Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  

Метелдетектинга иманярство или хоби? 28.12.2009 предаването по БТВ

Go down 
+9
Kiril62
vale
slavitoooo
charon
mhristov80
mitkovich
borisov
nasko75
pld-monetarka
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
pld-monetarka
Про-Консул
Про-Консул
pld-monetarka

Метелдетектинга иманярство или хоби?    28.12.2009  предаването по БТВ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Метелдетектинга иманярство или хоби? 28.12.2009 предаването по БТВ   Метелдетектинга иманярство или хоби?    28.12.2009  предаването по БТВ - Page 2 EmptyВто Апр 06, 2010 10:34 pm

deadman_ написа:
Те винаги ще са по добре от нас това е ясно на всички!защото аз и ти неможем да се облагодетелстваме като тях!Ясно е че мислят само за тяхните газове и ниги ебе за останалите!че ние ако се саберем всички тарсачи в цялата страна ще направим по голяма партиа от СДС и ДПС!познаи тогава кои ще диктува правилата на играта ние или те?

Бе сигурно ние колега,ама и при нас има предатели та ще предадът партията която ще създадем,например.

Неискам хората да ме псуват за излъгани надежди.

БЪЛГАРИЯ КАКТО КАЗАХ,МОГАТ ДА Я ОПРАВЯТ САМО ЗАКОНИ.
И ТО КРУМОВСКИ ЗАКОНИ.
ЗА ОБИКНОВЕННА КРАЖБА СИ ЗАМИНАВА РЪКА ДО КИТКАТА,НА СЛЕДВАЩАТА КРАЖБА ОТИВА ДО ЛАКЪТЯ.

ЗА УБИЙСТВО,ИЗНАСИЛВАНЕ И ТЕМ ПОДОБНИ ИЗВРАЩЕНИЯ+ ДЪРЖАВНА ИЗМЯНА: СМЪРТ ЧРЕЗ РАСТРЕЛ.

ТОГАВА КОЛЕГА ЩЕ ВИДИШ ДАЛИ ЩЕ ВЕГИТИРАМЕ САМО И ДАЛИ НЯМА ДА НИ ЗАЧИТАТ.

ТОГАВА КОЛЕГА ЩЕ ВИДИШ КОЛКО ОТ УПРАВЛЯВАЩИТЕ ЩЕ СЕ КАНДИДАТИРАТ ДА УПРАВЛЯВАТ.

СИГУРНО 99% НЯМА ДА ИМ ВИДИМ ОЧИЧКИТЕ ПОМИЯРСИ ПОВЕЧЕ.

НО СЪМ СИГУРЕН ЧЕ 1 % ЩЕ ОСТАНЕ. ИМА И ХОРА КОИТО СА В ПАРЛАМЕНТА И КОИТО ГИ БОЛИ ЗА ТАЗИ ДЪРЖАВА. АМА НИКОЙ НЕ ИМ ОБРЪЩА ВНИМАНИЕ.
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_

Метелдетектинга иманярство или хоби?    28.12.2009  предаването по БТВ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Метелдетектинга иманярство или хоби? 28.12.2009 предаването по БТВ   Метелдетектинга иманярство или хоби?    28.12.2009  предаването по БТВ - Page 2 EmptyВто Апр 06, 2010 10:41 pm

Сагласен сам с теб!
Аз мога да ти кажа че в някои даржави се практикува още тази система за кражба се режат рацете от китките!и сам сагласен с теб че има само 1% на които им пука за дарйавата! дявол дявол

BG------------ cheers hunter2
Върнете се в началото Go down

Метелдетектинга иманярство или хоби? 28.12.2009 предаването по БТВ
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» ХОБИ-Златотърсачи тарашат плажа за съкровища.-ХОБИ
» Идва ли краят на дивото иманярство?
» Англия хоби

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-