Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Дълбока програма XP DEUS

Продавам Lorenz Deepmax Z1
Някой има ли опит с големите антени за Fisher F75? EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: 0899830865

Апаратът е закупен с …

Comments: 2
Търся зарядно за GPX 4000
Някой има ли опит с големите антени за Fisher F75? EmptyПет Сеп 13, 2019 10:45 pm by sitalk
Ако някой има за продаване, да ми пише или звънне....0878404482

Comments: 0
Продава се 30x36 антена за XP Gold Maxx power v4
Някой има ли опит с големите антени за Fisher F75? EmptyСъб Юли 06, 2019 9:15 pm by deultum
Антената е чисто нова, излизано е два пъти с нея .Продава се с долния стик ,болта гумичките и …

Пинпоинтер
Някой има ли опит с големите антени за Fisher F75? EmptyСря Яну 02, 2019 6:36 pm by shulc
Продавам пинпоинтер фишер f-pulse чисто нов,воден до 6метра един от най-добрите пинпоинтери на …

Keywords
TEKNETICS Spectrum Майнлаб нишани miladinka kupuvam грунда пират маск lorenz tesoro deus POWER продавам nexus tejon врътка Coil prodavam wave Fisher металотърсач mask golden GOLD голден
Golden Mask 4 RO S
Share

Някой има ли опит с големите антени за Fisher F75?

Go down 
АвторСъобщение
Гост
Гост

Някой има ли опит с големите антени за Fisher F75? Empty
ПисанеЗаглавие: Някой има ли опит с големите антени за Fisher F75?   Някой има ли опит с големите антени за Fisher F75? EmptyВто Фев 16, 2010 4:08 pm

Интересува ме как се държат тези антени и колко горе долу е дълбочината им на стандартните неща при търсене?
И каква е разликата в SEF антените?
Fisher F75 45x38cm.DD
SEF Fisher F75 38x30cm. DD
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Някой има ли опит с големите антени за Fisher F75?   Някой има ли опит с големите антени за Fisher F75? EmptyНед Апр 18, 2010 12:14 pm

Да повдигна малко темата.
Никой ли не знае каква е разликата между SEF атените и другите DD?
sony147
Цезар
Цезар
sony147

ПисанеЗаглавие: Re: Някой има ли опит с големите антени за Fisher F75?   Някой има ли опит с големите антени за Fisher F75? EmptyНед Апр 18, 2010 12:55 pm

Голяма,но тук никой няма да ти каже!!!
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Някой има ли опит с големите антени за Fisher F75?   Някой има ли опит с големите антени за Fisher F75? EmptyНед Апр 18, 2010 1:00 pm

Коя е по-добра?
sony147
Цезар
Цезар
sony147

ПисанеЗаглавие: Re: Някой има ли опит с големите антени за Fisher F75?   Някой има ли опит с големите антени за Fisher F75? EmptyНед Апр 18, 2010 1:04 pm

Оригиналната!!!
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Някой има ли опит с големите антени за Fisher F75?   Някой има ли опит с големите антени за Fisher F75? EmptyНед Апр 18, 2010 1:18 pm

Май ще го обърнем на чат. Very Happy
Искам да взема голяма антена за Фишера и не знам коя да избера СЕФ или другата.
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov

ПисанеЗаглавие: Re: Някой има ли опит с големите антени за Fisher F75?   Някой има ли опит с големите антени за Fisher F75? EmptyСря Авг 10, 2011 6:35 pm

Здравейте колеги,
да споделя малко и своя опит с различните антени на фишера.
Имам оригиналната и 38х30 сефка.
В моя район /Горномалинската община/ фишера се грундира на около 50-60. Голяма разлика в двете антени няма.
Определих един район около 2 дка и минах първо с оригиналната сонда, след което със сефката. С по-голямата антена извадих допълнително САМО ЕДНА МОНЕТА ОТ 1 СТОТИНКА ОТ 1974 ГОДИНА. Възможно е и най-вероятно просто да съм я пропуснал с оригиналната антена.
Въпроса е малко по-интересен на върха на планините около мен. Там фишера се грундира около 90-95.
Пак определих една поляна около 1 дка и отново с оригиналната и после със сефката.
На оригиналната антена извадих десетина цветни сигнала, гилзи, олово...
След това със сефката - извадих още над 20 цветни сигнала. ДОБРЕ ЧЕ БЯХ ВЗЕЛ СЕФКАТА С МЕН !!! cheers
Извода който се налага от самосебе си е: НА ОРУДЕНО СЕФКАТА Е АНТЕНАТА.
На по спокойни почви - оригиналната - просто е по-лека.
Ще продължа с експериментите и ше ги публикувам.
Късмет на всички колеги !!!
НАСЛУКА !

Някой има ли опит с големите антени за Fisher F75?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: