Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Дълбока програма XP DEUS

Продавам Lorenz Deepmax Z1
Въпрос......колеги EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: 0899830865

Апаратът е закупен с …

Comments: 2
Търся зарядно за GPX 4000
Въпрос......колеги EmptyПет Сеп 13, 2019 10:45 pm by sitalk
Ако някой има за продаване, да ми пише или звънне....0878404482

Comments: 0
Продава се 30x36 антена за XP Gold Maxx power v4
Въпрос......колеги EmptyСъб Юли 06, 2019 9:15 pm by deultum
Антената е чисто нова, излизано е два пъти с нея .Продава се с долния стик ,болта гумичките и …

Пинпоинтер
Въпрос......колеги EmptyСря Яну 02, 2019 6:36 pm by shulc
Продавам пинпоинтер фишер f-pulse чисто нов,воден до 6метра един от най-добрите пинпоинтери на …

Keywords
Майнлаб lorenz Fisher prodavam deus металотърсач wave kupuvam TEKNETICS golden POWER голден tesoro tejon грунда маск пират miladinka nexus Spectrum продавам Coil врътка нишани GOLD mask
Golden Mask 4 RO S
Share

Въпрос......колеги

Go down 
АвторСъобщение
Павето
Легионер
Легионер
Павето

Въпрос......колеги Empty
ПисанеЗаглавие: Въпрос......колеги   Въпрос......колеги EmptyСъб Фев 20, 2010 9:13 pm

Колеги някой работил ли е с Fisher -F5 ..... за този модел става въпрос
или някой да е чул мнения ..ще съм благодарен ако споделите ..... мерси
http://mdetectors.com/product_info.php?cPath=21_53&products_id=179
cheers
Върнете се в началото Go down
pgd
Консул
Консул

Въпрос......колеги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос......колеги   Въпрос......колеги EmptyСъб Фев 20, 2010 10:44 pm

скоро гледах клип с този модел и ми се стори че има не лоши параметри разтърси се в youtube.com
yaponetsa
Цезар
Цезар

Въпрос......колеги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос......колеги   Въпрос......колеги EmptyСъб Фев 20, 2010 11:26 pm

.

Последната промяна е направена от yaponetsa на Нед Сеп 18, 2016 7:49 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Павето
Легионер
Легионер
Павето

Въпрос......колеги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос......колеги   Въпрос......колеги EmptyНед Фев 21, 2010 2:01 pm

и мен това ми привлече вниманието .....след като има и ръчни настроики на дискриминацията и баланса си мисля , че и дълбочината ще се докарва ,а продават и други сонди за него .......мисля че е един клас над Призма 3,4,5
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg

Въпрос......колеги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос......колеги   Въпрос......колеги EmptyНед Фев 21, 2010 2:14 pm

Колеги, тая седмица идваха в офиса две момчета от Родопите да си купуват машинка. До като думахме стана дума за F75, та реших да им направя едно показно...
Взех един камък - силно оруден, толкова силно, че кламери и топлиики стоят залепени за него.
поднесох го към F75 използвайки спусъка за земя и балансирах апарата и хващаше пред него доре много малки метални предмети. С този камък шега не бива и апаратите, които се справят с вего струват от 2000-2500лв. нагоре.
Това един от многото примери, които мога да дам в полза на F75. Сташно лек, бърз и безгрешен апарат. За него имаме и голяма 45-38см DD, която е дълбока колкото рамка.
За мен той е най-оптималния апарат на пазара.
pgd
Консул
Консул

Въпрос......колеги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос......колеги   Въпрос......колеги EmptyНед Фев 21, 2010 2:55 pm

ма той колегата пита за f5 не за f75
Павето
Легионер
Легионер
Павето

Въпрос......колеги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос......колеги   Въпрос......колеги EmptyНед Фев 21, 2010 3:26 pm

абе то като помислиш една 7-ца е само разликата F75- F5 .....и 800 лв. Laughing :yes: ... а схемата със сигурност е една и съща ....само някоя екстра повече са му турнали ....а снега се задържа и се поохарчихме ....
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg

Въпрос......колеги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос......колеги   Въпрос......колеги EmptyНед Фев 21, 2010 7:25 pm

Извинявайте Колеги, не съм прочел праавилно, но F5 също може да бъде обсипан със суперлативи. За съжаление за F5 нямаме по-големи сонди и по този начин ъпгрейтването е малко по-сложно, но апарата е от висок клас и определено се заслущава парите. Способността на апарата да е много устойчив във селно орудени земи е доста голяма. За тези пари всъщност по-добро не може да се купи. Той е от класа на White's Prizm 6, но има няколко теста на които F5 се представя значително по-добре, но ... за Prizm T6 можете да си купите 30-25см. сонда и апарата леко да "попрекламбаси" /северозападен лаф/ към по-високия клас апарати.

ПС: Тая седмица една миладинка ни бартеросаха за F5 и днес момчето ми звъня с много позитивни отзиви. Казах му да влезе и да напише във форума, но проблемът е, че Българина обича да пише негативни неща за нещо, но не и положителни.
Павето
Легионер
Легионер
Павето

Въпрос......колеги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос......колеги   Въпрос......колеги EmptyНед Фев 21, 2010 8:09 pm

Благодаря на www.mdetectors.com за инфото :bienvenue мерси
за бартер с всяка машина ли може....?
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol

Въпрос......колеги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос......колеги   Въпрос......колеги EmptyСря Авг 10, 2011 10:39 pm

www.mdetectors.com написа:
Колеги, тая седмица идваха в офиса две момчета от Родопите да си купуват машинка. До като думахме стана дума за F75, та реших да им направя едно показно...
Взех един камък - силно оруден, толкова силно, че кламери и топлиики стоят залепени за него.
поднесох го към F75 използвайки спусъка за земя и балансирах апарата и хващаше пред него доре много малки метални предмети. С този камък шега не бива и апаратите, които се справят с вего струват от 2000-2500лв. нагоре.
Това един от многото примери, които мога да дам в полза на F75. Сташно лек, бърз и безгрешен апарат. За него имаме и голяма 45-38см DD, която е дълбока колкото рамка.
За мен той е най-оптималния апарат на пазара.

Въпрос : Къде мога да погледна за тези сонди 45-38см DD
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol

Въпрос......колеги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос......колеги   Въпрос......колеги EmptyЧет Авг 11, 2011 11:28 pm

Въпрос към www.mdetectors.com :
Дали няма грешка за размера на сондата?
В нета няма такъв размер за F75.
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg

Въпрос......колеги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос......колеги   Въпрос......колеги EmptyЧет Авг 11, 2011 11:30 pm

45-38 я спряхме преди година - 38-30 е по-стабилна и толкова дълбока и по-лека

Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol

Въпрос......колеги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос......колеги   Въпрос......колеги EmptyЧет Авг 11, 2011 11:34 pm

Тенкс. Да съм спокоен че не съм пропуснал много.

Въпрос......колеги
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: