Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Вежди Рашидов е сезирал прокуратурата за сдружение „Металдетектинг”

Go down 
+24
djasko
vale
Magikman
sitalk
guzzar
mcatmanm
stan960
imperio
ulpia.au
dido1313
avrelius
muhomorka
deultum
MITKO_85
joro i
opelius
индиана джоунс
aiko
comander
zempar
PlovdivTrakiq
slavitoooo
yaponetsa
adminn
28 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Вежди Рашидов е сезирал прокуратурата за сдружение „Металдетектинг” - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вежди Рашидов е сезирал прокуратурата за сдружение „Металдетектинг”   Вежди Рашидов е сезирал прокуратурата за сдружение „Металдетектинг” - Page 3 EmptyПон Фев 22, 2010 5:46 pm

Господин Минисър,Господин Рашидов,щом сдружение „Металдетектинг” е незаконно,айде забрани и продажбата на металдетекторите със закон.Нито БЪЛГАРИЯ е във ЕВРОПА, нито демокрацията е демокрация.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Вежди Рашидов е сезирал прокуратурата за сдружение „Металдетектинг” - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вежди Рашидов е сезирал прокуратурата за сдружение „Металдетектинг”   Вежди Рашидов е сезирал прокуратурата за сдружение „Металдетектинг” - Page 3 EmptyПон Фев 22, 2010 6:26 pm

Avrelian написа:
Господин Минисър,Господин Рашидов,щом сдружение „Металдетектинг” е незаконно,айде забрани и продажбата на металдетекторите със закон.Нито БЪЛГАРИЯ е във ЕВРОПА, нито демокрацията е демокрация.

Здравей Колега, Федерацията е законна и за това само и единствено независимия съд може да се признесе, така че ние сме законни.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
pld-monetarka
Про-Консул
Про-Консул
pld-monetarka



Вежди Рашидов е сезирал прокуратурата за сдружение „Металдетектинг” - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вежди Рашидов е сезирал прокуратурата за сдружение „Металдетектинг”   Вежди Рашидов е сезирал прокуратурата за сдружение „Металдетектинг” - Page 3 EmptyЧет Фев 25, 2010 9:32 am

adminn написа:
Avrelian написа:
Господин Минисър,Господин Рашидов,щом сдружение „Металдетектинг” е незаконно,айде забрани и продажбата на металдетекторите със закон.Нито БЪЛГАРИЯ е във ЕВРОПА, нито демокрацията е демокрация.

Здравей Колега, Федерацията е законна и за това само и единствено независимия съд може да се признесе, така че ние сме законни.

Да определено федерацията е законна,но деийноста е която упражняват нейните членове според закона е незаконна.

Виждате ли простотията на българското законодателство? От една страна узаконямат металдетектинга,защото ако не го узаконят потъпкват правата на хората като европейки граждани. От друга страна дейноста им е незаконна според действащите закони. И вълка сит / узаконяване на федерацията / и агнето цяло /дъжавата в частност определени елементи в нея забраняват тази дейност законно /. Каде другаде може да го има този фарс освен тук във АБСУРДИСТАН?

Вежди Рашидов съзирал прокуратурата? Ми той на две кози купа сено неможе да раздели господина. Ми колекцията която има от монети и арте факти,да не е намерена на учи? Малко купуваше и той от търсачите,та сега ми седнал да се прави на интересен? Ми той като министър неможе да каже нещо смисленно,та се е захванал със познатия въпрос за иманярите.
Защото,вари го,печи го и най законни да сме,във очите на хората сме иманяри. Държавата определено ни обръща гръб,както винаги е било,и със съдействието на медиите ни направиха пладнешки разбойници.Как ма ние иманярите колко богати сме били и какви богатства сме били вадили? То нали тук във Булгаристан сме събрани само зависници,и те тва използват и тва мнение налагат със Медиите. Утре като те видат да търкаш някаде със метал детектора и веднага някой цървул ще те предаде,щото ще забогатееш а той щял да си е беден? Ама ако сега беше време за избори и имаме някой който да ни представлява пред тази държава,познайте колко бързо ще станем супер законни? Всички мухлярски партии ще се натискат за гласовете ни.
Федерацията по металдетектинг,какво прави по въпроса за узаконяване и на търенето с металдетектор? Какво прави ФЕДЕРАЦИЯТА, по въпроса държавата и в частност господин Вежди Рашидидов да си свършят работата и да издадат карта със защитените археологични обекти?

КВО ЩЕ ПРАВИМ?
Върнете се в началото Go down
danio1978
Легионер
Легионер
danio1978



Вежди Рашидов е сезирал прокуратурата за сдружение „Металдетектинг” - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вежди Рашидов е сезирал прокуратурата за сдружение „Металдетектинг”   Вежди Рашидов е сезирал прокуратурата за сдружение „Металдетектинг” - Page 3 EmptyЧет Фев 25, 2010 7:26 pm

Какво да правим? Да сменим министъра.Той и без това за толкова време нищо съществено не е направил освен да сезира прокуратурата за федерацията.Нито веднъж не съм чул по новините неговото име.
Върнете се в началото Go down
vezir
Легионер
Легионер
vezir



Вежди Рашидов е сезирал прокуратурата за сдружение „Металдетектинг” - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вежди Рашидов е сезирал прокуратурата за сдружение „Металдетектинг”   Вежди Рашидов е сезирал прокуратурата за сдружение „Металдетектинг” - Page 3 EmptyЧет Фев 25, 2010 8:23 pm

Колеги кво се шашкате толкова,министър Рашидов просто си върши работата и същевремено прави услуга на Федерацията,защото един вид ще бъдем "двойно" узаконени от съда.От което би трябвало и промяна в Закона за културното наследство. Smile
Върнете се в началото Go down
pld-monetarka
Про-Консул
Про-Консул
pld-monetarka



Вежди Рашидов е сезирал прокуратурата за сдружение „Металдетектинг” - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вежди Рашидов е сезирал прокуратурата за сдружение „Металдетектинг”   Вежди Рашидов е сезирал прокуратурата за сдружение „Металдетектинг” - Page 3 EmptyПет Фев 26, 2010 12:36 am

vezir написа:
Колеги кво се шашкате толкова,министър Рашидов просто си върши работата и същевремено прави услуга на Федерацията,защото един вид ще бъдем "двойно" узаконени от съда.От което би трябвало и промяна в Закона за културното наследство. Smile

Коя работа колега върши нашият културен министър? Аз невиждам да е свършил нещо. А вие каде го видяхте? И как ще ни узаконят двойно? 1) Като ни узаконят че сме от метало-търсещите ? И 2) Като металозадържаните ли?
Доуточни се колега?
Върнете се в началото Go down
vezir
Легионер
Легионер
vezir



Вежди Рашидов е сезирал прокуратурата за сдружение „Металдетектинг” - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вежди Рашидов е сезирал прокуратурата за сдружение „Металдетектинг”   Вежди Рашидов е сезирал прокуратурата за сдружение „Металдетектинг” - Page 3 EmptyПет Фев 26, 2010 12:53 am

pld-monetarka написа:
vezir написа:
Колеги кво се шашкате толкова,министър Рашидов просто си върши работата и същевремено прави услуга на Федерацията,защото един вид ще бъдем "двойно" узаконени от съда.От което би трябвало и промяна в Закона за културното наследство. Smile

Коя работа колега върши нашият културен министър? Аз невиждам да е свършил нещо. А вие каде го видяхте? И как ще ни узаконят двойно? 1) Като ни узаконят че сме от метало-търсещите ? И 2) Като металозадържаните ли?
Доуточни се колега?
Колега ако Прокуратурата отхвърли жалбата на Министъра това не означава ли "бетониране" на Федерацията и от там не следва ли ,че трябва дасе пипне и Закона за културното наследство?Все пак не съм юрист,затова не ме нападай така Smile .А ако не харесваш Министъра това си е твое право,живеем в свободна и демократична страна.
Върнете се в началото Go down
vezir
Легионер
Легионер
vezir



Вежди Рашидов е сезирал прокуратурата за сдружение „Металдетектинг” - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вежди Рашидов е сезирал прокуратурата за сдружение „Металдетектинг”   Вежди Рашидов е сезирал прокуратурата за сдружение „Металдетектинг” - Page 3 EmptyПет Фев 26, 2010 1:02 am

А Славчо ни пуска "Ода на радостта" от чаши,явно голямо пиене ще има скоро.Дали от мъка,дали от радост,ше поживеем ще видим. препиване
Върнете се в началото Go down
djasko
Про-Консул
Про-Консул
djasko



Вежди Рашидов е сезирал прокуратурата за сдружение „Металдетектинг” - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вежди Рашидов е сезирал прокуратурата за сдружение „Металдетектинг”   Вежди Рашидов е сезирал прокуратурата за сдружение „Металдетектинг” - Page 3 EmptyПет Фев 26, 2010 3:30 am

vezir написа:
pld-monetarka написа:
vezir написа:
Колеги кво се шашкате толкова,министър Рашидов просто си върши работата и същевремено прави услуга на Федерацията,защото един вид ще бъдем "двойно" узаконени от съда.От което би трябвало и промяна в Закона за културното наследство. Smile

Коя работа колега върши нашият културен министър? Аз невиждам да е свършил нещо. А вие каде го видяхте? И как ще ни узаконят двойно? 1) Като ни узаконят че сме от метало-търсещите ? И 2) Като металозадържаните ли?
Доуточни се колега?
Колега ако Прокуратурата отхвърли жалбата на Министъра това не означава ли "бетониране" на Федерацията и от там не следва ли ,че трябва дасе пипне и Закона за културното наследство?Все пак не съм юрист,затова не ме нападай така Smile .А ако не харесваш Министъра това си е твое право,живеем в свободна и демократична страна.
Последните четири думи - Не са Истина.
Върнете се в началото Go down
vezir
Легионер
Легионер
vezir



Вежди Рашидов е сезирал прокуратурата за сдружение „Металдетектинг” - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вежди Рашидов е сезирал прокуратурата за сдружение „Металдетектинг”   Вежди Рашидов е сезирал прокуратурата за сдружение „Металдетектинг” - Page 3 EmptyНед Фев 28, 2010 10:01 pm

djasko написа:
vezir написа:
pld-monetarka написа:
vezir написа:
Колеги кво се шашкате толкова,министър Рашидов просто си върши работата и същевремено прави услуга на Федерацията,защото един вид ще бъдем "двойно" узаконени от съда.От което би трябвало и промяна в Закона за културното наследство. Smile

Коя работа колега върши нашият културен министър? Аз невиждам да е свършил нещо. А вие каде го видяхте? И как ще ни узаконят двойно? 1) Като ни узаконят че сме от метало-търсещите ? И 2) Като металозадържаните ли?
Доуточни се колега?
Колега ако Прокуратурата отхвърли жалбата на Министъра това не означава ли "бетониране" на Федерацията и от там не следва ли ,че трябва дасе пипне и Закона за културното наследство?Все пак не съм юрист,затова не ме нападай така Smile .А ако не харесваш Министъра това си е твое право,живеем в свободна и демократична страна.
Последните четири думи - Не са Истина.
Самия факт,че си позволяваш да коментираш тези думи означава,че си свободен.Преди повече от 20 години за този коментар вече да чукаше чакъл Smile
Върнете се в началото Go down
djasko
Про-Консул
Про-Консул
djasko



Вежди Рашидов е сезирал прокуратурата за сдружение „Металдетектинг” - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вежди Рашидов е сезирал прокуратурата за сдружение „Металдетектинг”   Вежди Рашидов е сезирал прокуратурата за сдружение „Металдетектинг” - Page 3 EmptyПон Мар 01, 2010 3:17 am

vezir написа:
djasko написа:
vezir написа:
pld-monetarka написа:
vezir написа:
Колеги кво се шашкате толкова,министър Рашидов просто си върши работата и същевремено прави услуга на Федерацията,защото един вид ще бъдем "двойно" узаконени от съда.От което би трябвало и промяна в Закона за културното наследство. Smile

Коя работа колега върши нашият културен министър? Аз невиждам да е свършил нещо. А вие каде го видяхте? И как ще ни узаконят двойно? 1) Като ни узаконят че сме от метало-търсещите ? И 2) Като металозадържаните ли?
Доуточни се колега?
Колега ако Прокуратурата отхвърли жалбата на Министъра това не означава ли "бетониране" на Федерацията и от там не следва ли ,че трябва дасе пипне и Закона за културното наследство?Все пак не съм юрист,затова не ме нападай така Smile .А ако не харесваш Министъра това си е твое право,живеем в свободна и демократична страна.
Последните четири думи - Не са Истина.
Самия факт,че си позволяваш да коментираш тези думи означава,че си свободен.Преди повече от 20 години за този коментар вече да чукаше чакъл Smile
И това нее верно. Преди, нямаше право да ГОВОРИШ - Сега, нямаш право да ВЪРШИШ. Единственото право, което Тук имаме, е да сме на КОЛЕНЕ. Ако не Ме разбираш виж Аватара ми за да видим Позите в които Сме.
Върнете се в началото Go down
 
Вежди Рашидов е сезирал прокуратурата за сдружение „Металдетектинг”
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Рашидов е сезирал прокуратурата за сдружението за металдетектинг
» Вежди Рашидов спря от продажба на търг в Швейцария незаконно изнесени антични монети
» Канадците получиха зелена светлина за златодобива в Крумовград

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: