Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
грунда kupuvam врътка VANQUISH TEKNETICS tesoro Simplex nexus 5000 wave Minelab miladinka lorenz маск GOLD Coil nokta Spectrum deus Майнлаб mask нишани голден prodavam пират Fisher
 

 Хванаха трима с металотърсач

Go down 
+12
boker
bobo
BEKS
sitalk
Radislav
sony147
ztdmp
Cicero
Константин
charon
borisov
Kiril62
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
borisov
Консул
Консул
borisov



Хванаха трима с металотърсач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хванаха трима с металотърсач   Хванаха трима с металотърсач - Page 2 EmptyПет Мар 12, 2010 8:11 pm

колега cheron ами веднъж преди да тръгнем за гонка и полицията мина на проверки на оръжието и освен разрешителното поискаха и фактура за закупуването на оръжието, и тогава един от полицаите каза носете фактурите защото, ако не ги носите с вас  на пръв поглед все едно е крадено или незаконо. аз може да имам разрешително за огнестрелно оръжие ама, ако съм взел някоя незакона пушка и като ни направат проверка - къде е фактурата ми няма такава, ами договора за покупкопродажба и такъв няма значи е незаконо и изгаряш на сянка.
Върнете се в началото Go down
borisov
Консул
Консул
borisov



Хванаха трима с металотърсач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хванаха трима с металотърсач   Хванаха трима с металотърсач - Page 2 EmptyПет Мар 12, 2010 8:38 pm

а и закона за лова няма нищо общо с закона за културното наследство разграничаваите тези неща
Върнете се в началото Go down
yaponetsa
Цезар
Цезар




Хванаха трима с металотърсач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хванаха трима с металотърсач   Хванаха трима с металотърсач - Page 2 EmptyПет Мар 12, 2010 9:34 pm

borisov написа:
а и закона за лова няма нищо общо с закона за културното наследство разграничаваите тези неща

утре недай си боже те спре някой полицай и ти иска фактура за гащите ти (а ти нямаш такава),какво ще направиш?ще му ги свалиш ли?в закона за мвр е записано какви документи имат право да изискват служителите на мвр при проверка.
Върнете се в началото Go down
FOX
Легионер
Легионер




Хванаха трима с металотърсач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хванаха трима с металотърсач   Хванаха трима с металотърсач - Page 2 EmptyПет Мар 12, 2010 9:55 pm

borisov написа:
колега cheron ами веднъж преди да тръгнем за гонка и полицията мина на проверки на оръжието и освен разрешителното поискаха и фактура за закупуването на оръжието, и тогава един от полицаите каза носете фактурите защото, ако не ги носите с вас  на пръв поглед все едно е крадено или незаконо. аз може да имам разрешително за огнестрелно оръжие ама, ако съм взел някоя незакона пушка и като ни направат проверка - къде е фактурата ми няма такава, ами договора за покупкопродажба и такъв няма значи е незаконо и изгаряш на сянка.

Колега ти от кога си ловец ?Smile Това което го пишеш си е млако измислица.
От служба КОС в разрешиелото за носене на оръжие е записано видъ , марката и идентичен номера на оръжието.Това НЕ става без да си представил договор за покупко-продажаба ако е от частно лице или фактура от магазин.
Върнете се в началото Go down
мерцедес G
Легионер
Легионер




Хванаха трима с металотърсач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хванаха трима с металотърсач   Хванаха трима с металотърсач - Page 2 EmptyПет Мар 12, 2010 10:05 pm

FOX написа:
borisov написа:
колега cheron ами веднъж преди да тръгнем за гонка и полицията мина на проверки на оръжието и освен разрешителното поискаха и фактура за закупуването на оръжието, и тогава един от полицаите каза носете фактурите защото, ако не ги носите с вас  на пръв поглед все едно е крадено или незаконо. аз може да имам разрешително за огнестрелно оръжие ама, ако съм взел някоя незакона пушка и като ни направат проверка - къде е фактурата ми няма такава, ами договора за покупкопродажба и такъв няма значи е незаконо и изгаряш на сянка.

Колега ти от кога си ловец ?Smile Това което го пишеш си е млако измислица.
От служба КОС в разрешиелото за носене на оръжие е записано видъ , марката и идентичен номера на оръжието.Това НЕ става без да си представил договор за покупко-продажаба ако е от частно лице или фактура от магазин.
Добре казано колега и аз съм ловец но за първи път чувам преди да тръгнем за гонка да дойдат служба КОС със горските и да ми поискат фактура за оръжието за разрешително да но фактура Колегата ти го обясни много добре super21
Върнете се в началото Go down
borisov
Консул
Консул
borisov



Хванаха трима с металотърсач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хванаха трима с металотърсач   Хванаха трима с металотърсач - Page 2 EmptyСъб Мар 13, 2010 10:35 am

не съм ловец но бащамие е такъв и ходя на лов с него от като се помня и тогава когато направиха тази проверка в едно съседно село бяха откраднати 2 или 3 пушки неси спомням и били получиле сигнал че някои дрожинки ходат някои ловци не с тяхното собствено оръжия а с незаконо дядовците им имли карабини от 2 рата световна и излизали с тях на лов ако невярвате дави дам номера на началника на горското и се обадете и питаите
Върнете се в началото Go down
charon
Цезар
Цезар
charon



Хванаха трима с металотърсач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хванаха трима с металотърсач   Хванаха трима с металотърсач - Page 2 EmptyСъб Мар 13, 2010 10:43 am

borisov написа:
не съм ловец но бащамие е такъв и ходя на лов с него от като се помня и тогава когато направиха тази проверка в едно съседно село бяха откраднати 2 или 3 пушки неси спомням и били получиле сигнал че някои дрожинки ходат някои ловци не с тяхното собствено оръжия а с незаконо дядовците им имли карабини от 2 рата световна и излизали с тях на лов ако невярвате дави дам номера на началника на горското и се обадете и питаите
Ами ето каква е работата,полицията е действала по сигнал,за откраднато оръжие а не защото така им се е искало,да правят проверки и точно затова са искали документи,за собствеността на оръжието.
Върнете се в началото Go down
borisov
Консул
Консул
borisov



Хванаха трима с металотърсач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хванаха трима с металотърсач   Хванаха трима с металотърсач - Page 2 EmptyСъб Мар 13, 2010 10:48 am

да но поискаха и фактурите братле незнам ти дали си чувал за откраднатите оръжия тава стана в с Голям Извор
Върнете се в началото Go down
charon
Цезар
Цезар
charon



Хванаха трима с металотърсач - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хванаха трима с металотърсач   Хванаха трима с металотърсач - Page 2 EmptyСъб Мар 13, 2010 11:07 am

borisov написа:
да но поискаха и фактурите братле незнам ти дали си чувал за откраднатите оръжия тава стана в с Голям Извор
Ми точно за това бе,брат щото са имали сигнал за откраднато оръжие,за това са го искали.
Върнете се в началото Go down
 
Хванаха трима с металотърсач
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Хванаха 484 монети, подготвяни за "износ"
» Задържаха трима мъже
» Трима задържани, двама членове на БНФМ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: