Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ORX 2019
ORX+28 X35
Дълбока програма XP DEUS

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Продава Minelab Eureka Gold
Golden Mask 3+ field test - Page 2 EmptyЧет Апр 04, 2019 8:05 pm by deultum
https://m.bazar.bg/obiava-24932132/metalotarsach-minelab-eureka-gold

Comments: 0
Продавам каталог на Рим и Византия и археологически селища в Плевенски окръг
Golden Mask 3+ field test - Page 2 EmptyПет Окт 26, 2018 8:09 pm by bogo
Каталога на римските предмети е от Антъни Гилмор и е с цените на антики от акционите по света-ценно …

Comments: 1
Пинпоинтер
Golden Mask 3+ field test - Page 2 EmptyСря Яну 02, 2019 6:36 pm by shulc
Продавам пинпоинтер фишер f-pulse чисто нов,воден до 6метра един от най-добрите пинпоинтери на …

Comments: 0
Търся Скуп( сито) за плажа
Golden Mask 3+ field test - Page 2 EmptyНед Май 13, 2018 8:50 pm by deultum
Търся да си купя сито за плажа от този тип може и втора ръка
[url=https://servimg.com/view/19616577/212]Golden Mask 3+ field test - Page 2 …

Comments: 3
Keywords
нишани металотърсач Fisher маск POWER врътка Spectrum Coil minelab miladinka Майнлаб голден пират продавам tesoro tejon deus prodavam kupuvam TEKNETICS nexus GOLD mask грунда golden wave
Share

Golden Mask 3+ field test

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask

Golden Mask 3+ field test - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   Golden Mask 3+ field test - Page 2 EmptyВто Авг 03, 2010 11:36 pm

yaponetsa написа:
Golden Mask написа:

Какво отношение да взема, аз потенциометри не произвеждам ! Евентуалните проблеми по метал детектори Golden Mask са преди всичко механични- счупени потенциометъри ( фабричен дефект или просто ударен в дръжката на някоя лопата по време на транспорт ) повредени ЦК ключета и т.н.

хехе и аз си помислих че е потенциомеър и току що писах на руснака
Потенциометъра на тази машина е подменен отдавна, клипa циркулира в руските форуми поне от месец, а днес наш микрончо го е намерил и качил в Youtube.
Върнете се в началото Go down
4орта
Про-Консул
Про-Консул
4орта

ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   Golden Mask 3+ field test - Page 2 EmptyСря Авг 04, 2010 8:28 am

Golden Mask написа:
Golden Mask метал детектори нямат нищо общо с метал детектори Mikron
Имат и още как. И единия и другия са Магнум с доработки Wink Разликата между двата е много малка, само на външен вид.
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask

ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   Golden Mask 3+ field test - Page 2 EmptyСря Авг 04, 2010 11:55 am

4орта написа:
Golden Mask написа:
Имат и още как. И единия и другия са Магнум с доработки Golden Mask 3+ field test - Page 2 Icon_wink Разликата между двата е много малка, само на външен вид.
Магнум викаш... Smile лекинко си далече от истината, ама не ми се спори Wink
Я виж как работи един Магнум на 18кХц
https://www.youtube.com/nufrii#p/a/u/2/B-sSbMqjcbQ
https://www.youtube.com/nufrii#p/a/u/1/a5ZNVpoP0EY
https://www.youtube.com/nufrii#p/a/u/0/F8kyUSBlntw
Aemilivs
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   Golden Mask 3+ field test - Page 2 EmptyСря Авг 04, 2010 12:00 pm

Golden Mask написа:
4орта написа:
Golden Mask написа:
Имат и още как. И единия и другия са Магнум с доработки Golden Mask 3+ field test - Page 2 Icon_wink Разликата между двата е много малка, само на външен вид.
Магнум викаш... Smile лекинко си далече от истината, ама не ми се спори Wink
https://www.youtube.com/nufrii#p/a/u/2/B-sSbMqjcbQ
https://www.youtube.com/nufrii#p/a/u/1/a5ZNVpoP0EY
https://www.youtube.com/nufrii#p/a/u/0/F8kyUSBlntw

Аааа сега разбрах баце защо ти пука жълтото в земята.Оставил си го на auto.При него се опускат дребните златца пък и други.На auto се оставя когато е минал камион от бившето "Кремиковци" върху дадено място Very Happy
Иначе положителни наблюдения върху единичката Wink
4орта
Про-Консул
Про-Консул
4орта

ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   Golden Mask 3+ field test - Page 2 EmptyСря Авг 04, 2010 12:37 pm

Цитат :
Магнум викаш... лекинко си далече от истината, ама не ми се спори
Много даже съм близо до истината, ако много настояваш мога да публикувам схемата на тази платка тук и в другите форуми по света, и всички спорове ще отпаднат. :
Golden Mask 3+ field test - Page 2 Pc101865

Uploaded with ImageShack.us

Оригиналния Магнум е на 15kHz, няма нищо по лесно да го преправиш на 18, сменя се бобината и няколко кондензатора и си готов Wink
Нищо че си заменил 4007 с 4053. Входното стъпало е на Магнум. Постояннотоковите стъпала също.
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask

ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   Golden Mask 3+ field test - Page 2 EmptyСря Авг 04, 2010 12:53 pm

4орта написа:
Цитат :
Магнум викаш... лекинко си далече от истината, ама не ми се спори
Много даже съм близо до истината, ако много настояваш мога да публикувам схемата на тази платка тук и в другите форуми по света, и всички спорове ще отпаднат. :

Оригиналния Магнум е на 15kHz, няма нищо по лесно да го преправиш на 18, сменя се бобината и няколко кондензатора и си готов Golden Mask 3+ field test - Page 2 Icon_wink
Нищо че си заменил 4007 с 4053. Входното стъпало е на Магнум. Постояннотоковите стъпала също.
Нямам нищо против да публикуваш схемата, даже ще се радвам че изгубих някъде моята .
Ако има някакви идеи от Магнум е входния усилвател ( с променен режим на работа ), 100% е използван захранващия блок, макар че в момента много от съвременните лоу дроп стабилизатори използват точно това схемно решение, причината е да си остана на решение с повече елементи е че навремето купих голямо количество 1458 и докато ги изхарча ще съм с това захранване. Кой друг блок каза? Постоянно токовите усилватели..., е има някаква прилика толкова колкото ти приличаш на Ален Далон Smile
Други пък казват че приличал на Фишер, прилича колкото и на Магнум, с разликата че на Фишера като му сложиш монета под оруден камък мълчи като комунист след избори, а маската реагира на монетата без проблем .
denarr
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   Golden Mask 3+ field test - Page 2 EmptyСря Авг 04, 2010 1:16 pm

от клиповете видех един неграмотно или уми6лено неправилно настроен гм пауар.
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask

ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   Golden Mask 3+ field test - Page 2 EmptyСря Авг 04, 2010 1:33 pm

denarr написа:
от клиповете видех един неграмотно или уми6лено неправилно настроен гм пауар.
Аз не разбирам, кое му е неправилното ?
Както и да го настроиш свири на празна дупка та се къса ( конкретно на тази почва, на песъклива няма грижи ), на песъклива почва хваща колкото и във въздуха, но на орудена - тцццц ! Въздушно като махам със същия камък и зад него монета я хваща без проблеми, но сложа ли камъка на земята - ЙОК !
4орта
Про-Консул
Про-Консул
4орта

ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   Golden Mask 3+ field test - Page 2 EmptyСря Авг 04, 2010 1:34 pm

Golden Mask на 19 Юли, 2010 3:04 pm написа:
Аз специално на клипове не вярвам, така са и повечето колеги, нещо се наплашиха от клипове на супер машини които накрая се оказват пълна стига
Е, ние защо да вярваме Question
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask

ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   Golden Mask 3+ field test - Page 2 EmptyСря Авг 04, 2010 1:40 pm

4орта написа:
Golden Mask на 19 Юли, 2010 3:04 pm написа:
Аз специално на клипове не вярвам, така са и повечето колеги, нещо се наплашиха от клипове на супер машини които накрая се оказват пълна Golden Mask 3+ field test - Page 2 71815
Е, ние защо да вярваме Golden Mask 3+ field test - Page 2 Icon_question
Ако искаш вярвай, лично за мен след като видях XP GoldMaxx Power как работи на терен останах силно разочарован, иначе въздушно кърти мивки и колкото по-бързо махаш с предмета ( монета ) толкова повече лови, да де ама когато си в реална обстановка и не движиш предмета а сондата спрямо почвата нямам как да махаш толкова бързо Golden Mask 3+ field test - Page 2 Icon_smile
Чакам си схемата Golden Mask 3+ field test - Page 2 Icon_smile
Aemilivs
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   Golden Mask 3+ field test - Page 2 EmptyСря Авг 04, 2010 1:43 pm

На орудено ХР е аки,да,но чак пък толкоз .... Е,във всички случаи е по-добър от класическите фишери Very Happy
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask

ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   Golden Mask 3+ field test - Page 2 EmptyСря Авг 04, 2010 1:56 pm

Aemilivs написа:
На орудено ХР е аки,да,но чак пък толкоз .... Е,във всички случаи е по-добър от класическите фишери Golden Mask 3+ field test - Page 2 Icon_biggrin
Може и така да е, когато настройвах силата на дискриминация се опитах да скрия ръждясалия гвоздей напълно, но не успях и двете машини в близката зона го даваха леко цветен, настройката я оставих на Ауто понеже спорен мен това Ауто отговаря някъде на 10 по скалата, поне при тестове с различни железа установих това, според някои колеги дискриминацията трябва да е някъде около 6-7, понеже не съм търсил с тоя детектор го оставих на позиция Ауто- производителя би трябвало да е преценил че на Ауто ще търсят поне 80% от търсачите ( говоря за търсачите по света ) .
imperio
Цезар
Цезар
imperio

ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   Golden Mask 3+ field test - Page 2 EmptyСря Авг 04, 2010 2:06 pm

Aemilivs написа:
На орудено ХР е аки,да,но чак пък толкоз .... Е,във всички случаи е по-добър от класическите фишери Very Happy

Ама как набързо изтупа рецензията Very Happy А напиши поне десетина реда с обосновка и примери

ХР ГМП на терен на който като цяло има минарализиран фон работи не по-зле от други апарати от високия клас. На почви със средна степен на минерализиция успешно се бачка със грунд на 11 часа и сенс почти на червено, сайлънсър по средата. На такива места ( като цяло минерализирани еднородни почви) сигналите се чуват добре. Ако има проблем той е следния. При тези настройки на минерализирани почви ( независимо от настройката на iron treshold и iron volume) сигналите се чуват добре но само докато почвата е еднородна, ако почне да се мени и на места е с размесена керамика апарата чува монетите , не чува керамиката, и не чува монети с малък размер под керамика. Минерализираните камъни не го бъркат (условно казано), защото ги чува с дълъг сигнал и оператора има едно наум. Ако вдигнеш грунда ще резнеш цветните камъни и ще нулираш фона от повечето керамики. Но пък тогава на чисти места има опасност да пропуснеш някои цветни сигнали. Общо взето - две хубав няма Smile
...и да поерпиш една бира като се видим Wink

НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
denarr
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   Golden Mask 3+ field test - Page 2 EmptyСря Авг 04, 2010 2:14 pm

oт3г. таркам с гмп не свири на никакви дупки треви камани влага ако го настрои6 правилно.не отстапва на нито един монетар на пазара в момента като пове4ето ги превазхогда и по далбо4ина и по диск.при това с 22.5см антена.на клипа нема6 ни една правилна настроика.
Aemilivs
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   Golden Mask 3+ field test - Page 2 EmptyСря Авг 04, 2010 3:24 pm

denarr написа:
oт3г. таркам с гмп не свири на никакви дупки треви камани влага ако го настрои6 правилно.не отстапва на нито един монетар на пазара в момента като пове4ето ги превазхогда и по далбо4ина и по диск.при това с 22.5см антена.на клипа нема6 ни една правилна настроика.
Е добре де мастъре,сподели ти как работиш Smile
Ето примерно аз : iron tresha на 5-7 5 в гора 7 на нива,сенс - преди червеното,волюма почни на минимум само колкото да жужи леко желязото,грунда на 10-11 часа според зависи почвата.

Валка,баце хубаво обяснение,не една а две бири от мен ! Very Happy

искате ли да се прехвърлим в ХР раздела да не акаме тук ? Smile
pavlinbass
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   Golden Mask 3+ field test - Page 2 EmptyСря Авг 04, 2010 4:00 pm

Маи не искате да приемете истината че Golden Mask смачка XP-то Smile Колеги няма никакви фалшиви настроики и постановки...по точен и коректен производител от Golden Mask няма!!!Не казвам че XP-то е лош детектор,просто в случея маската е с по сериозни параметри.
imperio
Цезар
Цезар
imperio

ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   Golden Mask 3+ field test - Page 2 EmptyСря Авг 04, 2010 5:03 pm

denarr написа:

Е аз като казвам минерализиран камък за разлика от колеги във форума имам предвид такъв камък дето като го стопиш ще пусне 20-30 процента метал. Иначе на терени с минерализация ХР се оправя много прилично. Ей на това място грунд на 12 часа и не го пипнах изообщо за донастройка. На същото място Тесоро Лобо Супертрак на грунд Normal с който се справя на 95 процента от почвите понякога се обаждаше когато не трябва, а БГ надути гаражни правеняци които съм пробвал берат доста ядове с грундирането. Когато такъв терен е примесен с едра строителна керамика, тогава почват да се явяват известни проблеми. Но не само за ХР а и за всички останали апарати.

Golden Mask 3+ field test - Page 2 040820101077

НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
laki
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: по темата   Golden Mask 3+ field test - Page 2 EmptyСря Авг 04, 2010 6:52 pm

Батка ,ако не е тайна по тези камьнаци излиза ли нещо.Интересно ми е защото аз сьм от полето и по такива дивни места кракьт ми не е стьпвал.
slavitoooo
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   Golden Mask 3+ field test - Page 2 EmptyСря Авг 04, 2010 8:12 pm

laki написа:
Батка ,ако не е тайна по тези камьнаци излиза ли нещо.Интересно ми е защото аз сьм от полето и по такива дивни места кракьт ми не е стьпвал.

Как да не излиза човека ти е написал като ги стопиш излиза 20-30 % метал ! Laughing Laughing

А иначе си търкай по полето там е равно ! По тез чукари какво ще търсиш освен комари ,камъни и тръни !!! Не ти требе лозе на баир !!!! духче
pechkata
Джадай
Джадай
pechkata

ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   Golden Mask 3+ field test - Page 2 EmptyСря Авг 04, 2010 9:08 pm

Чорта Голден маск и Матнум нямат нищо общо двете схеми са коренно различни така е и със работата...
pechkata
Джадай
Джадай
pechkata

ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   Golden Mask 3+ field test - Page 2 EmptyСря Авг 04, 2010 9:11 pm

Владо нападаш ме по погрешка - поисках твоето мнение като производител...И аз можех да констатирам дефекта...

Последната промяна е направена от pechkata на Сря Авг 04, 2010 10:07 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask

ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   Golden Mask 3+ field test - Page 2 EmptyСря Авг 04, 2010 10:06 pm

pechkata написа:
Владо нападаш ме по погрешка - поиках твоето мнение като производител...И аз можех да констатирам дефекта...
Отговора не беше отправен към теб, а към Микрон ( Ancient Hunter ), който бил - изОмен от това че понякога потенциометрите се чупят .
pechkata
Джадай
Джадай
pechkata

ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   Golden Mask 3+ field test - Page 2 EmptyСря Авг 04, 2010 10:15 pm

Golden Mask написа:
pechkata написа:
Владо нападаш ме по погрешка - поиках твоето мнение като производител...И аз можех да констатирам дефекта...
Отговора не беше отправен към теб, а към Микрон ( Ancient Hunter ), който бил - изОмен от това че понякога потенциометрите се чупят .
ОК... Cool
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter

ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   Golden Mask 3+ field test - Page 2 EmptyСря Авг 04, 2010 10:22 pm

Golden Mask написа:
понякога потенциометрите се чупят.
След 2 седмици употреба. На детектор струващ 600 евро ? Сигурно са много качествени Shocked
4орта
Про-Консул
Про-Консул
4орта

ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   Golden Mask 3+ field test - Page 2 EmptyСря Авг 04, 2010 10:34 pm

Цитат :
След 2 седмици употреба. На детектор струващ 600 евро ? Сигурно са много качествени
Е, то е от удар с лопата. Човека не внимавал и му играл една лопата в потенциометъра, пък после решил да снима резултата Laughing

Golden Mask 3+ field test
Върнете се в началото 
Страница 2 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Golden Mask Металотърсачи-
Идете на: