Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
wave miladinka пират Minelab VANQUISH tesoro Майнлаб Coil nexus TEKNETICS маск 5000 kupuvam грунда Fisher lorenz GOLD нишани Simplex deus Spectrum mask врътка prodavam голден nokta
 

 Мнения за Tesoro

Go down 
+17
sc
zempar
Magikman
pgd
sony147
djasko
imperio
stradivarios
knight
deultum
AlexP
GM
atd.dr
Primus Pilus
4орта
PlovdivTrakiq
Aemilivs
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
zempar
Цезар
Цезар
zempar



Мнения за Tesoro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения за Tesoro   Мнения за Tesoro - Page 2 EmptyСъб Окт 24, 2009 12:00 pm

[quote="sony147"]40sm бойно топче чиста горска почва с 12-10антена,да днес да Тежон!!!
денара на колко го вадиш в подобни условия без слушалки


Български металотърсачи
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Мнения за Tesoro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения за Tesoro   Мнения за Tesoro - Page 2 EmptyСъб Окт 24, 2009 7:21 pm

Laughing
Върнете се в началото Go down
Primus Pilus
Легионер
Легионер
Primus Pilus



Мнения за Tesoro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения за Tesoro   Мнения за Tesoro - Page 2 EmptyСъб Окт 24, 2009 10:38 pm

И със неговия си говорител(на Тежона) без слушалки сигналите се чуват перфектно.Само на границата на засичане слушалките си казват думата,но това за обработваеми земи не важи много.Всичк си е до слух.
Върнете се в началото Go down
sc
Про-Консул
Про-Консул
sc



Мнения за Tesoro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения за Tesoro   Мнения за Tesoro - Page 2 EmptyСъб Окт 24, 2009 11:11 pm

така е когато взех TEJON -на пьрвото ми излизане бе на място което сам го обирал с EXPLORER -а и за няколко дена искарах доста цветни сигнали , факт е 4е апарата е далбок но задалжително сас слушалки
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



Мнения за Tesoro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения за Tesoro   Мнения за Tesoro - Page 2 EmptyСря Ное 11, 2009 3:53 pm

Очаквайте скоро паралелен тест на тежон с бг машина!Бг машината ще бие!!!
Върнете се в началото Go down
joro i
Легионер
Легионер
joro i



Мнения за Tesoro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения за Tesoro   Мнения за Tesoro - Page 2 EmptyСъб Дек 12, 2009 1:28 am

Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
fox1
Новобранец
Новобранец




Мнения за Tesoro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения за Tesoro   Мнения за Tesoro - Page 2 EmptyПон Яну 11, 2010 11:35 pm

sony147 написа:
Очаквайте скоро паралелен тест на тежон с бг машина!Бг машината ще бие!!!

такае само че по пропуснати монети. Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Мнения за Tesoro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения за Tesoro   Мнения за Tesoro - Page 2 EmptyВто Яну 12, 2010 12:15 am

sony147 написа:
Очаквайте скоро паралелен тест на тежон с бг машина!Бг машината ще бие!!!

Давай. И аз имам машина която бие всичко на "тестове". БГ машина, специална "тестова". Това Нексуси, ПИ апарати, купешки Майнелаби, и всякакви БГ машинки като Енигми, Маски, Микрони.. това здравец да бере пред нея...ама става само за "тестове". За дирене не става.Ако твоята не се оправя да ти продам моята за 2000 лева? Ще имаш най-дълбокия монетар в света.

Като гледам тва тествачите няма да се свършат... все има някой дето му е най-голям Rolling Eyes


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
aiko
Консул
Консул




Мнения за Tesoro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения за Tesoro   Мнения за Tesoro - Page 2 EmptyВто Яну 12, 2010 11:50 am

Защо не става за дирене?
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Мнения за Tesoro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения за Tesoro   Мнения за Tesoro - Page 2 EmptyВто Яну 12, 2010 2:12 pm

Лоша дискриминация, трудно грундиране, голяма консумация на енергия, много се смущава.
Много БГ машинки на тест за дълбочина могат да покажат сантиметър или повече по-добър резултат не само от Тежон, но и от повечето западни апарати. Това дали ги прави ли ги по-добри? Съмнявам се. Ако беше така бай Георги Нексуса да е фалирал и Майнелаб, и ХР, и Гарет, и всички други фирми произвеждащи металдетектори.
Та за Тесоро Тежон. Не съм чул някой да си е купил и да е почнал да се оплаква че комшията с правеняка му вади монетите. Може да има някои кусури но като цяло това е един отличен апарат.


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
aiko
Консул
Консул




Мнения за Tesoro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения за Tesoro   Мнения за Tesoro - Page 2 EmptyВто Яну 12, 2010 3:06 pm

Прав си, така е!
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Мнения за Tesoro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения за Tesoro   Мнения за Tesoro - Page 2 EmptyВто Яну 12, 2010 3:23 pm

Лошото е,че заради многото копчелъци,говоритела е отзад ...
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



Мнения за Tesoro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения за Tesoro   Мнения за Tesoro - Page 2 EmptyВто Яну 12, 2010 3:34 pm

Много си е добре я си слагам слушалки да не вия из гората като влък Very Happy Аза теста с бг от майтап не разбирате ли?
Върнете се в началото Go down
quell
Легионер
Легионер




Мнения за Tesoro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения за Tesoro   Мнения за Tesoro - Page 2 EmptyСря Яну 13, 2010 7:43 am

Скромното ми мнение от малкия опит, който имам с Кортеса е че апарата е добър. Има добра дискриминация и с него се работи лесно. Като цяло съм доволен.. макар все още да не съм го ползвал сериозно и на различни почви. Когато пробвам на различни места ще мога и повече да кажа....
Върнете се в началото Go down
 
Мнения за Tesoro
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» TESORO CIBOLA -мнения
» Tesoro Vaqero или Tesoro Tejon
» мнения за батерйите

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Tesoro-
Идете на: