Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
грунда mask tesoro Minelab пират GOLD Майнлаб TEKNETICS Spectrum голден lorenz kupuvam prodavam нишани Simplex Coil wave маск Fisher miladinka nokta deus 5000 nexus врътка VANQUISH
 

 Във Форума е въведена системата за точки.

Go down 
+15
PlovdivTrakiq
stan960
топи
Avrelian
индиана джоунс
pet1r90
vale
sony147
zempar
NERON
tchoci
pechkata
Kiril62
vende
adminn
19 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Удобрявате ли въвеждането на Точките във Форума?
1. ДА
Във Форума е въведена системата за точки. Vote_lcap80%Във Форума е въведена системата за точки. Vote_rcap
 80% [ 40 ]
2. НЕ
Във Форума е въведена системата за точки. Vote_lcap20%Във Форума е въведена системата за точки. Vote_rcap
 20% [ 10 ]
Общо гласове : 50
 

АвторСъобщение
adminn
Admin
Admin
adminn



Във Форума е въведена системата за точки. Empty
ПисанеЗаглавие: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. EmptyВто Фев 09, 2010 9:42 pm

Здравейте Колеги,
Като продължаване на тенденцията по разширяване на Форума и осигуряване на максимални предимства за членовете си, въведохме системата на ТОЧКИТЕ за потребителите.
Те са допълнителен показател за активността на членовете на Форума, които на определен етап ще могат да осигурят отстъпки при покупка на промоционални продукти в магазините, които ракламират при нас.
Точките се формират на база реалните Ви постове, открити нови теми и репутацията която имате.
След използването на част или всички, ще бъдат намалени със съответния брой и отново ще ти натрупвате.
Коефициента на размяна ще се определя  в зависимост от конкретната промоция.
Отделните промоции ще бъдат представяни на таблото по-горе, на рекламните банери или на лични съобщения.
Поздрави от екипа на Администрацията!

ЧЕСТИТО ПРОВЕРЕТЕ КОЛКО ТОЧКИ ИМАТЕ!
ВИЖТЕ ГИ ПОД АВАТАРА СИ!
Върнете се в началото Go down
vende
Легионер
Легионер
vende



Във Форума е въведена системата за точки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. EmptyВто Фев 09, 2010 9:46 pm

super21
Върнете се в началото Go down
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



Във Форума е въведена системата за точки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. EmptyВто Фев 09, 2010 9:56 pm

vende написа:
super21
Колеги искам да ви предупредя че постовете и коментарите които са само със емотиконки и без текст ще бъдат търкани.Това ще го правя всеки ден.Да няма трупане на изскуствени точки.
Върнете се в началото Go down
vende
Легионер
Легионер
vende



Във Форума е въведена системата за точки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. EmptyВто Фев 09, 2010 9:58 pm

ДА
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Във Форума е въведена системата за точки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. EmptyВто Фев 09, 2010 10:00 pm

Не знам точно, дали е добра - мисля че някой ще злоупотребят със репотацията - ще я смъкват умишлено...
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Във Форума е въведена системата за точки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. EmptyВто Фев 09, 2010 10:02 pm

pechkata написа:
Не знам точно, дали е добра - мисля че някой ще злоупотребят със репотацията - ще я смъкват умишлено...

Оооо браво ти имаш доста точки. Поздрави!
Върнете се в началото Go down
vende
Легионер
Легионер
vende



Във Форума е въведена системата за точки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. EmptyВто Фев 09, 2010 10:03 pm

Браво поздравления
Върнете се в началото Go down
tchoci
Легионер
Легионер
tchoci



Във Форума е въведена системата за точки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. EmptyВто Фев 09, 2010 10:25 pm

Супер е!
Върнете се в началото Go down
NERON
Цезар
Цезар
NERON



Във Форума е въведена системата за точки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. EmptyВто Фев 09, 2010 10:30 pm

бравооо
Върнете се в началото Go down
zempar
Цезар
Цезар
zempar



Във Форума е въведена системата за точки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. EmptyСря Фев 10, 2010 9:29 am

гласувахс НЕ , защото не смятам че тази точкова система ще Ви увеличи продажбите , а ще се стимулира активноста на на форума , който според мен няма нужда от това , и без това има достатъчно излишни и безмисленни постове а с тази система направо ще бъде залят , но това е само мое мнение
Поздрави и успех
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Във Форума е въведена системата за точки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. EmptyСря Фев 10, 2010 9:48 am

zempar написа:
гласувахс НЕ , защото не смятам че тази точкова система ще Ви увеличи продажбите , а ще се стимулира активноста на на форума , който според мен няма нужда от това , и без това има достатъчно излишни и безмисленни постове а с тази система направо ще бъде залят , но това е само мое мнение
Поздрави и успех

Колега, наистина съществува известен риск за това, че ще се появяват безмислени постове, но затова и потребителите могат /а те виждам, че го правят вече по-често/ да гласуват, защото негативния глас взема по-вече от точките отколкото безмисления пост. По този начин ако напишеше безмислен пост ще имаш една точка, но след това ще загубиш доста по.вече, ако хората гласуват негативно. Това е форма на контрол от самите потребители - едно наистина демоклатично правило.
А и накрая безмислените коментари могат да завършат с бан.
Относно продажбите - нима има някой против да получи допълнителна отстъпка за точките си Smile
Върнете се в началото Go down
zempar
Цезар
Цезар
zempar



Във Форума е въведена системата за точки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. EmptyСря Фев 10, 2010 10:03 am

добре де , дано не съм прав , а относно отстъпките те са хубаво нещо , особенно големите отстъпки
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Във Форума е въведена системата за точки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. EmptyСря Фев 10, 2010 11:36 am

zempar написа:
добре де , дано не съм прав , а относно отстъпките те са хубаво нещо , особенно големите отстъпки

Колега, за да не сме голословни ще ти демострирам нещо:
Виждам ,че имаш Minelab Explorer SE и ти трябва една супер сонда за апарата ти

http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/item.php?did=176316&df=701670&dflid=3

имаш 392 точки, от така и така най-добрата цена на 45-18см., ползваш 120 точки от твойте и вземаш сондата за 280лв.
Тази сонда струва 210GBP в UK.

ПС: Примера е за случая но е реален, в смисъл може да го ползва zempar.
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



Във Форума е въведена системата за точки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. EmptyСря Фев 10, 2010 11:50 am

Пуснете нещо на тесоро мойте точки няма какво да ги правя!?
Върнете се в началото Go down
vale
Легионер
Легионер
vale



Във Форума е въведена системата за точки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. EmptyСря Фев 10, 2010 2:29 pm

Поздравления и от мен нещо като точковата система на М-тел bounce
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



Във Форума е въведена системата за точки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. EmptyСря Фев 10, 2010 5:21 pm

Предлагам на админите,ако може да дадат мойте точки на някой нуждаещ се колега,на когото не му достигат точките за заветната машинка по тяхна преценка кой го заслужава или по моя обаче!!!За горе написаното съм абсолютно сериозен!!!
Върнете се в началото Go down
pet1r90
Цезар
Цезар
pet1r90



Във Форума е въведена системата за точки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. EmptyСря Фев 10, 2010 6:04 pm

zempar написа:
гласувахс НЕ , защото не смятам че тази точкова система ще Ви увеличи продажбите , а ще се стимулира активноста на на форума , който според мен няма нужда от това , и без това има достатъчно излишни и безмисленни постове а с тази система направо ще бъде залят , но това е само мое мнение
Поздрави и успех
ужасно си прав колега и аз съм НЕ !
Върнете се в началото Go down
индиана джоунс
Легионер
Легионер
индиана джоунс



Във Форума е въведена системата за точки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. EmptyСря Фев 10, 2010 7:08 pm

колеги стига с тия точки и с тази репутация, аз сьм тук от сьздаването на форума от империо и репутацията ми е 3 до преди две седмици беше -1 ааааааа не сьм напсувал никого тук.......то безмислени теми и разговори колкото щеш , а между другото прехвьрлете ми точките на колегата sony143, че сериозно сьм се замислил да си купувам апарат. p.s. sony ще те черпя естествено .
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Във Форума е въведена системата за точки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. EmptyСря Фев 10, 2010 7:42 pm

Пак, май има наши и ваши. Laughing Laughing Laughing Каква е цената на 1-на, точка.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Във Форума е въведена системата за точки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. EmptyСря Фев 10, 2010 8:22 pm

Както виждам все едни и същи са недоволни - стари муцуни - 5 човека, кайто не могат да преживеят факта, че форума стана най-активния клуб на почитателите на хобито металдетектинг.
Не виждам защо сте недоволни и в тази тема - като не искате не ползвайте точките, ама и те и рейтинга правят нещата доста по-ясни.
Сигурен съм, че тия 5 човека имат и други проблеми. Smile , странното е че същите тия са все против, ама све си пишат и влизат във форума.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Във Форума е въведена системата за точки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. EmptyСря Фев 10, 2010 8:29 pm

Avrelian написа:
Пак, май има наши и ваши. Laughing Laughing Laughing Каква е цената на 1-на, точка.

За индиана джоунс е 0ст. Smile , като не ги ползваш е такава цената.
За всяка промоция ще е различно.
Тебе какво те интересува, че днеска вече някой си ползваха от точките...
Върнете се в началото Go down
pet1r90
Цезар
Цезар
pet1r90



Във Форума е въведена системата за точки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. EmptyСря Фев 10, 2010 8:30 pm

добре де аз защо не мога да свалям и вдигам репутация ????
моята беше на 4 преди да пиша предния пост а сега е на 3 .
явно на някого не съм удобен .........
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Във Форума е въведена системата за точки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. EmptyСря Фев 10, 2010 8:34 pm

pet1r90 написа:
добре де аз защо не мога да свалям и вдигам репутация ????
моята беше на 4 преди да пиша предния пост а сега е на 3 .
явно на някого не съм удобен .........

Всеки може да гласува за и против, но за определен период от време а не наред. Написал си нещо и някой е гласувал негативно. Правото на глас може да се упражнява като самия ти имаш рейтинг и като имаш определен брой постове.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Във Форума е въведена системата за точки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. EmptyСря Фев 10, 2010 9:30 pm

До Админн: имам ДФХ и искам сонда 12"/10"-S.E.F колко точки мога да ползвам и колко ще ми струва...

За тая ли говориш или за по-голямата
http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/item.php?did=176321&df=701670&dflid=3
със 100 точки ще я вземеш за 200лв.

ПС: днес на сондите им върви на точки
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



Във Форума е въведена системата за точки. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. EmptyСря Фев 10, 2010 9:32 pm

може ли админа да сложи в раздел купува-продава тема която да стои наи отгоре за коректни и некоректни купувачи и продавачи за да знаеме с кои да търгуваме.кои е точен и кои е измекяр.мисля че ще е полезно за всички
Върнете се в началото Go down
 
Във Форума е въведена системата за точки.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Въведена е системата на Репортване на постове
» Металотърсач Minelab Equinox
» Форума на Slavitoooo

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Служебен форум-
Идете на: