Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
mask nexus маск wave Майнлаб Spectrum tesoro nokta Fisher врътка Coil deus GOLD Minelab prodavam 5000 VANQUISH нишани TEKNETICS miladinka kupuvam пират голден lorenz грунда Simplex
 

 Minelab E-TRAK

Go down 
+33
oktalz
maksim12
trakieca
kvinar
geniya
Avrelian
zempar
sony147
tepes
sitalk
batned
micumi
kiril g
ialfa
Magikman
stater
pechkata
stan960
www
teres1
yaponetsa
denarr
Aemilivs
imperio
deso
slavitoooo
hatidje
sve
sten69
gaqco64
djendaka
amm
tihomir123
37 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
tihomir123
Новобранец
Новобранец




Minelab E-TRAK Empty
ПисанеЗаглавие: Minelab E-TRAK   Minelab E-TRAK EmptyЧет Окт 30, 2008 5:46 pm

Здравейте преди седмица си купих Minelab E-TRAK но още не зная да работя както трябва с него.Детекторът е много добър но е и много сложен за настройка ако някои знае нещо за настройките моля да ми пише в форума.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Minelab E-TRAK Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Minelab E-TRAK   Minelab E-TRAK EmptyЧет Окт 30, 2008 5:55 pm

само не разбрах за какав спам става вапрос?империо


Последната промяна е направена от comander на Вто Ное 04, 2008 10:03 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
amm
Преторий
Преторий




Minelab E-TRAK Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Minelab E-TRAK   Minelab E-TRAK EmptyВто Ное 04, 2008 1:55 pm

malko info za E-TRAC
http://detektory.hantec.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1990
http://www.lovecpokladu.cz/home/novy-detektor-minelab-e-trac-1588
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



Minelab E-TRAK Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Minelab E-TRAK   Minelab E-TRAK EmptyСря Ное 05, 2008 11:40 am

Колега аз съм работил със почти всички Exploreri като тръгнеш от XS - II - SE Последния е със класи над другите два а за този E-trak не мога да кажа нишото щото не съм го виждъл камоли да съм работил но от това което съм чел и като си направя сметка че е новия топ модел след поколението на Explorera трябва да е жесток апарат и си мисля че след като е от това поколение ще е на същия принцип на работа и меню като предходните и ако имаш някйо познат който е работил с такива монетари може да ти помогне пък ако нямаш просто ще ти е нужно малко повече време за ровене из нета и съответно проби на обекта успех Smile
Върнете се в началото Go down
gaqco64
Легионер
Легионер
gaqco64



Minelab E-TRAK Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Minelab E-TRAK   Minelab E-TRAK EmptyСъб Ное 15, 2008 8:51 pm

tihomir123 написа:
Здравейте преди седмица си купих Minelab E-TRAK но още не зная да работя както трябва с него.Детекторът е много добър но е и много сложен за настройка ако някои знае нещо за настройките моля да ми пише в форума.
Здравей колега, какво стана научили се да работиш с "Е-трака"? Ако си дай информация какво представлява това чудо.Как се държи на терена дискриминация,дълбочина за монета /денар например/.Каквото можеш да споделиш.И най-важното от къде го купи и каква е крайната му цена. Решилсъм да си купя но ми се ще първо колега да сподели впечетления,защото веце ми писна от клипове и писанки.Може да ми пишеш на Л.С. БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО !!!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Minelab E-TRAK Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Minelab E-TRAK   Minelab E-TRAK EmptyПон Ное 17, 2008 8:32 am

:geek:


Последната промяна е направена от satir на Вто Ное 17, 2009 11:28 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
sten69
Легионер
Легионер
sten69



Minelab E-TRAK Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Minelab E-TRAK   Minelab E-TRAK EmptyПон Ное 17, 2008 2:17 pm

tihomir123 написа:
Здравейте преди седмица си купих Minelab E-TRAK но още не зная да работя както трябва с него.Детекторът е много добър но е и много сложен за настройка ако някои знае нещо за настройките моля да ми пише в форума.

САЙТ 1

На сайта има и други филмчета за по-напреднали в работата с уреда. Не е лошо и да се знае английски, ама ако има проблем - ще помагаме.

На този пък сайт - ДРУГ САЙТ най-отдолу има инструкции за използване, кратък наръчник, както и разни предварително зададени програми за търсене, но предполагам, че това така или иначе си влиза в комплекта, щом е купен отнякъде апарата.

По въпроса за цената и откъде да се купи - открих това:

ТРЕТИ САЙТ

Вижда ми се доста, като се има впредвид, че в Щатите е 1500 долара, но пък не ми е много ясно като примерно ида там и си го купя, и го внеса в България, какво ще ми се случи допълнително финансово.
Върнете се в началото Go down
sve
Новобранец
Новобранец
sve



Minelab E-TRAK Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Minelab E-TRAK   Minelab E-TRAK EmptyПон Ное 17, 2008 6:02 pm

sten69 написа:
tihomir123 написа:
Здравейте преди седмица си купих Minelab E-TRAK но още не зная да работя както трябва с него.Детекторът е много добър но е и много сложен за настройка ако някои знае нещо за настройките моля да ми пише в форума.

САЙТ 1

На сайта има и други филмчета за по-напреднали в работата с уреда. Не е лошо и да се знае английски, ама ако има проблем - ще помагаме.

На този пък сайт - ДРУГ САЙТ най-отдолу има инструкции за използване, кратък наръчник, както и разни предварително зададени програми за търсене, но предполагам, че това така или иначе си влиза в комплекта, щом е купен отнякъде апарата.

По въпроса за цената и откъде да се купи - открих това:

ТРЕТИ САЙТ

Вижда ми се доста, като се има впредвид, че в Щатите е 1500 долара, но пък не ми е много ясно като примерно ида там и си го купя, и го внеса в България, какво ще ми се случи допълнително финансово.

От щатите не е добре да внасяш защото трябва да му плащаш мито и ДДС, а за главоболията по митниците да не говорим. Аз наскоро си купих Explorer SE Pro от английски сайт и ми излезе 2300лв със доставката и всички такси по трансфера. Получих и хиляда подаръка към него. Четири дена след заявката ми го донесоха на вратата. Има си и гаранция и фактура и всичко необходимо. Хората са учтиви, честни и е удоволствие да пазариш от тях. Етрак излиза около 2800лв от там, а може и по-евтино да се намери.
Върнете се в началото Go down
sten69
Легионер
Легионер
sten69



Minelab E-TRAK Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Minelab E-TRAK   Minelab E-TRAK EmptyВто Ное 18, 2008 1:13 pm

sve написа:
sten69 написа:
tihomir123 написа:
Здравейте преди седмица си купих Minelab E-TRAK но още не зная да работя както трябва с него.Детекторът е много добър но е и много сложен за настройка ако някои знае нещо за настройките моля да ми пише в форума.

САЙТ 1

На сайта има и други филмчета за по-напреднали в работата с уреда. Не е лошо и да се знае английски, ама ако има проблем - ще помагаме.

На този пък сайт - ДРУГ САЙТ най-отдолу има инструкции за използване, кратък наръчник, както и разни предварително зададени програми за търсене, но предполагам, че това така или иначе си влиза в комплекта, щом е купен отнякъде апарата.

По въпроса за цената и откъде да се купи - открих това:

ТРЕТИ САЙТ

Вижда ми се доста, като се има впредвид, че в Щатите е 1500 долара, но пък не ми е много ясно като примерно ида там и си го купя, и го внеса в България, какво ще ми се случи допълнително финансово.

От щатите не е добре да внасяш защото трябва да му плащаш мито и ДДС, а за главоболията по митниците да не говорим. Аз наскоро си купих Explorer SE Pro от английски сайт и ми излезе 2300лв със доставката и всички такси по трансфера. Получих и хиляда подаръка към него. Четири дена след заявката ми го донесоха на вратата. Има си и гаранция и фактура и всичко необходимо. Хората са учтиви, честни и е удоволствие да пазариш от тях. Етрак излиза около 2800лв от там, а може и по-евтино да се намери.

Мда, благодаря за предупреждението и насоките към UK, щото аз гледах и питах из близките нам страни-членки, но под 1600 евро нямаше. Но ето - вярно има английски сайтове, дето с доставката (около 70 лева) E-trac се връзва на 2600 лв., а Сафари - 1750 лв., други данъци, мита и такси, като страна от ЕС предполагам не ни греят. Остава да видим таз работа кога ще се случи - сега или след Нова година, трябва да се проучи как световната финансова криза ще се отрази на този пазар и сектор Very Happy
Върнете се в началото Go down
sve
Новобранец
Новобранец
sve



Minelab E-TRAK Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Minelab E-TRAK   Minelab E-TRAK EmptyВто Ное 18, 2008 1:57 pm

sten69 написа:
sve написа:
sten69 написа:
tihomir123 написа:
Здравейте преди седмица си купих Minelab E-TRAK но още не зная да работя както трябва с него.Детекторът е много добър но е и много сложен за настройка ако някои знае нещо за настройките моля да ми пише в форума.

САЙТ 1

На сайта има и други филмчета за по-напреднали в работата с уреда. Не е лошо и да се знае английски, ама ако има проблем - ще помагаме.

На този пък сайт - ДРУГ САЙТ най-отдолу има инструкции за използване, кратък наръчник, както и разни предварително зададени програми за търсене, но предполагам, че това така или иначе си влиза в комплекта, щом е купен отнякъде апарата.

По въпроса за цената и откъде да се купи - открих това:

ТРЕТИ САЙТ

Вижда ми се доста, като се има впредвид, че в Щатите е 1500 долара, но пък не ми е много ясно като примерно ида там и си го купя, и го внеса в България, какво ще ми се случи допълнително финансово.

От щатите не е добре да внасяш защото трябва да му плащаш мито и ДДС, а за главоболията по митниците да не говорим. Аз наскоро си купих Explorer SE Pro от английски сайт и ми излезе 2300лв със доставката и всички такси по трансфера. Получих и хиляда подаръка към него. Четири дена след заявката ми го донесоха на вратата. Има си и гаранция и фактура и всичко необходимо. Хората са учтиви, честни и е удоволствие да пазариш от тях. Етрак излиза около 2800лв от там, а може и по-евтино да се намери.

Мда, благодаря за предупреждението и насоките към UK, щото аз гледах и питах из близките нам страни-членки, но под 1600 евро нямаше. Но ето - вярно има английски сайтове, дето с доставката (около 70 лева) E-trac се връзва на 2600 лв., а Сафари - 1750 лв., други данъци, мита и такси, като страна от ЕС предполагам не ни греят. Остава да видим таз работа кога ще се случи - сега или след Нова година, трябва да се проучи как световната финансова криза ще се отрази на този пазар и сектор Very Happy

Предполагам, че по коледа ще има разни промоции и цените ще паднат, така че най-добре поизчакай. Това Сафари не ми се струва добра идея, но ти си знаеш Smile
Върнете се в началото Go down
sten69
Легионер
Легионер
sten69



Minelab E-TRAK Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Minelab E-TRAK   Minelab E-TRAK EmptyВто Ное 18, 2008 5:18 pm

Е, да - различен клас, ама пък и то сега, дето се вика, изведнъж от "Москвич" на "Мерцедес" Laughing Пък нали уж една и съща най-нова технология. Естествено че ще се поослуша човек известно време - такива пари, да не се намират под земята, я Very Happy

То всичко изглежда супер на картинка, но често е до късмет и малко мислене. Който мрази да мисли като мене Laughing и не разчита на късмета - следва девиза на известна марка коли: "Напредък/Предимство/Превъзходство чрез техника".
Върнете се в началото Go down
hatidje
Новобранец
Новобранец




Minelab E-TRAK Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Minelab E-TRAK   Minelab E-TRAK EmptyПет Ное 28, 2008 11:16 am

comander написа:
само не разбрах за какав спам става вапрос?империо

Здравейте,

От долупосочения линк може да си инсталирате предварително приготвените програме за E-TRAC, но за да можете да отворите досиетата, преди това трябва да сте инсталирали програмата E-Trac Xchange, която ви я дават при продажба на детектора.. .А също така ще намерите и малко информация зя продукта. www.depardetektor-bg.com
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Minelab E-TRAK Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Minelab E-TRAK   Minelab E-TRAK EmptyПет Ное 28, 2008 9:48 pm

hatidje написа:
comander написа:
само не разбрах за какав спам става вапрос?империо

Здравейте,

От долупосочения линк може да си инсталирате предварително приготвените програме за E-TRAC, но за да можете да отворите досиетата, преди това трябва да сте инсталирали програмата E-Trac Xchange, която ви я дават при продажба на детектора.. .А също така ще намерите и малко информация зя продукта. www.depardetektor-bg.com
какви антени имате от промотциата за GPX Minelab?
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Minelab E-TRAK Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Minelab E-TRAK   Minelab E-TRAK EmptyПон Мар 16, 2009 4:32 pm

ЗДРАВЕЙТЕ, нямали кой да каже бивали го E-TRAC
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



Minelab E-TRAK Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Minelab E-TRAK   Minelab E-TRAK EmptyПон Мар 16, 2009 4:37 pm

slavitoooo написа:
ЗДРАВЕЙТЕ, нямали кой да каже бивали го E-TRAC
Колега то остава и да не го бива като се има на предвид цената му Very Happy биваго разбира се стига да имаш възможност да си го позволиш до сега с какви монетари си бачкал Question
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Minelab E-TRAK Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Minelab E-TRAK   Minelab E-TRAK EmptyПон Мар 16, 2009 9:03 pm

рботил съм с бандита ,маската,соверенг гт ,много хубави отзиви чета за тесоро тежон,колебая се междо TEJON и Е-TRAC парите не ме бъркат,смятам че E-TRAC неможе да постигне дълвочината и бързината на TEJONA
Върнете се в началото Go down
sve
Новобранец
Новобранец
sve



Minelab E-TRAK Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Minelab E-TRAK   Minelab E-TRAK EmptyПон Мар 16, 2009 9:13 pm

slavitoooo написа:
рботил съм с бандита ,маската,соверенг гт ,много хубави отзиви чета за тесоро тежон,колебая се междо TEJON и Е-TRAC парите не ме бъркат,смятам че E-TRAC неможе да постигне дълвочината и бързината на TEJONA

Взимай E-TRAC, не му мисли Wink Съмненията ти са грешни Smile
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



Minelab E-TRAK Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Minelab E-TRAK   Minelab E-TRAK EmptyПон Мар 16, 2009 9:14 pm

slavitoooo написа:
рботил съм с бандита ,маската,соверенг гт ,много хубави отзиви чета за тесоро тежон,колебая се междо TEJON и Е-TRAC парите не ме бъркат,смятам че E-TRAC неможе да постигне дълвочината и бързината на TEJONA
Колега ваобще не трябва да се колебаеш между Тесорото и E-trak просто втория е много по добър аз лично не съм работил с E-trak ама това което съм чувал и чел две мнения няма вярно е че Тесорото е по бърз от Explorerite но само по това ги превъзхожда а за E-trak казват че е с много по бърз процесор по бързо обаботва сигналите и вече този недостатък е преодолян така че не му мисли щом парите не са ти проблем и взимай Minelab E-trak само със закона незнам как ще себориш Very Happy
Върнете се в началото Go down
deso
Преторий
Преторий




Minelab E-TRAK Empty
ПисанеЗаглавие: Е   Minelab E-TRAK EmptyПон Мар 16, 2009 10:05 pm

аз мисля, че двата апарата са много различни и са трудни за сравняване.избереш ли един губиш качествата на другия.най-хубаво да ги имаш и двата.

Laughing Laughing Laughing що невземеш етрака,тъкмо ще разкажеш как върви Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Minelab E-TRAK Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Minelab E-TRAK   Minelab E-TRAK EmptyВто Мар 17, 2009 4:25 pm

Колеги за E-TRAC и TEJONA разбрах но за закона неми стана ясно нов закон имали ? От 2000г. сам член на "АСОЦИАЦИЯ МЕТАЛДЕТЕКТОР БЪЛГАРИЯ" регистрирана в съда претежавам карта на която пише ,че имам право да претежавам металдетектор и да го използвам съгласно устава,снимката ми е отпред,печат подпис всичко !
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Minelab E-TRAK Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Minelab E-TRAK   Minelab E-TRAK EmptyВто Мар 17, 2009 4:42 pm

slavitoooo написа:
Колеги за E-TRAC и TEJONA разбрах но за закона неми стана ясно нов закон имали ? От 2000г. сам член на "АСОЦИАЦИЯ МЕТАЛДЕТЕКТОР БЪЛГАРИЯ" регистрирана в съда претежавам карта на която пише ,че имам право да претежавам металдетектор и да го използвам съгласно устава,снимката ми е отпред,печат подпис всичко !

Според закона не важи нито картата, нито какво пише в нея, нито устава, снимката, печата, и подписа Smile. И аз мога да си регна едно сдружение с нестопанска цел, да си напечатам една карта и да хвана комшията като председател да ми се подпише, но това на този етап не значи НИЩО. Сега важи следната ситуация. Да имаш апарат с фактура (гаранция че при регистрацията ще ти я искат за да отсеят по този начин нелегалните гаражни правеняци с които работят повечето иманяри и търсачи, и с което де факто да ги поставят извън закона което можи би е целта на занятието), да си регистрираш апарата, и след като го регистрираш да не припарваш на обект за който държаните органи биха могли да имат и най-малкото съмнение че е паметник на културата. Така аз си мисля.
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Minelab E-TRAK Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Minelab E-TRAK   Minelab E-TRAK EmptyВто Мар 17, 2009 5:04 pm

въпреки всичко,не ми се вярва да те сгащат,освен ако не си под разработка или не си толкова нагъл,че да работиш на явни обекти.
не ми се много вярва да тръгнат в село мало кърчетарово по 10км земен път,където има една косташка къща и видиш ли евентуално някой търка там и вади костаци за по 40 стинки ... неоправдано е.
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



Minelab E-TRAK Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Minelab E-TRAK   Minelab E-TRAK EmptyВто Мар 17, 2009 5:14 pm

И аз така мисля с новия закон едва ли нещо ше се промени освен да преберът някоя друга колекция иначе тези които нямат документи за апаратите няма да си ги регистрират и пак ще си търкат ако недай си боже ги изненадат някъде ще им ги вземат въпроса е да не се набиваш на очи да търкаш по явните места иначе на някое затънтено място едва ли ще тръгне да те търси някой пак и да не забравяме че обиколкота на полицаите ще струва време и средства и едва ли ще тръгнат да обикалит из горите и забравените от бога села без да имат някаква данна
Върнете се в началото Go down
denarr
Преторий
Преторий




Minelab E-TRAK Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Minelab E-TRAK   Minelab E-TRAK EmptyВто Мар 17, 2009 5:29 pm

ако не си на арх. обект и имаш документ ще ти прьднат на хуя нищо не могат да ти вземат .четете внимателно закона
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



Minelab E-TRAK Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Minelab E-TRAK   Minelab E-TRAK EmptyВто Мар 17, 2009 5:41 pm

и аз това ви казвам не могат чичковците да не си оставят вратички просто ще им умре бизнеса те ако мислеха за културното богатство щяха да приемат закон като в Англия пък сега ще ограничът малко търсачите ще преберът доста апарати и колекции пак е направено в тяхна полза те са облагодетелствените а за нас главоболията с регистрации и службите ама от друга страна си мисля с тоз новия закон може и да има полезни страни като ни забият по горите и затънтените кътчета може пък да вземат да изскачат нови обектчета и хобито да не стане по забавно Very Happy
Върнете се в началото Go down
 
Minelab E-TRAK
Върнете се в началото 
Страница 1 от 7Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Minelab Explorer SE Pro и Minelab Sovereigh GT мнение?
» Minelab F3
» minelab

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металдетектори Minelab-
Идете на: