Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
маск 5000 Fisher Simplex Spectrum голден nokta Minelab mask нишани miladinka грунда врътка deus TEKNETICS kupuvam GOLD tesoro VANQUISH lorenz Майнлаб Coil prodavam nexus wave пират
 

 дали да си купя ПРИЗМ 6Т

Go down 
+13
N@SKO
pgd
pechkata
бушон
stan960
Avrelian
ztec
NERON
adminn
tchoci
aiko
Golden Mask
jorodi
17 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
jorodi
Преторий
Преторий




дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дали да си купя ПРИЗМ 6Т   дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 EmptyВто Дек 08, 2009 8:45 pm

ztec написа:
колега с каква машина си ?
с българска но не е коректно към производитените да казвам името, защото не се изказах мн. ласкаво за нея. Но пак има мн. добра дълбочина. Може аз да сам кривия и да не мога да е настоя ма... искам да си му е варна и да си купя ПРИЗМ 6Т. Той много си е хвали казва, че е по добра от призм и мн. по дълбока.
Върнете се в началото Go down
ztec
Консул
Консул
ztec



дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дали да си купя ПРИЗМ 6Т   дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 EmptyВто Дек 08, 2009 8:48 pm

Не бързай с решенията си за да не стане като с chavdar
Върнете се в началото Go down
jorodi
Преторий
Преторий




дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дали да си купя ПРИЗМ 6Т   дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 EmptyВто Дек 08, 2009 8:49 pm

pechkata написа:
jorodi написа:
Тука в нашия регион е много уродлив терена и много замърсен и като няма добра дискриминация пада яко копане за подкови и капачки.
Колега предлагам да си купиш МАЙНЛАБ ще одтанеш много доволен - също кото мен..... santa Basketball
Братле ти с кав модел си? Те тия са много скапички пак и аз още не сам захлебил нощо само телове. Ама званят яко. Постоянно се изтрелвам и кото ровна телче Mad
Върнете се в началото Go down
pgd
Консул
Консул




дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дали да си купя ПРИЗМ 6Т   дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 EmptyВто Дек 08, 2009 8:49 pm

призмата въобще не чува капачки и станиоли колегата които каза че няма да намериш такава машина не знам с какъв апарат работи но не е прав другите машини които също не хващат капачки даже не се и обаждат са фишер ф70,1270 призма 4 ,мускетара , тесоро вакоеро и цибола с концентричната антена с дд ги пука и сигурно много други и мисля че няма да съжаляваш ако си вземеш призмата
Върнете се в началото Go down
jorodi
Преторий
Преторий




дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дали да си купя ПРИЗМ 6Т   дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 EmptyВто Дек 08, 2009 8:51 pm

ztec написа:
Не бързай с решенията си за да не стане като с chavdar
И аз избарзах и ме лизнаха 600 кинта. Пак казвам апарата може да си е добар ама аз да не мога да работя с него.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дали да си купя ПРИЗМ 6Т   дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 EmptyВто Дек 08, 2009 8:56 pm

jorodi написа:
pechkata написа:
jorodi написа:
Тука в нашия регион е много уродлив терена и много замърсен и като няма добра дискриминация пада яко копане за подкови и капачки.
Колега предлагам да си купиш МАЙНЛАБ ще одтанеш много доволен - също кото мен..... santa Basketball
Братле ти с кав модел си? Те тия са много скапички пак и аз още не сам захлебил нощо само телове. Ама званят яко. Постоянно се изтрелвам и кото ровна телче Mad
Работил съм със много апарати най съм доволен от Майнлаб - Мускетар , Соверейн ЖТ , Експовер , Е-трак - в момента работя със Сафари...... Basketball santa
Върнете се в началото Go down
jorodi
Преторий
Преторий




дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дали да си купя ПРИЗМ 6Т   дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 EmptyВто Дек 08, 2009 8:57 pm

ztec написа:
Не бързай с решенията си за да не стане като с chavdar
Аз видях че Чавдар ли продава призм 3. Не е доволен ли?
Върнете се в началото Go down
jorodi
Преторий
Преторий




дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дали да си купя ПРИЗМ 6Т   дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 EmptyВто Дек 08, 2009 9:01 pm

pechkata написа:
jorodi написа:
pechkata написа:
jorodi написа:
Тука в нашия регион е много уродлив терена и много замърсен и като няма добра дискриминация пада яко копане за подкови и капачки.
Колега предлагам да си купиш МАЙНЛАБ ще одтанеш много доволен - също кото мен..... santa Basketball
Братле ти с кав модел си? Те тия са много скапички пак и аз още не сам захлебил нощо само телове. Ама званят яко. Постоянно се изтрелвам и кото ровна телче Mad
Работил съм със много апарати най съм доволен от Майнлаб - Мускетар , Соверейн ЖТ , Експовер , Е-трак - в момента работя със Сафари...... Basketball santa
Оле това сафари ми изглежда доста сериозен детектор но си е 1900 кинта. Но сигорно си заслужава, ако си продам скутера скоро ще си зема няква такава топалка.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дали да си купя ПРИЗМ 6Т   дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 EmptyВто Дек 08, 2009 9:11 pm

Със Сафарито направо ги трепя........ scratch Basketball santa rendeer
Върнете се в началото Go down
tchoci
Легионер
Легионер
tchoci



дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дали да си купя ПРИЗМ 6Т   дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 EmptyВто Дек 08, 2009 10:51 pm

pechkata написа:
Със Сафарито направо ги трепя........ scratch Basketball santa rendeer


Е-трак е направо трепач-№1
Върнете се в началото Go down
jorodi
Преторий
Преторий




дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дали да си купя ПРИЗМ 6Т   дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 EmptyВто Дек 08, 2009 10:56 pm

tchoci написа:
pechkata написа:
Със Сафарито направо ги трепя........ scratch Basketball santa rendeer


Е-трак е направо трепач-№1

ееее братче ти пак ме хварли на 2600. аз тука ви говоря нещо за 1000 кинта. То ми е ясно че е трепач ма тия кинти от де да ги извадя.
Върнете се в началото Go down
tchoci
Легионер
Легионер
tchoci



дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дали да си купя ПРИЗМ 6Т   дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 EmptyВто Дек 08, 2009 11:08 pm

ееее братче ти пак ме хварли на 2600. аз тука ви говоря нещо за 1000 кинта. То ми е ясно че е трепач ма тия кинти от де да ги извадя.[/quote]



Поръчай си на някой познат в Англия,със сигурност ще ти уреди на втора ръка.
Върнете се в началото Go down
jorodi
Преторий
Преторий




дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дали да си купя ПРИЗМ 6Т   дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 EmptyВто Дек 08, 2009 11:13 pm

А имам приятел в Англия ма от къде ще намери той? Може би e-bay???
Върнете се в началото Go down
tchoci
Легионер
Легионер
tchoci



дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дали да си купя ПРИЗМ 6Т   дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 EmptyВто Дек 08, 2009 11:31 pm

jorodi написа:
А имам приятел в Англия ма от къде ще намери той? Може би e-bay???


По скоро от обяви.Имаме съседи от Англия от тях знам,че от обяви могат да се вземат доста работи на сметка.
Върнете се в началото Go down
aiko
Консул
Консул




дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дали да си купя ПРИЗМ 6Т   дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 EmptyВто Дек 08, 2009 11:42 pm

adminn написа:
Работил ли си с МД5008?
http://mdetectors.com/product_info.php?currency=BGN&cPath=21_46&products_id=28
Няма кой да го бие от гаражните - особенно с голямата сонда.
Гаражните почнаха да напредват с цената и ще бъдат по-скъпи следващата седмица тоя като излезе на промоция.
А ако говориш за МД3010 и МД3009 - те са апарти с бобина 18см. айде дай един от ония ама не с 32 или 27см. и да видим.
МД3009 е 100% Фишер.
Много е лошо, когато постоянното позтаряне на нещо води до виртуална реалност.
Ама айде да не дпамим.

Много лично го прие нещо. Кат е толкоз хубав МД5008, що хората се мъчат да го разкарат за 180 лв и не могат? Имам го едно такова вкъщи - настройване няма и на дискриминация е плитко колкот щеш. Мислех да го продавам но се отказах - съвестно ми е да набутвам хората.

Искаш да ми кажеш, че с бракувани китайски чаркове за по един цент шепата и труд два долара на бройка, може да се сглоби добър апарат, пък ко ще да е копиран едно към едно от западен ли?

Айде моля ти се, не сме хептен от гората дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 Icon_wink
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дали да си купя ПРИЗМ 6Т   дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 EmptyСря Дек 09, 2009 12:01 am

aiko написа:


Много лично го прие нещо. Кат е толкоз хубав МД5008, що хората се мъчат да го разкарат за 180 лв и не могат? Имам го едно такова вкъщи - настройване няма и на дискриминация е плитко колкот щеш. Мислех да го продавам но се отказах - съвестно ми е да набутвам хората.

Искаш да ми кажеш, че с бракувани китайски чаркове за по един цент шепата и труд два долара на бройка, може да се сглоби добър апарат, пък ко ще да е копиран едно към едно от западен ли?

Айде моля ти се, не сме хептен от гората дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 Icon_wink
Добре че Империо не е на власт, за тия думи щеше да си баннат за 100 000 години Laughing
Върнете се в началото Go down
aiko
Консул
Консул




дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дали да си купя ПРИЗМ 6Т   дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 EmptyСря Дек 09, 2009 12:39 am

Що бе, тук нали не се продават китайки дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 Icon_scratch
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дали да си купя ПРИЗМ 6Т   дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 EmptyСря Дек 09, 2009 8:16 am

pgd написа:
призмата въобще не чува капачки и станиоли колегата които каза че няма да намериш такава машина не знам с какъв апарат работи но не е прав другите машини които също не хващат капачки даже не се и обаждат са фишер ф70,1270 призма 4 ,мускетара , тесоро вакоеро и цибола с концентричната антена с дд ги пука и сигурно много други и мисля че няма да съжаляваш ако си вземеш призмата
Дори и с тях,все някои е изкарвал петала или капачка, в това съм сигорен.Нали знаеш,хубавата дискриминация,за чия сметка е?
Върнете се в началото Go down
N@SKO
Про-Консул
Про-Консул
N@SKO



дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дали да си купя ПРИЗМ 6Т   дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 EmptyСря Дек 09, 2009 9:28 am

Съгласен съм с Avrelian .Зависи как е застанала капачката и на каква дълбочина е.С ХЛТ то гледам сигнал 25 35 като я изкопая или разместя я дискриминира като хората.
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дали да си купя ПРИЗМ 6Т   дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 EmptyСря Дек 09, 2009 10:12 am

Ако игъла с който съм работел, имаше прилична дълбочина,нямаше да го сменя никога.
Върнете се в началото Go down
bobce
Новобранец
Новобранец




дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дали да си купя ПРИЗМ 6Т   дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 EmptyПон Окт 25, 2010 12:18 pm

jorodi написа:
Хора много се чудя дали да си купя ПРИЗМ 6Т. До сега работех с един български апарат дълбо4ината му е мн. добра ама дескриминация му е отврат. Изровихме всички петали и телове, направо вече ми писна. Дескр. е на края на делението и пак ми дава един и същ сигнал и за подкова и за стотинка, измориш се от копане на вторични сорувини. Та гледах едно клипче в youtube.com за тази Призм 6Т и я показват с перфектна дескрим. направо не ги чува пироните - СУПЕР. Но не знам как е на дълбочина. Моля ви се ми даите съвет!!!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дали да си купя ПРИЗМ 6Т   дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 EmptyВто Мар 22, 2011 1:38 pm

adminn написа:
Я не слушай тия истории.
Погледни тука

http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14
T6 е по-дълбока от другите призми, защото можеш да заключиш постоянната настройка на земята и да стане по-дълбок от другите призми.
Тая цена няма никъде да я нямериш - а и за членове на форума цената е 980лв. с двете сонди Призм 6.

а кажете нещо и за това де! http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/item.php?did=176848&df=14&dflid=3 Шашо 2 видяхме че ПРИЗМАТА 6 е слаб апарат!!!! излишно е даго коментираме !! поне 10-12 год. ровя навред! веч нямам желание да ходя кадето и дае! стара техника !!!!!! но пък въпроса е заслужава лиси човек да харчи 10-15 пъти повече средства за съвременни апаратури , които така или иначе имат същъта МОЩНОСТ квато я имат и старите ни САМОДЕЛКИ????
моля ако има някой който е в час ! нека да коментира МНЕНИЕТО ми! видях в руския клип по-горе ПРИЗМАТА как обажда алуминиева кутийка от бира на разтояние 50-55см. ми то това е СМЕШНО бе хора!!!! стария ми ЗЛАТ-2000. който е на повече от 10год. има много по-добри показатели!!!
Върнете се в началото Go down
trakieca
Про-Консул
Про-Консул




дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дали да си купя ПРИЗМ 6Т   дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 EmptyВто Мар 22, 2011 2:19 pm

Колега "Ramzess" за Spectra V3i никой не споменава нито дума за този апарат в този форум и аз се чудя защо? Нима няма притежатели на този апарат от колегите или си мълчат да не би някой друг да си го купи и да извади жълтиците дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 505858 А относно това защо скъпите детектори като дълбочина се равняват на по-ниския клас детектори ,на този въпрос и аз не мога да ти отговоря сигурно се инвестирва повече в дизайна и глезотийките който оскъпяват доста детектора ......
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дали да си купя ПРИЗМ 6Т   дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 EmptyВто Мар 22, 2011 4:32 pm

От Спекрата няма недоволни. Определено по-оптимален вариант обаче е този:
http://mdetectors.com/product_info.php?cPath=21_43&products_id=254



http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дали да си купя ПРИЗМ 6Т   дали да си купя ПРИЗМ 6Т - Page 2 EmptyВто Мар 22, 2011 7:00 pm

[quote="trakieca"]Колега "Ramzess" за Spectra V3i никой не споменава нито дума за този апарат в този форум и аз се чудя защо? Нима няма притежатели на този апарат от колегите или си мълчат да не би някой друг да си го купи и да извади жълтиците

абе честно дави кажа , точно в Spektra v3i съм се прицелил!!!!! но остава въпроса ДАЛИ СИ СТРУВА???????? кат се има в предвид факта че неостана непроверено и неразорано място в БГ.
а в същото време продължават да излизат солиди на места където съм търбушил не веднъж и дваж!!!!
но все пак ако някой тук е запознат с технологията Spektra V3i и муса е убило от главата такоз чудо ,нека да драсне два реда за този апарат! търкане
Върнете се в началото Go down
 
дали да си купя ПРИЗМ 6Т
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» ПРИЗМ 4
» ВАПРОС ЗА ПРИЗМ 4
» купувам призм 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: White's-
Идете на: