Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Задържани членове на федерацията.

Go down 
+17
sony147
stan960
silver
Aemilivs
don
pld-monetarka
Cicero
AlexP
serapi
NERON
kodokan
djasko
apti
pechkata
hercones
sitalk
Kiril62
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
djasko
Про-Консул
Про-Консул
djasko



Задържани членове на федерацията. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържани членове на федерацията.   Задържани членове на федерацията. - Page 3 EmptyПет Мар 05, 2010 1:53 pm

stan960 написа:
Джаска що лими са струва че нещо и сам надали мое си схванеш компаса накъде сочи.PS-Адаш извинявай -вероятно нещо не съм разбрал генералната линия на партията-но щом си мислите че с пасивност може да се променя закон ваша си работа-Очевидно ще ги уточняваме и изясняваме нещата през ноември.
Ползвам GPS.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Задържани членове на федерацията. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържани членове на федерацията.   Задържани членове на федерацията. - Page 3 EmptyПет Мар 05, 2010 1:59 pm

Очевидно остарявам ша требе а си купя и аз един. Laughing
Върнете се в началото Go down
vale
Легионер
Легионер
vale



Задържани членове на федерацията. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържани членове на федерацията.   Задържани членове на федерацията. - Page 3 EmptyПет Мар 05, 2010 4:38 pm

А добар ден.С писанието си казвам че макар да не сьм член; за адвокат на феде рацията бих пратил пари.Пак ти другарю ма вкарваш в некав друг филм tongue
Върнете се в началото Go down
djasko
Про-Консул
Про-Консул
djasko



Задържани членове на федерацията. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържани членове на федерацията.   Задържани членове на федерацията. - Page 3 EmptyПет Мар 05, 2010 7:22 pm

stan960 написа:
Очевидно остарявам ша требе а си купя и аз един. Laughing
Върши работа Smile
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Задържани членове на федерацията. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържани членове на федерацията.   Задържани членове на федерацията. - Page 3 EmptyПет Мар 05, 2010 10:10 pm

Който не е член на Федерацията - няма право да коментира този въпрос...
Върнете се в началото Go down
vale
Легионер
Легионер
vale



Задържани членове на федерацията. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържани членове на федерацията.   Задържани членове на федерацията. - Page 3 EmptyСъб Мар 06, 2010 12:10 am

Аиде още един законотворец.печка не взимам отношение на сьбрание на федерацията-а вьв форума на който сам член.И моля-агресията да си я исползвате на правилното място не срещу самишленици. И Славчо ако иска да ми покаже с кой пост сам засегнал УС и сам броил на някой парите. долар
Върнете се в началото Go down
makedonski
Легионер
Легионер
makedonski



Задържани членове на федерацията. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържани членове на федерацията.   Задържани членове на федерацията. - Page 3 EmptyСъб Мар 06, 2010 12:33 am

izvinqvam se za pisaneto na latinica.iskam samo da pod4ertaq 4e ne vseki kolega moje da bade palnopraven 4len na federaciata,tova ne bi trqbvalo da se razglejda kato edin vid granica mejdu potrebitelite na saita i 4lenove na federaciqta (pod edin ili drug znamenatel)i nemoje da opravdava pravoto na ostanalite potrebiteli da davat komentar po zadadena tema
Върнете се в началото Go down
 
Задържани членове на федерацията.
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Задържани членове на федерацията.
» Шестима са задържани край Рудозем.
» Бяха задържани седем търсачи, организирали разкопки в тракийската могила

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: