Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
GOLD nexus tesoro Spectrum Simplex голден 5000 Coil nokta пират грунда deus Fisher kupuvam VANQUISH маск mask Майнлаб TEKNETICS врътка lorenz wave нишани miladinka Minelab prodavam
 

 мнения за метал детектори

Go down 
+5
Джони
pld-monetarka
didoneta@abv.bg
leo 1
rokobaroko79
9 posters
АвторСъобщение
rokobaroko79
Новобранец
Новобранец




мнения за метал детектори Empty
ПисанеЗаглавие: мнения за метал детектори   мнения за метал детектори EmptyПет Фев 05, 2010 9:00 pm

здравейте на всички нов съм във този сайт както и във този бранш,решил съм и аз да си пробвам късмета и ще ми трябва малко помощ като ми препоръчате някоя добра марка метал детектор вече цял месец чета по форумите за металотарсачите и нищо не разбрах единия вика чудесен апарат си взел другият каже само си си хвърлил парите на празно и за това искам малко мнения за някоя дойбра машинка БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ПРЕДВАРИТЕЛНО.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




мнения за метал детектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнения за метал детектори   мнения за метал детектори EmptyПет Фев 05, 2010 9:04 pm

според мен ти трябва нещо от експлорер серията на майнлаб
Върнете се в началото Go down
leo 1
Преторий
Преторий




мнения за метал детектори Empty
ПисанеЗаглавие: мнения за метал детектори   мнения за метал детектори EmptyПет Фев 05, 2010 9:09 pm

като ни ставаш търсач помисли "И я че изокам некой ден" Чудомир
Върнете се в началото Go down
didoneta@abv.bg
Легионер
Легионер




мнения за метал детектори Empty
ПисанеЗаглавие: minilad   мнения за метал детектори EmptyСъб Фев 06, 2010 10:40 am

rokobaroko79 написа:
здравейте на всички нов съм във този сайт както и във този бранш,решил съм и аз да си пробвам късмета и ще ми трябва малко помощ като ми препоръчате някоя добра марка метал детектор вече цял месец чета по форумите за металотарсачите и нищо не разбрах единия вика чудесен апарат си взел другият каже само си си хвърлил парите на празно и за това искам малко мнения за някоя дойбра машинка БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ПРЕДВАРИТЕЛНО.
колега мен ако пита6 орентираи се кам марката минилаб от типа мускетар суверен експлорер търкане
Върнете се в началото Go down
pld-monetarka
Про-Консул
Про-Консул
pld-monetarka



мнения за метал детектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнения за метал детектори   мнения за метал детектори EmptyЧет Фев 25, 2010 10:44 am

didoneta@abv.bg написа:
rokobaroko79 написа:
здравейте на всички нов съм във този сайт както и във този бранш,решил съм и аз да си пробвам късмета и ще ми трябва малко помощ като ми препоръчате някоя добра марка метал детектор вече цял месец чета по форумите за металотарсачите и нищо не разбрах единия вика чудесен апарат си взел другият каже само си си хвърлил парите на празно и за това искам малко мнения за някоя дойбра машинка БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ПРЕДВАРИТЕЛНО.
колега мен ако пита6 орентираи се кам марката минилаб от типа мускетар суверен експлорер търкане

XP GOLD MAXX POWER, WIHTE`S -SPECTRA V3, MINELAB MUSCTAR, TEJON TESORO.

AKO KUPUVASH PO DOBRE NESHTO OT TEZI DA E.
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



мнения за метал детектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнения за метал детектори   мнения за метал детектори EmptyСъб Фев 27, 2010 10:08 am

Здравейте и от мен!

От многото четене в този форум и другаде, така и не разбрах, кой от GР-тата е за презпочитане - 3500, 4000 или 4500. Питам още веднъж, защото смятам да купувам. Останах само с впечатление, че не са за лаици, защото настройката не е елементарна. А и лично се убедих, че има търсачи, които не могат да работят с тях. В нашия район няма уродени почви, но замърсени - дал Господ. И другото, което си мисля, че покрай тия апарати трябва да вървят още един плитък апарат и един двама копачи. Ако някой знае за такива втора употреба, също мога да помисля, желателно е апарата да е в гаранция. А, и ако някой знае мобилен телефон на представителството в Шумен, ще се радвам да го науча, защото на стационарния никой не отговаря.
Благодаря предварително!
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



мнения за метал детектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнения за метал детектори   мнения за метал детектори EmptyСъб Фев 27, 2010 11:03 am

Колега той картофа е много сложна стока,един самоквец го изпратиха преди време,заради този бизнес! Laughing
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



мнения за метал детектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнения за метал детектори   мнения за метал детектори EmptyСъб Фев 27, 2010 1:09 pm

stater написа:
Колега ето ти телефона на най-великия дистриибутор на фирмата Minelab г-н Румен Кънев от Шумен 0888214715.Ако зависеше поне малко от мен този освен картофи не бих му позволил нищо друго да продава.

Добре, откъде другаде да си поръчам? Чувам, че има китайски ментета. Ако поръчам директно от Фирмата май е по-скъпо. Има ли откъде да си взема гарантирано оригинален апарат от България?
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



мнения за метал детектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнения за метал детектори   мнения за метал детектори EmptyСъб Фев 27, 2010 3:16 pm

Джони написа:
Здравейте и от мен!

От многото четене в този форум и другаде, така и не разбрах, кой от GР-тата е за презпочитане - 3500, 4000 или 4500. Питам още веднъж, защото смятам да купувам. Останах само с впечатление, че не са за лаици, защото настройката не е елементарна. А и лично се убедих, че има търсачи, които не могат да работят с тях. В нашия район няма уродени почви, но замърсени - дал Господ. И другото, което си мисля, че покрай тия апарати трябва да вървят още един плитък апарат и един двама копачи. Ако някой знае за такива втора употреба, също мога да помисля, желателно е апарата да е в гаранция. А, и ако някой знае мобилен телефон на представителството в Шумен, ще се радвам да го науча, защото на стационарния никой не отговаря.
Благодаря предварително!

Мисля,че нещо грешиш.
Силата на Джи Пи-тата е в орудените почви,а слабото им място е на замърсените,щото са слаби от към дискриминация.
Следователно ,не ти трябва там Джи Пи.
Ако са замърсени си вземи XP, или някой Minelab Expl ..
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



мнения за метал детектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнения за метал детектори   мнения за метал детектори EmptyСъб Фев 27, 2010 5:37 pm

А дълбочината?
Върнете се в началото Go down
apti
Легионер
Легионер
apti



мнения за метал детектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнения за метал детектори   мнения за метал детектори EmptyСъб Фев 27, 2010 6:18 pm

Джони написа:
А дълбочината?
...тя дълбочината на неорудено е кажи речи същата...
Върнете се в началото Go down
pld-monetarka
Про-Консул
Про-Консул
pld-monetarka



мнения за метал детектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнения за метал детектори   мнения за метал детектори EmptyСъб Фев 27, 2010 6:52 pm

Джони написа:
Здравейте и от мен!

От многото четене в този форум и другаде, така и не разбрах, кой от GР-тата е за презпочитане - 3500, 4000 или 4500. Питам още веднъж, защото смятам да купувам. Останах само с впечатление, че не са за лаици, защото настройката не е елементарна. А и лично се убедих, че има търсачи, които не могат да работят с тях. В нашия район няма уродени почви, но замърсени - дал Господ. И другото, което си мисля, че покрай тия апарати трябва да вървят още един плитък апарат и един двама копачи. Ако някой знае за такива втора употреба, също мога да помисля, желателно е апарата да е в гаранция. А, и ако някой знае мобилен телефон на представителството в Шумен, ще се радвам да го науча, защото на стационарния никой не отговаря.
Благодаря предварително!

3500,4000 i 4500 ги няма хич ги няма на замърсено. за замърсено бих ти препъръчал XP GOLD MAXX
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



мнения за метал детектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнения за метал детектори   мнения за метал детектори EmptyСъб Фев 27, 2010 7:02 pm

Джони написа:
А дълбочината?

Дадох ти добър съвет.Ако мислиш да работиш само във вашия край и си купуш Джи Пи,ще се набуташ с пари.. долар
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



мнения за метал детектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнения за метал детектори   мнения за метал детектори EmptyСъб Фев 27, 2010 7:09 pm

Е, аз не ходя само по замърсени обекти. Smile Но има терени, които са били лозя, а сега ги орат на ново и сеят друго. Спрях се на Джи пи -тата, защото много ги хвалят. Пък и цената им уж трябва да говори за по-добро качество в сравнение с други апарати. На сто километра в радиус от тук, няма никакъв смисъл да се ходи, защото всичко в първите 25 см е обрано даже и там, където няма керамика. Айде, почти всичко. Всеки по-сериозен обект е минат и с рамка, колко успешно не знам. Та да ходя с обикновена монетарка и да правя тараш на селските търсачи, щото и във всяко село вече има по 3 - 4 веялки, вече не е удоволствие даже и като хоби. Останали са тук таме необрани находки в дълбочина. Навремето като са бързали, щото е имало много, са обирали отгоре, пък после върви копай след двайсет години, като не помниш тука ли беше или на двайсет метра в страни. А също и някой друг дълбок сигнал по горите. Това е, за туй се борим. То по мое мнение вече почти нищо не е останало, ама айде, пуста краста! Сега и бизнеса не върви кой знае колко, та време бол. Навремето не сменях правените български пръчки за нищо марково, но това време отдавна мина. Затова ви разпитвам. И, колкото повече чета, повече се колебая.
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



мнения за метал детектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнения за метал детектори   мнения за метал детектори EmptyСъб Фев 27, 2010 7:16 pm

sitalk написа:
Джони написа:
А дълбочината?

Дадох ти добър съвет.Ако мислиш да работиш само във вашия край и си купуш Джи Пи,ще се набуташ с пари.. долар

Благодаря ти, няма да го пренебрегна, но да забравим замърсените обекти, те не са самоцел. Пък и от време на време прескачам и в Карнобатско и Източни Родопи, заради родата. И като споменавате цена и това щях да питам. Отговарят ли джи пи - тата на цената? Щото ако кой знае каква разлика няма от апарати, които са по два бона, що та даваш два пъти повече. Пък от друга страна ако знам, че има апарат дето ще ми бръкне само с 10 - 15 см по-надолу от другите, ще дам и десет.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




мнения за метал детектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнения за метал детектори   мнения за метал детектори EmptyСъб Фев 27, 2010 8:18 pm

Джони написа:
sitalk написа:
Джони написа:
А дълбочината?

Дадох ти добър съвет.Ако мислиш да работиш само във вашия край и си купуш Джи Пи,ще се набуташ с пари.. долар

Благодаря ти, няма да го пренебрегна, но да забравим замърсените обекти, те не са самоцел. Пък и от време на време прескачам и в Карнобатско и Източни Родопи, заради родата. И като споменавате цена и това щях да питам. Отговарят ли джи пи - тата на цената? Щото ако кой знае каква разлика няма от апарати, които са по два бона, що та даваш два пъти повече. Пък от друга страна ако знам, че има апарат дето ще ми бръкне само с 10 - 15 см по-надолу от другите, ще дам и десет.
Колега има една дума "със трици маймуни не се ловят"...
Върнете се в началото Go down
 
мнения за метал детектори
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» мнения за метал детектори
» Кутии за метал детектори
» Нови цени на Golden Mask метал детектори

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металдетектори Minelab-
Идете на: