Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Minelab Coil miladinka грунда prodavam нишани deus Fisher пират kupuvam Simplex nexus mask 5000 VANQUISH TEKNETICS Spectrum nokta маск tesoro wave GOLD lorenz Майнлаб голден врътка
 

 Честита Коледа

Go down 
+9
MITKO_85
pechkata
tchoci
stan960
zempar
топи
NERON
Kiril62
dunhill
13 posters
АвторСъобщение
dunhill
Легионер
Легионер




Честита Коледа Empty
ПисанеЗаглавие: Честита Коледа   Честита Коледа EmptyПет Дек 25, 2009 12:05 am

Честита Коледа на всички потребители на форума и всички привърженици на Федерацията... Да сте живи здрави и много късмет в търсенето.
А също така пожелавам бързо постигане на целите на ФЕДЕРАЦИЯТА ПО МЕТАЛО ДЕТЕКТИНГ.

коледен подарак дядо мраз нова кодина
Върнете се в началото Go down
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



Честита Коледа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честита Коледа   Честита Коледа EmptyПет Дек 25, 2009 12:18 am

Честита Коледа и от мен и от Италянските колеги които пожелават на всички много здраве и късмет.

Честита Коледа Buonatalelamonetiano
Върнете се в началото Go down
NERON
Цезар
Цезар
NERON



Честита Коледа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честита Коледа   Честита Коледа EmptyПет Дек 25, 2009 7:09 am

МЕРСИ
ЧЕСТИТА КОЛЕДА И ОТ МЕН
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



Честита Коледа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честита Коледа   Честита Коледа EmptyПет Дек 25, 2009 7:39 am

ЧЕСТИТА КОЛЕДА ,момчета.много здраве и късмет на вас и вашите семеиства
Върнете се в началото Go down
zempar
Цезар
Цезар
zempar



Честита Коледа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честита Коледа   Честита Коледа EmptyПет Дек 25, 2009 9:27 am

ооооох , мноо рано сте станали ве , кво пихте снощи айрян ли
АЕ ЧЕСТИТА КОЛЕДА И ОТ МЕН
коледен подарак
Честита Коледа Elha


Български металотърсачи
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Честита Коледа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честита Коледа   Честита Коледа EmptyПет Дек 25, 2009 10:12 am

Честита и от мен-Живи здрави и от късмет да са не оттървате. santa
Върнете се в началото Go down
tchoci
Легионер
Легионер
tchoci



Честита Коледа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честита Коледа   Честита Коледа EmptyПет Дек 25, 2009 11:15 am

Весела коледа на всички!
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Честита Коледа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честита Коледа   Честита Коледа EmptyПет Дек 25, 2009 1:10 pm

ЧЕСТИТА КОЛЕДА !!!!!! Нека тази година ви донесе по един подарък - един чисто нов металдетектор..... Basketball коледа коледен подарак
Върнете се в началото Go down
MITKO_85
Новобранец
Новобранец
MITKO_85



Честита Коледа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честита Коледа   Честита Коледа EmptyПет Дек 25, 2009 2:23 pm

ЧЕСТИТА КОЛЕДА и от мен Very Happy Дано всичките ни амбиций станат реалност и федерацията да просперира Very Happy И от здраве да не се отърва ме и през таз година падре
Върнете се в началото Go down
Moharem
Преторий
Преторий
Moharem



Честита Коледа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честита Коледа   Честита Коледа EmptyПет Дек 25, 2009 2:31 pm

Честита Коледа на всички колеги и весело посрещане на новогодишните празници! Здраве , щастие, късмет и успехи пожелавам !!! коледа
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



Честита Коледа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честита Коледа   Честита Коледа EmptyПет Дек 25, 2009 4:03 pm

Честита Коледа и Весели Новогодишни празници на всички santa
________________________________________
http://interweb.spb.ru/present/ex.asp?interview
Върнете се в началото Go down
tchoci
Легионер
Легионер
tchoci



Честита Коледа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честита Коледа   Честита Коледа EmptyПет Дек 25, 2009 4:27 pm

http://www.geotech1.com/forums/showthread.php?p=103189&posted=1#post103189
Върнете се в началото Go down
cheese
Новобранец
Новобранец




Честита Коледа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честита Коледа   Честита Коледа EmptyПет Дек 25, 2009 4:36 pm

Честита Коледа на всички! Живи и здрави, и да има за всеки успех, късмет, и радост от тях.

И в духа на тоя форум -
"Аз пия за нас,
за наш късмет,
за много богатства,
и пари безчет."


(Да видим дали тези от нас, които са от челото книги поколение, ще се сетят този цитат от коя книга е Very Happy )
Върнете се в началото Go down
tchoci
Легионер
Легионер
tchoci



Честита Коледа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честита Коледа   Честита Коледа EmptyПет Дек 25, 2009 8:56 pm

http://md4u.ru/forum/viewtopic.php?f=11&t=3411
Върнете се в началото Go down
koko bg
Новобранец
Новобранец




Честита Коледа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честита Коледа   Честита Коледа EmptyПет Дек 25, 2009 9:10 pm

Честита Коледа и успешна Нова Година на всички.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Честита Коледа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честита Коледа   Честита Коледа EmptyСъб Дек 26, 2009 12:13 pm

cheese написа:
Честита Коледа на всички! Живи и здрави, и да има за всеки успех, късмет, и радост от тях.

И в духа на тоя форум -
"Аз пия за нас,
за наш късмет,
за много богатства,
и пари безчет."

(Да видим дали тези от нас, които са от челото книги поколение, ще се сетят този цитат от коя книга е Very Happy )


Шашо 2 голд преяждане нова кодина 
Не знам дали е в духът на този форум, нооооооооо............. :pepe: Wink

ОСТРОВЪТ НА СЪКРОВИЩАТА
Робърт Луис Стивънсън


"Когато Дик се върна, тримата пиха поред от каната: единият за „сполуката“, другият за „стария Флинт“, а Силвър някак си напевно изговори думите:

Аз пия за нас и за наш късмет, за много богатства и пари безчет.

Точно в този миг някаква светлина озари бъчвата и като вдигнах глава, видях, че луната бе изгряла и обливаше със сребристата си светлина върха на гротмачтата (втората мачта от носа и издутата част на фока - долното платно) В същия миг се разнесе гласът на вахтения:

— Земя!

На палубата се вдигна голям шум. Чух топуркането на хората, които изскачаха от рубката и от кубрика. В миг изскочих от бъчвата, спуснах се зад гротмачтата към кърмата и се намерих на палубата точно когато Хънтър и доктор Ливзи тичаха към бака.

Целият екипаж се бе струпал там. Почти едновременно с изгряването на луната се бе вдигнал и мъгливият пояс от хоризонта. Далеч на югозапад се виждаха два ниски хълма на разстояние около две мили един от друг, а зад единия от тях се издигаше трети, още по-висок, чийто връх се губеше в мъглата. И трите хълма бяха остри и конусообразни.

Всичко това сякаш виждах насън, защото още не бях се съвзел от току-що преживения ужас. Тогава чух гласа на капитан Смолет, който даваше команди. „Испаньола“ изви няколко румба към вятъра и пое курс право към източния край на острова.

— А сега, момчета — каза капитанът, след като платната бяха нагласени, — виждал ли е някой от вас тази земя преди?

— Аз, сър — каза Силвър. — Аз съм взимал вода оттам, когато служех като готвач на един търговски кораб.

— Вероятно най-удобно е да пуснем котва край южния бряг зад островчето, нали? — попита капитанът.

— Да, сър, наричат го Островът на скелета. Едно време той бил сборище на пиратите и един от нашите моряци знаеше всичките имена, с които го назовавали. Онзи хълм откъм север се казва Фокмачта (предна мачта) трите хълма са наредени един след друг в южна посока-Фокмачта, Гротмачта и Бизанмачта, (най-задна мачта) сър. Но Гротмачтата — онзи, големия хълм, чийто връх е в мъглата, обикновено наричат „Далекоглед“ поради наблюдателния пост, който стоял там, когато закотвяли някой кораб за ремонт. Те обикновено поправяли тук корабите си, сър, с ваше позволение.

— Аз имам една карта — каза капитан Смолет. — Вижте дали това е същото място.

Очите на Дългия Джон светнаха, когато взе картата, но аз знаех, че той ще се разочарова, като види, че хартията е нова и че това не е истинската карта. И наистина това не беше картата, която бяхме намерили в сандъка на Били Бонс, а едно точно копие с всичките й подробности, названия, плитчините и дълбочините, но без червените кръстчета и ръкописните бележки. Въпреки голямото си разочарование Силвър се овладя и съумя да го прикрие.

— Да, сър — каза той, — това е този същият остров и колко хубаво е нарисуван. Кой ли е извършил това? Пиратите, доколкото знам, са невежи хора. А ето и „Пристанът на капитан Кид“ — същото име, с което един мой приятел моряк го наричаше. Тук има силно течение към юг, което по западния бряг взима северна посока. Вие бяхте прав, сър — каза той, — като натегнахте платната по вятъра и се отправихте към острова. Ако имате намерение да влезете в залива и да хвърлите котва, наистина няма по-подходящо място.

— Благодаря — каза капитан Смолет, — по-късно ще потърся вашата помощ, а сега сте свободен." Cool :soif100: :bienvenue
Върнете се в началото Go down
 
Честита Коледа
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Честита коледа
» За коледа...
» Весела коледа!!!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: