Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
34 XP MDETECTORS
34 XP MDETECTORS
Poll
Вашият металотърсач през 2019г. беше:
1. XP Metaldetectors
Някой работил ли е с Minelab musketeer xs pro Vote_lcap19%Някой работил ли е с Minelab musketeer xs pro Vote_rcap
 19% [ 44 ]
2. Garrett
Някой работил ли е с Minelab musketeer xs pro Vote_lcap6%Някой работил ли е с Minelab musketeer xs pro Vote_rcap
 6% [ 14 ]
3. Nokta-Makro
Някой работил ли е с Minelab musketeer xs pro Vote_lcap15%Някой работил ли е с Minelab musketeer xs pro Vote_rcap
 15% [ 35 ]
4. Golden Mask
Някой работил ли е с Minelab musketeer xs pro Vote_lcap11%Някой работил ли е с Minelab musketeer xs pro Vote_rcap
 11% [ 25 ]
5. Fisher
Някой работил ли е с Minelab musketeer xs pro Vote_lcap14%Някой работил ли е с Minelab musketeer xs pro Vote_rcap
 14% [ 33 ]
6. Teknetics
Някой работил ли е с Minelab musketeer xs pro Vote_lcap2%Някой работил ли е с Minelab musketeer xs pro Vote_rcap
 2% [ 5 ]
7. Minelab
Някой работил ли е с Minelab musketeer xs pro Vote_lcap11%Някой работил ли е с Minelab musketeer xs pro Vote_rcap
 11% [ 26 ]
8. Whites
Някой работил ли е с Minelab musketeer xs pro Vote_lcap1%Някой работил ли е с Minelab musketeer xs pro Vote_rcap
 1% [ 3 ]
9. Друг-Български
Някой работил ли е с Minelab musketeer xs pro Vote_lcap16%Някой работил ли е с Minelab musketeer xs pro Vote_rcap
 16% [ 38 ]
10. Друг чуждестранен
Някой работил ли е с Minelab musketeer xs pro Vote_lcap6%Някой работил ли е с Minelab musketeer xs pro Vote_rcap
 6% [ 13 ]
Общо гласове : 236
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Дълбока програма XP DEUS

Продавам 3 нови антени за Фишер 75,75+
Някой работил ли е с Minelab musketeer xs pro EmptyЧет Ное 14, 2019 6:25 pm by Весо Панчев
Антените са нови:

Оригинал Фишер 12.5 см -за самородно злато и дребни монети - …

Comments: 0
Продавам нов рамков апарат Голден Маск . Диип Хънтър про 3
Някой работил ли е с Minelab musketeer xs pro EmptyЧет Ное 14, 2019 6:13 pm by Весо Панчев
Апаратът е комплектован  с голяма кръгла антена-58 см,125х125 см и шес тоъгълна 140 см-тип …

Продавам Lorenz Deepmax Z1
Някой работил ли е с Minelab musketeer xs pro EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: 0899830865

Апаратът е закупен с …

Comments: 2
Търся зарядно за GPX 4000
Някой работил ли е с Minelab musketeer xs pro EmptyПет Сеп 13, 2019 10:45 pm by sitalk
Ако някой има за продаване, да ми пише или звънне....0878404482

Keywords
golden голден GOLD грунда Майнлаб маск minelab prodavam mask deus пират металотърсач kupuvam nexus врътка нишани Fisher TEKNETICS Spectrum Coil tesoro продавам tejon miladinka wave lorenz

Някой работил ли е с Minelab musketeer xs pro

Go down 
АвторСъобщение
PlovdivTrakiq
Цезар
Цезар

Някой работил ли е с Minelab musketeer xs pro Empty
ПисанеЗаглавие: Някой работил ли е с Minelab musketeer xs pro   Някой работил ли е с Minelab musketeer xs pro EmptyСря Яну 06, 2010 6:03 pm

Ако някой е работил с тази машина нека сподели мнение.
Върнете се в началото Go down
stater
Про-Консул
Про-Консул
stater

ПисанеЗаглавие: Re: Някой работил ли е с Minelab musketeer xs pro   Някой работил ли е с Minelab musketeer xs pro EmptyСря Яну 06, 2010 9:59 pm

Аз и ти казвам не си струва
Aemilivs
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Някой работил ли е с Minelab musketeer xs pro   Някой работил ли е с Minelab musketeer xs pro EmptyСря Яну 06, 2010 10:03 pm

Да бягаш с тва от тука Smile
2006та толкова се бях навил за него,че направо го сънувах (като ХР сега)..
докато не ми демонстрираха колко е "добър" Smile
kodokan
Консул
Консул
kodokan

ПисанеЗаглавие: Re: Някой работил ли е с Minelab musketeer xs pro   Някой работил ли е с Minelab musketeer xs pro EmptyСря Яну 06, 2010 10:07 pm

Aemilivs написа:
Да бягаш с тва от тука Smile
2006та толкова се бях навил за него,че направо го сънувах (като ХР сега)..
докато не ми демонстрираха колко е "добър" Smile

Колегa, а за Sovereign xs 2a Pro някакви впечатления.

Последната промяна е направена от kodokan на Сря Яну 06, 2010 10:27 pm; мнението е било променяно общо 1 път
muhomorka
Легионер
Легионер
muhomorka

ПисанеЗаглавие: Re: Някой работил ли е с Minelab musketeer xs pro   Някой работил ли е с Minelab musketeer xs pro EmptyСря Яну 06, 2010 10:22 pm

Колега. Остаряха тези машинки. Работих до скоро с Musketeer XS, но взе да дава фира. Те са вече баби!!!!!
Aemilivs
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Някой работил ли е с Minelab musketeer xs pro   Някой работил ли е с Minelab musketeer xs pro EmptyСря Яну 06, 2010 10:27 pm

И само да вметна...този,който ми го демонстрираха не беше XS a Advantage.А май съм чувал,че е по-кофти и от XS-a ....Така,че сами смятайте що за благинка е Very Happy
kodokan
Консул
Консул
kodokan

ПисанеЗаглавие: Re: Някой работил ли е с Minelab musketeer xs pro   Някой работил ли е с Minelab musketeer xs pro EmptyСря Яну 06, 2010 11:11 pm

muhomorka написа:
Колега. Остаряха тези машинки. Работих до скоро с Musketeer XS, но взе да дава фира. Те са вече баби!!!!!

Така е,но всичко опира до финикийските знаци.
А за бабите ... голям майтап - на времето в култовата песен "Тигре,Тигре"
Радо Шишарката пееше "Нямаш ли пари - стари бабички" Very Happy

Някой работил ли е с Minelab musketeer xs pro
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металдетектори Minelab-
Идете на: