Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
nokta wave prodavam TEKNETICS врътка tesoro kupuvam маск Spectrum голден Майнлаб пират lorenz deus Minelab mask VANQUISH nexus miladinka грунда GOLD нишани Simplex Fisher 5000 Coil
 

 imam karta

Go down 
+7
naikon42
ELATION
kopa4
zempar
ivan113
gozilla
zeliazkostanev
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
kopa4
Преторий
Преторий
kopa4



imam karta - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: imam karta   imam karta - Page 2 EmptyПон Май 03, 2010 6:43 pm

[quote="zeliazkostanev"][quote="ELATION"]
kopa4 написа:
ELATION написа:
Мисля че мястото е в Троянско или Тетевенско,след няколко дни ще мога да ти дам по точна информация. мисля че грешиш elation мястото е в Провадия и се казва /легнала мома рада/

Мома Рада е в пещера......................
така започва един опис,ако мога да помогна на колегата ще го направя ,ако не здраве да е може и ти да си прав не споря ,но имам нужда от няколко дни за да събера нужната информация.[/qu ote] saglasen sam samata karta mi pokazva pe6tera no ne e samo edno miasto
колега ELATION аз не споря с никого.Ходил сам там преди 4-5години,един приятел ни закара там. И ми показа мястото на мома рада.Той ми каза че тук е лежала мома рада, имаше един плосък камък и зад тоз камък трябвало да има вход или пещера.
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




imam karta - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: imam karta   imam karta - Page 2 EmptyПон Май 03, 2010 10:30 pm

Ето я и момата: мамашка Ама на мойта карта е със сестра си: девушка Най-добрият МД ,който я чу*ал (в) бил този долар Не се влияела от минерализация.Само внимавайте, когато се приберете в къщи при булките да няма страх слушай :fessee: Извинявайте ама не се стърпях извинявай


Последната промяна е направена от Radislav на Пон Май 03, 2010 10:35 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




imam karta - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: imam karta   imam karta - Page 2 EmptyПон Май 03, 2010 10:31 pm

Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




imam karta - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: imam karta   imam karta - Page 2 EmptyПон Май 03, 2010 10:43 pm

Получих и нова информация от доверен източник от 1-ва ръка (баджанака на брата на момата) Very Happy ,че въпросната дама я имало на много места като най-много се спряга района Несебър-Сл.Бряг до Златни пясъци-Албена...ако попитате местните със сигурност ще ви дадат достоверна информация... :yes:
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




imam karta - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: imam karta   imam karta - Page 2 EmptyПон Май 03, 2010 10:45 pm

Хахха..
Ти си някакав такъв дето много те хапи кучето,а Very Happy
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




imam karta - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: imam karta   imam karta - Page 2 EmptyПон Май 03, 2010 10:51 pm

Не колега,просто имам жилка от Троянския край и като прочета нещо такова се сещам за тамошните лакърдии...и почвам да се смея сам Very Happy
П.п.-...абе май си прав за кучето...хапало ме е такова...
Върнете се в началото Go down
OFROAD
Про-Консул
Про-Консул
OFROAD



imam karta - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: imam karta   imam karta - Page 2 EmptyСря Май 05, 2010 2:07 am

zeliazkostanev написа:
mom4eta blagodaria vi oba4e naistina e dosta obarkva6to niakoi kazvat 4e e v avren drygi v staro oriaxovo


Колега, Мома Рада? Чети между редувете pirat Несе бъхти много. "Момин рът" Това говори ли ти нещо? Question Basketball
Върнете се в началото Go down
 
imam karta
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Купувам търсеща глава за Sovereign XS
» Места в България подходящи за добив на злато
» Maksim1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: История, археология-
Идете на: