Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Fisher Minelab mask Spectrum Майнлаб VANQUISH Coil 5000 GOLD deus nexus TEKNETICS wave пират nokta prodavam kupuvam нишани голден miladinka Simplex грунда tesoro маск lorenz врътка
 

 Golden Mask 3+ field test

Go down 
+38
FILIP2
pantera
N@SKO
djotoriij
zaki83
dpinko
vezir
stater
sony147
Джони
GORAN
sangre
BEKS
Petronii
astervil
hfy
hercones
don
ivan113
comander
Avrelian
sitalk
www
slavitoooo
laki
imperio
denarr
4орта
goso
Ancient Hunter
Aemilivs
pechkata
magnetron!
Джим
zumbula007
yaponetsa
pavlinbass
Golden Mask
42 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



golden - Golden Mask 3+ field test - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   golden - Golden Mask 3+ field test - Page 3 EmptyСря Авг 04, 2010 10:56 pm

Ancient Hunter написа:
Golden Mask написа:
понякога потенциометрите се чупят.
След 2 седмици употреба. На детектор струващ 600 евро ? Сигурно са много качествени Shocked
Обикновенно дефектните по рождение потенциометри изкарват най много две-три седмици, мине ли тоя период карат по 4-5 години ! Освен ако не играе сопата по-рано .
Детектора е 600 евро щото за толко е преценил да ги продава дистрибутора, иначе аз му ги давам наполвина .
Има разбира се и много по-качествени потенциометри за по 30-40 евро парчето, ама нали се сещаш че няма как да слагам такива .
Върнете се в началото Go down
www
Консул
Консул
www



golden - Golden Mask 3+ field test - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   golden - Golden Mask 3+ field test - Page 3 EmptyЧет Авг 05, 2010 1:14 am

вий май тука само си гъделичкате чурите с лафчета и самохвалства
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



golden - Golden Mask 3+ field test - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   golden - Golden Mask 3+ field test - Page 3 EmptyЧет Авг 05, 2010 2:30 am

laki написа:
Батка ,ако не е тайна по тези камьнаци излиза ли нещо.Интересно ми е защото аз сьм от полето и по такива дивни места кракьт ми не е стьпвал.

Колега, в тоя минерализиран пущиняк и да намирано нещо няма да го перна във форума Wink . Важното е че където трябва се знае. Между другото в тоя район с микронски апарат бачкам доста по-комфортно от ХР-то макар че с него вадя тук и съчмите за зайци. С уговорката че с ХР-то копането е много повече. Ситалка с Маската май също беше търкал на това място, и ако не се лъжа я беше карал на автомат. На такива места ако дойде човек с маска с многооборотен потенциометър на грунда не мога да го мисля, ще го донастройва през 2 метра. Тия в чужбина дето са поръчали тая опция не знам с какъв акъл са, сигурно работят във вълна. Ама тяхна си работа, явно бачкат в супер леки почви.
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



golden - Golden Mask 3+ field test - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   golden - Golden Mask 3+ field test - Page 3 EmptyЧет Авг 05, 2010 8:45 am

www написа:
вий май тука само си гъделичкате чурите с лафчета и самохвалства
Как позна от първия път Smile
Върнете се в началото Go down
denarr
Преторий
Преторий




golden - Golden Mask 3+ field test - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   golden - Golden Mask 3+ field test - Page 3 EmptyЧет Авг 05, 2010 6:44 pm

за гре6ките при настроиките в клипа.1 сенс при минерализирана по4ва на макс-груба гре6ка не пове4е от последното деление на сивиа сектор.2диск на ауто само дилетант би ползвал и при това на минер. по4ва-не пове4е от 5.3грунд на 10 4аса при мин. по4ва-гре6ка-на средата или малко вдесно.4 заглу6ител на2 никога а на 0 или редко на1.5 аир. вол. на о никога-винаги на макс или в наи ло6иа слу4аи на средата.забелезах 4е владо се 4уди на сигнала на монетата- това е нормален цветен сигнал в 3 тона на монета от калпав материал с ниска проводимост при 3 тоналната диск.ако го затруниават сигналите при 3 тон диск. или има ло6 музикален слух да превклиу4и на 2тон сигнализациа.а за колегите с този апарат да про4етат упатването 1..2..3 пати иако ни6то не им стане иасно това не е техниа уред. Very Happyи мегдо дрого зем. баланс при гмп не се пробва с помпане а с измитане.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




golden - Golden Mask 3+ field test - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   golden - Golden Mask 3+ field test - Page 3 EmptyЧет Авг 05, 2010 8:24 pm

imperio написа:
laki написа:
Батка ,ако не е тайна по тези камьнаци излиза ли нещо.Интересно ми е защото аз сьм от полето и по такива дивни места кракьт ми не е стьпвал.

Колега, в тоя минерализиран пущиняк и да намирано нещо няма да го перна във форума Wink . Важното е че където трябва се знае. Между другото в тоя район с микронски апарат бачкам доста по-комфортно от ХР-то макар че с него вадя тук и съчмите за зайци. С уговорката че с ХР-то копането е много повече. Ситалка с Маската май също беше търкал на това място, и ако не се лъжа я беше карал на автомат. На такива места ако дойде човек с маска с многооборотен потенциометър на грунда не мога да го мисля, ще го донастройва през 2 метра. Тия в чужбина дето са поръчали тая опция не знам с какъв акъл са, сигурно работят във вълна. Ама тяхна си работа, явно бачкат в супер леки почви.
"" Днес тествах Голден маск 3+ на силно орудено и замърсено - имам извадини 15 цвята и 2 черни ковани за 3 часа - просто чува под черния камък , останах изомен от работата му , справи се перфектно..."" Не знам защо не искате да приемете факта че работи много добре на уродено - е да това си е ваш проблем...? scratch
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



golden - Golden Mask 3+ field test - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   golden - Golden Mask 3+ field test - Page 3 EmptyЧет Авг 05, 2010 10:13 pm

Защо мен цитираш? Че съм казал че маската работи на автоматик ли? Е какво като е на автоматик, той нали за това е направен. НРГ 100 също на много места го карам на автоматик за по-конфортно търсене. Няма значение апарата в какъв режим е, важното е да се оправя на минерализация и да можеш да търсиш.
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



golden - Golden Mask 3+ field test - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   golden - Golden Mask 3+ field test - Page 3 EmptyПет Авг 06, 2010 11:26 pm

Как се цитираха само отделни изречения...... Very Happy


Последната промяна е направена от sitalk на Пет Авг 06, 2010 11:30 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



golden - Golden Mask 3+ field test - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   golden - Golden Mask 3+ field test - Page 3 EmptyПет Авг 06, 2010 11:29 pm

imperio написа:
laki написа:
Батка ,ако не е тайна по тези камьнаци излиза ли нещо.Интересно ми е защото аз сьм от полето и по такива дивни места кракьт ми не е стьпвал.

Колега, в тоя минерализиран пущиняк и да намирано нещо няма да го перна във форума Wink . Важното е че където трябва се знае. Между другото в тоя район с микронски апарат бачкам доста по-комфортно от ХР-то макар че с него вадя тук и съчмите за зайци. С уговорката че с ХР-то копането е много повече. Ситалка с Маската май също беше търкал на това място, и ако не се лъжа я беше карал на автомат. На такива места ако дойде човек с маска с многооборотен потенциометър на грунда не мога да го мисля, ще го донастройва през 2 метра. Тия в чужбина дето са поръчали тая опция не знам с какъв акъл са, сигурно работят във вълна. Ама тяхна си работа, явно бачкат в супер леки почви.

Кое беше това място? Познато ми е. Североизточно от града ли?
Не,на ръчна бях.На автомат със старите сонди....
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



golden - Golden Mask 3+ field test - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   golden - Golden Mask 3+ field test - Page 3 EmptyСъб Авг 07, 2010 8:45 am

sitalk написа:
imperio написа:
laki написа:
Батка ,ако не е тайна по тези камьнаци излиза ли нещо.Интересно ми е защото аз сьм от полето и по такива дивни места кракьт ми не е стьпвал.

Колега, в тоя минерализиран пущиняк и да намирано нещо няма да го перна във форума Wink . Важното е че където трябва се знае. Между другото в тоя район с микронски апарат бачкам доста по-комфортно от ХР-то макар че с него вадя тук и съчмите за зайци. С уговорката че с ХР-то копането е много повече. Ситалка с Маската май също беше търкал на това място, и ако не се лъжа я беше карал на автомат. На такива места ако дойде човек с маска с многооборотен потенциометър на грунда не мога да го мисля, ще го донастройва през 2 метра. Тия в чужбина дето са поръчали тая опция не знам с какъв акъл са, сигурно работят във вълна. Ама тяхна си работа, явно бачкат в супер леки почви.

Кое беше това място? Познато ми е. Североизточно от града ли?
Не,на ръчна бях.На автомат със старите сонди....
Какво им има на старите и новите сонди ?
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




golden - Golden Mask 3+ field test - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   golden - Golden Mask 3+ field test - Page 3 EmptyСъб Авг 07, 2010 12:58 pm

Какво им има на старите и новите сонди ?[/quote]Сравни ги и ще видиш разликата...
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



golden - Golden Mask 3+ field test - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   golden - Golden Mask 3+ field test - Page 3 EmptyСъб Авг 07, 2010 4:14 pm

Новите имат по-добра стабилност при работа на ръчен режим.При лекоминерализирани почви по-рядко се налага донастройка.
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



golden - Golden Mask 3+ field test - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   golden - Golden Mask 3+ field test - Page 3 EmptyСъб Авг 07, 2010 4:26 pm

sitalk написа:
Новите имат по-добра стабилност при работа на ръчен режим.При лекоминерализирани почви по-рядко се налага донастройка.
От кога имаш маската и от колко време имаш нова сонда, става въпрос за новия кабел или?
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



golden - Golden Mask 3+ field test - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   golden - Golden Mask 3+ field test - Page 3 EmptyСъб Авг 07, 2010 4:28 pm

pechkata написа:
Какво им има на старите и новите сонди ?
Сравни ги и ще видиш разликата...[/quote]Какво стана с дфх-са?
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




golden - Golden Mask 3+ field test - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   golden - Golden Mask 3+ field test - Page 3 EmptyСъб Авг 07, 2010 4:44 pm

Avrelian написа:
pechkata написа:
Какво им има на старите и новите сонди ?
Сравни ги и ще видиш разликата...
Не знам точно какво стана със него но вече го няма при мен...
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



golden - Golden Mask 3+ field test - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   golden - Golden Mask 3+ field test - Page 3 EmptyСъб Авг 07, 2010 6:09 pm

Avrelian написа:
sitalk написа:
Новите имат по-добра стабилност при работа на ръчен режим.При лекоминерализирани почви по-рядко се налага донастройка.
От кога имаш маската и от колко време имаш нова сонда, става въпрос за новия кабел или?

От 4г имам Маска.
Новата сонда от няколко месеца,с новия кабел.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




golden - Golden Mask 3+ field test - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   golden - Golden Mask 3+ field test - Page 3 EmptyСъб Авг 07, 2010 6:17 pm

sitalk написа:
Avrelian написа:
sitalk написа:
Новите имат по-добра стабилност при работа на ръчен режим.При лекоминерализирани почви по-рядко се налага донастройка.
От кога имаш маската и от колко време имаш нова сонда, става въпрос за новия кабел или?

От 4г имам Маска.
Новата сонда от няколко месеца,с новия кабел.
Колега поздравление че държиш на Маската , я кажи на мен и на всички тук във форума колко пъти си я пращал за ремонт през тези години...?
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



golden - Golden Mask 3+ field test - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   golden - Golden Mask 3+ field test - Page 3 EmptyСъб Авг 07, 2010 7:19 pm

sitalk написа:
Avrelian написа:
sitalk написа:
Новите имат по-добра стабилност при работа на ръчен режим.При лекоминерализирани почви по-рядко се налага донастройка.
От кога имаш маската и от колко време имаш нова сонда, става въпрос за новия кабел или?

От 4г имам Маска.
Новата сонда от няколко месеца,с новия кабел.
Коя е по добра 26,5 или 32см.?
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




golden - Golden Mask 3+ field test - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   golden - Golden Mask 3+ field test - Page 3 EmptyСъб Авг 07, 2010 10:10 pm

Avrelian написа:
sitalk написа:
Avrelian написа:
sitalk написа:
Новите имат по-добра стабилност при работа на ръчен режим.При лекоминерализирани почви по-рядко се налага донастройка.
От кога имаш маската и от колко време имаш нова сонда, става въпрос за новия кабел или?

От 4г имам Маска.
Новата сонда от няколко месеца,с новия кабел.
Коя е по добра 26,5 или 32см.?
Чесно казано 10,5" антена работи по категорично от др. антени - разбира се това е лично мнение , въпрос на вкус...
Върнете се в началото Go down
pavlinbass
Про-Консул
Про-Консул




golden - Golden Mask 3+ field test - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   golden - Golden Mask 3+ field test - Page 3 EmptyСъб Авг 07, 2010 10:37 pm

И аз съм на същото мнение че с 26,5см. антена детектора е наи категоричен и стабилен...но които с какъвто размер му допада с него да си работи,а с 38см. антена става страшно Exclamation по едрите монети ги кове на 50см Shocked а за по големи цели минава метъра....
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



golden - Golden Mask 3+ field test - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   golden - Golden Mask 3+ field test - Page 3 EmptyНед Авг 08, 2010 12:21 am

pavlinbass написа:
И аз съм на същото мнение че с 26,5см. антена детектора е наи категоричен и стабилен...но които с какъвто размер му допада с него да си работи,а с 38см. антена става страшно Exclamation по едрите монети ги кове на 50см Shocked а за по големи цели минава метъра....
еииии пак са исхвърляш кат чекия на мокар пясък.направо отрепа коча бе приятел.наи ми е чудно как видя че болчетата били развити,сопри са малко репутацията много влезе в резерва.
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



golden - Golden Mask 3+ field test - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   golden - Golden Mask 3+ field test - Page 3 EmptyНед Авг 08, 2010 12:25 am

pavlinbass написа:
И аз съм на същото мнение че с 26,5см. антена детектора е наи категоричен и стабилен...но които с какъвто размер му допада с него да си работи,а с 38см. антена става страшно Exclamation по едрите монети ги кове на 50см Shocked а за по големи цели минава метъра....

Стига лъга хората....
Върнете се в началото Go down
pavlinbass
Про-Консул
Про-Консул




golden - Golden Mask 3+ field test - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   golden - Golden Mask 3+ field test - Page 3 EmptyНед Авг 08, 2010 12:36 am

Никого не лъжа...като неви се вярва си е ваш проблем!!!Параметрите на наи новите Golden Mask 3+ са доста по добри от по рано произведените.
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



golden - Golden Mask 3+ field test - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   golden - Golden Mask 3+ field test - Page 3 EmptyНед Авг 08, 2010 9:53 am

pavlinbass написа:
Никого не лъжа...като неви се вярва си е ваш проблем!!!Параметрите на наи новите Golden Mask 3+ са доста по добри от по рано произведените.
Павка колко ти плащат за рекламата, защото и за искам да изкарам някой лев. Laughing
Върнете се в началото Go down
pavlinbass
Про-Консул
Про-Консул




golden - Golden Mask 3+ field test - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 3+ field test   golden - Golden Mask 3+ field test - Page 3 EmptyНед Авг 08, 2010 10:22 am

Аз ви споделям личните си впечатления от Golden Mask а вие пак почвате!!!Но няма как,тя затова България никога няма да се оправи.Утре като си взема Minelab e trac и сложа снимки на тази марка пак ще кажете че реклама съм правил Laughing
Върнете се в началото Go down
 
Golden Mask 3+ field test
Върнете се в началото 
Страница 3 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Продавам Golden Mask 2
» GOLDEN MASK 2
» Golden mask 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Golden Mask Металотърсачи-
Идете на: