Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
голден маск нишани Майнлаб prodavam lorenz miladinka wave deus Simplex Coil 5000 GOLD nokta tesoro mask kupuvam грунда врътка nexus Fisher TEKNETICS Minelab пират Spectrum VANQUISH
 

 BANDITO Golden Mask 3

Go down 
+18
bulpan
sony147
kuprqnov
BEKS
Avrelian
Moharem
stan960
sitalk
Ancient Hunter
sve
max.thrax
BLISSTООL
kapitalism
pavlinbass
amm
imperio
FOX
Ivo
22 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
stan960
Джадай
Джадай
stan960



golden - BANDITO Golden Mask 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BANDITO Golden Mask 3   golden - BANDITO Golden Mask 3 - Page 3 EmptyПон Сеп 21, 2009 3:03 pm

Така е така е - поживьом увидим. Rolling Eyes Изв. за Тежона ма за мен слушалките те ограничават доста във възприятията и движението и за това не ми е модел.


Последната промяна е направена от stan960 на Пон Сеп 21, 2009 3:10 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



golden - BANDITO Golden Mask 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BANDITO Golden Mask 3   golden - BANDITO Golden Mask 3 - Page 3 EmptyПон Сеп 21, 2009 3:05 pm

Зимай от Булпан една и се не мотай.Те дълбочините и те са без дисплей!!!
Джи питата и те са на слушалки,ако не смяташ онова прозорче като на елка там дето е сложено на 4500 Laughing
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



golden - BANDITO Golden Mask 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BANDITO Golden Mask 3   golden - BANDITO Golden Mask 3 - Page 3 EmptyПон Сеп 21, 2009 3:08 pm

Уф и не мисля да се набутвам толкоз много с Джи пи -по скоро съм се ориентирал към усреднен вариант - Whites Matrix 6
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



golden - BANDITO Golden Mask 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BANDITO Golden Mask 3   golden - BANDITO Golden Mask 3 - Page 3 EmptyПон Сеп 21, 2009 3:13 pm

И кво ще правиш с този матрикс????
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



golden - BANDITO Golden Mask 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BANDITO Golden Mask 3   golden - BANDITO Golden Mask 3 - Page 3 EmptyПон Сеп 21, 2009 3:21 pm

Бе нали написах на едно друго место тук че сал гърнето още ми убягва -та белким го прасна с тоя -глеам май има данни за това. Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



golden - BANDITO Golden Mask 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BANDITO Golden Mask 3   golden - BANDITO Golden Mask 3 - Page 3 EmptyПон Сеп 21, 2009 3:33 pm

те по инструкцийте много работи пишат пък накрая било теоритично Razz
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



golden - BANDITO Golden Mask 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BANDITO Golden Mask 3   golden - BANDITO Golden Mask 3 - Page 3 EmptyПон Сеп 21, 2009 3:36 pm

Еее ще се опитам да ми дадът промоция- изпитване в реални условия - Иначе - МОСКВА НА СЪЛЗИ НЕ ВЯРВА..... Laughing
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



golden - BANDITO Golden Mask 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BANDITO Golden Mask 3   golden - BANDITO Golden Mask 3 - Page 3 EmptyПон Сеп 21, 2009 3:47 pm

stan960 написа:
Бе нали написах на едно друго место тук че сал гърнето още ми убягва -та белким го прасна с тоя -глеам май има данни за това.
Не разчитай много на Matrix M6 за гърнето Idea Ако е на плитко може и да имаш късмет.
Върнете се в началото Go down
bulpan
Легионер
Легионер
bulpan



golden - BANDITO Golden Mask 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BANDITO Golden Mask 3   golden - BANDITO Golden Mask 3 - Page 3 EmptyПон Сеп 21, 2009 3:51 pm

Ancient Hunter написа:
stan960 написа:
Бе нали написах на едно друго место тук че сал гърнето още ми убягва -та белким го прасна с тоя -глеам май има данни за това.
Не разчитай много на Matrix M6 за гърнето Idea Ако е на плитко може и да имаш късмет.
Kvo pravite bre kolegi ? Very Happy
Върнете се в началото Go down
bulpan
Легионер
Легионер
bulpan



golden - BANDITO Golden Mask 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BANDITO Golden Mask 3   golden - BANDITO Golden Mask 3 - Page 3 EmptyПон Сеп 21, 2009 3:54 pm

bulpan написа:
Ancient Hunter написа:
stan960 написа:
Бе нали написах на едно друго место тук че сал гърнето още ми убягва -та белким го прасна с тоя -глеам май има данни за това.
Не разчитай много на Matrix M6 за гърнето Idea Ако е на плитко може и да имаш късмет.
Kvo pravite bre kolegi ? Very Happy
jalko za v4era , otidohme na edna kariera za pavaj i detektorite ne mogat da 4uqt na 20 sm. v zemqta bob4etata Laughing
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



golden - BANDITO Golden Mask 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BANDITO Golden Mask 3   golden - BANDITO Golden Mask 3 - Page 3 EmptyПон Сеп 21, 2009 4:50 pm

Ancient Hunter написа:
stan960 написа:
Бе нали написах на едно друго место тук че сал гърнето още ми убягва -та белким го прасна с тоя -глеам май има данни за това.
Не разчитай много на Matrix M6 за гърнето Idea Ако е на плитко може и да имаш късмет.
Що пробвал ли си го -пише макс.дълбочина 1.8м.- теоретично у въздуха предполагам -па знам ли. Rolling Eyes А и гледам американците я равнят с DFX и MXT 300 по техните форуми.


Последната промяна е направена от stan960 на Пон Сеп 21, 2009 5:08 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



golden - BANDITO Golden Mask 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BANDITO Golden Mask 3   golden - BANDITO Golden Mask 3 - Page 3 EmptyПон Сеп 21, 2009 4:52 pm

bulpan написа:
Ancient Hunter написа:
stan960 написа:
Бе нали написах на едно друго место тук че сал гърнето още ми убягва -та белким го прасна с тоя -глеам май има данни за това.
Не разчитай много на Matrix M6 за гърнето Idea Ако е на плитко може и да имаш късмет.
Kvo pravite bre kolegi ? Very Happy
Дрънкаме си - аде де откога чакам да се включиш. Laughing
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



golden - BANDITO Golden Mask 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BANDITO Golden Mask 3   golden - BANDITO Golden Mask 3 - Page 3 EmptyПон Сеп 21, 2009 7:22 pm

stan960 написа:
Що пробвал ли си го -пише макс.дълбочина 1.8м.- теоретично у въздуха предполагам -па знам ли. А и гледам американците я равнят с DFX и MXT 300 по техните форуми.
Да, неведнъж.
Теоретично може 1,80 ама реално ТЦ. Не вярвай много какво се пише.
Виж с МХТ300 е доста по голям шанса за гърнето. Има осезателна разлика между двата, макар и да са много подобни. Пък и МХТ300 е с по-голяма сонда. Ако пък му включиш и една SEF сонда става ненадминат, скоро тествах един такъв с голяма сонда, паралелно с GP3500. Нямаше пропуснат сигнал Wink
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



golden - BANDITO Golden Mask 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BANDITO Golden Mask 3   golden - BANDITO Golden Mask 3 - Page 3 EmptyПон Сеп 21, 2009 7:25 pm

Ква е разликата нали Матрицата е универсал един вид- работи със почти всички сонди на Уайтс. Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



golden - BANDITO Golden Mask 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BANDITO Golden Mask 3   golden - BANDITO Golden Mask 3 - Page 3 EmptyПон Сеп 21, 2009 7:27 pm

Аз гръндук не съм удрял ама мисля,че трябва и да се копа на съмнителни сигнали.Щото само на хубав мазен звънлив сигнал дето ти вика монетка монетка ми се чини че се изпущат гръндучета Laughing
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



golden - BANDITO Golden Mask 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BANDITO Golden Mask 3   golden - BANDITO Golden Mask 3 - Page 3 EmptyПон Сеп 21, 2009 8:31 pm

pavlinbass написа:
Avrelian написа:
Защо имам чуството,че маската не ги обича много,тези коцета.Работя винаги на тонална дискриминация?
Добре де кажи по какво съдиш че маската не ловяла коцетата?
Там където с игъла съм ги вадил с шепи с маската почти нищо.
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




golden - BANDITO Golden Mask 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BANDITO Golden Mask 3   golden - BANDITO Golden Mask 3 - Page 3 EmptyПон Сеп 21, 2009 10:47 pm

Avrelian написа:
pavlinbass написа:
Avrelian написа:
Защо имам чуството,че маската не ги обича много,тези коцета.Работя винаги на тонална дискриминация?
Добре де кажи по какво съдиш че маската не ловяла коцетата?
Там където с игъла съм ги вадил с шепи с маската почти нищо.


Само не ме размивайте ,че много съм уморен ?!?!!!!!???????!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
bulpan
Легионер
Легионер
bulpan



golden - BANDITO Golden Mask 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BANDITO Golden Mask 3   golden - BANDITO Golden Mask 3 - Page 3 EmptyСря Сеп 23, 2009 10:49 am

stan960 написа:
bulpan написа:
Ancient Hunter написа:
stan960 написа:
Бе нали написах на едно друго место тук че сал гърнето още ми убягва -та белким го прасна с тоя -глеам май има данни за това.
Не разчитай много на Matrix M6 за гърнето Idea Ако е на плитко може и да имаш късмет.
Kvo pravite bre kolegi ? Very Happy
Дрънкаме си - аде де откога чакам да се включиш. Laughing
Тук съм Стан, но какво да пиша ? много дрънканици а нямам времето.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



golden - BANDITO Golden Mask 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BANDITO Golden Mask 3   golden - BANDITO Golden Mask 3 - Page 3 EmptyСря Сеп 23, 2009 7:17 pm

Да така е -но тук поне си дрънкаме Сродни души. Smile
Върнете се в началото Go down
Tiran
Новобранец
Новобранец
Tiran



golden - BANDITO Golden Mask 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BANDITO Golden Mask 3   golden - BANDITO Golden Mask 3 - Page 3 EmptyПет Яну 15, 2010 1:54 am

Там където с игъла съм ги вадил с шепи с маската почти нищо.[/quote]


За Avrelian: Ами как ще ги вадиш(пак) след като си ги извадил Question Razz
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



golden - BANDITO Golden Mask 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BANDITO Golden Mask 3   golden - BANDITO Golden Mask 3 - Page 3 EmptyПет Яну 15, 2010 6:56 pm

Добра е,маската- (ГМ-3),за сега много ми допада, и не мисля да я сменям.Върна ми тръпката и ме е, учудвала на доста бити обекти.
Върнете се в началото Go down
chotrov
Новобранец
Новобранец




golden - BANDITO Golden Mask 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BANDITO Golden Mask 3   golden - BANDITO Golden Mask 3 - Page 3 EmptyНед Фев 28, 2010 5:42 pm

Колеги,дайте инфо за настройки на маска, само че с чипа(Golden mask 3+),до сега работех с единица.При покупката ми обясниха как да я настроя, но нещо не се получава,когато пусна турбото, понякога се побърква машината въпреки че съм я балансирал.Като изключа турбото се нормализира.
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




golden - BANDITO Golden Mask 3 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BANDITO Golden Mask 3   golden - BANDITO Golden Mask 3 - Page 3 EmptyНед Фев 28, 2010 5:52 pm

Нормално ако работиш на много тежка почва с включено турбо да се побърква и след като го изключиш и ако си на автоматик да се оправи апарата...
Върнете се в началото Go down
 
BANDITO Golden Mask 3
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:
» Golden Mask 5
» Golden Mask 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: