Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.

Go down 
+36
monetar
tchoci
pantalone
gaqco64
hristo_ivanov_1982
deultum
Mila
Kiril62
BLISSTООL
joro i
kodokan
tatoos_dd
don
dukavataz
Mikron
nikito
djasko
cosmopolitania
pechkata
denarr
бушон
markantony
hercones
imperio
stan960
comander
carlav
yaponetsa
тато
adminn
zempar
dunhill
MITKO_85
NERON
sitalk
slavitoooo
40 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
slavitoooo
Джадай
Джадай




Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 3 EmptyСъб Дек 26, 2009 5:22 pm

imperio написа:
Цитат :
След като завърша поста си ще направя собствен профил за твое успокоение

Другарко, точно с това трябваше да започнеш. И Илия да си смени паролата. Ако за стадото няма нищо нередно в това че достъпа до акаунта на председателя е разграден двор за мен е нередно. И вредно.

Императорчо ти какво си се разгорещил толкова ? Ако те държи още махмурлука да скоча до теб зелева чорба да ти донеса ако нямаш !
Уж ще помагаш , а скачаш на всеки,който има различно мнение от теб ! Онези времена отминаха ако не си забравил !

Нервите трябва да си удържаш , не може така да скачаш ! Във федерацията има хора повече и от 20 г. врели и кипели за този занаят и си мълчат ! Малко уважение към тях !
Друго във Федерацията има хора точно с такова образование и ценз на които се опираме и в бъдеще ще търсим подкрепа и съдействие !

Не мага да разбера какво ти пречи , тука всички момчета се стремят да помагат с каквото могат !
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 3 EmptyСъб Дек 26, 2009 5:28 pm

Ами отскочи, ще те почерпя. Не съм стиснат.
Не знам какви времена са били и какви са сега, ама теб не те ли смущава някой да влиза в акаунта на председателя щото го мързи да си направи собсвен. Няма какво повече да го точим. Нередно е.


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
MITKO_85
Новобранец
Новобранец
MITKO_85



Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 3 EmptyСъб Дек 26, 2009 5:36 pm

Добре!Нередно е....imperio от теб някаква агресия пак се усеща.Народните представители като гласуват с чужди карти не им се карат толкова.Няма смисъл да прайм проблем от тва,че е изказала мнение от друг профил,след като е разяснила,кой всъщност дава мнението.Ти маи си се опасяваш нещо от жената на председателя Very Happy Трябва малко доверие да си имаме.
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 3 EmptyСъб Дек 26, 2009 5:38 pm

ОК, Митко, усещам конструктивизъм в мнението за разлика от друг път. Съгласен съм с тебе, да е жива и здрава жената на председателя нищо лично към нея.


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 3 EmptyСъб Дек 26, 2009 5:41 pm

imperio написа:
Ами отскочи, ще те почерпя. Не съм стиснат.
Не знам какви времена са били и какви са сега, ама теб не те ли смущава някой да влиза в акаунта на председателя щото го мързи да си направи собсвен. Няма какво повече да го точим. Нередно е.

От акаунти не разбирам - и тези акаунти не знам какво точно ще помогнат на Федерацията ?

Но Илия го познавам от доста дълго за да мога да ти кажа , че тоя човек живее и диша само заради металдетектинга и нищо друго ! Познават го и доста голям брой хора с които се е срещал през годините от цялата страна !

Не знам какво повече да ти пиша за тия акаунти ? Щом бъдещето на Федерацията зависи от някакви си АКАУНТИ и те са панацеята за успеха !

Нека да се направят и това да е последния жизненоважен спор между нас !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
nikito
Новобранец
Новобранец




Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 3 EmptyСъб Дек 26, 2009 7:31 pm

imperio написа:
Общоизвестно е че това е акаунта на Илия Илиев - председател на Българската Национална Федерация по металдетектинг. Както такъв той има модераторски статут във форума даващ му редица права , включително и да гледа ай-питата на потребителите. На теб доколкото знам никой не ти е гласувал такова право.
човек не виждам що се заяждаш сас жена му или я сваляш jocolor Basketball


Последната промяна е направена от nikito на Съб Дек 26, 2009 8:06 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
nikito
Новобранец
Новобранец




Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 3 EmptyСъб Дек 26, 2009 7:35 pm

nikito написа:
imperio написа:
Общоизвестно е че това е акаунта на Илия Илиев - председател на Българската Национална Федерация по металдетектинг. Както такъв той има модераторски статут във форума даващ му редица права , включително и да гледа ай-питата на потребителите. На теб доколкото знам никой не ти е гласувал такова право.
човек не виздам що се уяждаш сас жена му или я сваляш jocolor Basketball
тука сме да дем предложения не да сваляме жени иначе саитове за запознанства колкото щете Very Happy девушка


Последната промяна е направена от nikito на Съб Дек 26, 2009 8:07 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 3 EmptyСъб Дек 26, 2009 7:49 pm

imperio написа:
Ами отскочи, ще те почерпя. Не съм стиснат.
Не знам какви времена са били и какви са сега, ама теб не те ли смущава някой да влиза в акаунта на председателя щото го мързи да си направи собсвен. Няма какво повече да го точим. Нередно е.
Империо ти сигурен ли си че това мнение го е писала жена му ...... scratch може и да не е така както казваш , може и нарочно да е опоменато че го е писала , защо се газираш не разбираме тук във форума......????? scratch Basketball
Върнете се в началото Go down
nikito
Новобранец
Новобранец




Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 3 EmptyСъб Дек 26, 2009 8:05 pm

pechkata написа:
imperio написа:
Ами отскочи, ще те почерпя. Не съм стиснат.
Не знам какви времена са били и какви са сега, ама теб не те ли смущава някой да влиза в акаунта на председателя щото го мързи да си направи собсвен. Няма какво повече да го точим. Нередно е.
Империо ти сигурен ли си че това мнение го е писала жена му ...... scratch може и да не е така както казваш , може и нарочно да е опоменато че го е писала , защо се газираш неразбираме тук във форума......????? scratch Basketball
ми не знам аз Коледа е време е за шампанско cheers cheers cheers santa
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 3 EmptyСъб Дек 26, 2009 9:29 pm

Колеги, в най-напечения момент Илия и колегите от Ловеч, поеха 99% от отговорността и работата по учредяването, така че лоялността му и приноса са огромни. Сигурен съм, че това ще се потвърди и от хората в залата - това са реалните неща, които имат смисъл.
Поздрав и пожелания за успех в начинанието!


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
nikito
Новобранец
Новобранец




Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 3 EmptyСъб Дек 26, 2009 11:42 pm

adminn написа:
Колеги, в най-напечения момент Илия и колегите от Ловеч, поеха 99% от отговорността и работата по учредяването, така че лоялността му и приноса са огромни. Сигурен съм, че това ще се потвърди и от хората в залата - това са реалните неща, които имат смисъл.
Поздрав и пожелания за успех в начинанието!
така е със сигорност и каквото може ще го направи
Върнете се в началото Go down
cosmopolitania
Новобранец
Новобранец




Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 3 EmptyНед Дек 27, 2009 3:31 pm

Третият събеседник утре - Людмил Вагалински, От 2008 зам. директор на Археологически институт с музей - БАН, 2003-2007 ръководител на Секция антична археология, От 1989 научен сътрудник в Секция Антична археология, Археологически институт с музей - БАН (в момента старши научен сътрудник ІІ ст.). Още:

http://referendum.bnt.bg/bg/web/guests/index/46

http://bnt.bg/bg/productions/74/edition/4287/referendum_13_oktomvri_2009_moje_li_da_byde_sprjana_nezakonnata_tyrgovija_s_arheologicheski_cennosti

http://bnt.bg/bg/news/view/13916/okolo_300_000_sa_imanjarite_v_bylgarija


Последната промяна е направена от cosmopolitania на Нед Дек 27, 2009 5:10 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
NERON
Цезар
Цезар
NERON



Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 3 EmptyНед Дек 27, 2009 3:33 pm

какъв е този референдум
Върнете се в началото Go down
cosmopolitania
Новобранец
Новобранец




Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 3 EmptyНед Дек 27, 2009 3:36 pm

предаването се казва така.
Върнете се в началото Go down
NERON
Цезар
Цезар
NERON



Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 3 EmptyНед Дек 27, 2009 3:39 pm

благодаря
защото не ми отваря други страници отвен форума
Върнете се в началото Go down
MITKO_85
Новобранец
Новобранец
MITKO_85



Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 3 EmptyНед Дек 27, 2009 5:54 pm

Значи,ще са Илия,Владо и Вагилински - че то в тази ситуация съотношението на силите е в наша полза.Имам притеснения,че ти я от БТВ ще извадят някои скрит коз с който да ни провокират и нападнат с цел да ни искарат престъпници.
Успех на Илия и Владо още веднъж и боговете да са с тях утре :legio: :legio: :legio: падре
Върнете се в началото Go down
Mikron
Новобранец
Новобранец
Mikron



Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 3 EmptyНед Дек 27, 2009 6:03 pm

Успех и от мен. Не се поддавайте на провокации и бъдете спокойни, не се палете прекалено както предния път. Още древните са казвали: "Побесняването е израз на безсилие". Бъдете по силните :legio:
Върнете се в началото Go down
dukavataz
Новобранец
Новобранец
dukavataz



Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 3 EmptyНед Дек 27, 2009 6:17 pm

slavitoooo написа:
Колеги, на 28 декември, понеделник от 7.30 до 8.00 ч. в сутрешния блок на БТВ ще се излъчи директно предаване, посветено на металдетектинга и законодателната уредба, свързана с нашето хоби.
Участници ще бъдат Илия Илиев и Владимир Лилов и още двама историка, като имената им ще съобщим по-късно.
Очакваме от вас въпросите, които искате да бъдат поставени от колегите, а на тях пожелаваме успех!
Пожелавам на Владо и Илия успех.Не се поддавайте на провокации.Хората срещу вас ще бъдат с предварителна негативна нагласа.Накарейте тези,които ви гледат да разберат за удоволствието, което изпитва всеки от нас сред природата.Защото всяка извадена монета сега е спасена монета.Всеки който се занимава с нашето хоби знае това и то трябва да се каже.
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 3 EmptyНед Дек 27, 2009 6:21 pm

Вагалински e общо взето подходящ събеседник спрямо някои други. Успех утре и по-спокойно.


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
don
Про-Консул
Про-Консул




Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 3 EmptyНед Дек 27, 2009 7:08 pm

Успех колеги,всяка една изява в публичното пространство е точка в наша полза ,защото през тези години навсякаде се насаждаше мнение че ни сме престъпници. И сега за първи път в национална медия ни се дава възможност да обясним какво е това металдетектинг,какво означава за нас ,и как при всеки цветен сигнал сърцето ти за секунда спира и после ускорено затуптява-независимо какво има в земята.В очите на хората ни изкарват супер богати и успели,вадещи злато и сребро при всяко копване в земята.А всички знаем че това не е така ,и че след натоварената седмица,най-голямо удоволствие е да излезеш сред природата ,и да забравиш за проблемите-поне за малко cheers Успех Cool
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 3 EmptyНед Дек 27, 2009 7:19 pm

УСПЕХ И ОТ МЕН - и нека бъдещето бъде със нас...... империя търкане
Върнете се в началото Go down
tatoos_dd
Преторий
Преторий
tatoos_dd



Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 3 EmptyНед Дек 27, 2009 8:55 pm

don написа:
Успех колеги,всяка една изява в публичното пространство е точка в наша полза ,защото през тези години навсякаде се насаждаше мнение че ни сме престъпници. И сега за първи път в национална медия ни се дава възможност да обясним какво е това металдетектинг,какво означава за нас ,и как при всеки цветен сигнал сърцето ти за секунда спира и после ускорено затуптява-независимо какво има в земята.В очите на хората ни изкарват супер богати и успели,вадещи злато и сребро при всяко копване в земята.А всички знаем че това не е така ,и че след натоварената седмица,най-голямо удоволствие е да излезеш сред природата ,и да забравиш за проблемите-поне за малко cheers Успех Cool
успех и се надявам цяла Българиа да ни разбере че искаме просто да си практикуваме хобито както са ловджиите и рибарите, разбийте ги утре Cool
Върнете се в началото Go down
MITKO_85
Новобранец
Новобранец
MITKO_85



Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 3 EmptyНед Дек 27, 2009 9:00 pm

Ще ви представя моята гледна точка и най-общо какво е мнението ми относно предстоящото предаване по БТВ.
Не бива да очакваме коректно отношение от Людмил Вагалински,но няма и от какво да се плашат нашите представители - Илия и Владо.
Този господин Вагалински не е нищо повече от един номенклатурен кадар.Няма за какво да му "сваляме шапка".
На всички ни я ясно,че той ни има за престъпници и ще защитава позицията си,че сме извън закона и хобито ни трябва да бъде забранено - защото сме били иманяри и сме ограбвали държавата.....
Всички обвинения на Вагалински по адрес на нашето хоби,който той не еднократно е афиширал в медиите,са краино неоснователни и дори обидни!
Неговите обвинения се оповават основно на фантазията му,а не на факти.Той,често казва,че нарушава ме закона...кой закон питам аз?Този противоконституционния, който сега действа ли?Сега действащия закон за културно-историческото ни наследство беше гласуван от 12 депутати и част от съдържанието му противоречи с конституцията - което е грубо погазване на конституцията.Този закон обслужва само определени кръгове от хора, които целят да заграбят всичко под претекст "да спасим наследството ни"".Този закон трябва да бъде обяван за невалиден(какъвто си е).Той погазва правата и свободите на хората занимаващисе с металдетектинг, което е гавра с демократичните устой на държавата!
Вагалински зашитава тези,който се опитват да направят държавна собственост абсолиутно всичко - дори и на баба ми пендарата....тук ще цитирам един достоен човек: "Като чуя държавна собственост....няма такова нещо - има нация,нацията притежава!Материалната собственост обаче е на този,който притежава нещата."
Имам и някой предложения за въпроси към "уважаемия" Вагалински.Той казва,цитирам:"Иманярите унищожават цялата информация около находките" - ами я го питаите защо археолозите унищожават цели находки,а с това и част от историята ни с тяхните багери? Защо,като археолозите ни са толкова съвестни в музеитени има толкова малко експонати,половината от които са копия? Защо археолозите не консервират обектите, а ги оставят на произвола на съдбата и след като ерозията и атмосферните условия ги унищожат обвиняват нас? Защо толкова се страхува от създаването на аукциони, след като в цяла Европа има такива? А ве я го питайте дали изобщо прави разлика между иманяр, нумизмат и търсач?
Повечето въпроси изобщо няма да може да се аргументира.
Относно Илия и Владо - за тях съм сигурен,че ще представят хобито ни в най-добрата му светлина и ще направят така, че да излезем от сянката на престъпния имидж, който се опитват да ни създадат някой хора. Още веднъж ви пожелавам успех!
Върнете се в началото Go down
бушон
Преторий
Преторий
бушон



Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 3 EmptyНед Дек 27, 2009 9:28 pm

Shocked Very Happy
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.   Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г. - Page 3 EmptyНед Дек 27, 2009 10:24 pm

Ако има възможност някой от колегите нека запише предаването по БТВ !
Върнете се в началото Go down
 
Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.
Върнете се в началото 
Страница 3 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Нови промени в НПК
» Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате
» Метелдетектинга иманярство или хоби? 28.12.2009 предаването по БТВ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: