Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
VANQUISH Fisher 5000 nexus kupuvam wave nokta маск врътка lorenz GOLD Coil Spectrum нишани пират mask голден Майнлаб Minelab TEKNETICS prodavam miladinka tesoro deus грунда Simplex
 

 към администраторите

Go down 
+36
SAGITTARIUS
zaki83
djotoriij
N@SKO
4орта
charon
outsider
apti
Ancient Hunter
pavlinbass
comander
zanvan
ivangrozni
pechkata
ТОЦИ 63
slavitoooo
Джони
FILIP2
hfy
dpinko
ztec
imperio
Golden Mask
branib
aiko
laki
sony147
Petronii
makedonski
NERON
magnetron!
sitalk
топи
Kiril62
adminn
kelt
40 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



към администраторите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите - Page 2 EmptyСря Сеп 22, 2010 5:26 pm

И аз искам да я пробвам.Знам места с много телчета....
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



към администраторите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите - Page 2 EmptyСря Сеп 22, 2010 7:13 pm

Колега няма да я държа повече от 2-3 дни.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



към администраторите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите - Page 2 EmptyСря Сеп 22, 2010 7:26 pm

Аз ви казах, че това ще е началото на една добра традиция с която всички ще спечелят - единствено ще изгубят гаражниците РУКОДЕЛЦИ
Некя е блезмол да прати един апарт, който работи да го тестваме ние и всеки, който иска и да го подарим па някой член по жребий.
Върнете се в началото Go down
ztec
Консул
Консул
ztec



към администраторите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите - Page 2 EmptyСря Сеп 22, 2010 10:12 pm

Тук призводители - гаражници сте 4-5 и си сменяте никовете, но мисля, че доста от колегите вече ви знаят.[/quote]


Колега Laki дай да вземеш и моя ник да връткаш,че да станем повече производителите.
Колеги администратори,няма свобода на словото при вас.И аз смятам че апарата на бристол не става и браво,че момчето се утарва ама айде стага всичко което продавате да е номер 1 и от всичко което черпите дивиденти да го препоръчвате.
Върнете се в началото Go down
ztec
Консул
Консул
ztec



към администраторите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите - Page 2 EmptyСря Сеп 22, 2010 10:35 pm

Към Golden Mask мога да кажа само едно голямо БРАВО
Това с пробването на апарата е много правилно нещо.
Така се прави евалла човеко
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



към администраторите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите - Page 2 EmptyЧет Сеп 23, 2010 11:31 am

ztec написа:
Тук призводители - гаражници сте 4-5 и си сменяте никовете, но мисля, че доста от колегите вече ви знаят.


Колега Laki дай да вземеш и моя ник да връткаш,че да станем повече производителите.
Колеги администратори,няма свобода на словото при вас.И аз смятам че апарата на бристол не става и браво,че момчето се утарва ама айде стага всичко което продавате да е номер 1 и от всичко което черпите дивиденти да го препоръчвате.[/quote]

Винаги препоръчваме най-доброто.
А това, че идеите от тук тръгват май няма съмнение, защото и парите момчето си ги получи и сложихме началото на теставията за нови модели на БГ производители.
За форума най-добре говори статистиката!
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




към администраторите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите - Page 2 EmptyЧет Сеп 23, 2010 12:18 pm


Да използвам темата ,защото имам въпрос към админите.
Последните дни изглежда има промяна във вашата страница,защото браузъра прекалено често опреснява сам зареденатата страница,това е много дразнещо,защото отнема трафик и натоварва ,когато се разглеждат други страници,не може ли да махнете това автоматично презареждане.

bounce
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




към администраторите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите - Page 2 EmptyЧет Сеп 23, 2010 12:40 pm

Petronii написа:

Да използвам темата ,защото имам въпрос към админите.
Последните дни изглежда има промяна във вашата страница,защото браузъра прекалено често опреснява сам зареденатата страница,това е много дразнещо,защото отнема трафик и натоварва ,когато се разглеждат други страници,не може ли да махнете това автоматично презареждане.

bounce
колега да не си цъкнал нещо по браузъра си, аз съм на нет през мтел и си следя всеки килобайт пък не съм забелязал подобно нещо
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




към администраторите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите - Page 2 EmptyЧет Сеп 23, 2010 12:49 pm

PHOENIX написа:
Petronii написа:

Да използвам темата ,защото имам въпрос към админите.
Последните дни изглежда има промяна във вашата страница,защото браузъра прекалено често опреснява сам зареденатата страница,това е много дразнещо,защото отнема трафик и натоварва ,когато се разглеждат други страници,не може ли да махнете това автоматично презареждане.

bounce
колега да не си цъкнал нещо по браузъра си, аз съм на нет през мтел и си следя всеки килобайт пък не съм забелязал подобно нещо

Едва ли , ползвам и друг браузър, също така влизам от телефона през ви-фи и на всичите периодично през определен интервал се самозарежда страницата,браузърите показват активност,също като при сайтовете с резултати на живо,а и виждам промяна в сайта,формата при влизане не е същият.

bounce
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



към администраторите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите - Page 2 EmptyЧет Сеп 23, 2010 12:58 pm

Рекламата на Фейсбук долу в ляво се отваря с функция iframe, може от нея нещо да е.
Върнете се в началото Go down
dpinko
Новобранец
Новобранец




към администраторите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите - Page 2 EmptyЧет Сеп 23, 2010 3:05 pm

При всички случаи има опресняване на страницата през определен интервал, но мисля, че това би трябвало да не товари толкова браузъра респективно нета.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




към администраторите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите - Page 2 EmptyЧет Сеп 23, 2010 9:05 pm

Petronii написа:

Да използвам темата ,защото имам въпрос към админите.
Последните дни изглежда има промяна във вашата страница,защото браузъра прекалено често опреснява сам зареденатата страница,това е много дразнещо,защото отнема трафик и натоварва ,когато се разглеждат други страници,не може ли да махнете това автоматично презареждане.

bounce

Petronii,при теб има ли "премигване" или "потрепване" при презареждането?
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



към администраторите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите - Page 2 EmptyЧет Сеп 23, 2010 9:18 pm

Сега спрях Фейсбук банера - как е?
Върнете се в началото Go down
hfy
Легионер
Легионер
hfy



към администраторите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите - Page 2 EmptyЧет Сеп 23, 2010 10:56 pm

При мен има забавяне, сякаш по-бавно зарежда сайта.
Върнете се в началото Go down
FILIP2
Консул
Консул
FILIP2



към администраторите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите - Page 2 EmptyСря Окт 20, 2010 11:34 pm

parvo iskam da se izvinia 4e pi6a taka no kompa v ofisa niama kirilica ako sam izvinen iskam da pitam 4oveka s goliamata nojica kak vi postove imam pravo da puskam 4e da nese triat i smiatam 4e nesam napisal ni6to lo6o v istritia post ako sam zasegnal niakoi s nego jalko pak se izviniavam za pisaneto пиши на кирилица
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




към администраторите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите - Page 2 EmptyЧет Окт 21, 2010 12:51 am

FILIP2 написа:
parvo iskam da se izvinia 4e pi6a taka no kompa v ofisa niama kirilica ako sam izvinen iskam da pitam 4oveka s goliamata nojica kak vi postove imam pravo da puskam 4e da nese triat i smiatam 4e nesam napisal ni6to lo6o v istritia post ako sam zasegnal niakoi s nego jalko pak se izviniavam za pisaneto пиши на кирилица

с риск да се истрие и този пост ще напиша правилата:
Първостепенни Правила:

1. интересите на магазина са винаги на първо място и се трие всичко което не ги обслужва
2.Админа също винаги е прав.
3.при разискване или сравняване на марки апарати ако възникне условие да се докаже че гаражен апарат е по добър от някоя друга марка която се предлага в магазина се прилагат последователно точки 2 и 1


Второстепенни правила (пак са задължителни ама не се спазват особенно) тях може да ги видиш на официалната страница с правилата Smile

Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



към администраторите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите - Page 2 EmptyЧет Окт 21, 2010 10:45 pm

PHOENIX написа:
FILIP2 написа:
parvo iskam da se izvinia 4e pi6a taka no kompa v ofisa niama kirilica ako sam izvinen iskam da pitam 4oveka s goliamata nojica kak vi postove imam pravo da puskam 4e da nese triat i smiatam 4e nesam napisal ni6to lo6o v istritia post ako sam zasegnal niakoi s nego jalko pak se izviniavam za pisaneto пиши на кирилица

с риск да се истрие и този пост ще напиша правилата:
Първостепенни Правила:

1. интересите на магазина са винаги на първо място и се трие всичко което не ги обслужва
2.Админа също винаги е прав.
3.при разискване или сравняване на марки апарати ако възникне условие да се докаже че гаражен апарат е по добър от някоя друга марка която се предлага в магазина се прилагат последователно точки 2 и 1


Второстепенни правила (пак са задължителни ама не се спазват особенно) тях може да ги видиш на официалната страница с правилата Smile


Няма те изтрият, щот панаира после ще е голям.
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




към администраторите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите - Page 2 EmptyПет Окт 22, 2010 11:39 am

И аз да дам едно предложение на админите и на съфорумниците !

Завирам се аз на ли така по чуждоземните форуми и какво ми прави впечатление , те и Админте УЖ се Завират ама нищо не казват - мълчат си !????? Shocked

Та в чуждоземните форуми , когато някой те оценява било то с + или - се обосновава ! Всеки от форума може да погледне кой на кого е дал положителна или отрицателна точка и за какво !?

А тук какво се получава ? Ами какво , малко нашенска работа , уж всичко ОК демокрация да си отчупиш " ДА ДА АМА НЕ "

Администрацията да помисли по този въпрос , че голям смях пада с двете баданарки !!!!
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



към администраторите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите - Page 2 EmptyПет Окт 22, 2010 6:23 pm

slavitoooo написа:
И аз да дам едно предложение на админите и на съфорумниците !

Завирам се аз на ли така по чуждоземните форуми и какво ми прави впечатление , те и Админте УЖ се Завират ама нищо не казват - мълчат си !????? Shocked

Та в чуждоземните форуми , когато някой те оценява било то с + или - се обосновава ! Всеки от форума може да погледне кой на кого е дал положителна или отрицателна точка и за какво !?

А тук какво се получава ? Ами какво , малко нашенска работа , уж всичко ОК демокрация да си отчупиш " ДА ДА АМА НЕ "

Администрацията да помисли по този въпрос , че голям смях пада с двете баданарки !!!!

Колега, вземаме в предвид всяко мнение. За което благодаря!
При все това смятам, че системата на гласуването е доста сполучлив автокоректив на постовете във форума.
С времето се вижда кой пише глупости и кой смислени неща.
Самия ти си погледни рейтинга и е ясно, че пишеш умни работи.
близмола и тук и в другите форуми /щото той участва и във форуми за роботи Very Happy / е и отрицателен рейтинг - е кое не е наред?
Кой е ощетен от рейтингите???
Така се спря с писането на латиница, както и с авторекламите.
Хората грасуват за правилата на форума с посещенията антивноста си.
Този форум е над 4 пъти по-голям отпреди година. По посещаемост бие форуми с доста по-големи хобита, като лов, риболов и т.н.
Slavitooo в този форум през слабите летни месеци за интернет се поставят рекорди всяка седмица по посещения и писане на постове /по над 2000 през лятото, а сега ще са 3000 на месец/ .
Този форум има 4 администратора, като всеки от тях е абсолютно самостоятелен в преценките си - защо това е така???
За автоконтрол и осигураване на максимална прозрачност.

Ето един пример - това което пиша може да бъде потвърдено и от твоя приател Aemilivs, защото и той има достъп до админската част.
Това е демокрация но не е свободия.
За този форум хората гласуват с това дали го посещават или не!
Докато той става все поголям нещата са добре.
Забелязвам, че точно хората, които ревът за това, че тук нямало демокрация, не търпят и на йота критика - включитално ти, а да не говорим за някой други. Там е смешното slavitoooo, там е смешното.
А доста хора трябва да са наясно, че имат този виртуален образ и известност, благодарение на този форум - включително и ти.
Има един проблем, който не ми харесва - не се пише достатъчно по експертни теми, но и това съвсем скоро ще се промени. Тук разчитам и на тебе Slavitooo!
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




към администраторите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите - Page 2 EmptyПет Окт 22, 2010 6:55 pm

adminn написа:

Има един проблем, който не ми харесва - не се пише достатъчно по експертни теми, но и това съвсем скоро ще се промени. Тук разчитам и на тебе Slavitooo!

Колегата има в предвид всеки да може песонално да види кой е гласувал и защо,разбира се само за своя си профил,както е в другите форуми , така сега има много съмнителни обстоятелства , и защо можеш само един глас на ден,това ограничение може да важи само за гласуване за един човек , след това можеш да гласуваш за него отново,когато дадеш поне пет вота на други хора ,така е в други форуми ,не само за металдетектори ,а такива при които има система за гласуване. .

Какво имаш предви под експертни теми ?

bounce
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



към администраторите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите - Page 2 EmptyПет Окт 22, 2010 7:27 pm

adminn написа:
slavitoooo написа:
И аз да дам едно предложение на админите и на съфорумниците !

Завирам се аз на ли така по чуждоземните форуми и какво ми прави впечатление , те и Админте УЖ се Завират ама нищо не казват - мълчат си !????? Shocked

Та в чуждоземните форуми , когато някой те оценява било то с + или - се обосновава ! Всеки от форума може да погледне кой на кого е дал положителна или отрицателна точка и за какво !?

А тук какво се получава ? Ами какво , малко нашенска работа , уж всичко ОК демокрация да си отчупиш " ДА ДА АМА НЕ "

Администрацията да помисли по този въпрос , че голям смях пада с двете баданарки !!!!

Колега, вземаме в предвид всяко мнение. За което благодаря!
При все това смятам, че системата на гласуването е доста сполучлив автокоректив на постовете във форума.
С времето се вижда кой пише глупости и кой смислени неща.
Самия ти си погледни рейтинга и е ясно, че пишеш умни работи.
близмола и тук и в другите форуми /щото той участва и във форуми за роботи Very Happy / е и отрицателен рейтинг - е кое не е наред?
Кой е ощетен от рейтингите???
Така се спря с писането на латиница, както и с авторекламите.
Хората грасуват за правилата на форума с посещенията антивноста си.
Този форум е над 4 пъти по-голям отпреди година. По посещаемост бие форуми с доста по-големи хобита, като лов, риболов и т.н.
Slavitooo в този форум през слабите летни месеци за интернет се поставят рекорди всяка седмица по посещения и писане на постове /по над 2000 през лятото, а сега ще са 3000 на месец/ .
Този форум има 4 администратора, като всеки от тях е абсолютно самостоятелен в преценките си - защо това е така???
За автоконтрол и осигураване на максимална прозрачност.

Ето един пример - това което пиша може да бъде потвърдено и от твоя приател Aemilivs, защото и той има достъп до админската част.
Това е демокрация но не е свободия.
За този форум хората гласуват с това дали го посещават или не!
Докато той става все поголям нещата са добре.
Забелязвам, че точно хората, които ревът за това, че тук нямало демокрация, не търпят и на йота критика - включитално ти, а да не говорим за някой други. Там е смешното slavitoooo, там е смешното.
А доста хора трябва да са наясно, че имат този виртуален образ и известност, благодарение на този форум - включително и ти.
Има един проблем, който не ми харесва - не се пише достатъчно по експертни теми, но и това съвсем скоро ще се промени. Тук разчитам и на тебе Slavitooo!

Две три реплики, без да търся конфронтация.
Затова, че форума е такъв, т. е. посещаван, ми се струва голямата заслуга е на търсачите. Без тях ще остане страница с реклами.

Какво значи експертни теми? Надявам се, че под това определение не разбирате единствено обсъждането на качествата на фабричните металотърсачи. А колкото до останалите "експертни теми" свързани с металдетектинга, как ли да ги обсъждаме като все още не сме наясно всъщтност престъпници ли сме или не сме?! /това в кръга на шегата, аз не се чувствам престъпник/.

Колкото до репутациите - самия факт, че очевидно не можете да контролирате броя на регистрациите на един човек, това разбирам се случва не поради нежелание, а поради техническа невъзможност, означава, че и системата за оценяваме не е на сто процента реална. Не е редно едни и същи хора да могат да гласуват по няколко пъти на ден, а други, които се опитват да спазват правилата - не. Може би затова Слави е прав, ако виждаме кой гласува, няма да е толкова просто да се манипулира оценката на конкретните мнения.

И стига сте го споменавали тоя Блистол ли е, Блисмол ли, какъв вече не знам, не го познавам човека, но тая тема с неговото име вече се преекспонира. И в друга тема го споменавахте скоро, за да си направите реклама като го плюете. Дори и да е сбъркал, не е необходимо да го превръщате в нарицателно. Хвалете си техниката, той форума си е ваш, ма нека не е на гърба на някой друг, пък ко ще и да е най-лошия машинкаджия. Тука накрая се увлякох малко с тона, извинявам се.

И за финал - ако един човек няма качества, няма форум, който да му изгради репутация, дори и виртуална. То нещата прозират, даже и зад анонимността на виртуалното ни общуване.

Поздрави


Последната промяна е направена от Джони на Пет Окт 22, 2010 7:35 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



към администраторите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите - Page 2 EmptyПет Окт 22, 2010 7:33 pm

Да това е така ще бъдат увеличени броят на гласуваниятя на ден - намалени са именно за да не се изкривяват показателите, като новорегистрирани правят недействителни вотове. Това е с цел да се ограничат новите ругистрации с цел спам.
Вече ги променихме на 5 гласувания на ден.
Право на глас при минимум 10 поста и репутация 2 от начална 0
Исками се да се пише по темите направи си сам - сонди апарати - схеми .... ти веждам, че си в час и можеш да пишеш за такива неща.
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



към администраторите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите - Page 2 EmptyПет Окт 22, 2010 7:42 pm

adminn написа:
Да това е така ще бъдат увеличени броят на гласуваниятя на ден - намалени са именно за да не се изкривяват показателите, като новорегистрирани правят недействителни вотове. Това е с цел да се ограничат новите ругистрации с цел спам.
Вече ги променихме на 5 гласувания на ден.
Право на глас при минимум 10 поста и репутация 2 от начална 0
Исками се да се пише по темите направи си сам - сонди апарати - схеми .... ти веждам, че си в час и можеш да пишеш за такива неща.


Не с техниката не съм достатъчно в час, и не го крия,затова питам колеги, когато имам проблеми, всъщтност не ме и интресува толкова - не си сменям апарата всяка седмица. Ма той металдетектинга не е само сонди, апарати и схеми. Тука се чудите откъде ли хващам лопатата Very Happy Very Happy Very Happy , остана и схеми да почна да показвам и цирка ще е пълен. Та, ако ме иронизираш, че не разбирам от техника.... няма се обидя, не е толкова важно това.
Виж има други неща, за които мога да пиша, ама се сещаш, че е невъзможно.
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




към администраторите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите - Page 2 EmptyПет Окт 22, 2010 7:49 pm

adminn написа:

Исками се да се пише по темите направи си сам - сонди апарати - схеми .... ти веждам, че си в час и можеш да пишеш за такива неща.

Джони май имаше мен в предвид .

Заблудил си се админе , поназнайвам малко ,ама не толкова много , и аз виждам ,че във форума не са засегнати толкова тези теми , и на мен ми се искаше да се обсъжда повече от колеги ,които разбират от електроника , и да споделят опит и напътствия,но изглежда такива хора са малко,а и тези които могат да ти помогнат нямат такова желание. Все пак преобладаващата част хора са любители на хобито и не толкова с познания по електроника. А също така ми се струва не гледате с добро око на самоделството , опровергайте ме ако не е така,готов съм да си корегирам мнението.





bounce
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



към администраторите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: към администраторите   към администраторите - Page 2 EmptyПет Окт 22, 2010 10:05 pm

Специално аз съм фен на некомерсиалното самоделство, защото комерсиалното такова в БГ е доста свързано със заблуда на хората.
Върнете се в началото Go down
 
към администраторите
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Служебен форум-
Идете на: