Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
kupuvam prodavam TEKNETICS mask грунда Майнлаб nexus miladinka tesoro врътка маск lorenz nokta GOLD Simplex deus нишани пират Spectrum Coil Minelab VANQUISH wave 5000 Fisher голден
 

 имам подобна случка.

Go down 
+7
тато
pechkata
yaponetsa
zempar
NERON
slavitoooo
lorencox
11 posters
АвторСъобщение
lorencox
Новобранец
Новобранец




имам подобна случка. Empty
ПисанеЗаглавие: имам подобна случка.   имам подобна случка. EmptyСря Дек 09, 2009 6:29 pm

нападнаха ме няколко каракачанки.и най-гадното беше че чубанина стоеше на 30 метра и се кефеше.след като фраснах едно от кучетата с бела и му пуснах кръв другите го нападнаха и го разкъсаха.а аз поотупах палтото на чубанина.
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




имам подобна случка. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам подобна случка.   имам подобна случка. EmptyСря Дек 09, 2009 6:39 pm

lorencox написа:
нападнаха ме няколко каракачанки.и най-гадното беше че чубанина стоеше на 30 метра и се кефеше.след като фраснах едно от кучетата с бела и му пуснах кръв другите го нападнаха и го разкъсаха.а аз поотупах палтото на чубанина.

Това за палтото ми хареса !!!!
Върнете се в началото Go down
NERON
Цезар
Цезар
NERON



имам подобна случка. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам подобна случка.   имам подобна случка. EmptyСря Дек 09, 2009 6:54 pm

от кои филм е тази случка
Върнете се в началото Go down
zempar
Цезар
Цезар
zempar



имам подобна случка. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам подобна случка.   имам подобна случка. EmptyСря Дек 09, 2009 7:07 pm

lorencox написа:
нападнаха ме няколко каракачанки.и най-гадното беше че чубанина стоеше на 30 метра и се кефеше.след като фраснах едно от кучетата с бела и му пуснах кръв другите го нападнаха и го разкъсаха.а аз поотупах палтото на чубанина.
Laughing Laughing Laughing Laughing колега ше ме умориш от смях , прочети какво си написал в графа МЕТАЛДЕТЕКТОР , не го спазваш Laughing Laughing Laughing
смятай се за цитиран Laughing Laughing Laughing


Български металотърсачи
Върнете се в началото Go down
yaponetsa
Цезар
Цезар




имам подобна случка. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам подобна случка.   имам подобна случка. EmptyСря Дек 09, 2009 9:36 pm

.


Последната промяна е направена от yaponetsa на Нед Сеп 18, 2016 8:51 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




имам подобна случка. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам подобна случка.   имам подобна случка. EmptyСря Дек 09, 2009 9:58 pm

yaponetsa написа:
lorencox написа:
нападнаха ме няколко каракачанки.и най-гадното беше че чубанина стоеше на 30 метра и се кефеше.след като фраснах едно от кучетата с бела и му пуснах кръв другите го нападнаха и го разкъсаха.а аз поотупах палтото на чубанина.
Колега доста невероятно ми звучи.Аз съм имал и каракачанки и кавказки овчарки.Просто незнам как си отупал чобанина и си още цял.Нрава на каракачанките е такъв че докато си тръгнал към овчара или стадото му,и вече ставаш легенда.Да не са били мифки? Laughing Laughing Laughing
Може и да са били чакали...... scratch Basketball santa
Върнете се в началото Go down
тато
Легионер
Легионер
тато



имам подобна случка. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам подобна случка.   имам подобна случка. EmptyСря Дек 09, 2009 10:06 pm

Значи имаме тук един овчерин с такива вълкодави каракачанки еми кво да ви кажа не смее никой да търка там или само сутрин докато се появи.Пък недай си Боже да им посегнеш,чиста гавра със себе си според мен! Laughing
Върнете се в началото Go down
zempar
Цезар
Цезар
zempar



имам подобна случка. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам подобна случка.   имам подобна случка. EmptyСря Дек 09, 2009 10:13 pm

смея да кажа че разбирам от кучета и затова толкова се смях в по-горния пост
голям шегаджия е колегата Laughing Laughing Laughing


Български металотърсачи
Върнете се в началото Go down
индиана джоунс
Легионер
Легионер
индиана джоунс



имам подобна случка. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам подобна случка.   имам подобна случка. EmptyЧет Дек 10, 2009 11:45 am

защо не вярвате бе колеги и аз имах подобен случай,но като резнах едното с лизгяра квича после 1 час ,не си чувах звука на апарата та се наложи да си сложа слушалките.
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



имам подобна случка. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам подобна случка.   имам подобна случка. EmptyЧет Дек 10, 2009 12:29 pm

Ей за това,задължително хубав газов пистолет(с документи),желателно пълнителя да е с повече патрони(халосни),примерно аз ходя със Zoraki,муфа и гумени топчета за нея.От метър ефекта е поразителен.Може и един откос със халосни - пак бягат.
Спасявал ме е на няколко пъти.
А каракачанките са много агресивни и аз не ги харесвам.Една още ме помни с лошо.
А колегата е прав тия селски тарикати чобаните стоят некъде подпрени на тоягата и ти гледат сеира и аз съм имал такива случаи.И като извадиш газеняка да видиш как сменят поведението.
Обичам много животните,но на агресия отвръщам с десетократно по голяма ей така за урок.
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



имам подобна случка. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам подобна случка.   имам подобна случка. EmptyЧет Дек 10, 2009 12:39 pm

тато написа:
Значи имаме тук един овчерин с такива вълкодави каракачанки еми кво да ви кажа не смее никой да търка там или само сутрин докато се появи.Пък недай си Боже да им посегнеш,чиста гавра със себе си според мен! Laughing

Що да е гавра бе колега.Кучето ли е по висше същество от теб.
Като ти скочи тоя дзвер кво ще правиш, ще стоиш ли.
И аз обичам много кучета и животни, но обичам най много себе си и личната неприкосновеност.
Кучетата са като хората има добри,има и лоши и заядливи и агресивни, характера му до голяма степен се определя от спопанина му.
Върнете се в началото Go down
yaponetsa
Цезар
Цезар




имам подобна случка. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам подобна случка.   имам подобна случка. EmptyЧет Дек 10, 2009 1:14 pm

.


Последната промяна е направена от yaponetsa на Нед Сеп 18, 2016 8:51 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
aiko
Консул
Консул




имам подобна случка. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам подобна случка.   имам подобна случка. EmptyЧет Дек 10, 2009 1:20 pm

Най ми хареса тази част, дето двете кучета разкъсали третото имам подобна случка. Icon_lol
Върнете се в началото Go down
herkulii
Новобранец
Новобранец
herkulii



имам подобна случка. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам подобна случка.   имам подобна случка. EmptyЧет Дек 10, 2009 1:50 pm

[quote="aiko"]Най ми хареса тази част, дето двете кучета разкъсали третото имам подобна случка. Icon_lol[................................


Последната промяна е направена от herkulii на Нед Дек 13, 2009 4:07 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



имам подобна случка. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам подобна случка.   имам подобна случка. EmptyЧет Дек 10, 2009 3:49 pm

yaponetsa написа:
kodokan написа:
тато написа:
Значи имаме тук един овчерин с такива вълкодави каракачанки еми кво да ви кажа не смее никой да търка там или само сутрин докато се появи.Пък недай си Боже да им посегнеш,чиста гавра със себе си според мен! Laughing

Що да е гавра бе колега.Кучето ли е по висше същество от теб.
Като ти скочи тоя дзвер кво ще правиш, ще стоиш ли.
И аз обичам много кучета и животни, но обичам най много себе си и личната неприкосновеност.
Кучетата са като хората има добри,има и лоши и заядливи и агресивни, характера му до голяма степен се определя от спопанина му.

Не до голяма степен,а изцяло характера на кучето си зависи от собственика.Ако кучето не се обучава и не му се премахнат некой вродени лоши навици,то ше си стане лош човек.И за това нещо вина носи единствено стопанина му.
Да пребиеш каракачанка с лопата не е трудно,ама тая история че некой отишъл и олупал стопанина на псетата,а те не са го нападнали....тва да го видя нема да го повервам.Точно пък каракачанки да незащитят собственика си.

Да прав си изцяло.Като видиш как се държи кучето ще разбереш какъв е и стопанина.Срещал съм дружелюбно настроени кучета и им се радвам.Те усещат много.
Ма на скоро бързам за метрото и по едни партизнски пътечки подтичвам и изкача един дзвер озъбен и лети към мен ма и аз съм бърз награбих един камик и го изчаквам по наблизо,я с камъка я да го изритам и изкача и некакъв бастун и ми крещи - а си посмял да го удариш а съм те осъдил за малтретиране на животни.И си викам мамка му кво е винивно кучето ,като си има такъв стопанин дет ми идваше не знам кво да го направя....
Върнете се в началото Go down
 
имам подобна случка.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Подобна техника на външен вид като Golden Mask
» Търся металодетектор под наем
» GM 3+

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: