Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Spectrum prodavam wave Minelab нишани Simplex грунда Coil nokta deus врътка lorenz nexus GOLD miladinka TEKNETICS пират маск голден VANQUISH 5000 kupuvam Майнлаб Fisher tesoro mask
 

 импулсен кантар

Go down 
+10
Yamaha
krasko
sitalk
индиана джоунс
clumber
aiko
gog
pechkata
ton69
comander
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
индиана джоунс
Легионер
Легионер
индиана джоунс



импулсен кантар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: импулсен кантар   импулсен кантар - Page 2 EmptyПет Яну 22, 2010 11:46 pm

защото заради такива като теб-------откаде и за колко може да се купи такава машина и как стоин въпросът с дискриминацията за дълбочина,стабилност и центриране ясно но как е дискриминацията?------журналистите и всички други ни мислят за престьпници.А аз не сьм такьв.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




импулсен кантар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: импулсен кантар   импулсен кантар - Page 2 EmptyПет Яну 22, 2010 11:53 pm

колега не се обиждаи но ми се струва че си неадекватен в момента нали тук е мястото за споделяне на информация за този вид техники кои говори за незаконни работи а що се отнася за олигофрена ако аз съм "оли" ти си " "тетраоли" с тези разбирания съжалявам но това е факт
Върнете се в началото Go down
krasko
Преторий
Преторий
krasko



импулсен кантар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: импулсен кантар   импулсен кантар - Page 2 EmptyЧет Апр 08, 2010 9:21 pm

не се караите кантарите на памиц е отговора
Върнете се в началото Go down
ton69
Преторий
Преторий




импулсен кантар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: импулсен кантар   импулсен кантар - Page 2 EmptyСъб Яну 08, 2011 7:12 pm

Скоро очаквайте тестове на реални полигони с руското чудо Анкер-пулс2 и видео
Върнете се в началото Go down
Yamaha
Легионер
Легионер
Yamaha



импулсен кантар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: импулсен кантар   импулсен кантар - Page 2 EmptyСъб Яну 08, 2011 8:17 pm

krasko написа:
не се караите кантарите на памиц е отговора

Другари.. един колега преди време ми разправяше,че с кантар на Памиц можело да се прави дискриминация.Дайте някакво мнение-Моля ??
На Памиц не съм пробвал,но съм работил с Whites TM 800-уж същия принцип нооо........дискриминация...Никаква !!
Защо така ?? scratch
Върнете се в началото Go down
atd.dr
Легионер
Легионер
atd.dr



импулсен кантар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: импулсен кантар   импулсен кантар - Page 2 EmptyСъб Яну 08, 2011 10:05 pm

Цветния метал се чува в задната част на приемната антена , а желязото по средата м/у двете антени..Като се кръстоса сигнала се разбира ...
Върнете се в началото Go down
Yamaha
Легионер
Легионер
Yamaha



импулсен кантар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: импулсен кантар   импулсен кантар - Page 2 EmptyСъб Яну 08, 2011 10:29 pm

atd.dr написа:
Цветния метал се чува в задната част на приемната антена , а желязото по средата м/у двете антени..Като се кръстоса сигнала се разбира ...

Извинявай колега за моето невежество Embarassed
Но ако може малко по-обстойно,че Не мога да разбера как точно ...?? scratch
Благодаря предварително мерси
Върнете се в началото Go down
atd.dr
Легионер
Легионер
atd.dr



импулсен кантар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: импулсен кантар   импулсен кантар - Page 2 EmptyСъб Яну 08, 2011 10:49 pm

Когато метала е цветен при минаване над него по X и Y звука се чува в задната част на приемната антена . А когато е желязо ще се чуе звук на две различни места при минаване по X и Y , тоест метала се намира м/у двете антени ....Или с 1/2 от дължината на носещата конструкция изместен на 90 градуса ...
Върнете се в началото Go down
Yamaha
Легионер
Легионер
Yamaha



импулсен кантар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: импулсен кантар   импулсен кантар - Page 2 EmptyНед Яну 09, 2011 11:10 am

atd.dr написа:
Когато метала е цветен при минаване над него по X и Y звука се чува в задната част на приемната антена . А когато е желязо ще се чуе звук на две различни места при минаване по X и Y , тоест метала се намира м/у двете антени ....Или с 1/2 от дължината на носещата конструкция изместен на 90 градуса ...


До колкото разбирам при черния метал има изместване на сигнала ?
А дълбочината ?? Тя влияе ли на това изместване и как се определя ??
мерси
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




импулсен кантар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: импулсен кантар   импулсен кантар - Page 2 EmptyНед Яну 09, 2011 11:32 am

atd.dr написа:
Когато метала е цветен при минаване над него по X и Y звука се чува в задната част на приемната антена . А когато е желязо ще се чуе звук на две различни места при минаване по X и Y , тоест метала се намира м/у двете антени ....Или с 1/2 от дължината на носещата конструкция изместен на 90 градуса ...
Това правило не важеше ли за плитък сигнал - еми за дълбок сигнал как ще го пее...?
Върнете се в началото Go down
atd.dr
Легионер
Легионер
atd.dr



импулсен кантар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: импулсен кантар   импулсен кантар - Page 2 EmptyПон Яну 10, 2011 9:32 pm

За колко дълбок сигнал става на въпрос , защото кантара няма големи възможности !!! Това което бях написал е за дълбоки сигнали ... Плитките железа се чуват и зад излъчващата ( вертикалната антена ) .Един сигнал м/у двете и един сигнал след излъчващата ...
Върнете се в началото Go down
Yamaha
Легионер
Легионер
Yamaha



импулсен кантар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: импулсен кантар   импулсен кантар - Page 2 EmptyПон Яну 10, 2011 9:36 pm

atd.dr написа:
За колко дълбок сигнал става на въпрос , защото кантара няма големи възможности !!! Това което бях написал е за дълбоки сигнали ... Плитките железа се чуват и зад излъчващата ( вертикалната антена ) .Един сигнал м/у двете и един сигнал след излъчващата ...

Колега сигнал на 120/130 см в глинеста почва ще се чуе ли от кантара ??
А ще Го дискриминира ли на тази дълбочина ?? scratch
мерси
Върнете се в началото Go down
atd.dr
Легионер
Легионер
atd.dr



импулсен кантар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: импулсен кантар   импулсен кантар - Page 2 EmptyПон Яну 10, 2011 9:46 pm

Ако чуе нещо независимо на каква дълбочина винаги може да се разбере дали е желязо ...Но 1,2 м. или 1,3 м . може да чуе само по едър цял метал ...Монети не е възможно да се засекат на такава дълбочина ако не са в метален съд ...
Върнете се в началото Go down
Yamaha
Легионер
Легионер
Yamaha



импулсен кантар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: импулсен кантар   импулсен кантар - Page 2 EmptyВто Яну 11, 2011 6:09 pm

atd.dr написа:
Ако чуе нещо независимо на каква дълбочина винаги може да се разбере дали е желязо ...Но 1,2 м. или 1,3 м . може да чуе само по едър цял метал ...Монети не е възможно да се засекат на такава дълбочина ако не са в метален съд ...

Ако са в керамичен съд се справи ли на тази дълбочина Question
Върнете се в началото Go down
atd.dr
Легионер
Легионер
atd.dr



импулсен кантар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: импулсен кантар   импулсен кантар - Page 2 EmptyВто Яну 11, 2011 10:53 pm

Колега какво не ти е ясно много добре съм обяснил !! Или искаш да си в темата с постоянни въпроси ?
Върнете се в началото Go down
www
Консул
Консул
www



импулсен кантар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: импулсен кантар   импулсен кантар - Page 2 EmptyВто Яну 11, 2011 10:57 pm

давай давай колега обеснявай,че има невежи
а любопитно ми е ти имаш ли кантар или бачкаш с рамка
много си на ти с тази техника интересно давай инфо тогаз
Върнете се в началото Go down
atd.dr
Легионер
Легионер
atd.dr



импулсен кантар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: импулсен кантар   импулсен кантар - Page 2 EmptyВто Яну 11, 2011 11:00 pm

Работя с рамка от време на време . С кантарите съм приключил 91 г.
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



импулсен кантар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: импулсен кантар   импулсен кантар - Page 2 EmptyСря Яну 12, 2011 7:09 am

www написа:
давай давай колега обеснявай,че има невежи
а любопитно ми е ти имаш ли кантар или бачкаш с рамка
много си на ти с тази техника интересно давай инфо тогаз
слушаи точно този колега ако искаш да научиш нещо полезно Wink има какво да ти каже
Върнете се в началото Go down
www
Консул
Консул
www



импулсен кантар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: импулсен кантар   импулсен кантар - Page 2 EmptyСря Яну 12, 2011 9:36 am

слушаи точно този колега ако искаш да научиш нещо полезно Wink има какво да ти каже[/quote]
защо да не прави кантари,ами нека се представи може да си купим от каде от кой град е
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



импулсен кантар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: импулсен кантар   импулсен кантар - Page 2 EmptyСря Яну 12, 2011 9:43 am

atd.dr написа:
Работя с рамка от време на време . С кантарите съм приключил 91 г.

Това на аватара твоя разработка ли е?
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



импулсен кантар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: импулсен кантар   импулсен кантар - Page 2 EmptyСря Яну 12, 2011 10:06 am

www написа:
слушаи точно този колега ако искаш да научиш нещо полезно Wink има какво да ти каже
защо да не прави кантари,ами нека се представи може да си купим от каде от кой град е[/quote]ако тои реши да ви каже.иначе аз не казвам нищо
Върнете се в началото Go down
Yamaha
Легионер
Легионер
Yamaha



импулсен кантар - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: импулсен кантар   импулсен кантар - Page 2 EmptyСря Яну 12, 2011 10:16 am

atd.dr написа:
Колега какво не ти е ясно много добре съм обяснил !! Или искаш да си в темата с постоянни въпроси ?

Колега..adt.dr
Аз Познавам кантара и отдавна съм в "играта".Има хора които се интересуват от този вид техника ,но не знаят как да зададат точните въпроси относно работата с кантар.Затова чоплим темата...нали сме тук за да им помагаме Wink
Все пак ти благодаря за коректните отговори super21
мерси
Върнете се в началото Go down
 
импулсен кантар
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
»  кит-импулсен -Продаден
» Импулсен металдетектор
» импулсен металдетектор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-дълбочинни и скенери и други подобни :: Общ форум за дълбочинна техника-
Идете на: