Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
miladinka prodavam lorenz wave Майнлаб deus Minelab пират mask 5000 врътка TEKNETICS GOLD nokta голден kupuvam Simplex nexus нишани маск Fisher Coil Spectrum tesoro грунда VANQUISH
 

 Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.

Go down 
+16
emilio
hercones
pavlinbass
vende
топи
sony147
borisov
Golden Mask
com1
d.dr
www
PlovdivTrakiq
pgd
don
sitalk
Avrelian
20 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Гост
Гост




Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.   Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. - Page 2 EmptyПон Фев 01, 2010 11:34 pm

ах вий маскаРИ с маскаРИ
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.   Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. - Page 2 EmptyПон Фев 01, 2010 11:37 pm

Абе колега, иди си, във форума за Тесоро, не ни осирай темата.Предния въпрос не е към теб.В заглавието съм го написал много ясно, на български-ЗАБРАНЕНО ЗА УЧАСТНИЦИ С ДРУГИ МОДЕЛИ (освен ГМ).[/quote]



ТИ КОЙ БЕШЕ , ЧЕ ДА ЗАБРАНЯВАШ КОИ В КОЯ ТЕМА ЩЕ ПИШЕ ПО ЛЕСНО ЩЕШЕ ДА Е ДА ПОМОЛИШ И МИСЛЯ , ЧЕ ЕФЕКТА ЩЕШЕ ДА Е ПО ГОЛЯМ
Върнете се в началото Go down
www
Консул
Консул
www



Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.   Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. - Page 2 EmptyПон Фев 01, 2010 11:39 pm

не го изрязвайте човека де-всеки е свободен и има право да си обменя информация на всякьде вьв форума,тук е прочел точният вьпрос който го интересува и за това вероятно се допитва нова кодина
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.   Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. - Page 2 EmptyВто Фев 02, 2010 1:28 am

Avrelian написа:
pgd написа:
голяма защото работя с тесоро маската беше за малко в мен Very Happy
Абе колега, иди си, във форума за Тесоро, не ни осирай темата.Предния въпрос не е към теб.В заглавието съм го написал много ясно, на български-ЗАБРАНЕНО ЗА УЧАСТНИЦИ С ДРУГИ МОДЕЛИ (освен ГМ).

Колегата pgd до скоро имаше Маска,затова пита.
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.   Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. - Page 2 EmptyВто Фев 02, 2010 1:30 am

vaskina написа:
по принцип ако сам на вцо трябвали да задавам ниво на дискриминация

Може,ако искаш.Пробваш-слагаш няколко цветни предмета на земята и почваш да въртиш потенциометъра ДИСК и следиш кое как го дава и на кое число на ДИСК-а...
Върнете се в началото Go down
pgd
Консул
Консул




Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.   Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. - Page 2 EmptyВто Фев 02, 2010 9:16 am

няма проблеми сигурно колегата Avrelian-чо се е изнервил от стоене в къщи Evil or Very Mad аз пък ти разрешавам да посещаваш раздела на ТЕСОРО Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
www
Консул
Консул
www



Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.   Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. - Page 2 EmptyВто Фев 02, 2010 4:41 pm

Razz
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.   Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. - Page 2 EmptyВто Фев 02, 2010 6:18 pm

Изнервен съм та чак ми се :fessee: ,от яд.Нищо лично колеги Laughing
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.   Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. - Page 2 EmptyВто Фев 02, 2010 7:23 pm

маската бачка ли на плажа,някой търка ли е с нея
Върнете се в началото Go down
pgd
Консул
Консул




Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.   Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. - Page 2 EmptyВто Фев 02, 2010 7:39 pm

бачка има добра дискриминация реже станиолите и капачките не пропуска златото защото го няма вече Very Happy не се смущава от водата не знам как ще е на чения пясък около бургас но общо взето е добра за плажа
Върнете се в началото Go down
d.dr
Легионер
Легионер
d.dr



Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.   Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. - Page 2 EmptyСря Фев 03, 2010 10:31 am

satir написа:
Забравих да пиша ,че скоро си купих новата антена 26,5 с новия кабел,изпратих и апарата и Владо ми сложи новия филтър за смущения.Около нова година търках всеки ден и резултатите бяха отлични.В пребито от търкане селище ,под високо натрежение, доста бели и едно жълто,но турция с дупка.
Браво колега и мойта двоика беше при Владо за новата сонда с новия кабел и сам много доволен как се даржи машината изопщо несе влияе на смущения от високи напрежения. И кабела и е уникален с здравината си . cheers :yes:
Върнете се в началото Go down
com1
Новобранец
Новобранец
com1



Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.   Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. - Page 2 EmptyСря Фев 03, 2010 3:14 pm

Интересно как хора които довчера отричаха тоя кабел в един момент взеха да го ползват. Иначе кабелчето е бетон. Даже може и да си теглите колата с него. Аз го ползвам вече повече от година и съм много доволен.
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.   Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. - Page 2 EmptyСря Фев 03, 2010 5:20 pm

com1 написа:
Интересно как хора които довчера отричаха тоя кабел в един момент взеха да го ползват. Иначе кабелчето е бетон. Даже може и да си теглите колата с него. Аз го ползвам вече повече от година и съм много доволен.
Кой го е отричал само не разбрах ?
Върнете се в началото Go down
d.dr
Легионер
Легионер
d.dr



Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.   Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. - Page 2 EmptyСря Фев 03, 2010 6:46 pm

com1 написа:
Интересно как хора които довчера отричаха тоя кабел в един момент взеха да го ползват. Иначе кабелчето е бетон. Даже може и да си теглите колата с него. Аз го ползвам вече повече от година и съм много доволен.
Hикой никаде нее писал и не се е отричал от новия кабел . За мен специално варши идеална работа щото стариа (черния) на другата сонда се прекасна на три места от удари по дебелите треволиаци. Новият нема да има те проблеми. фали старо па карай ново. :yes: :yes: :yes:
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.   Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. - Page 2 EmptyСря Фев 03, 2010 8:12 pm

Здравей Владо,а само кабела сменяш ли?Моята тройка е на 1 година, с черния кабел.За сега още нямам проблеми с него.Просто питам да знам?
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.   Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. - Page 2 EmptyСря Фев 03, 2010 8:34 pm

Avrelian написа:
Здравей Владо,а само кабела сменяш ли?Моята тройка е на 1 година, с черния кабел.За сега още нямам проблеми с него.Просто питам да знам?
За твоята това е решението - http://imperio.bulgarianforum.net/forum-f18/topic-t1322.htm
Сонда направена с черния кабел не може да се смени със сивия .
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.   Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. - Page 2 EmptyЧет Фев 04, 2010 8:59 am

stohio написа:
маската бачка ли на плажа,някой търка ли е с нея


Да,бачка на плажа.Лятото работих спасител и познай дали не си го носих с мен апарата Wink
Спуках стотинките,центовете,и пенитата.И някой друг пръстен.Бачка се на ръчна.Обаче като наближа водата,започва да се разстройва и пускам на автоматичен.Въпреки това,като го вдигам и доближавам до пясъка,пак издава звук.Явно от солите.(Сл.бряг)Това при орудено го няма.
слънце слънце слънце слънце
Някой казва,че не ти трябва дълбочина на плажа..не е вярно..В дълбочина(мокрия пясък) е пълно с черни левчета Cool
Върнете се в началото Go down
borisov
Консул
Консул
borisov



Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.   Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. - Page 2 EmptyПет Фев 05, 2010 8:35 pm

здравеите колеги за мен апаратчетата GOLDAN MASKса много добри за ценитеси работилсьм сьс подчти всички модели само с 3+ несьм бачкал аз сам фен на тази марка и ще кажа само добри апарати на добри цени търкане търкане находка
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.   Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. - Page 2 EmptyСъб Фев 06, 2010 9:53 am

Колега срамота бе поправи си аватара,доколкото знам Владо не е пускал нова линия "златна каска"
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.   Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. - Page 2 EmptyСъб Фев 06, 2010 10:17 am

златен шлем II век.тя ще да е Very Happy
Върнете се в началото Go down
borisov
Консул
Консул
borisov



Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.   Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. - Page 2 EmptyСъб Фев 06, 2010 1:00 pm

благодаря за забележката просто алкохола е за умни хора Cool Cool Cool
Върнете се в началото Go down
vende
Легионер
Легионер
vende



Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.   Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. - Page 2 EmptyВто Фев 09, 2010 10:44 pm

Golden Mask 2 ще кажа само добри апарати на добри цени cheers Wink
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.   Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. - Page 2 EmptyСря Фев 10, 2010 7:57 pm

Колеги, стяга ма пак шапката. Добре, че в събота търках 1-2 часа.Някой имал ли е проблеми с минусувите температури.Имам чуството, че МАСКАТА работи по добре на студено от колкото на топло.Чакам вашите мнения?
Върнете се в началото Go down
borisov
Консул
Консул
borisov



Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.   Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. - Page 2 EmptyСря Фев 10, 2010 8:24 pm

колега миналия месец ме хвана снега в гората и стана страшен студ и Маската ми работеше добре дори си и намерих нещо
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.   Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели. - Page 2 EmptyСря Фев 10, 2010 8:32 pm

И нас ни хвана снега в събота.С две Маски бачкаме,заваля,ама добре че си носим торбички.Покриваме уреда и продължаваме.Вие така ли правите,ако завали сняг или дъжд? Някой беше писал(май,че Славитоо) че я потапял във вода Smile и нищо и нямалао... студ
Върнете се в началото Go down
 
Форума на Накича, Златната Маска-забранено за участници с други модели.
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» WWW.MDETECTORS.COM РЕЙСИНГ на втория кръг на ралито ... 27.06.2010 ФЙ 08:00 В С.Баховица - Ловеч 2010
» Златната река-Жак Ив Кусто
» новите модели на fisher

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Golden Mask Металотърсачи-
Идете на: