Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  

Заловиха иманяри с метални детектори и кирки

Go down 
+25
vende
leo 1
PlovdivTrakiq
anonimo
stan960
Джони
rado
pantalone
pld-monetarka
avrelius
borisov
djasko
Cicero
vaskonti
vasilevs
nasko75
bulgari
monetar
NERON
adda333
deadman_
slavitoooo
stoian8411
charon
Kiril62
29 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
Cicero
Легионер
Легионер
Cicero

Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заловиха иманяри с метални детектори и кирки   Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 5 EmptyСъб Мар 20, 2010 9:42 pm

ancient написа:
Власта би трябвало да се срамува от това което прави вместо да преследва истинските престъпници се заяждат с нас макър че нищо не могат да ни направят.Когато във Видинско по точно рациария бутаха 8-10 верижни машини никой не ги спираше макар че се виждаха от пътя и е археологически обект машините слизаха до 6-8 метра дълбочина.Сега власта си прави реклама с нас видите ли хванали сме "иманяри" пълен абсурд.Трябва да хващат нас с монетарите .Колеги представяте ли както от време на време взимам сина си с мен да ме арестуват интересно ми е дали ще арестуват и дете на 7 години как мислите.

И аз имам син и не бих рискувал да го зимам с мен поради простия факт че не желая да го стресирам недай си боже ако доидат ченгетата даже и да съм на един кър къде няма нито една керемидка. А това дали с 7 годишно дете или кърмаче не те онивинява пак ще има последствия ако си на грешното място
Върнете се в началото Go down
vende
Легионер
Легионер
vende

ПисанеЗаглавие: Re: Заловиха иманяри с метални детектори и кирки   Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 5 EmptyСъб Мар 20, 2010 9:44 pm

НЕ СЕ ВПРЯГАЙТЕ,ПРОСТО ИСКАМ ДА МЕ РАЗБЕРЕТЕ КАКЪВ ПЪЛЕН АБСУРД Е ЗАКОНА Власта би трябвало да се срамува от това което прави Embarassed Embarassed Embarassed
borisov
Консул
Консул
borisov

ПисанеЗаглавие: Re: Заловиха иманяри с метални детектори и кирки   Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 5 EmptyСъб Мар 20, 2010 9:48 pm

определено се оказва натиск на бъдещите членове на федерецията като им се втълпяват най различни неща за нея.Спокойно бе хора няма дави се случи нищо просто щесте легитимни и няма дави дават даните в полицията то ако е така доста колеги даса заловени
avrelius
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: Заловиха иманяри с метални детектори и кирки   Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 5 EmptyСъб Мар 20, 2010 9:49 pm

аве тук копирах един асен ли ееее,,,или хасан ,но няма зна4ение :

хассен-аврелиус казва:
18.03.2010 в 21:27

трябва ли винаги в БГ да се слу4и нещо,4е сетне за мерки да мислят?! напр. трябва ли да блокираме некой път,или граница,или 4енгетата за застрелят колега с металдетектор 4е да се замислят дали аджеба ни се спазват правата и законите дали не са анти4овешки.и 4е ние не сме престъпници.и 4е сме в европа.сконаха докторите и постигнаха исканията си. тютюнопроизводителите–и те. ми ние кво 4акаме ? кирее-предлагам да инициираш гражданско непод4инение,за да ни обърнат внимание.само това е на4ина
GEPITO-VT
Легионер
Легионер
GEPITO-VT

ПисанеЗаглавие: Re: Заловиха иманяри с метални детектори и кирки   Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 5 EmptyСъб Мар 20, 2010 9:55 pm

ancient написа:
искам да питам който няма пари да си купи марков апарат и го хванат кво става ......гори с апарата така ли

И аз това искам да разбера от много отдавна!
pld-monetarka
Про-Консул
Про-Консул
pld-monetarka

ПисанеЗаглавие: Re: Заловиха иманяри с метални детектори и кирки   Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 5 EmptyСъб Мар 20, 2010 10:24 pm

PlovdivTrakiq написа:
Колега в Първомай има археологически обекти и не е само 1 така ,че трябва да се знае за какво говорим.

Каде там са тия обекти колега? Някаде да са описани?
djasko
Про-Консул
Про-Консул
djasko

ПисанеЗаглавие: Re: Заловиха иманяри с метални детектори и кирки   Заловиха иманяри с метални детектори и кирки - Page 5 EmptyВто Мар 23, 2010 7:26 pm

Нещо поспря БЛЕЕТО ? Няма ли вече арести ? Бат Киро, пусни нещо свежо, да се подаржа СТАДОТО будно. Very Happy стига

Заловиха иманяри с метални детектори и кирки
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Заловиха нелегални търговци на антики
» Задържаха двама иманяри в Русе
» Спецполицаи задържаха девет иманяри

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: