Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
голден пират Fisher VANQUISH tesoro Coil nexus lorenz Minelab Майнлаб GOLD врътка маск mask нишани TEKNETICS грунда prodavam 5000 kupuvam Simplex wave Spectrum miladinka nokta deus
 

 Продавам Бг мететалдетектор

Go down 
+2
mdetectors.bg
PlovdivTrakiq
6 posters
АвторСъобщение
PlovdivTrakiq
Цезар
Цезар




Продавам Бг мететалдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Продавам Бг мететалдетектор   Продавам Бг мететалдетектор EmptyПон Фев 01, 2010 7:49 pm

Здравейте продавам си и втория апарат който купих наскоро от форума.Видински колегите казват че са на Митко от Видин.Машинката работи перфектно.Пречината поради която е продавам е че си имам вече Whites.От град Пловдив съм за контакти с мен ЛС, skype: motor_maniac_

Цена 150лв със слушалки
Цена 140

Продавам Бг мететалдетектор 24f4ce72dcf93594 Продавам Бг мететалдетектор B0f15111bfe6c851 Продавам Бг мететалдетектор 1b04d8565637fa52


Последната промяна е направена от PlovdivTrakiq на Сря Фев 03, 2010 5:33 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
PlovdivTrakiq
Цезар
Цезар




Продавам Бг мететалдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Бг мететалдетектор   Продавам Бг мететалдетектор EmptyСря Фев 03, 2010 5:30 pm

Нова цена 140лв спешно ако дойдете на място ще падне още някой лев
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Продавам Бг мететалдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Бг мететалдетектор   Продавам Бг мететалдетектор EmptyСря Фев 03, 2010 10:58 pm

Колега, за бартер с доплащане съм насреща, кое искаш от www.mdetectors.com
Skype: mdetectors.com
Върнете се в началото Go down
PlovdivTrakiq
Цезар
Цезар




Продавам Бг мететалдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Бг мететалдетектор   Продавам Бг мететалдетектор EmptyПет Фев 05, 2010 6:44 pm

Ако дадеш 1 sef за whites prizm 3 е твой
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Продавам Бг мететалдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Бг мететалдетектор   Продавам Бг мететалдетектор EmptyПет Фев 05, 2010 7:10 pm

Колега, погледни http://mdetectors.com/product_info.php?cPath=21_43&products_id=192
вземаш комплекта МЕГА ПРИЗМ 3 за 560лв. и ми меташ Миладинката - стига са работи.
Офертата ми е за една седмица 0889197820.
Върнете се в началото Go down
sc
Про-Консул
Про-Консул
sc



Продавам Бг мететалдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Бг мететалдетектор   Продавам Бг мететалдетектор EmptyПет Фев 05, 2010 7:19 pm

iизвиниавам се за намесата но се интересувам дали имате ниакаква промоциа за ХП голд макс ,мои познат иска масина от хидролок има валидна промоциа от 30процента , ако и вие имате да си пораца масината от вас.........
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



Продавам Бг мететалдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Бг мететалдетектор   Продавам Бг мететалдетектор EmptyСъб Фев 06, 2010 8:19 am

колегата да извинява че му цапам темата ама ми стана любопитно
sc
да не си грък баце Laughing
Върнете се в началото Go down
sc
Про-Консул
Про-Консул
sc



Продавам Бг мететалдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Бг мететалдетектор   Продавам Бг мететалдетектор EmptyСъб Фев 06, 2010 9:31 am

баста ми и маика ми са гарци аз сам БАЛГАРИН,,,,,,извиниавам се за нацина на писане в нета просто масината коиато използвам ниакои букви ги нема......
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



Продавам Бг мететалдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Бг мететалдетектор   Продавам Бг мететалдетектор EmptyСъб Фев 06, 2010 10:20 am

аааа.извиняваи тогава.
Върнете се в началото Go down
PlovdivTrakiq
Цезар
Цезар




Продавам Бг мететалдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Бг мететалдетектор   Продавам Бг мететалдетектор EmptyСъб Фев 06, 2010 10:35 pm

Хайде спешничко ми трябват парички машинката се продава 120лв до 21.02.2010
Върнете се в началото Go down
Павето
Легионер
Легионер
Павето



Продавам Бг мететалдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Бг мететалдетектор   Продавам Бг мететалдетектор EmptyНед Фев 07, 2010 6:04 pm

Oт ПЛОВДИВ ли си ? :legio: дай тел. за връзка бих искал да я пробвам . А да те питам и за Призмата ..... cheers
Върнете се в началото Go down
PlovdivTrakiq
Цезар
Цезар




Продавам Бг мететалдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Бг мететалдетектор   Продавам Бг мететалдетектор EmptyПон Фев 08, 2010 5:45 pm

Да от Пловдив
Върнете се в началото Go down
PlovdivTrakiq
Цезар
Цезар




Продавам Бг мететалдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Бг мететалдетектор   Продавам Бг мететалдетектор EmptyВто Фев 09, 2010 6:18 pm

Възможен бартер за стъпало за кола.
Върнете се в началото Go down
PlovdivTrakiq
Цезар
Цезар




Продавам Бг мететалдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Бг мететалдетектор   Продавам Бг мететалдетектор EmptyПон Фев 15, 2010 7:02 pm

6 дена до края на промоцията
Върнете се в началото Go down
www
Консул
Консул
www



Продавам Бг мететалдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Бг мететалдетектор   Продавам Бг мететалдетектор EmptyПон Фев 15, 2010 7:11 pm

Very Happy
Върнете се в началото Go down
 
Продавам Бг мететалдетектор
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Продавам Мускетар XS PRO 500 лева със СЕФ 54х45см ПРОДАДЕН
» продавам
» Продавам Пират Bleck Devil 2in1 с 32см антена 320лв Продаден

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-
Идете на: