Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
prodavam tesoro miladinka голден kupuvam wave deus Spectrum Minelab mask нишани пират Fisher VANQUISH грунда 5000 TEKNETICS врътка lorenz nexus GOLD Майнлаб nokta Simplex маск Coil
 

 Магнитите-другата техника на търсене.

Go down 
+15
Virosss
dimitar65
stoian8411
kodokan
BEKS
yaponetsa
ulpia.au
stan960
diabloGT
vaskonti
Cicero
Magikman
sony147
leo 1
Kiril62
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Magikman
Консул
Консул
Magikman



Магнитите-другата техника на търсене. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магнитите-другата техника на търсене.   Магнитите-другата техника на търсене. - Page 3 EmptyСря Фев 24, 2010 11:34 pm

Как го сметна на 5 лв. магнита?Най евтиният е 30 лева,най-скъпият-175.
Върнете се в началото Go down
vaskonti
Преторий
Преторий




Магнитите-другата техника на търсене. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магнитите-другата техника на търсене.   Магнитите-другата техника на търсене. - Page 3 EmptyЧет Мар 11, 2010 7:51 pm

заблудил съм се от валутния курс. посочен е при 100 рубли , а магнита чак сега видях че е 600. и тежи 0,3 кг, което означава 3 бр за килограм и стана на 40 лв за брой от най-ниския клас който е 80 кг.
Върнете се в началото Go down
stoian8411
Преторий
Преторий
stoian8411



Магнитите-другата техника на търсене. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магнитите-другата техника на търсене.   Магнитите-другата техника на търсене. - Page 3 EmptyПон Мар 15, 2010 1:14 pm

доста е забавно .развлекателно хоби Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
dimitar65
Новобранец
Новобранец




Магнитите-другата техника на търсене. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: ОТ КЪДЕ СЕ КУПУВАТ   Магнитите-другата техника на търсене. - Page 3 EmptyПон Мар 15, 2010 4:30 pm

Kiril62 написа:
Колеги отварям тази тема,по молба на Руските ни колеги.Знам че тук не е актуална но погледнете снимките и напишете своя коментар.Цената варира според големината и тежеста.А тя е от 25 долара до над 100 долара.Все пак това не изисква регистрация но пак е свързано с хобито.Намират се различни неща,даже кутия със монети.

Магнитите-другата техника на търсене. - Page 3 Klad20

Магнитите-другата техника на търсене. - Page 3 Mag40080

Магнитите-другата техника на търсене. - Page 3 Magnet

Магнитите-другата техника на търсене. - Page 3 Magnit

Магнитите-другата техника на търсене. - Page 3 Mg2

Магнитите-другата техника на търсене. - Page 3 Mg5w

Магнитите-другата техника на търсене. - Page 3 Mg8

Магнитите-другата техника на търсене. - Page 3 Shnur1
Върнете се в началото Go down
Virosss
Легионер
Легионер
Virosss



Магнитите-другата техника на търсене. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магнитите-другата техника на търсене.   Магнитите-другата техника на търсене. - Page 3 EmptyПет Юни 18, 2010 12:34 pm

Доста интересен метод Smile

Някой вече пробва ли го? Какво излиза от родните водоеми?! Питам понеже се чудя дали да не пробвам за тръпката.

А между другото, за магнити, сравнително евтини, може да се поръчат от http://www.supermagnete.de/bul/magnets.php?group=countersunk

Доколкото видях за 110 кг. са около 16-17 евро.
Върнете се в началото Go down
hubavito
Легионер
Легионер




Магнитите-другата техника на търсене. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магнитите-другата техника на търсене.   Магнитите-другата техника на търсене. - Page 3 EmptyПет Окт 26, 2012 9:24 pm

Здравейте, темата е малко стара, но да попитам някой от вас намерил ли е такъв магнит, и вадил ли е нещо интересно ?
Върнете се в началото Go down
гущера
Про-Консул
Про-Консул
гущера



Магнитите-другата техника на търсене. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магнитите-другата техника на търсене.   Магнитите-другата техника на търсене. - Page 3 EmptyЧет Дек 06, 2012 12:47 pm

с първия опит за 30 мин. извадих около 5-6кг.желязо в една река cheers
Върнете се в началото Go down
hubavito
Легионер
Легионер




Магнитите-другата техника на търсене. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магнитите-другата техника на търсене.   Магнитите-другата техника на търсене. - Page 3 EmptyЧет Дек 06, 2012 1:41 pm

Звучи ми интересно, а как се сдоби с такъв магнит ?
Върнете се в началото Go down
гущера
Про-Консул
Про-Консул
гущера



Магнитите-другата техника на търсене. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магнитите-другата техника на търсене.   Магнитите-другата техника на търсене. - Page 3 EmptyЧет Дек 06, 2012 5:54 pm

случайно !едно момче което прави усилователи и тонколони ми го даде .като го лепнем на касата на вратата 2-ма по средно 85кг си висим на него
нагнетяват ги някак си незнам как го е правил! Question страх ме е да го мятам в Дунава има големи потопени боклуци и да не остане там Laughing
Върнете се в началото Go down
hubavito
Легионер
Легионер




Магнитите-другата техника на търсене. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магнитите-другата техника на търсене.   Магнитите-другата техника на търсене. - Page 3 EmptyЧет Дек 06, 2012 7:46 pm

хахаха, дунава казваш е дълбок. Разкажи какво друго си вадил тук в България, ще е интересно. Може да питаш твоя човек който прави тонколони дали не му се намира още един свободен, може и по малко по слаб да бъде Smile
Върнете се в началото Go down
гущера
Про-Консул
Про-Консул
гущера



Магнитите-другата техника на търсене. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магнитите-другата техника на търсене.   Магнитите-другата техника на търсене. - Page 3 EmptyПон Дек 10, 2012 2:06 am

[quote="hubavito"]хахаха, дунава казваш е дълбок. Разкажи какво друго си вадил тук в България, ще е интересно. Може да питаш твоя човек който прави тонколони дали не му се намира още един свободен, може и по малко по слаб да бъде Smile[/quote
може да направи момчето ,ама цената ми се струва "пресилена"
Върнете се в началото Go down
гущера
Про-Консул
Про-Консул
гущера



Магнитите-другата техника на търсене. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магнитите-другата техника на търсене.   Магнитите-другата техника на търсене. - Page 3 EmptyПон Дек 10, 2012 2:10 am

hubavito написа:
хахаха, дунава казваш е дълбок. Разкажи какво друго си вадил тук в България, ще е интересно. Може да питаш твоя човек който прави тонколони дали не му се намира още един свободен, може и по малко по слаб да бъде Smile
2 два броя върхове на стрели и едно острие което не мога да преценя точно какво е...това са ми находките от магнита
Върнете се в началото Go down
гущера
Про-Консул
Про-Консул
гущера



Магнитите-другата техника на търсене. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магнитите-другата техника на търсене.   Магнитите-другата техника на търсене. - Page 3 EmptyПон Дек 10, 2012 2:20 am

с магнита се работи само за желязо,трябва голям късмет да "лепнеш"нещо интересно
не знам дали сме в право да го ползваме в речни корита покрай обекти...
това е тема за обсъждане,колегите с повече опит и знания да кажат!!!

Върнете се в началото Go down
hubavito
Легионер
Легионер




Магнитите-другата техника на търсене. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магнитите-другата техника на търсене.   Магнитите-другата техника на търсене. - Page 3 EmptyПон Дек 10, 2012 12:54 pm

Момчето което ги прави колко пари иска за магнит, че казваш че е пресилена цената ? Аз мисля че с магнит находки не могат да се вадят, но желязо ако има може да се поизчисти някое корито на река Smile
Върнете се в началото Go down
гущера
Про-Консул
Про-Консул
гущера



Магнитите-другата техника на търсене. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магнитите-другата техника на търсене.   Магнитите-другата техника на търсене. - Page 3 EmptyВто Дек 11, 2012 12:00 am

[quote="hubavito"]Момчето което ги прави колко пари иска за магнит, че казваш че е пресилена цената ? Аз мисля че с магнит находки не могат да се вадят, но желязо ако има може да се поизчисти някое корито на река Smile[/quo
миналата зима за този който е в мен искаше 100лв но в последствие го взех за временно ползване :legio: а за мен разни остриета са и сечива са си находки нищо че са ръждясало желязо
Върнете се в началото Go down
galyovka
Новобранец
Новобранец
galyovka



Магнитите-другата техника на търсене. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магнитите-другата техника на търсене.   Магнитите-другата техника на търсене. - Page 3 EmptyПон Апр 01, 2013 9:05 pm




Ей да върже човек едно такова за кръста и докато маха из нивата поне за горивото да лепи Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Като почнеш да боксуваш What a Face Razz Razz -разтоварваш
Върнете се в началото Go down
luboetr
Новобранец
Новобранец




Магнитите-другата техника на търсене. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магнитите-другата техника на търсене.   Магнитите-другата техника на търсене. - Page 3 EmptyПет Апр 12, 2013 9:24 am

Pora4ahte li si ve4e , iskam da y4astvam ako moje
пиши на кирилица : :mdr6: :fessee:
Върнете се в началото Go down
 
Магнитите-другата техника на търсене.
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Техника за дълбоките сигнали
» моята техника
» Подводно търсене

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Техники на търсене-
Идете на: