Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
tesoro deus nexus пират GOLD miladinka голден нишани VANQUISH врътка Fisher TEKNETICS 5000 nokta mask Coil грунда Майнлаб wave kupuvam Spectrum Simplex Minelab маск lorenz prodavam
 

 .............

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
kelt
Новобранец
Новобранец




............. Empty
ПисанеЗаглавие: .............   ............. EmptyПон Май 24, 2010 7:08 pm

Shocked Shocked Shocked


Последната промяна е направена от kelt на Вто Юни 01, 2010 7:44 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




............. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .............   ............. EmptyПон Май 24, 2010 7:11 pm

Колко е дебела,прелича ми на сребърен грош!
Върнете се в началото Go down
kelt
Новобранец
Новобранец




............. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .............   ............. EmptyПон Май 24, 2010 7:19 pm

тънка е и е голяма колкото 1 ст. има ли толкова малки грошове.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




............. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .............   ............. EmptyПон Май 24, 2010 7:27 pm

kelt написа:
тънка е и е голяма колкото 1 ст. има ли толкова малки грошове.
Грошовете са тънки но за толко малки не знам,да кажат колегите,слаб ми е тоя период.
Върнете се в началото Go down
PlovdivTrakiq
Цезар
Цезар




............. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .............   ............. EmptyПон Май 24, 2010 7:43 pm

на такова мяса ,не и аз не съм сигурен
Върнете се в началото Go down
bulpan
Легионер
Легионер
bulpan



............. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .............   ............. EmptyПон Май 24, 2010 10:23 pm

kelt написа:
някои може ли да определи каква е тази сребърна монета че за мен е непозната, качеството не е много добро но които разбира ще я разпознае


............. 0159l

Uploaded with ImageShack.us


............. 0162r

Uploaded with ImageShack.us
Венециански грош, но вземи я скрии някъде , че ми се шашна компа кпогато я увеличих
Върнете се в началото Go down
bulpan
Легионер
Легионер
bulpan



............. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .............   ............. EmptyПон Май 24, 2010 10:26 pm

bulpan написа:
kelt написа:
някои може ли да определи каква е тази сребърна монета че за мен е непозната, качеството не е много добро но които разбира ще я разпознае


............. 0159l

Uploaded with ImageShack.us


............. 0162r

Uploaded with ImageShack.us
Венециански грош, но вземи я скрии някъде , че ми се шашна компа кпогато я увеличих
има каталози стига сте питали !!! А интернета е необятен
Върнете се в началото Go down
deultum
Цезар
Цезар
deultum



............. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .............   ............. EmptyВто Май 25, 2010 9:02 pm

колеги , какво ви става , какво като има каталози и интернет ,защо да не пита човека ,ако не знае къде и в кой император да потърси как ще я намери ? Какво има , свиди ти се информацията ли ? Няма ли да се отървете най- накрая от тази българщина ? за това няма да се оправи бг защото не си помагаме и не сме задружни . вижте хората в чуждите форуми какво уважение имат един към друг http://forums.whiteselectronics.com/forum.php
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




............. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .............   ............. EmptyСря Май 26, 2010 12:04 am

deultum написа:
колеги , какво ви става , какво като има каталози и интернет ,защо да не пита човека ,ако не знае къде и в кой император да потърси как ще я намери ? Какво има , свиди ти се информацията ли ? Няма ли да се отървете най- накрая от тази българщина ? за това няма да се оправи бг защото не си помагаме и не сме задружни . вижте хората в чуждите форуми какво уважение имат един към друг http://forums.whiteselectronics.com/forum.php
Прав си че трябва да си помагаме,незнам какъв е проблема ако знаеш дадено нещо какво е да споделиш.Това че има каталози сме чували всики и че интернет е необятен също,но това не е информация.
Върнете се в началото Go down
 
.............
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Нумизматика-
Идете на: