Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
VANQUISH Майнлаб mask kupuvam GOLD nexus prodavam нишани Simplex Minelab nokta Spectrum lorenz грунда маск TEKNETICS Fisher врътка deus tesoro пират Coil miladinka голден wave 5000
 

 Golden Mask 3+ field test

Go down 
+38
FILIP2
pantera
N@SKO
djotoriij
zaki83
dpinko
vezir
stater
sony147
Джони
GORAN
sangre
BEKS
Petronii
astervil
hfy
hercones
don
ivan113
comander
Avrelian
sitalk
www
slavitoooo
laki
imperio
denarr
4орта
goso
Ancient Hunter
Aemilivs
pechkata
magnetron!
Джим
zumbula007
yaponetsa
pavlinbass
Golden Mask
42 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
hercones
Легионер
Легионер
hercones



Golden Mask 3+ field test - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   Golden Mask 3+ field test - Page 10 EmptyЧет Сеп 30, 2010 8:39 pm

stater написа:
Понеже тази същата Маска1+HF беше при мен, ще си позволя да кажа нещо съвсем кратко ,макар да знам че веднага ще бъда тотално оплют ,че съм платен рекламен агент на Владо.С нея минахме нарочно места които само с джи пита не сме ги кръстосвали и резултата беше изненадващо добър дори и за мен
...не става ясно в какво се изразяват "мурафетите" на тази Маска1+HF Rolling Eyes (случайно ако дойде при командера този детектор вероятно ще имам възможноста да я "поразходя" лично търкане )
Върнете се в началото Go down
djotoriij
Преторий
Преторий
djotoriij



Golden Mask 3+ field test - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   Golden Mask 3+ field test - Page 10 EmptyЧет Сеп 30, 2010 8:56 pm

hercones написа:
stater написа:
Понеже тази същата Маска1+HF беше при мен, ще си позволя да кажа нещо съвсем кратко ,макар да знам че веднага ще бъда тотално оплют ,че съм платен рекламен агент на Владо.С нея минахме нарочно места които само с джи пита не сме ги кръстосвали и резултата беше изненадващо добър дори и за мен
...не става ясно в какво се изразяват "мурафетите" на тази Маска1+HF Rolling Eyes (случайно ако дойде при командера този детектор вероятно ще имам възможноста да я "поразходя" лично търкане )
Тези, които имат Силата - знаят. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Golden Mask 3+ field test - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   Golden Mask 3+ field test - Page 10 EmptyЧет Сеп 30, 2010 9:41 pm

hercones написа:
не става ясно в какво се изразяват "мурафетите" на тази Маска1+HF Rolling Eyes (случайно ако дойде при командера този детектор вероятно ще имам възможноста да я "поразходя" лично търкане )
Ми чувствителна е към по-дребни предмети (монети), пробива по-добре някои почви и е по-бърза от GM1, ако и се сложи потенциометър за земен баланс ще е още по-добре (подобно на Експлорер-ите) ама това по нататък Smile
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Golden Mask 3+ field test - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   Golden Mask 3+ field test - Page 10 EmptyЧет Сеп 30, 2010 9:50 pm

Golden Mask написа:
hercones написа:
не става ясно в какво се изразяват "мурафетите" на тази Маска1+HF Rolling Eyes (случайно ако дойде при командера този детектор вероятно ще имам възможноста да я "поразходя" лично търкане )
Ми чувствителна е към по-дребни предмети (монети), пробива по-добре някои почви и е по-бърза от GM1, ако и се сложи потенциометър за земен баланс ще е още по-добре (подобно на Експлорер-ите) ама това по нататък Smile

Владо кво ще кажеш за Golden Mask 3+ с две честоти 8 и 18 кHz ?

Възможно ли е ?
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Golden Mask 3+ field test - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   Golden Mask 3+ field test - Page 10 EmptyЧет Сеп 30, 2010 9:54 pm

slavitoooo написа:
Golden Mask написа:
hercones написа:
не става ясно в какво се изразяват "мурафетите" на тази Маска1+HF Rolling Eyes (случайно ако дойде при командера този детектор вероятно ще имам възможноста да я "поразходя" лично търкане )
Ми чувствителна е към по-дребни предмети (монети), пробива по-добре някои почви и е по-бърза от GM1, ако и се сложи потенциометър за земен баланс ще е още по-добре (подобно на Експлорер-ите) ама това по нататък Smile

Владо кво ще кажеш за Golden Mask 3+ с две честоти 8 и 18 кHz ?

Възможно ли е ?
Възможно е, но този мурафет е патентован и това ще ми струва доста пари, точно поради тази причина Deus нямат такава опция, имат няколко честоти на работа но може да се работи само на една от тях .
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Golden Mask 3+ field test - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   Golden Mask 3+ field test - Page 10 EmptyЧет Сеп 30, 2010 10:06 pm

comander написа:
pechkata написа:
Много заинтересовани станахте за Маската - преди я плюехте като пясък в устата пък сега... scratch Rolling Eyes
Алооооо ас винаги сам имал маска,и бандит имах но скоро го подарих на един приятел.пък ти като няма какво да кажеш земи млъкни,че с чехълчо много ме натоварвате психически.
Тази схема я имам от 10г. и съм я правил стотици пъти...Така че този апарат не можеш да го познаваш по добре от мен... http://prikachi.com/images/465/2546465B.jpg


Последната промяна е направена от pechkata на Нед Окт 03, 2010 4:30 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Golden Mask 3+ field test - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   Golden Mask 3+ field test - Page 10 EmptyЧет Сеп 30, 2010 10:19 pm

stater написа:
Понеже тази същата Маска1+HF беше при мен, ще си позволя да кажа нещо съвсем кратко ,макар да знам че веднага ще бъда тотално оплют ,че съм платен рекламен агент на Владо.С нея минахме нарочно места които само с джи пита не сме ги кръстосвали и резултата беше изненадващо добър дори и за мен ,като допреди известно време бях признавам това, доста скептично настроен към родните производители.И като гледам накъде вървят нещата в България взех много сериозно да се замислям има ли изобщо смисъл да се хвърлят хиляди левове за скъпи западни машини ,които после да бършат праха на мазето на някое РПУ, при условие че тази върши абсолютно същата работа.
Не си първия открил топлата вода... super21 Cool
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Golden Mask 3+ field test - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   Golden Mask 3+ field test - Page 10 EmptyЧет Сеп 30, 2010 10:30 pm

imperio написа:
Достатъчно са, машинката днес дойде. Тошко, с тебе ще се чуем, или ако идваш насам направо се обади да се видим. Тройката я знам, интересен ми е високочестотника.
По принцип е добре кой какво опитва (независимо дали става дума за ГМ, Микрон, или какъвто и да било апарат) не само да пише "супер!" или"боклук" ама да дава и по обширна информация за даден металдетектор за да има някаква файда от тия форуми. Напоследък полезната информация по мое мнение е доста намаляла.
Щ е отговоря на всички учасници в темата така: - Голден маск (Бандито) работи едно към едно въздух-земя (със леки промени зависимост от почвата) за разлика от др. апарати... Маската се справя чудесно дори на уродено със новите компоненти вложени в нея , които др. апарати само си мечтаят да работят като нея...Тествал съм много апарати така че...
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Golden Mask 3+ field test - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   Golden Mask 3+ field test - Page 10 EmptyЧет Сеп 30, 2010 10:33 pm

imperio написа:
Достатъчно са, машинката днес дойде. Тошко, с тебе ще се чуем, или ако идваш насам направо се обади да се видим. Тройката я знам, интересен ми е високочестотника.
По принцип е добре кой какво опитва (независимо дали става дума за ГМ, Микрон, или какъвто и да било апарат) не само да пише "супер!" или"боклук" ама да дава и по обширна информация за даден металдетектор за да има някаква файда от тия форуми. Напоследък полезната информация по мое мнение е доста намаляла.
Вече тествах дълбочинните качества между Е-Трак и Голден маск3+ , Е-Трак не можа да покрие работата на Маската защото е със авто-грунд баланс...
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Golden Mask 3+ field test - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   Golden Mask 3+ field test - Page 10 EmptyЧет Сеп 30, 2010 10:35 pm

imperio написа:
Достатъчно са, машинката днес дойде. Тошко, с тебе ще се чуем, или ако идваш насам направо се обади да се видим. Тройката я знам, интересен ми е високочестотника.
По принцип е добре кой какво опитва (независимо дали става дума за ГМ, Микрон, или какъвто и да било апарат) не само да пише "супер!" или"боклук" ама да дава и по обширна информация за даден металдетектор за да има някаква файда от тия форуми. Напоследък полезната информация по мое мнение е доста намаляла.
Днес тествах Голден маск 3+ на силно орудено и замърсено - имам извадини 15 цвята и 2 черни ковани за 3 часа - просто чува под черния камък , останах изомен от работата му , справи се перфектно..."" Не знам защо не искате да приемете факта че работи много добре на уродено - е да това си е ваш проблем...? scratch
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Golden Mask 3+ field test - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   Golden Mask 3+ field test - Page 10 EmptyЧет Сеп 30, 2010 10:50 pm

pechkata написа:
comander написа:
pechkata написа:
Много заинтересовани станахте за Маската - преди я плюехте като пясък в устата пък сега... scratch Rolling Eyes
Алооооо ас винаги сам имал маска,и бандит имах но скоро го подарих на един приятел.пък ти като няма какво да кажеш земи млъкни,че с чехълчо много ме натоварвате психически.
http://prikachi.com/images/465/2546465B.jpg Тази схема я имам от 15г. и съм я правил стотици пъти...Така че този апарат не можеш да го познаваш по добре от мен...
Осъзнаваш ли какво направи ?! Това беше схемата на Бандито 2 Smile пусни я с по-високо качество че не се виждат някои стойности !
Аааа и да посмалиш малко годините Wink
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Golden Mask 3+ field test - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   Golden Mask 3+ field test - Page 10 EmptyЧет Сеп 30, 2010 10:57 pm

Да може и да съм прекалил с гдините в изблик на ярост...Изтрий си поста аз ще махна линка...
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Golden Mask 3+ field test - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   Golden Mask 3+ field test - Page 10 EmptyЧет Сеп 30, 2010 11:03 pm

pechkata написа:
Да може и да съм прекалил с гдините в изблик на ярост...Изтрий си поста аз ще махна линка...
Няма проблеми, нека стои схемата Smile
Върнете се в началото Go down
hfy
Легионер
Легионер
hfy



Golden Mask 3+ field test - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   Golden Mask 3+ field test - Page 10 EmptyЧет Сеп 30, 2010 11:26 pm

imperio написа:
не само да пише "супер!" или"боклук" ама да дава и по обширна информация за даден металдетектор за да има някаква файда от тия форуми. Напоследък полезната информация по мое мнение е доста намаляла.

С нетърпение чакам да изпробваш машината и да споделиш впечатленията си.
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



Golden Mask 3+ field test - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   Golden Mask 3+ field test - Page 10 EmptyПет Окт 01, 2010 7:20 am

pechkata написа:
comander написа:
pechkata написа:
Много заинтересовани станахте за Маската - преди я плюехте като пясък в устата пък сега... scratch Rolling Eyes
Алооооо ас винаги сам имал маска,и бандит имах но скоро го подарих на един приятел.пък ти като няма какво да кажеш земи млъкни,че с чехълчо много ме натоварвате психически.
Тази схема я имам от 10г. и съм я правил стотици пъти...Така че този апарат не можеш да го познаваш по добре от мен...
АЗ схеми нямам детектори имам,тука не говорим за запояване.И си в многоголяма заблуда дето твърдиш че няма голяма разлика, почва ,въздух .голяма работа сте,никои не казва че денарите ги пляска различно и винаги се познават преди да ги копаш.ама как да кажете тои чехълчо и тои върви с калая в джоба сигорно.
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Golden Mask 3+ field test - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   Golden Mask 3+ field test - Page 10 EmptyПет Окт 01, 2010 10:53 am

Ау,до 2 седмици чакаме нов уникален уред,след като няколко души видят последната страница от тая тема Very Happy
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Golden Mask 3+ field test - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   Golden Mask 3+ field test - Page 10 EmptyПет Окт 01, 2010 11:30 am

Golden Mask написа:
slavitoooo написа:
Golden Mask написа:
hercones написа:
не става ясно в какво се изразяват "мурафетите" на тази Маска1+HF Rolling Eyes (случайно ако дойде при командера този детектор вероятно ще имам възможноста да я "поразходя" лично търкане )
Ми чувствителна е към по-дребни предмети (монети), пробива по-добре някои почви и е по-бърза от GM1, ако и се сложи потенциометър за земен баланс ще е още по-добре (подобно на Експлорер-ите) ама това по нататък Smile

Владо кво ще кажеш за Golden Mask 3+ с две честоти 8 и 18 кHz ?

Възможно ли е ?
Възможно е, но този мурафет е патентован и това ще ми струва доста пари, точно поради тази причина Deus нямат такава опция, имат няколко честоти на работа но може да се работи само на една от тях .

Нямах предвид едновременно да работи на две чистоти !

Прост ако е замърсено да можеш да превключиш на 18 кHz и с малката антена да се вадят по добре цветовете и другия вариант, когато е сравнително чисто да се използват по .-големи антени при 8 кHz за малко по -едри монети и други работи в дълбочина ?

Хубаво е да има и една антена по малка от сегашната стандартна и Golden Mask 3+ ще се превърне в универсален детектор за замърсено и за доста дълбоки цели !

Просто GOLDEN MASK 1+ и Golden Mask 3+ да станат един детектор !?

Този въпрос ми го задават фенове на Golden Mask 3+ от западна Европа !
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Golden Mask 3+ field test - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   Golden Mask 3+ field test - Page 10 EmptyПет Окт 01, 2010 11:57 am

Аз пък искам ГМ2 с турбо на 18КХз ! Даже май на Балкана те питах дали можеш да направиш Very Happy
Върнете се в началото Go down
stater
Про-Консул
Про-Консул
stater



Golden Mask 3+ field test - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   Golden Mask 3+ field test - Page 10 EmptyПет Окт 01, 2010 12:23 pm

И ако Владо успее да направи и безжичен Голдън Маск е бати и кефа ще е. :mdr97:
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Golden Mask 3+ field test - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   Golden Mask 3+ field test - Page 10 EmptyПет Окт 01, 2010 12:38 pm

stater написа:
И ако Владо успее да направи и безжичен Голдън Маск е бати и кефа ще е. :mdr97:

Абе мани ,че и братушките са заискали безжични слушалки към Golden Mask 3+ та не зная Владо на кого ще угажда по напред ! :bienvenue внимавай те Laughing
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Golden Mask 3+ field test - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   Golden Mask 3+ field test - Page 10 EmptyПет Окт 01, 2010 4:30 pm

Aemilivs написа:
Ау,до 2 седмици чакаме нов уникален уред,след като няколко души видят последната страница от тая тема Very Happy

Съмнявам се , ако това наистина е бандито , то няма нищо съществено от други подобни схеми циркулиращи в нета ,мисля ча почти всички български изработки са приблизително еднакви. Иначе не е лоша като гледам, опростена да максимум , на мен ми харесва VCO то и ако имам свободно време ,може да седна да я налепя да пробвам,особено това входно стапало,то е като магнума ,но не съм пробвал дали е по добре от ОУ на входа. Също е интересно това да се сваля сигнал за фазовия детектор чрез намотка в главата,какво предимство дава. Макар да не съм специалист мисля,че това схематично решение е максимално добро за детектор ,всичко друго само води до усложнение и не върши повече работа.

сам
Върнете се в началото Go down
N@SKO
Про-Консул
Про-Консул
N@SKO



Golden Mask 3+ field test - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   Golden Mask 3+ field test - Page 10 EmptyПет Окт 01, 2010 5:13 pm

Това с намотката май ще да е за дупковия ефект.
Върнете се в началото Go down
magnetron!
Преторий
Преторий




Golden Mask 3+ field test - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: md   Golden Mask 3+ field test - Page 10 EmptyПет Окт 01, 2010 7:41 pm


Тази схемичка няма нищо общо с "TESORO BANDIDO 2",елементарно схемно решение, като стотици други схемички на самоделки металотърсачи.
Върнете се в началото Go down
pantera
Легионер
Легионер




Golden Mask 3+ field test - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   Golden Mask 3+ field test - Page 10 EmptyСъб Окт 02, 2010 10:30 am

Вярно е,че няма нищо общо-между TESORO и двуканален MAGNUM.А и какво значи елементарна-почти всички схеми са построени така-най-много да сложат трети канал.По-скоро схемата е ефективна-лепена е от почти всички,минали през МАГНУМ,а много производители-фирмени и гаражни гравитират околотова схемно решение с различни "козметични" схемни промени!
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Golden Mask 3+ field test - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   Golden Mask 3+ field test - Page 10 EmptyСъб Окт 02, 2010 9:33 pm

Голден маск (Бандто 2) не само че работи добре а има способноста да различава металите (сплавите) на звукова тоналност-(разбира се че слуховите качества на оператора трябва да са наред)...Работил съм 10г. с Бандито 2 и се гордея че съм работил със такъв апарат -№1 а и сега с Голден маск 3+ - който е върха на монетарите...
Върнете се в началото Go down
 
Golden Mask 3+ field test
Върнете се в началото 
Страница 10 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Продавам Golden Mask 2
» Golden mask 4 pro
»  Golden mask 4 ...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Golden Mask Металотърсачи-
Идете на: