Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
miladinka Майнлаб TEKNETICS Simplex VANQUISH пират wave prodavam tesoro lorenz маск Spectrum nexus Fisher врътка голден deus mask GOLD грунда Minelab нишани 5000 nokta Coil kupuvam
 

 В какво се състой мечтата на всеки търсач?

Go down 
+22
Rgogo
Ancient Hunter
slavitoooo
krasko
pgd
deadman_
mitkovich
stoian8411
Павето
georgi_at
kirgiza_69
ELATION
pechkata
Magikman
Aemilivs
Avrelian
sony147
dukavataz
ulpia.au
NERON
мерцедес G
PlovdivTrakiq
26 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



В какво се състой мечтата на всеки търсач? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В какво се състой мечтата на всеки търсач?   В какво се състой мечтата на всеки търсач? - Page 2 EmptyВто Мар 30, 2010 8:37 pm

Павето написа:
Avrelian написа:
Моята мечта се сбъдна преди 5-години.Намерих мечтата на всеки търсач, започва с буквичката-А
последната буква да не е "С" cheers
Да.
Върнете се в началото Go down
krasko
Преторий
Преторий
krasko



В какво се състой мечтата на всеки търсач? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В какво се състой мечтата на всеки търсач?   В какво се състой мечтата на всеки търсач? - Page 2 EmptyСъб Апр 03, 2010 3:04 am

като ида да търкам некаде да не мее страх от полиция и ако случаино намеря нещо да ми го плати музея и сичко да е както хората.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




В какво се състой мечтата на всеки търсач? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В какво се състой мечтата на всеки търсач?   В какво се състой мечтата на всеки търсач? - Page 2 EmptyСъб Апр 03, 2010 10:26 am

Моята мечта е най невазможната-да ми се върне времето преди 15 години и да съм с тоя акъл дето ми е сега,щото е много важно какво ще направиш с това което намериш!
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




В какво се състой мечтата на всеки търсач? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В какво се състой мечтата на всеки търсач?   В какво се състой мечтата на всеки търсач? - Page 2 EmptyСъб Апр 03, 2010 10:55 am

stemla написа:
Моята мечта е най невазможната-да ми се върне времето преди 15 години и да съм с тоя акъл дето ми е сега,щото е много важно какво ще направиш с това което намериш!


Да колега хубава мечта ! В младите години не всеки път знаехме какво държим в ръцете си ! Може би това имаше на предвид ?
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




В какво се състой мечтата на всеки търсач? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В какво се състой мечтата на всеки търсач?   В какво се състой мечтата на всеки търсач? - Page 2 EmptyСъб Апр 03, 2010 11:05 am

slavitoooo написа:
stemla написа:
Моята мечта е най невазможната-да ми се върне времето преди 15 години и да съм с тоя акъл дето ми е сега,щото е много важно какво ще направиш с това което намериш!


Да колега хубава мечта ! В младите години не всеки път знаехме какво държим в ръцете си ! Може би това имаше на предвид ?
Да това имах на предвид,щото с лека ръка се прахосаха безценни находки и напълнихме гушите на колекционерите без пари,поне аз така съм правил,но по закон търсач колкото по малко разбира толкова по хубави неща намира!
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




В какво се състой мечтата на всеки търсач? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В какво се състой мечтата на всеки търсач?   В какво се състой мечтата на всеки търсач? - Page 2 EmptyСъб Апр 03, 2010 11:15 am

stemla написа:
slavitoooo написа:
stemla написа:
Моята мечта е най невазможната-да ми се върне времето преди 15 години и да съм с тоя акъл дето ми е сега,щото е много важно какво ще направиш с това което намериш!


Да колега хубава мечта ! В младите години не всеки път знаехме какво държим в ръцете си ! Може би това имаше на предвид ?
Да това имах на предвид,щото с лека ръка се прахосаха безценни находки и напълнихме гушите на колекционерите без пари,поне аз така съм правил,но по закон търсач колкото по малко разбира толкова по хубави неща намира!


Колега много си прав !

Не вярвам някой да е минал по друг път ! Първо да е разбирал нещата пък после да е станал търсач . С годините човек се учи и това е . И от стажа в занаята се получава хем да знаеш какво държиш ,хем да подушваш къде да го намериш , хем и всичко останало до края на цикъла !

Един е добър в намирането на монети , друг е специалист по чистенето и консервацията им , трети е спец по историята на дадена монета , трудно тези няколко неща се постигат в младите години на търсача !
Върнете се в началото Go down
krasko
Преторий
Преторий
krasko



В какво се състой мечтата на всеки търсач? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В какво се състой мечтата на всеки търсач?   В какво се състой мечтата на всеки търсач? - Page 2 EmptyПет Апр 09, 2010 1:33 pm

http://www.bgclip.org/Detektor-kovu-Fisher/q-dnkyczlsMl9ZNmM=
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



В какво се състой мечтата на всеки търсач? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В какво се състой мечтата на всеки търсач?   В какво се състой мечтата на всеки търсач? - Page 2 EmptyВто Май 25, 2010 10:37 pm

Цитат :
В какво се състой мечтата на всеки търсач?
Мечтата ми е да мога да помогна на всички тия хора: http://dmsbg.com/projects_list_actual.php и на много други като тях.
Здравия има 1000 желания, а болния едно единствено - да оздравее. Мисля че поне по един SMS е по силите на всички нас?
Върнете се в началото Go down
PlovdivTrakiq
Цезар
Цезар




В какво се състой мечтата на всеки търсач? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В какво се състой мечтата на всеки търсач?   В какво се състой мечтата на всеки търсач? - Page 2 EmptyВто Май 25, 2010 11:07 pm

И аз съм се замислял и то доста често ,ако намеря нещо ,което да струва много пари,бих дал половината на децата без родители.И съм забелязъл покрай тези медийни събития ,че повечето приходи за децата се събират от хора в тъй наречената средна класа,а не от милионери.
Защо хора ,който притежават толкова пари,стотици милиони не помагат на другите хора ? За къде тая алчност ? ..На никой не са му редили пачките в ковчега.
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



В какво се състой мечтата на всеки търсач? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В какво се състой мечтата на всеки търсач?   В какво се състой мечтата на всеки търсач? - Page 2 EmptyСря Май 26, 2010 10:16 am

Въпроса е къде отиват смс ите,защото всяка една кампания е подета от богатите?!?!Не е бедата,кой колко дава-бедата е,че не отиват по предназначение!!!
Върнете се в началото Go down
Rgogo
Новобранец
Новобранец
Rgogo



В какво се състой мечтата на всеки търсач? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В какво се състой мечтата на всеки търсач?   В какво се състой мечтата на всеки търсач? - Page 2 EmptyСъб Ное 10, 2012 12:21 am

Very Happy Е аз БРУТ :yes: го намирах с приятел и то 1- во качество сега ми е мечта Ауреус златен голд :mdr97: ма нещо ги няма стена Но не се отказвам които търси намира търкане hunter2
Върнете се в началото Go down
ivangrozni
Консул
Консул
ivangrozni



В какво се състой мечтата на всеки търсач? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В какво се състой мечтата на всеки търсач?   В какво се състой мечтата на всеки търсач? - Page 2 EmptyСъб Ное 10, 2012 5:30 pm

Мечтата на всеки търсач е да търси спокойно, а какво ще излезе няма нищо общо.
Върнете се в началото Go down
Rgogo
Новобранец
Новобранец
Rgogo



В какво се състой мечтата на всеки търсач? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В какво се състой мечтата на всеки търсач?   В какво се състой мечтата на всеки търсач? - Page 2 EmptyСъб Ное 10, 2012 9:17 pm

Това е хубаво колега. Но едва ли ще стане скоро може би когато минималната работна заплата стане колко на европейците ,и тия в парламента които само гушата пари не оправят законите като хората. внимание Ще става и по зле преди да стане по добре внимание извинявай( МА тва е голата истина )КОЛЕГА
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



В какво се състой мечтата на всеки търсач? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В какво се състой мечтата на всеки търсач?   В какво се състой мечтата на всеки търсач? - Page 2 EmptyСъб Ное 10, 2012 10:18 pm

Моята мечта е да намеря достатъчно ценно нещо с което да си покрия текущите нужди , а с останалите пари да помогна на поне едно болно дете. Повярвайте ми преживял съм го с брат ми , мъката и тъгата е огромна и никога няма да изчезне от мен. Остава една празна дупка в теб! Ако имам възможност някъква поне един човешки живот да спася ще ги даря тези пари от намереното "имане".
Върнете се в началото Go down
EXTERMINATE
Про-Консул
Про-Консул
EXTERMINATE



В какво се състой мечтата на всеки търсач? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В какво се състой мечтата на всеки търсач?   В какво се състой мечтата на всеки търсач? - Page 2 EmptyСъб Ное 24, 2012 10:37 pm

аз като Иван Асен сам на тая логика намирам имане давам половината пари за някое болно дете другите за обурудване
Върнете се в началото Go down
TyT
Легионер
Легионер




В какво се състой мечтата на всеки търсач? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В какво се състой мечтата на всеки търсач?   В какво се състой мечтата на всеки търсач? - Page 2 EmptyСъб Ное 24, 2012 11:16 pm

колеги някой да е вадил делва с медни монети.
Върнете се в началото Go down
EXTERMINATE
Про-Консул
Про-Консул
EXTERMINATE



В какво се състой мечтата на всеки търсач? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В какво се състой мечтата на всеки търсач?   В какво се състой мечтата на всеки търсач? - Page 2 EmptyНед Ное 25, 2012 3:30 pm

Колега Тут тука не му е мястото и да вадил съм такава кажи какво те интересува confused
Върнете се в началото Go down
 
В какво се състой мечтата на всеки търсач?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» на всеки търсач пожелавам това
» Мечтата на златотърсача.
» търсач згина

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: