Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
wave Майнлаб tesoro врътка голден Minelab Fisher prodavam VANQUISH deus 5000 nokta Spectrum kupuvam mask пират Coil нишани маск lorenz miladinka Simplex грунда TEKNETICS nexus GOLD
 

 Mаи ви доскуча,...... :) малко разнообразие от мен-4 мин

Go down 
+2
бушон
ulpia.au
6 posters
АвторСъобщение
ulpia.au
Преторий
Преторий




Mаи ви доскуча,...... :)  малко разнообразие от мен-4 мин Empty
ПисанеЗаглавие: Mаи ви доскуча,...... :) малко разнообразие от мен-4 мин   Mаи ви доскуча,...... :)  малко разнообразие от мен-4 мин EmptyЧет Яну 28, 2010 1:28 am

https://www.youtube.com/watch?v=NqzDrFX-cNs&feature=related
Върнете се в началото Go down
бушон
Преторий
Преторий
бушон



Mаи ви доскуча,...... :)  малко разнообразие от мен-4 мин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mаи ви доскуча,...... :) малко разнообразие от мен-4 мин   Mаи ви доскуча,...... :)  малко разнообразие от мен-4 мин EmptyЧет Яну 28, 2010 10:15 am

холивудска чалга - римляни говорят на английски, отврат стига
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Mаи ви доскуча,...... :)  малко разнообразие от мен-4 мин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mаи ви доскуча,...... :) малко разнообразие от мен-4 мин   Mаи ви доскуча,...... :)  малко разнообразие от мен-4 мин EmptyЧет Яну 28, 2010 11:06 am

бушон написа:
холивудска чалга - римляни говорят на английски, отврат стига

Чалга? Добре,че са Холивуд,иначе кой ще прави такива филми..
Ее,гледай "Страстите Христови" там говорят на латински и еврейски май...
Върнете се в началото Go down
бушон
Преторий
Преторий
бушон



Mаи ви доскуча,...... :)  малко разнообразие от мен-4 мин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mаи ви доскуча,...... :) малко разнообразие от мен-4 мин   Mаи ви доскуча,...... :)  малко разнообразие от мен-4 мин EmptyЧет Яну 28, 2010 11:54 am

sitalk написа:
Добре,че са Холивуд,иначе кой ще прави такива филми..
Звучи ми познато, преди повече от 20 години съм го чувал в следния вариант: "Добре, че е Партията, иначе кой ще ни води към комунизъма.."
Върнете се в началото Go down
ulpia.au
Преторий
Преторий




Mаи ви доскуча,...... :)  малко разнообразие от мен-4 мин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mаи ви доскуча,...... :) малко разнообразие от мен-4 мин   Mаи ви доскуча,...... :)  малко разнообразие от мен-4 мин EmptyЧет Яну 28, 2010 1:10 pm

Спокоинооооо,...не бъркаи нещата,...пуснал нещо да се виджа- строя на легеона в битка,...
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Mаи ви доскуча,...... :)  малко разнообразие от мен-4 мин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mаи ви доскуча,...... :) малко разнообразие от мен-4 мин   Mаи ви доскуча,...... :)  малко разнообразие от мен-4 мин EmptyЧет Яну 28, 2010 1:22 pm

бушон написа:
sitalk написа:
Добре,че са Холивуд,иначе кой ще прави такива филми..
Звучи ми познато, преди повече от 20 години съм го чувал в следния вариант: "Добре, че е Партията, иначе кой ще ни води към комунизъма.."

Как ги сравняваш двете неща,много е чудно... Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
бушон
Преторий
Преторий
бушон



Mаи ви доскуча,...... :)  малко разнообразие от мен-4 мин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mаи ви доскуча,...... :) малко разнообразие от мен-4 мин   Mаи ви доскуча,...... :)  малко разнообразие от мен-4 мин EmptyЧет Яну 28, 2010 2:12 pm

sitalk написа:
Как ги сравняваш двете неща,много е чудно... Rolling Eyes
Какво му е чудното? Калъпът е същия. Само пълнежът е различен.
Резултатът също е сходен: ширпотреб за масово забавление/заблуда.

Наивните туземци много са се кефили на лъскавите цветни стъкълца, които търговците на роби щедро са им подарявали, преди да ги нанижат на синджира...
Върнете се в началото Go down
ulpia.au
Преторий
Преторий




Mаи ви доскуча,...... :)  малко разнообразие от мен-4 мин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mаи ви доскуча,...... :) малко разнообразие от мен-4 мин   Mаи ви доскуча,...... :)  малко разнообразие от мен-4 мин EmptyЧет Яну 28, 2010 2:20 pm

Tо тогава -Гладиатор и Смело сърце са пак холивудска чалга,.......да не ги гледаме ли?
Върнете се в началото Go down
бушон
Преторий
Преторий
бушон



Mаи ви доскуча,...... :)  малко разнообразие от мен-4 мин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mаи ви доскуча,...... :) малко разнообразие от мен-4 мин   Mаи ви доскуча,...... :)  малко разнообразие от мен-4 мин EmptyЧет Яну 28, 2010 2:31 pm

utus777 написа:
.......да не ги гледаме ли?
Всеки може да гледа каквото му харесва, и да вярва на каквото иска.
Само после да не се чудим, що гредата е толкова дебела и все влиза в нашия г.з.
Върнете се в началото Go down
Teres
Новобранец
Новобранец
Teres



Mаи ви доскуча,...... :)  малко разнообразие от мен-4 мин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mаи ви доскуча,...... :) малко разнообразие от мен-4 мин   Mаи ви доскуча,...... :)  малко разнообразие от мен-4 мин EmptyЧет Яну 28, 2010 3:14 pm

Преди време гледах филм за аргонавтите , в който Орфей беше представен като негър , стана ми много неприятно от такова преиначаване на историята .
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



Mаи ви доскуча,...... :)  малко разнообразие от мен-4 мин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mаи ви доскуча,...... :) малко разнообразие от мен-4 мин   Mаи ви доскуча,...... :)  малко разнообразие от мен-4 мин EmptyЧет Яну 28, 2010 3:23 pm

американска му работа.сега циганите ще обявят че орфеи е ром afro .то нали се надъхват че са по времето на аспарух тука сега ще имат повод да се изкарат и по от рано тук Very Happy
Върнете се в началото Go down
bulgari
Легионер
Легионер
bulgari



Mаи ви доскуча,...... :)  малко разнообразие от мен-4 мин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mаи ви доскуча,...... :) малко разнообразие от мен-4 мин   Mаи ви доскуча,...... :)  малко разнообразие от мен-4 мин EmptyЧет Яну 28, 2010 4:45 pm

като стана въпрос за филма Гладиатор критиците реагираха много остро срещу появата на Ръсел Кроу на арената за битка като беше забравил да си свали часовника Сейко.Поле урязаха сцени от филма
Върнете се в началото Go down
 
Mаи ви доскуча,...... :) малко разнообразие от мен-4 мин
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Малко помощ!
» Малко помощ :)
» малко помощ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: