Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Някой има ли опит с големите антени за Fisher F75?

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Гост
Гост




Някой има ли опит с големите антени за Fisher F75? Empty
ПисанеЗаглавие: Някой има ли опит с големите антени за Fisher F75?   Някой има ли опит с големите антени за Fisher F75? EmptyВто Фев 16, 2010 4:08 pm

Интересува ме как се държат тези антени и колко горе долу е дълбочината им на стандартните неща при търсене?
И каква е разликата в SEF антените?
Fisher F75 45x38cm.DD
SEF Fisher F75 38x30cm. DD
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Някой има ли опит с големите антени за Fisher F75? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някой има ли опит с големите антени за Fisher F75?   Някой има ли опит с големите антени за Fisher F75? EmptyНед Апр 18, 2010 12:14 pm

Да повдигна малко темата.
Никой ли не знае каква е разликата между SEF атените и другите DD?
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



Някой има ли опит с големите антени за Fisher F75? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някой има ли опит с големите антени за Fisher F75?   Някой има ли опит с големите антени за Fisher F75? EmptyНед Апр 18, 2010 12:55 pm

Голяма,но тук никой няма да ти каже!!!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Някой има ли опит с големите антени за Fisher F75? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някой има ли опит с големите антени за Fisher F75?   Някой има ли опит с големите антени за Fisher F75? EmptyНед Апр 18, 2010 1:00 pm

Коя е по-добра?
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



Някой има ли опит с големите антени за Fisher F75? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някой има ли опит с големите антени за Fisher F75?   Някой има ли опит с големите антени за Fisher F75? EmptyНед Апр 18, 2010 1:04 pm

Оригиналната!!!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Някой има ли опит с големите антени за Fisher F75? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някой има ли опит с големите антени за Fisher F75?   Някой има ли опит с големите антени за Fisher F75? EmptyНед Апр 18, 2010 1:18 pm

Май ще го обърнем на чат. Very Happy
Искам да взема голяма антена за Фишера и не знам коя да избера СЕФ или другата.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Някой има ли опит с големите антени за Fisher F75? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някой има ли опит с големите антени за Fisher F75?   Някой има ли опит с големите антени за Fisher F75? EmptyСря Авг 10, 2011 6:35 pm

Здравейте колеги,
да споделя малко и своя опит с различните антени на фишера.
Имам оригиналната и 38х30 сефка.
В моя район /Горномалинската община/ фишера се грундира на около 50-60. Голяма разлика в двете антени няма.
Определих един район около 2 дка и минах първо с оригиналната сонда, след което със сефката. С по-голямата антена извадих допълнително САМО ЕДНА МОНЕТА ОТ 1 СТОТИНКА ОТ 1974 ГОДИНА. Възможно е и най-вероятно просто да съм я пропуснал с оригиналната антена.
Въпроса е малко по-интересен на върха на планините около мен. Там фишера се грундира около 90-95.
Пак определих една поляна около 1 дка и отново с оригиналната и после със сефката.
На оригиналната антена извадих десетина цветни сигнала, гилзи, олово...
След това със сефката - извадих още над 20 цветни сигнала. ДОБРЕ ЧЕ БЯХ ВЗЕЛ СЕФКАТА С МЕН !!! cheers
Извода който се налага от самосебе си е: НА ОРУДЕНО СЕФКАТА Е АНТЕНАТА.
На по спокойни почви - оригиналната - просто е по-лека.
Ще продължа с експериментите и ше ги публикувам.
Късмет на всички колеги !!!
НАСЛУКА !
Върнете се в началото Go down
 
Някой има ли опит с големите антени за Fisher F75?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» мина злата
» ето ги най -големите престъпници-ха -ха!!!
» ВЕЧЕ В БЪЛГАРИЯ Fisher F75 и Fisher F75LTD С НАЙ-НОВ СОФТУЕР DST (Digital Shield Technology)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: