Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
lorenz wave mask Minelab tesoro nokta нишани nexus GOLD VANQUISH маск TEKNETICS Майнлаб Spectrum 5000 Simplex kupuvam пират deus Coil prodavam miladinka Fisher голден врътка грунда
 

 дайте съвет за уред на Валчев

Go down 
+15
Kiril62
TITUS
laki
emilio
ztec
zlatko
maksim12
bobo
stater
dukavataz
топи
4орта
gog
adminn
traktoristkombainerov
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
zlatko
Легионер
Легионер
zlatko



дайте съвет за уред на Валчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за уред на Валчев   дайте съвет за уред на Валчев - Page 2 EmptyПон Юни 07, 2010 7:51 pm

laki написа:
Колеги ,как могат да се ограничат тези малки ПИШЛЕМЕТА дето си врьт пишленцата навсякьде.Тук си пишем за да си помагаме а не като петлета да се ежим.
Ами пишлеметата като ти наврат пишките в теб;
Върнете се в началото Go down
maksim12
Консул
Консул




дайте съвет за уред на Валчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за уред на Валчев   дайте съвет за уред на Валчев - Page 2 EmptyПон Юни 07, 2010 8:35 pm

ztec написа:
Човеко
пишеш много смело на колегата да ти дам тела си и адреса да се срешнем ,че такива като тебе ми е писнало
Недей писа прати ми на лични къде и как да ти напаря кашлицата че.......................
аве гуззззззззз гадулката в газут царвул гадулка такава маи имаш йелание да ти разпоря корема ааааа не се занимаваи с мен да не полудявам
Върнете се в началото Go down
TITUS
Про-Консул
Про-Консул
TITUS



дайте съвет за уред на Валчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за уред на Валчев   дайте съвет за уред на Валчев - Page 2 EmptyПон Юни 07, 2010 8:44 pm

а аз все още се 4удя дали да съм там Smile но ако ще има борби---аз съм за Smile даже ще у4аствам Smile
но колегиии,може ли да сме по-цивилизовани и без излишни думи,епитети и нерви.админите да се намесят,4е кофти ситуация
Върнете се в началото Go down
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



дайте съвет за уред на Валчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за уред на Валчев   дайте съвет за уред на Валчев - Page 2 EmptyПон Юни 07, 2010 10:43 pm

TITUS написа:
а аз все още се 4удя дали да съм там Smile но ако ще има борби---аз съм за Smile даже ще у4аствам Smile
но колегиии,може ли да сме по-цивилизовани и без излишни думи,епитети и нерви.админите да се намесят,4е кофти ситуация

Колеги само заради точките се въздържам да търкам коментари.Моля ви спазвайте добрия тон и без обиди.Форума все пак се чете и от колеги от Руски и Европейски форуми.Пишете по темата.Няма смисъл от караници.
Върнете се в началото Go down
djotoriij
Преторий
Преторий
djotoriij



дайте съвет за уред на Валчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за уред на Валчев   дайте съвет за уред на Валчев - Page 2 EmptyВто Юни 08, 2010 2:45 am

Kiril62 написа:
TITUS написа:
а аз все още се 4удя дали да съм там Smile но ако ще има борби---аз съм за Smile даже ще у4аствам Smile
но колегиии,може ли да сме по-цивилизовани и без излишни думи,епитети и нерви.админите да се намесят,4е кофти ситуация

Колеги само заради точките се въздържам да търкам коментари.Моля ви спазвайте добрия тон и без обиди.Форума все пак се чете и от колеги от Руски и Европейски форуми.Пишете по темата.Няма смисъл от караници.
Laughing
Върнете се в началото Go down
BEKS
Консул
Консул
BEKS



дайте съвет за уред на Валчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за уред на Валчев   дайте съвет за уред на Валчев - Page 2 EmptyВто Юни 08, 2010 7:05 pm

Кириле,то4ките е най-малкото което може да им отнемеш на тези....Ако не ги триеш тези глупости ще ви се ка4ат не на главата ами незнам къде.

Така е но бан панела е пълен,а и това беше предупреждения.Смеят нисе колегите от другите форуми.Особено чуждите.
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




дайте съвет за уред на Валчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за уред на Валчев   дайте съвет за уред на Валчев - Page 2 EmptyВто Юни 08, 2010 8:00 pm

Нещо конкретно интересува ли ви около уредите на Вълчев за да обясня каквото мога , или ще си пишете глупости Smile
Върнете се в началото Go down
gog
Консул
Консул




дайте съвет за уред на Валчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за уред на Валчев   дайте съвет за уред на Валчев - Page 2 EmptyСря Юни 09, 2010 3:09 pm

кажи имали разлика между старата и новата му рамка като показатели и устоичивост
Върнете се в началото Go down
zlatko
Легионер
Легионер
zlatko



дайте съвет за уред на Валчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за уред на Валчев   дайте съвет за уред на Валчев - Page 2 EmptyСря Юни 09, 2010 5:51 pm

кършака написа:
Кириле,то4ките е най-малкото което може да им отнемеш на тези....Ако не ги триеш тези глупости ще ви се ка4ат не на главата ами незнам къде.

Така е но бан панела е пълен,а и това беше предупреждения.Смеят нисе колегите от другите форуми.Особено чуждите.
Абе ти си бил много умен,че даваш акъл на админите scratch
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



дайте съвет за уред на Валчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за уред на Валчев   дайте съвет за уред на Валчев - Page 2 EmptyСря Юни 09, 2010 6:14 pm

zlatko написа:
кършака написа:
Кириле,то4ките е най-малкото което може да им отнемеш на тези....Ако не ги триеш тези глупости ще ви се ка4ат не на главата ами незнам къде.

Така е но бан панела е пълен,а и това беше предупреждения.Смеят нисе колегите от другите форуми.Особено чуждите.
Абе ти си бил много умен,че даваш акъл на админите scratch

Що да не дава? Може да има много акъл?
Всъщност от теб тръгна цялата дандания като нарече момчетата кавали.Като си голям разбирач,обясни,..не обиждай.Тук във Форума има хора,които разбират от някои неща,има и такива,които не разбиират и питат.Няма нищо лошо или срамно.Защо трябва да ги нападаш с обиди,че даже и да си уговаряте срещи за побой?
Всеки,който има да урежда сметки с някой...иска да ги урежда на Събора.
Искате да осерете всичко ли? Да станем за смях?
Върнете се в началото Go down
maksim12
Консул
Консул




дайте съвет за уред на Валчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за уред на Валчев   дайте съвет за уред на Валчев - Page 2 EmptyСря Юни 09, 2010 6:41 pm

sitalk написа:
zlatko написа:
кършака написа:
Кириле,то4ките е най-малкото което може да им отнемеш на тези....Ако не ги триеш тези глупости ще ви се ка4ат не на главата ами незнам къде.

Така е но бан панела е пълен,а и това беше предупреждения.Смеят нисе колегите от другите форуми.Особено чуждите.
Абе ти си бил много умен,че даваш акъл на админите scratch

Що да не дава? Може да има много акъл?
Всъщност от теб тръгна цялата дандания като нарече момчетата кавали.Като си голям разбирач,обясни,..не обиждай.Тук във Форума има хора,които разбират от някои неща,има и такива,които не разбиират и питат.Няма нищо лошо или срамно.Защо трябва да ги нападаш с обиди,че даже и да си уговаряте срещи за побой?
Всеки,който има да урежда сметки с някой...иска да ги урежда на Събора.
Искате да осерете всичко ли? Да станем за смях?
прав си колега от къде на къде някакъв си да не казвам какъв тругнал да обижда като гледам ништо инересно не казва по добре да се разкара от тука
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



дайте съвет за уред на Валчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за уред на Валчев   дайте съвет за уред на Валчев - Page 2 EmptyПет Юни 11, 2010 7:46 am

gog написа:
Да се включа и аз за рамките или по точно за импулсни на вълчев повечето рамки които съм виждал много трудно работят когато е замърсено понеже много са издути Вълчев преди правеше рамки за реални дребни предмети които по може да се открият и затова ги прави по чуствителни към дребни предмети но неса издути и работят добре Мисля че от скоро прави по нечуствителни към дребни предмети но и много по дълбоки Топи кажи как е рамката опишия как работи по подробно Когато се купува трябва да се съобразява къде и за какво ще се ползва
точно че ловеше малки предмети ме дразнеше.а и неможах да и свикна с разбалансирването при промяна на височината към земята по време на търсене.има си бутон които си я балансираш веднага.но аз съм работил малко време с нея и наи вероятно проблема е в мен.иначе не е лоша рамка.но трябва да и се свикне.на въздушни тестове-лопата към 1.60 я лови.капак на варел към 2.10 2.20 м
Върнете се в началото Go down
zlatko
Легионер
Легионер
zlatko



дайте съвет за уред на Валчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за уред на Валчев   дайте съвет за уред на Валчев - Page 2 EmptyПет Юни 11, 2010 6:17 pm

sitalk написа:
zlatko написа:
кършака написа:
Кириле,то4ките е най-малкото което може да им отнемеш на тези....Ако не ги триеш тези глупости ще ви се ка4ат не на главата ами незнам къде.

Така е но бан панела е пълен,а и това беше предупреждения.Смеят нисе колегите от другите форуми.Особено чуждите.
Абе ти си бил много умен,че даваш акъл на админите scratch

Що да не дава? Може да има много акъл?
Всъщност от теб тръгна цялата дандания като нарече момчетата кавали.Като си голям разбирач,обясни,..не обиждай.Тук във Форума има хора,които разбират от някои неща,има и такива,които не разбиират и питат.Няма нищо лошо или срамно.Защо трябва да ги нападаш с обиди,че даже и да си уговаряте срещи за побой?
Всеки,който има да урежда сметки с някой...иска да ги урежда на Събора.
Искате да осерете всичко ли? Да станем за смях?
sitalk ти да си адвокат на кършака?-че той какъв е че да казва на админите кой да има бан-Има 1068 регистрирани потребители,от тях се обадиха само 3 ма(явно се чустват така).А ти на какъв ми се правиш?
Върнете се в началото Go down
zlatko
Легионер
Легионер
zlatko



дайте съвет за уред на Валчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за уред на Валчев   дайте съвет за уред на Валчев - Page 2 EmptyПет Юни 11, 2010 6:31 pm

maksim12 написа:
sitalk написа:
zlatko написа:
кършака написа:
Кириле,то4ките е най-малкото което може да им отнемеш на тези....Ако не ги триеш тези глупости ще ви се ка4ат не на главата ами незнам къде.

Така е но бан панела е пълен,а и това беше предупреждения.Смеят нисе колегите от другите форуми.Особено чуждите.
Абе ти си бил много умен,че даваш акъл на админите scratch

Що да не дава? Може да има много акъл?
Всъщност от теб тръгна цялата дандания като нарече момчетата кавали.Като си голям разбирач,обясни,..не обиждай.Тук във Форума има хора,които разбират от някои неща,има и такива,които не разбиират и питат.Няма нищо лошо или срамно.Защо трябва да ги нападаш с обиди,че даже и да си уговаряте срещи за побой?
Всеки,който има да урежда сметки с някой...иска да ги урежда на Събора.
Искате да осерете всичко ли? Да станем за смях?
прав си колега от къде на къде някакъв си да не казвам какъв тругнал да обижда като гледам ништо инересно не казва по добре да се разкара от тука
Ей? ти още ли си във форума с глупавите си коментари- колегите разбраха какъв човек си, май накрая ще има :fessee:
Върнете се в началото Go down
BEKS
Консул
Консул
BEKS



дайте съвет за уред на Валчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за уред на Валчев   дайте съвет за уред на Валчев - Page 2 EmptyПет Юни 11, 2010 6:34 pm

Момче,що не си избиваш комплексите другаде?Форума си има правила,шом си се регистрирал ги спазвай и не обиждай.Ти кой си,че да питаш другите кои са?
Върнете се в началото Go down
zlatko
Легионер
Легионер
zlatko



дайте съвет за уред на Валчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за уред на Валчев   дайте съвет за уред на Валчев - Page 2 EmptyПет Юни 11, 2010 6:48 pm

кършака написа:
Момче,що не си избиваш комплексите другаде?Форума си има правила,шом си се регистрирал ги спазвай и не обиждай.Ти кой си,че да питаш другите кои са?
Много ми е интересно ако си срещу мен дали ще имаш смелост да ми кажеш тези думи;
Върнете се в началото Go down
TITUS
Про-Консул
Про-Консул
TITUS



дайте съвет за уред на Валчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за уред на Валчев   дайте съвет за уред на Валчев - Page 2 EmptyПет Юни 11, 2010 7:44 pm

златкоо--стига си се дра4ил за вси4ко и с всеки. още ли не си разбрал,4е няма как да излезеш на глава даже и с един пубертет в нета,та камо ли с няколко колеги,които определено са ти опозиция.недей вси4ко навътре.и другите колеги да се поспрат,няма смисъл от дразги,защото виртуалните неразбории 4есто са безкрайни и сериозни.достатъ4но главоболия имаме вси4ки,няма защо и тук да си създаваме излишни.предлагам вси4ки да си земат думите обратно и като мъже да се извинят
Върнете се в началото Go down
gog
Консул
Консул




дайте съвет за уред на Валчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за уред на Валчев   дайте съвет за уред на Валчев - Page 2 EmptyНед Окт 10, 2010 6:35 am

топи написа:
gog написа:
Да се включа и аз за рамките или по точно за импулсни на вълчев повечето рамки които съм виждал много трудно работят когато е замърсено понеже много са издути Вълчев преди правеше рамки за реални дребни предмети които по може да се открият и затова ги прави по чуствителни към дребни предмети но неса издути и работят добре Мисля че от скоро прави по нечуствителни към дребни предмети но и много по дълбоки Топи кажи как е рамката опишия как работи по подробно Когато се купува трябва да се съобразява къде и за какво ще се ползва
точно че ловеше малки предмети ме дразнеше.а и неможах да и свикна с разбалансирването при промяна на височината към земята по време на търсене.има си бутон които си я балансираш веднага.но аз съм работил малко време с нея и наи вероятно проблема е в мен.иначе не е лоша рамка.но трябва да и се свикне.на въздушни тестове-лопата към 1.60 я лови.капак на варел към 2.10 2.20 м
Сигорно няма да е проблем да се настрои да не е чуствителна към дребни предмети Но дали ще лови тогава реалните предмети или тези които с в дълбочина и сигнала е слаб
Върнете се в началото Go down
 
дайте съвет за уред на Валчев
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Новобранец , дайте съвет.
» дайте съвет
» Колеги дайте съвет

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: