Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
deus Майнлаб TEKNETICS маск врътка GOLD mask 5000 нишани kupuvam nokta Coil VANQUISH Spectrum голден miladinka Minelab Fisher Simplex пират lorenz prodavam nexus tesoro грунда wave
 

 допълнителен тример на слушалки

Go down 
+2
askona b
NERON
6 posters
АвторСъобщение
NERON
Цезар
Цезар
NERON



допълнителен тример на слушалки Empty
ПисанеЗаглавие: допълнителен тример на слушалки   допълнителен тример на слушалки EmptyПет Фев 05, 2010 10:55 pm

здравейте,колеги
имам едни слушалки много хубави на 8 ома
но като ги сложа на гаретчето (250) звукът е много силен (няма опция за регулиране на звука)
за тази цел си взех тримери 100 ома и 220 ома
и с двата на компютъра няма пробленми
но като сложа слушалките на апарата при въртене звукът почети не се промня
даите жокер как да оправя нещата
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




допълнителен тример на слушалки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: допълнителен тример на слушалки   допълнителен тример на слушалки EmptyПет Фев 05, 2010 11:04 pm

NERON написа:
здравейте,колеги
имам едни слушалки много хубави на 8 ома
но като ги сложа на гаретчето (250) звукът е много силен (няма опция за регулиране на звука)
за тази цел си взех тримери 100 ома и 220 ома
и с двата на компютъра няма пробленми
но като сложа слушалките на апарата при въртене звукът почети не се промня
даите жокер как да оправя нещата
много лесно тия джаджи ги хварли купи си кумпутарни слу6алки с вратка за звука Exclamation жака им е по малак но има адаптер за него и си готов
Върнете се в началото Go down
askona b
Новобранец
Новобранец




допълнителен тример на слушалки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: допълнителен тример на слушалки   допълнителен тример на слушалки EmptyПет Фев 05, 2010 11:07 pm

zanvan написа:
NERON написа:
здравейте,колеги
имам едни слушалки много хубави на 8 ома
но като ги сложа на гаретчето (250) звукът е много силен (няма опция за регулиране на звука)
за тази цел си взех тримери 100 ома и 220 ома
и с двата на компютъра няма пробленми
но като сложа слушалките на апарата при въртене звукът почети не се промня
даите жокер как да оправя нещата
много лесно тия джаджи ги хварли купи си кумпутарни слу6алки с вратка за звука Exclamation жака им е по малак но има адаптер за него и си готов
да прав си аз ползвам такива сони даже имат микрофон на тях помощ
Върнете се в началото Go down
NERON
Цезар
Цезар
NERON



допълнителен тример на слушалки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: допълнителен тример на слушалки   допълнителен тример на слушалки EmptyПет Фев 05, 2010 11:10 pm

абе какво ли задавам въпроси
като ми е ясно че няма да получа смислен отговор

благодаря все пак
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



допълнителен тример на слушалки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: допълнителен тример на слушалки   допълнителен тример на слушалки EmptyСъб Фев 06, 2010 10:43 am

Питай амм той ще ти каже най точно,но не слагай никакви адаптори и тем подобни измишльотини.
Върнете се в началото Go down
K7650
Легионер
Легионер
K7650



допълнителен тример на слушалки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: допълнителен тример на слушалки   допълнителен тример на слушалки EmptyПет Апр 09, 2010 8:22 pm

нека и аз да се вкюча и да дам свото мнение - звукът е от много голямо значение когато му свикнеш не поглеждаш апарата - пробвах няколко вариянта сони , профисисионални , за плеар ... но нямат тази чуствителност и звукът е друг истината е
Garrett
TreasuteSound
Stereo Headphones
6'Cord with 1/4" Plug
Neodumium Magnet
.....
Idea
Върнете се в началото Go down
amm
Преторий
Преторий




допълнителен тример на слушалки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: допълнителен тример на слушалки   допълнителен тример на слушалки EmptyСъб Апр 10, 2010 1:23 am

....
Върнете се в началото Go down
wave
Легионер
Легионер
wave



допълнителен тример на слушалки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: допълнителен тример на слушалки   допълнителен тример на слушалки EmptyСъб Апр 10, 2010 7:35 am

Neron,купи си от магазина потенциометър 50 или 100 килоома /линеен/ монтирай го в подходяща кутийка и ми пиши на лични да ти дам схемата на свързване.Елементарно е и ти гарантирам 100% успеваемост.

P.S. Предвиди вариант за стерео или моно потенциометър за да се чува и на двете слушалки.
Върнете се в началото Go down
 
допълнителен тример на слушалки
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Безжични слушалки на безжичните слушалки на метълотърсача XP DEUS
» xp deus update v2.0
» ПРОФЕСИОНАЛНИ СЛУШАЛКИ ГАРЕТ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Екипировка-
Идете на: