Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Simplex Coil пират TEKNETICS GOLD mask miladinka 5000 Fisher deus Spectrum врътка kupuvam wave lorenz нишани Minelab Майнлаб VANQUISH prodavam грунда маск nokta nexus голден tesoro
 

 Във Форума е въведена системата за точки.

Go down 
+15
PlovdivTrakiq
stan960
топи
Avrelian
индиана джоунс
pet1r90
vale
sony147
zempar
NERON
tchoci
pechkata
Kiril62
vende
adminn
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Удобрявате ли въвеждането на Точките във Форума?
1. ДА
Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 Vote_lcap80%Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 Vote_rcap
 80% [ 40 ]
2. НЕ
Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 Vote_lcap20%Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 Vote_rcap
 20% [ 10 ]
Общо гласове : 50
 

АвторСъобщение
sony147
Цезар
Цезар
sony147



Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 EmptyСря Фев 10, 2010 9:41 pm

Eй това човек мнение не може да изкаже Инди Джоунс ли си къв си,теб кво те брига за мойте точки?Писал съм на админа квото ще да прави ти за къв се буташ ми кажи.Нямат тесоро аз съм фен на тесоро точка що да не помогнат на някой колега мойте точки?!?!Та не разбрах ти къде си в тази ситуация!?МЕЖДУ ДРУГОТО КАК Е ЛОРЕНЗА!?

Я кажи кой TESORO ти трябва?
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 EmptyСря Фев 10, 2010 9:52 pm

Я мойте точки си ги не даам даже мисла а зема на заем от аверете тука и а са напазарувам тотално -изв. за лакомията ма съга е оскудация. стена ТОПИ иначе не е лоша идеята -за купувача след като са е изръсил ша му е трудно де са вика да е некоректен -виж продавачи сигур ш са намерат-то като изключим пройзводителите тука и кръга се стеснява бая-некой път си викам -бе тиа ора кога и ка тръсат кат не карат с един апарат и по 2-3месеца и айде продава са че си купих друг........ scratch
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 EmptyСря Фев 10, 2010 9:54 pm

топи написа:
може ли админа да сложи в раздел купува-продава тема която да стои наи отгоре за коректни и некоректни купувачи и продавачи за да знаеме с кои да търгуваме.кои е точен и кои е измекяр.мисля че ще е полезно за всички

Кажи кой е измекяра - гласувайте негативно за него и готово.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 EmptyСря Фев 10, 2010 10:03 pm

Айди Стане ти си подарявам ти ги мойте 360ииии........админ знае колко точки.Мир да има!!!!!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 EmptyСря Фев 10, 2010 10:16 pm

pechkata написа:
До Админн: имам ДФХ и искам сонда 12"/10"-S.E.F колко точки мога да ползвам и колко ще ми струва...

За тая ли говориш или за по-голямата
http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/item.php?did=176321&df=701670&dflid=3
със 100 точки ще я вземеш за 200лв.

ПС: днес на сондите им върви на точки
И ако прибавим и слушалки HD-3030 - каво ще платя със доставката...Икаква е процедурата и как да поръчам...
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 EmptyСря Фев 10, 2010 10:17 pm

[quote]Sony147 -Майтап бе Уйли-Дреме ми.............и да ги нема тия работи...............След 5 месеца живот и здраве ша напрая 50-ка -ако съм стигнал до там че да се дразня къв ми бил рейтинга и точките и тeм подобни детинщини май ша требе да карам изпита за зрелост наново. Laughing
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 EmptyСря Фев 10, 2010 10:28 pm

Лъв ли бе ДРУГАРЮ или покрай него!!!????ми на юбилея ще черпш щеш не щеш ще ти додем на гости!!!!Не бе яд ме е че някой може наистина да му дойдат добре мойте или твойте точки,някой който наистина се нуждае Е ТЕ това имах в предвид!!!!!!!!!!!!Ама колегите като напънаааа!!!!
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 EmptyСря Фев 10, 2010 11:23 pm

adminn написа:
топи написа:
може ли админа да сложи в раздел купува-продава тема която да стои наи отгоре за коректни и некоректни купувачи и продавачи за да знаеме с кои да търгуваме.кои е точен и кои е измекяр.мисля че ще е полезно за всички

Кажи кой е измекяра - гласувайте негативно за него и готово.
несъм се сбъсквал досега.по принцип говоря.някои ако е изгорял с развалена машина или купувач които не си е взел машината от куриера.еи такива работи
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 EmptyЧет Фев 11, 2010 9:30 am

pechkata написа:
pechkata написа:
До Админн: имам ДФХ и искам сонда 12"/10"-S.E.F колко точки мога да ползвам и колко ще ми струва...

За тая ли говориш или за по-голямата
http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/item.php?did=176321&df=701670&dflid=3
със 100 точки ще я вземеш за 200лв.

ПС: днес на сондите им върви на точки
И ако прибавим и слушалки HD-3030 - каво ще платя със доставката...Икаква е процедурата и как да поръчам...

Ако имаш в предвид
http://mdetectors.com/product_info.php?cPath=24&products_id=122
Офертата е:
Сондата и слушалките за 245лв. и 140 точки.
Ако си навит поръчай тука:
http://www.imperio.dir.bg/_wm/contacts/?df=10
в поръчката напиши юзера ти. и пиши на Кирчо - бутона в дясно.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 EmptyПет Фев 12, 2010 7:50 pm

adminn написа:
pechkata написа:
pechkata написа:
До Админн: имам ДФХ и искам сонда 12"/10"-S.E.F колко точки мога да ползвам и колко ще ми струва...

За тая ли говориш или за по-голямата
http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/item.php?did=176321&df=701670&dflid=3
със 100 точки ще я вземеш за 200лв.

ПС: днес на сондите им върви на точки
И ако прибавим и слушалки HD-3030 - каво ще платя със доставката...Икаква е процедурата и как да поръчам...

Ако имаш в предвид
http://mdetectors.com/product_info.php?cPath=24&products_id=122
Офертата е:
Сондата и слушалките за 245лв. и 140 точки.
Ако си навит поръчай тука:
http://www.imperio.dir.bg/_wm/contacts/?df=10
в поръчката напиши юзера ти. и пиши на Кирчо - бутона в дясно.
Търсеща сонда S.E.F. за металотърсач марка White's DFX,MXT,M6 Размер: 30cm. X 25cm. DD /12" X 10" DD/
240.00 л и слушалки HD-3030... Не разбрах как да поръчам и да ползвам точки - не мога да пращам лични...


Последната промяна е направена от pechkata на Пон Фев 15, 2010 8:34 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 EmptyПет Фев 12, 2010 8:21 pm

БЛАГОДАРЯ Кириле браво!!!!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 EmptyПет Фев 12, 2010 9:55 pm

adminn написа:
zempar написа:
добре де , дано не съм прав , а относно отстъпките те са хубаво нещо , особенно големите отстъпки

Колега, за да не сме голословни ще ти демострирам нещо:
Виждам ,че имаш Minelab Explorer SE и ти трябва една супер сонда за апарата ти

http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/item.php?did=176316&df=701670&dflid=3

имаш 392 точки, от така и така най-добрата цена на 45-18см., ползваш 120 точки от твойте и вземаш сондата за 280лв.
Тази сонда струва 210GBP в UK.

ПС: Примера е за случая но е реален, в смисъл може да го ползва zempar.


защо само 120 точки да ползва щом е точкова система би трябвало да може да си ползваш всички точки и евентуално да има момент да се вземе нещо само срещу точки , обърнете внимание на фирми и магазини които работят с точкова система каква им е СХЕМАТА.
Върнете се в началото Go down
индиана джоунс
Легионер
Легионер
индиана джоунс



Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 EmptyПет Фев 12, 2010 10:54 pm

Колеги , на мен admina НА ФОРУМА ми взе всичките точки,бях ограбен като пенсионер на централана гара, а ги кьтах горките 2 години, вьзползувайте се докато е време да не останете като мен...............добре , че не сьм опрял за за тези 200т. който никога няма да използувам.......може ли да ползувам 300 точки от BILLA тук?? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 EmptyПет Фев 12, 2010 11:22 pm

индиана джоунс написа:
Колеги , на мен admina НА ФОРУМА ми взе всичките точки,бях ограбен като пенсионер на централана гара, а ги кьтах горките 2 години, вьзползувайте се докато е време да не останете като мен...............добре , че не сьм опрял за за тези 200т. който никога няма да използувам.......може ли да ползувам 300 точки от BILLA тук?? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy




не колега тук вървят само точки от пикадили варна и бензиностанций лукойл и шел.
Върнете се в началото Go down
индиана джоунс
Легионер
Легионер
индиана джоунс



Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 EmptyНед Фев 14, 2010 10:59 pm

admina чакам да ми вьрнеш точките, бог бави но не забравя.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 EmptyПон Фев 15, 2010 10:50 am

индиана джоунс написа:
admina чакам да ми вьрнеш точките, бог бави но не забравя.

Нали беше против точките и нямаше да ти използваш и за да си доволен ти махнахме. През това време 4 посетители на форума си ползваха точките при средна цена около 0,25-0,3лв. на точка.
А ти иначе пиши глупости, кучетата си лаят, кервана върви.
Колко ти бяха точките за да ти ги върнем ... Smile


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
PlovdivTrakiq
Цезар
Цезар




Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 EmptyПон Фев 15, 2010 10:55 am

идеално сте го измислили с точките поздравления!
Да очакваме ли скоро страница със цени и точки ?
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 EmptyПон Фев 15, 2010 11:01 am

vanko1.1975 написа:
adminn написа:
zempar написа:
добре де , дано не съм прав , а относно отстъпките те са хубаво нещо , особенно големите отстъпки

Колега, за да не сме голословни ще ти демострирам нещо:
Виждам ,че имаш Minelab Explorer SE и ти трябва една супер сонда за апарата ти

http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/item.php?did=176316&df=701670&dflid=3

имаш 392 точки, от така и така най-добрата цена на 45-18см., ползваш 120 точки от твойте и вземаш сондата за 280лв.
Тази сонда струва 210GBP в UK.

ПС: Примера е за случая но е реален, в смисъл може да го ползва zempar.


защо само 120 точки да ползва щом е точкова система би трябвало да може да си ползваш всички точки и евентуално да има момент да се вземе нещо само срещу точки , обърнете внимание на фирми и магазини които работят с точкова система каква им е СХЕМАТА.

Колега има основна разлика, че в бензиностанциите точките се трупат от покупки а не от глупави постове. Very Happy


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
sparta79
Легионер
Легионер
sparta79



Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 EmptyПон Фев 15, 2010 10:25 pm

adminn написа:
Здравейте Колеги,
Като продължаване на тенденцията по разширяване на Форума и осигуряване на максимални предимства за членовете си, въведохме системата на ТОЧКИТЕ за потребителите.
Те са допълнителен показател за активността на членовете на Форума, които на определен етап ще могат да осигурят отстъпки при покупка на промоционални продукти в магазините, които ракламират при нас.
Точките се формират на база реалните Ви постове, открити нови теми и репутацията която имате.
След използването на част или всички, ще бъдат намалени със съответния брой и отново ще ти натрупвате.
Коефициента на размяна ще се определя  в зависимост от конкретната промоция.
Отделните промоции ще бъдат представяни на таблото по-горе, на рекламните банери или на лични съобщения.
Поздрави от екипа на Администрацията!

ЧЕСТИТО ПРОВЕРЕТЕ КОЛКО ТОЧКИ ИМАТЕ!
ВИЖТЕ ГИ ПОД АВАТАРА СИ!
а бре прачет имам само един вапрос не че ме е... за тапите точки и репотацията ама защо бях на 48 точки и репотация едно а сега е 33 ли нещо таков и без репотация даими отговор че маи нещо бях се доволен от форума и нещтата които се развиват около федерацията ам ако так деиствате и вав федерацият маи няма да я баде само моля за обеснение
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 EmptyВто Фев 16, 2010 1:12 pm

sparta79 написа:
adminn написа:
Здравейте Колеги,
Като продължаване на тенденцията по разширяване на Форума и осигуряване на максимални предимства за членовете си, въведохме системата на ТОЧКИТЕ за потребителите.
Те са допълнителен показател за активността на членовете на Форума, които на определен етап ще могат да осигурят отстъпки при покупка на промоционални продукти в магазините, които ракламират при нас.
Точките се формират на база реалните Ви постове, открити нови теми и репутацията която имате.
След използването на част или всички, ще бъдат намалени със съответния брой и отново ще ти натрупвате.
Коефициента на размяна ще се определя  в зависимост от конкретната промоция.
Отделните промоции ще бъдат представяни на таблото по-горе, на рекламните банери или на лични съобщения.
Поздрави от екипа на Администрацията!

ЧЕСТИТО ПРОВЕРЕТЕ КОЛКО ТОЧКИ ИМАТЕ!
ВИЖТЕ ГИ ПОД АВАТАРА СИ!
а бре прачет имам само един вапрос не че ме е... за тапите точки и репотацията ама защо бях на 48 точки и репотация едно а сега е 33 ли нещо таков и без репотация даими отговор че маи нещо бях се доволен от форума и нещтата които се развиват около федерацията ам ако так деиствате и вав федерацият маи няма да я баде само моля за обеснение

Колега, точките ти намаляват ако бъдат изтрити постове /най-често обиди, постове с емо картинки или цели теми, които са неактуални-примерно продавам апарат - и той е продаден- най-често човека написал поста ни пише да изтрием темата щото продължават да го питат/. точките ти намаляват и когато рейтинга ти дапа - а той може да пада ако посетителите гласуват негативно за твоите постове. Както и обратното, ако пишеше умни неща хората ще гласуват + и тогава и рейтинга и точките ти се увеличават.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
sparta79
Легионер
Легионер
sparta79



Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 EmptyВто Фев 16, 2010 2:33 pm

adminn написа:
sparta79 написа:
adminn написа:
Здравейте Колеги,
Като продължаване на тенденцията по разширяване на Форума и осигуряване на максимални предимства за членовете си, въведохме системата на ТОЧКИТЕ за потребителите.
Те са допълнителен показател за активността на членовете на Форума, които на определен етап ще могат да осигурят отстъпки при покупка на промоционални продукти в магазините, които ракламират при нас.
Точките се формират на база реалните Ви постове, открити нови теми и репутацията която имате.
След използването на част или всички, ще бъдат намалени със съответния брой и отново ще ти натрупвате.
Коефициента на размяна ще се определя  в зависимост от конкретната промоция.
Отделните промоции ще бъдат представяни на таблото по-горе, на рекламните банери или на лични съобщения.
Поздрави от екипа на Администрацията!

ЧЕСТИТО ПРОВЕРЕТЕ КОЛКО ТОЧКИ ИМАТЕ!
ВИЖТЕ ГИ ПОД АВАТАРА СИ!
а бре прачет имам само един вапрос не че ме е... за тапите точки и репотацията ама защо бях на 48 точки и репотация едно а сега е 33 ли нещо таков и без репотация даими отговор че маи нещо бях се доволен от форума и нещтата които се развиват около федерацията ам ако так деиствате и вав федерацият маи няма да я баде само моля за обеснение

Колега, точките ти намаляват ако бъдат изтрити постове /най-често обиди, постове с емо картинки или цели теми, които са неактуални-примерно продавам апарат - и той е продаден- най-често човека написал поста ни пише да изтрием темата щото продължават да го питат/. точките ти намаляват и когато рейтинга ти дапа - а той може да пада ако посетителите гласуват негативно за твоите постове. Както и обратното, ако пишеше умни неща хората ще гласуват + и тогава и рейтинга и точките ти се увеличават.
брат до сега не сам обидил или сам използвал не цензорни думи или сам слагал сам картинки но караи да сме йиви и здрави другото е маитап работа нека варви всичко по мед и масло с федерацията и форума пак точки мочки или репотация не ме интересуват как ме уценяват хората или които и да е нали за това е ворума да изразяваме мнение и немже да е само положително и отрицателни мнения трябва да има мерси за отговора лек и приятен ден
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 EmptyВто Фев 16, 2010 7:06 pm

При мене защо няма + и –.
Върнете се в началото Go down
leo 1
Преторий
Преторий




Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: във форума е въведена системата за точки   Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 EmptyВто Фев 16, 2010 8:52 pm

колеги какви са тези дразги писания и незнам ти какви запитвания трябва да бъдем единни в нашето начинание и хоби ,много спорове много чудо ,я отворете и погледнете клуб нумизматика да видите в момента как се разиграват тетра драхми как се продават апарати и др, колеги оставете злобата ,бъдете хора оставете на админа да си решава за точки ,промоции оценете хората които искат да помогнат в този трудни времена
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 EmptyВто Фев 16, 2010 9:00 pm

leo 1 написа:
колеги какви са тези дразги писания и незнам ти какви запитвания трябва да бъдем единни в нашето начинание и хоби ,много спорове много чудо ,я отворете и погледнете клуб нумизматика да видите в момента как се разиграват тетра драхми как се продават апарати и др, колеги оставете злобата ,бъдете хора оставете на админа да си решава за точки ,промоции оценете хората които искат да помогнат в този трудни времена

Колега за умните думи имаш 20 точки.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
leo 1
Преторий
Преторий




Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: във форума е въведена системата за точки   Във Форума е въведена системата за точки. - Page 2 EmptyВто Фев 16, 2010 9:47 pm

мерси на админа много колеги тук са начинаещии топърва прохождащи призовавам да бъдем по смирени и задружни ,всички които прочетат днес и утре17022010г да влезнат в форума 19,00ч на 1702 да се ригистрираме с наи голям брои посетители за хобито металдетектинг
Върнете се в началото Go down
 
Във Форума е въведена системата за точки.
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Въведена е системата на Репортване на постове
» Металотърсач Minelab Equinox
» Форума на Slavitoooo

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Служебен форум-
Идете на: