНед Ное 22, 2009 5:07 pm

Японец не разбра ли , че всичко от всякъде е скалъпено мамка му и пари!!!!
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



пресни тестове на урудено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: пресни тестове на урудено   пресни тестове на урудено EmptyНед Ное 22, 2009 6:48 pm

трябва да съм бахти тапира, да сена да вярвам на някви дет са на пичка си маина.кат ги гледам на клипчетата един не е търсач ръцете им като на че.....джии.и се с едни лопатки за сладолед ходят.
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



пресни тестове на урудено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: пресни тестове на урудено   пресни тестове на урудено EmptyНед Ное 22, 2009 6:51 pm

ЕЙ КОМЕНДАНТЕ ТИ МЪ УТЕПА С ТЕЯ ЛОПАТКИ ЗА СЛАДОЛЕД БЕ sunny cheers
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



пресни тестове на урудено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: пресни тестове на урудено   пресни тестове на урудено EmptyНед Ное 22, 2009 6:54 pm

то си е така,нали ги гледам ас ако зема някои от тях да ми копа един ден, или щте избяга, или щте се обеси на някои дал. Very Happy
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



пресни тестове на урудено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: пресни тестове на урудено   пресни тестове на урудено EmptyНед Ное 22, 2009 6:57 pm

МОЙ И ДЪ УМРИ ДОДЕ ИЗНАСЯ ДЮЗЕНА МАЛИИИЙЙЙ ШМЪ ЗАБОЛИ КОРЕМА! Laughing
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




пресни тестове на урудено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: пресни тестове на урудено   пресни тестове на урудено EmptyНед Ное 22, 2009 6:59 pm

Evil or Very Mad Evil or Very Mad аз що не мога да видя тоя клип бре
Върнете се в началото Go down
amm
Преторий
Преторий




пресни тестове на урудено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: пресни тестове на урудено   пресни тестове на урудено EmptyНед Ное 22, 2009 7:10 pm

хехех така е тука е хоби спорт не е комерсиално търсене ако излезе нещо с археологична стойност задължително се дава в музея
а колкото до тестовете са самата истина дали изнася на някого е друга работа тестовете са предимно с цели които са около сантиметър и предимно се търсят дребни неща затова са и с такива лопатки масово ходят с кирки заради камъните , това няма нищо общо с балгрските терени
всички обекти са каменисти няма шанс да се копае като в БГ а и никой не рови така отделно и всяка дупка се закопава задължително .


Golden Mask GM3 , Tesoro Tejon , Tesoro Cibola -"GB" ,
Върнете се в началото Go down
amm
Преторий
Преторий




пресни тестове на урудено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: пресни тестове на урудено   пресни тестове на урудено EmptyНед Ное 22, 2009 7:23 pm

sony147 написа:
Абе амм ти що не бачкяш с маската а ми с тежона, а хем е тежка почвата по чешко кажи тук във форума да знаята всички.Кажи и що ще взимаш сибола и лобо пак -на тесоро не маска?!?!Щото аз бях на учредяването на така наречената федерация!!!!!!!Щото става въпрос за лансиране на бг машини и по конкретно няколко марки!!!!!Амм вземи си лобо маск!!!Хайде с прехвалените маски що се продават по скъпо от тежон а се отървават после със зор за по 400лв не знам!!!БЪДЕТЕ МАЛКО ПО КОРЕКТНИ С ПОТРЕБИТЕЛИТЕ!!!

пролетта правих тестове за събеси сега с тия тестове нещата се повтарят само че друг ги е правил ,
ето линка къде сам писал , нема да се спамя и да пиша отново .

http://imperio.bulgarianforum.net/forum-f4/topic-t870-15.htm#7850


Golden Mask GM3 , Tesoro Tejon , Tesoro Cibola -"GB" ,
Върнете се в началото Go down
GORAN
Новобранец
Новобранец
GORAN



пресни тестове на урудено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: пресни тестове на урудено   пресни тестове на урудено EmptyНед Ное 22, 2009 7:47 pm

30-40 процента по добър от оригинала това е чудо на чудесата.а като сте го усилили така дали като стъпи на земя не става по плитък .
Върнете се в началото Go down
amm
Преторий
Преторий




пресни тестове на урудено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: пресни тестове на урудено   пресни тестове на урудено EmptyНед Ное 22, 2009 7:58 pm

да имаше обратен ефект затова го екранирах скъсих кабелите вътре оставих усилен treshold и един op-amp на дискриминатора с малко


Golden Mask GM3 , Tesoro Tejon , Tesoro Cibola -"GB" ,
Върнете се в началото Go down
amm
Преторий
Преторий




пресни тестове на урудено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: пресни тестове на урудено   пресни тестове на урудено EmptyНед Ное 22, 2009 8:26 pm

GORAN написа:
30-40 процента по добър от оригинала това е чудо на чудесата.а като сте го усилили така дали като стъпи на земя не става по плитък .

предвид оригинално имах предвид както си го взех концентрична антена бес слушалки , tea проценти сам ги дал за работа със слушалки ДД антената и леките вмешателства не виждам нищо фантастично . зарових си цели с които си го пробвах нов и проверих след това
това са тия проценти .


Golden Mask GM3 , Tesoro Tejon , Tesoro Cibola -"GB" ,
Върнете се в началото Go down
GORAN
Новобранец
Новобранец
GORAN



пресни тестове на урудено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: пресни тестове на урудено   пресни тестове на урудено EmptyНед Ное 22, 2009 8:54 pm

то и без да го буташ си я има тази разлика в дълбочината между двете антени.имам и бандито и маска3 и тежон но с тежона мие по спокойно и по сигорно.
Върнете се в началото Go down
amm
Преторий
Преторий




пресни тестове на урудено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: пресни тестове на урудено   пресни тестове на урудено EmptyНед Ное 22, 2009 9:06 pm

съгласен сам и ас имам други машини но излизам с tejona


това е писано пролета това сам имал предвид , форума се чете и от търсачи а не искам да се подвеждат , ами ас сега сам се навил за тесоро ЛОБО поработих малко с тестов и ми хареса много за тежки почви , днеска на 5-10 метра сам настройвал земя на тейона и ми дава дълбоки сигнали които са най вероятно камъните на место където се балансира към земята е добре .


Golden Mask GM3 , Tesoro Tejon , Tesoro Cibola -"GB" ,
Върнете се в началото Go down
GORAN
Новобранец
Новобранец
GORAN



пресни тестове на урудено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: пресни тестове на урудено   пресни тестове на урудено EmptyНед Ное 22, 2009 9:33 pm

това най вероятно е заради усилването на апарата.един приятел си поръча усилена гъдулка и я насукваше на макс аз му я настройвам и докато се обърна той пак я надул и като изкара 4 камъка доди на мойта.а лобото и на мен ми дразни окото
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



пресни тестове на урудено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: пресни тестове на урудено   пресни тестове на урудено EmptyНед Ное 22, 2009 11:05 pm

amm написа:
днеска на 5-10 метра сам настройвал земя на тейона и ми дава дълбоки сигнали които са най вероятно камъните на место където се балансира към земята е добре .
Тежона е за леки почви. Само виж на каква честота работи и ще си отговориш защо е така.
Върнете се в началото Go down
amm
Преторий
Преторий




пресни тестове на урудено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: пресни тестове на урудено   пресни тестове на урудено EmptyНед Ное 29, 2009 11:15 pm

събиране на местния клуб по детектинг и продължение на тестовете
http://www.stream.cz/video/5/394857-fieldtesty-s-habany


Golden Mask GM3 , Tesoro Tejon , Tesoro Cibola -"GB" ,
Върнете се в началото Go down
www
Консул
Консул
www



пресни тестове на урудено Empty
ПисанеЗаглавие: Re: пресни тестове на урудено   пресни тестове на урудено EmptyПон Ное 30, 2009 1:29 pm

с тази музика дето я е пуснал колегата,голяма работа-превьзходен тест. всички машини хващат сигурно в дьлбочина от метар и най дребните сигнали.. Very Happy
Върнете се в началото Go down
 
пресни тестове на урудено
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» пресни новини
» НОВ ПОЛИГОН ЗА ТЕСТОВЕ НА WWW.MDETECTORS.COM
» Тестове на металотърсачи на принципа Monte

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Тестове на металдетектори-
Идете на: