Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
kupuvam Майнлаб пират врътка Spectrum маск miladinka GOLD Simplex грунда deus lorenz Minelab 5000 нишани голден prodavam wave mask nokta Fisher nexus TEKNETICS Coil VANQUISH tesoro
 

 Задържаха трима

Go down 
+24
cosmopolitania
krasko
Павето
slavitoooo
Джони
топи
stan960
pld-monetarka
borisov
vende
Cicero
vale
bobo
TITUS
mitkovich
charon
djasko
deadman_
OFROAD
stoian8411
sitalk
adda333
stater
Kiril62
28 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



Задържаха трима Empty
ПисанеЗаглавие: Задържаха трима   Задържаха трима EmptyВто Мар 30, 2010 12:55 pm

Задържаха трима иманяри.

Трима иманяри бяха заловени вчера от служители на РУ Хисаря. Около 23
часа на черен път между селата Старо Железаре и Паничери бил спрян за
проверка джип "Тойота Раф-4" с водач Р.П. /36/ от Хисаря. В колата
пътували още Р.К. /44/ от Старо Железаре и А.К. /37/ от Хисаря.

В
джипа полицаите открили 3 детектора за метал и 3 прави лопати.
Установено било, че мъжете са извършвали незаконни теренни проучвания в
района между двете села. Те са задържани в ареста за 24 часа.

http://news.plovdiv24.bg/152793.html


http://imperio.dir.bg
http://zlatoimeteoriti.bg/
http://www.forum.zlatoimeteoriti.bg/
Върнете се в началото Go down
stater
Про-Консул
Про-Консул
stater



Задържаха трима Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима EmptyВто Мар 30, 2010 1:15 pm

Сега разбрахте ли най-после че имаш ли в колата металотърсач а и недай си боже лопата си по-опасен и от най-откаченото камикадзе. :mdr97:
Върнете се в началото Go down
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



Задържаха трима Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима EmptyВто Мар 30, 2010 1:21 pm

Така колеги,за случая още вчера ми се обадиха от Пловдив.За жалост момчетата не са членове на федерацията и нямат членски карти.Дадох им номера на адвокат Георги Георгиев от Стара Загора.Остави че момчетата са задържани за 24часа,а и на едното даже не са му позволили да си вземе инсулина от джипа понеже страда от Диабет.Просто нямам думи от своеволията на полицията,дознателя им бил казал че металдетекторите били само за в къщи.Коментара е излишен и просто нямам думи.


http://imperio.dir.bg
http://zlatoimeteoriti.bg/
http://www.forum.zlatoimeteoriti.bg/
Върнете се в началото Go down
adda333
Легионер
Легионер
adda333



Задържаха трима Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима EmptyВто Мар 30, 2010 6:19 pm

В Хисаря почти няма полиция които да нени е колега!
и точно там е парадокса
даже няма да ме учуди ако някои пазител на реда от Хисаря е вече член на федерацията
абе там си е еб....ло мамата
страшен феодализам
имам приатели дето са били навремето в групичка с двама от тамошните полиция и са ходели по нивите рамо до рамо
ама вече неходи с тях че страшно некоректни се оказали
искренно им съчуствам на колегите
абе нямали някои в този форум от региона та да се почуствам и ас сред по блиски хора
карлово сопот калофер баня?
че то единаците маи вече сме на изчезване
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Задържаха трима Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима EmptyВто Мар 30, 2010 6:28 pm

Положението става лошо от ден на ден.....
след като не са открили предмети в тях защо ги задържат?
плюс това са били в колата...
Върнете се в началото Go down
stoian8411
Преторий
Преторий
stoian8411



Задържаха трима Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима EmptyВто Мар 30, 2010 6:28 pm

еееее докога.стига толкова .никой не е над закона.стига полицески своеволия
Върнете се в началото Go down
OFROAD
Про-Консул
Про-Консул
OFROAD



Задържаха трима Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима EmptyВто Мар 30, 2010 6:33 pm

И с членска карта или без си е същата работа! Мен ме ловиха и картата не ме спаси, казаха ми да си истрия г..а с нея! Добре че един стар приятел дознател оправи работата.

Колеги трудна ще да е тая!!!!!
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Задържаха трима Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима EmptyВто Мар 30, 2010 6:35 pm

Нямам думи за случилото се как може господин следожателя да констатира че момчета са правели теренни проучвания след като не хванати повреме на работа!всеки които си носи лопата в колата (претапник ли е)?
Миля че има плитокум ни полицаи и следователи кото само си вземат заплатките и немогат да си сваршат работата защото за неграмотни!Неможе да задаржиш човек без да имаш явни доказателства!Всички работят на термина (педполагам че )!скапана даржава!



:Tir: :Tir: стига


BG------------ cheers hunter2
Върнете се в началото Go down
djasko
Про-Консул
Про-Консул
djasko



Задържаха трима Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима EmptyВто Мар 30, 2010 7:03 pm

Kiril62 написа:
Задържаха трима иманяри.

Трима иманяри бяха заловени вчера от служители на РУ Хисаря. Около 23
часа на черен път между селата Старо Железаре и Паничери бил спрян за
проверка джип "Тойота Раф-4" с водач Р.П. /36/ от Хисаря. В колата
пътували още Р.К. /44/ от Старо Железаре и А.К. /37/ от Хисаря.

В
джипа полицаите открили 3 детектора за метал и 3 прави лопати.
Установено било, че мъжете са извършвали незаконни теренни проучвания в
района между двете села. Те са задържани в ареста за 24 часа.

http://news.plovdiv24.bg/152793.html
super21 С трима по-малко :yes: Кои ще са следващите ? Шашо 2
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Задържаха трима Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима EmptyВто Мар 30, 2010 7:23 pm

ти от кои си?
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Задържаха трима Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима EmptyВто Мар 30, 2010 7:33 pm

Не е хубаво така да се приказва за колегите!трабва да сме като едно голчмо семеиство!


BG------------ cheers hunter2
Върнете се в началото Go down
charon
Цезар
Цезар
charon



Задържаха трима Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима EmptyВто Мар 30, 2010 7:36 pm

Тцтцтц до кога Господи,до кога.И да не дадат на момчето,да си вземе инсулина,тов е нечовешко.НЕ НА ПОЛИЦЕЙСКИЯ ПРОИЗВОЛ!
Върнете се в началото Go down
djasko
Про-Консул
Про-Консул
djasko



Задържаха трима Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима EmptyВто Мар 30, 2010 7:46 pm

sitalk написа:
ти от кои си?
Аз ли ? Ами погледни ми Аватара, и ще ме видиш в партер-поза. И Ти ще се видиш, и всички останали ще се видят в тези пози. Крайно време е да се ИЗПРАВИМ. :legio:
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Задържаха трима Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима EmptyВто Мар 30, 2010 8:10 pm

Ще се сетите ама касно! cheers
Да се изправим срещу тях! :legio: :animaux15:


BG------------ cheers hunter2
Върнете се в началото Go down
mitkovich
Преторий
Преторий
mitkovich



Задържаха трима Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима EmptyВто Мар 30, 2010 8:59 pm

маи е крайно време да излезем на площада и да си отстояваме правата.а колкото до момчетата мисля че ако неса нарушили закона трябва да исе помогне щото утре маже да е някои друг. това че сте идали телефона на адвоката е все пак нещо-слет разговора с адваката дано да ги пуснат
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Задържаха трима Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима EmptyВто Мар 30, 2010 9:03 pm

djasko написа:
sitalk написа:
ти от кои си?
Аз ли ? Ами погледни ми Аватара, и ще ме видиш в партер-поза. И Ти ще се видиш, и всички останали ще се видят в тези пози. Крайно време е да се ИЗПРАВИМ. :legio:

Дай идея как.
Щото аз веднъж дадох една идея и мисля,че беше правилна,ама тогава никой не обърна внимание и така се затри цялата тема..
Върнете се в началото Go down
djasko
Про-Консул
Про-Консул
djasko



Задържаха трима Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима EmptyВто Мар 30, 2010 9:11 pm

sitalk написа:
djasko написа:
sitalk написа:
ти от кои си?
Аз ли ? Ами погледни ми Аватара, и ще ме видиш в партер-поза. И Ти ще се видиш, и всички останали ще се видят в тези пози. Крайно време е да се ИЗПРАВИМ. :legio:

Дай идея как.
Щото аз веднъж дадох една идея и мисля,че беше правилна,ама тогава никой не обърна внимание и така се затри цялата тема..
ОБЕДИНЕНИЕ !!! :legio:
Върнете се в началото Go down
TITUS
Про-Консул
Про-Консул
TITUS



Задържаха трима Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима EmptyВто Мар 30, 2010 9:26 pm

djasko написа:
Kiril62 написа:
Задържаха трима иманяри.

Трима иманяри бяха заловени вчера от служители на РУ Хисаря. Около 23
часа на черен път между селата Старо Железаре и Паничери бил спрян за
проверка джип "Тойота Раф-4" с водач Р.П. /36/ от Хисаря. В колата
пътували още Р.К. /44/ от Старо Железаре и А.К. /37/ от Хисаря.

В
джипа полицаите открили 3 детектора за метал и 3 прави лопати.
Установено било, че мъжете са извършвали незаконни теренни проучвания в
района между двете села. Те са задържани в ареста за 24 часа.

http://news.plovdiv24.bg/152793.html
super21 С трима по-малко :yes: Кои ще са следващите ? Шашо 2

ЕЙ djasko ! ти докога ве колега ще си даваш репутация минус ? следващите заловени колеги са тея,които са успели да стигнат до медиите.а тия които не са успели за тях да говорим ли?в 4ас ли си ? кви ги върши кликата от лове4? или пак ще изтрият както винаги и ще лъжат,4е аз POTOMYK изтрит от админа на този саит заради инакомислие и грешка на администратор и след това тук с ник AVRELIUS и отново изтрит с лЪжи по мой адрес,та за ко говорим?!помниш ли как ни кандардисваха за закона,,,и за металдетекторите,,,а ква се оказа?! за това,4е бях опозиция на законокоментаторите изгонен бях от този сайт и то с лЪжи.ами сега?! Smile
Върнете се в началото Go down
bobo
Консул
Консул




Задържаха трима Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима EmptyВто Мар 30, 2010 9:27 pm

Какво може да направи всеки от нас за да не пълним полицейските бюлетини?-сам-почти нищо .Въпроса изисква радикално решение което е от възможностите на федерацията.Но федерация с 200-300 човека е много слаба организация.Според мен ,за да може да се предприеме нещо по-съществено всеки от нас трябва да предприеме една стъпка-да стане член на БНФМ.Ако ли не-изгледите да НЕ сте един от задържаните някой ден главоломно намаляват.Или си мислите ,че те полицаите само балъците ловят-мене не могат!За мен вече въпроса стои така-или си член на БНФМ или си един обикновен казанджия, малджия.
Върнете се в началото Go down
bobo
Консул
Консул




Задържаха трима Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима EmptyВто Мар 30, 2010 9:37 pm

Ей ,админите-цензурата не е решение-.............,малджия-думата ми беше друга и тя не еобидна,ако сам не еприемеш за такава.
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Задържаха трима Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима EmptyВто Мар 30, 2010 10:12 pm

bobo написа:
Какво може да направи всеки от нас за да не пълним полицейските бюлетини?-сам-почти нищо .Въпроса изисква радикално решение което е от възможностите на федерацията.Но федерация с 200-300 човека е много слаба организация.Според мен ,за да може да се предприеме нещо по-съществено всеки от нас трябва да предприеме една стъпка-да стане член на БНФМ.Ако ли не-изгледите да НЕ сте един от задържаните някой ден главоломно намаляват.Или си мислите ,че те полицаите само балъците ловят-мене не могат!За мен вече въпроса стои така-или си член на БНФМ или си един обикновен ............., малджия.

брей..
kazandjiq е човек,който работи на казан и вари ракия
за малджия да....


Последната промяна е направена от sitalk на Сря Мар 31, 2010 5:52 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
bobo
Консул
Консул




Задържаха трима Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима EmptyВто Мар 30, 2010 10:32 pm

Ха да видим с"я-казанджия, малджия
Върнете се в началото Go down
bobo
Консул
Консул




Задържаха трима Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима EmptyВто Мар 30, 2010 10:34 pm

Брей че интересно-пишеш едно-излизат други две What a Face
Върнете се в началото Go down
TITUS
Про-Консул
Про-Консул
TITUS



Задържаха трима Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима EmptyВто Мар 30, 2010 10:47 pm

bobo написа:
Брей че интересно-пишеш едно-излизат други две What a Face

ЖИВЕЕМ В БГ.21 ВЕК. АЙ СЕга се опитайте тук да напишете думи4ката имaняp Smile


Последната промяна е направена от TITUS на Сря Мар 31, 2010 8:34 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
vale
Легионер
Легионер
vale



Задържаха трима Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задържаха трима   Задържаха трима EmptyВто Мар 30, 2010 10:57 pm

Кво ви става бе някой май полудяха-в без силието си май -А .(...Айде сокротце со благо со малко кютек ша стане ма е мноо рано още требат ора. П.Снаистина каде исчезна колегата Аврелиус. Basketball
Върнете се в началото Go down
 
Задържаха трима
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Задържаха трима мъже
» Хванаха трима с металотърсач
» Задържаха двама иманяри в Русе

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: