Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ORX 2019
ORX+28 X35
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Дълбока програма XP DEUS

Продавам 3 нови антени за Фишер 75,75+
Въпрос за Владо EmptyЧет Ное 14, 2019 6:25 pm by Весо Панчев
Антените са нови:

Оригинал Фишер 12.5 см -за самородно злато и дребни монети - …

Comments: 0
Продавам нов рамков апарат Голден Маск . Диип Хънтър про 3
Въпрос за Владо EmptyЧет Ное 14, 2019 6:13 pm by Весо Панчев
Апаратът е комплектован  с голяма кръгла антена-58 см,125х125 см и шес тоъгълна 140 см-тип …

Продавам Lorenz Deepmax Z1
Въпрос за Владо EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: 0899830865

Апаратът е закупен с …

Comments: 2
Търся зарядно за GPX 4000
Въпрос за Владо EmptyПет Сеп 13, 2019 10:45 pm by sitalk
Ако някой има за продаване, да ми пише или звънне....0878404482

Keywords
голден маск TEKNETICS tejon Fisher нишани POWER prodavam грунда металотърсач wave пират GOLD Майнлаб Spectrum врътка deus продавам tesoro lorenz kupuvam mask miladinka golden Coil nexus
Golden Mask 4 RO S
Share

Въпрос за Владо

Go down 
АвторСъобщение
Павето
Легионер
Легионер
Павето

Въпрос за Владо Empty
ПисанеЗаглавие: Въпрос за Владо   Въпрос за Владо EmptyПет Яну 22, 2010 7:56 pm

Владо ....бих искал да те попитам........с голямата или малката сонда апарата е по стабилен на орудено и с колко преблизително голямата сонда ще бие по дълбоко.....дай ми съвет за да мога да работя по добре на орудено ....,че при нас камъните много пеят .......
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask

Въпрос за Владо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за Владо   Въпрос за Владо EmptyПет Яну 22, 2010 8:09 pm

ДД32см е най-добре с детектор който има автоматичен баланс- Golden Mask1, Golden Mask3 или Golden Mask3 +
Ако работиш само на орудено (на свирещи камъни) и не ходиш на леки почви Golden Mask1 е твоя детектор .
Павето
Легионер
Легионер
Павето

Въпрос за Владо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за Владо   Въпрос за Владо EmptyПет Яну 22, 2010 8:13 pm

С Golden Mask3 съм ......и работя почти само на ръчен баланс .....за това питам за голямата сонда става ли за орудено ......
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask

Въпрос за Владо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за Владо   Въпрос за Владо EmptyПет Яну 22, 2010 8:15 pm

Павето написа:
С Golden Mask3 съм ......и работя почти само на ръчен баланс .....за това питам за голямата сонда става ли за орудено ......
Става, но работи на автоматичен !
Павето
Легионер
Легионер
Павето

Въпрос за Владо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за Владо   Въпрос за Владо EmptyПет Яну 22, 2010 8:17 pm

мерси
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk

Въпрос за Владо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за Владо   Въпрос за Владо EmptyПет Яну 22, 2010 10:54 pm

И на дискриминация 0,за да "кълвеш" в дълбочина... hunter2
Павето
Легионер
Легионер
Павето

Въпрос за Владо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за Владо   Въпрос за Владо EmptyСъб Яну 23, 2010 12:02 am

мерси :yes: голд
vaskonti
Преторий
Преторий

Въпрос за Владо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за Владо   Въпрос за Владо EmptyСъб Яну 23, 2010 6:20 pm

Владо, мислил ли си за направа на пинпойнтер.Смятам че ако е на прилична цена ще е много полезен на колегите пък можи и в пакет с новите апарати. Гледах в руските сайтове има много схеми.
deultum
Цезар
Цезар
deultum

Въпрос за Владо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за Владо   Въпрос за Владо EmptyСъб Яну 23, 2010 6:43 pm

на прилична цена и аз бих си купил
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask

Въпрос за Владо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за Владо   Въпрос за Владо EmptyСъб Яну 23, 2010 7:58 pm

vaskonti написа:
Владо, мислил ли си за направа на пинпойнтер.Смятам че ако е на прилична цена ще е много полезен на колегите пък можи и в пакет с новите апарати. Гледах в руските сайтове има много схеми.
Мислил съм но в по-късен етап, сега имам други неща да свърша Smile
vaskonti
Преторий
Преторий

Въпрос за Владо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за Владо   Въпрос за Владо EmptyСъб Яну 23, 2010 9:04 pm

както казват в господари на ефира ОБЕЩАНО. Сега на нас ни остава да чакаме.Успех в разработката.
CALIGULA
Новобранец
Новобранец
CALIGULA

Въпрос за Владо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за Владо   Въпрос за Владо EmptyСъб Юни 11, 2011 2:44 pm

Каква в разликата между Golden mask и старият Bandito 2..? понеже съм имал старият и съм доволен от него да знам какво да си купа.....
charon
Цезар
Цезар
charon

Въпрос за Владо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за Владо   Въпрос за Владо EmptyСъб Юни 11, 2011 2:58 pm

Зависи за кой модел на Golden Mask,става въпорс.

Viver est militare!
CALIGULA
Новобранец
Новобранец
CALIGULA

Въпрос за Владо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за Владо   Въпрос за Владо EmptyСъб Юни 11, 2011 3:02 pm

Голден маск 1+.... за него стъава на въпрос...и също така и цена...
charon
Цезар
Цезар
charon

Въпрос за Владо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за Владо   Въпрос за Владо EmptyСъб Юни 11, 2011 3:07 pm

В такъв случей,ако се колебаеш м/у маската и бандита,маската е по-добрия вариянт

Viver est militare!
CALIGULA
Новобранец
Новобранец
CALIGULA

Въпрос за Владо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за Владо   Въпрос за Владо EmptyСъб Юни 11, 2011 3:12 pm

за какви пари става на въпрос...?
charon
Цезар
Цезар
charon

Въпрос за Владо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за Владо   Въпрос за Владо EmptyСъб Юни 11, 2011 3:14 pm

507.60лв

Viver est militare!
CALIGULA
Новобранец
Новобранец
CALIGULA

Въпрос за Владо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за Владо   Въпрос за Владо EmptyСъб Юни 11, 2011 3:15 pm

благодаря за информацията... Smile
charon
Цезар
Цезар
charon

Въпрос за Владо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за Владо   Въпрос за Владо EmptyСъб Юни 11, 2011 3:17 pm

Няма проблем колега,нали за това е този форум Smile

Viver est militare!

Въпрос за Владо
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Golden Mask Металотърсачи-
Идете на: