Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
врътка нишани lorenz грунда Spectrum 5000 GOLD маск tesoro Minelab Майнлаб Simplex mask deus Fisher prodavam TEKNETICS wave голден nexus miladinka kupuvam VANQUISH пират Coil nokta
 

 Въведена е системата на Репортване на постове

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
adminn
Admin
Admin
adminn



Въведена е системата на Репортване на постове Empty
ПисанеЗаглавие: Въведена е системата на Репортване на постове   Въведена е системата на Репортване на постове EmptyСъб Фев 27, 2010 5:16 pm

Колеги, в отговор на постъпили предложения, активирахме системата за Репорт на постове от Ваша страна директно към администрацията. Въведени са различни причини за репорт на постове: За постове написани на латиница, за писане на лъжи, обиди... и т.н.
Това става чрез натискане на новите бутони в горния десен ъгъл на съответния пост.
Очакваме предложения!
Поздрави!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Въведена е системата на Репортване на постове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въведена е системата на Репортване на постове   Въведена е системата на Репортване на постове EmptyСъб Фев 27, 2010 7:59 pm

Каквито и бутони да се въведат, няма ли човек нищо в черепната си кутия... Според мен си има решение и то съществува откакто е създаден този Форум.
Нарича се - Правила на Форума. 

http://imperio.bulgarianforum.net/forum-f9/topic-t5.htm?sid=c20608c4f62782a85723a5daedf36da2

Ако всеки ги прочете поне веднъж и се стреми да ги спазва добросъвестно, то мисля, че няма да имаме никакви проблеми в общуването помежду си.

Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Въведена е системата на Репортване на постове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въведена е системата на Репортване на постове   Въведена е системата на Репортване на постове EmptyСъб Фев 27, 2010 8:07 pm

HARDI написа:
Каквито и бутони да се въведат, няма ли човек нищо в черепната си кутия... Според мен си има решение и то съществува откакто е създаден този Форум.
Нарича се - Правила на Форума. 

http://imperio.bulgarianforum.net/forum-f9/topic-t5.htm?sid=c20608c4f62782a85723a5daedf36da2

Ако всеки ги прочете поне веднъж и се стреми да ги спазва добросъвестно, то мисля, че няма да имаме никакви проблеми в общуването помежду си.

Друго си е да имаш директни бутони - да уведомяваш Админа със едно кликване...
Върнете се в началото Go down
 
Въведена е системата на Репортване на постове
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Служебен форум-
Идете на: