Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
prodavam wave nexus lorenz mask Fisher TEKNETICS Simplex 5000 пират нишани miladinka Minelab nokta Spectrum GOLD deus врътка tesoro VANQUISH Coil грунда Майнлаб kupuvam маск голден
 

 информация за монета

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
bobohav
Новобранец
Новобранец




информация за монета Empty
ПисанеЗаглавие: информация за монета   информация за монета EmptyПон Май 31, 2010 10:30 pm

имам монета от 1944г. грацка е и искам да ме информирате за цена ако някои може да ми каже да ми пише в скаип bobohav ще пратя снимки задалжително сащо така имам и други монети които са балгарски и са юбилеини ама за тях ще говорим в скаип само да спомена че сам от софия спешно ми трябва информация благодаря предварително
Върнете се в началото Go down
bobohav
Новобранец
Новобранец




информация за монета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: информация за монета   информация за монета EmptyПон Май 31, 2010 11:03 pm

https://2img.net/r/ihimizer/i/24052010165.jpg/ eto mai uspqx da ka4a snimka na monetata Razz
пиши на кирилица
Върнете се в началото Go down
silver
Преторий
Преторий
silver



информация за монета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: информация за монета   информация за монета EmptyВто Юни 01, 2010 9:59 am

според мен това не е монета , снимай ако може и другата страна
Върнете се в началото Go down
bobohav
Новобранец
Новобранец




информация за монета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: информация за монета   информация за монета EmptyВто Юни 01, 2010 10:35 am

https://2img.net/r/ihimizer/i/24052010166.jpg/ eto i drugata strana malko e razmazana ama nemoje po dobre sajelqvam.Kazaxa mi 4e e moneta bila gradska ama iskam da se dopitami do drugi xora za6toto nevqrvam mnmn na tozi koito mi kaza za neq Razz
пиши на кирилица :Tir:
ПОСЛЕДНО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ.
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



информация за монета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: информация за монета   информация за монета EmptyВто Юни 01, 2010 12:39 pm

Не е монета!
От едната трана пише Община Халандри, от другата е лоша снимката и не се чете
Върнете се в началото Go down
bobohav
Новобранец
Новобранец




информация за монета Empty
ПисанеЗаглавие: нз   информация за монета EmptyВто Юни 01, 2010 9:09 pm

мен ми казаха че е монета и струвала от 500 до 1000 лв затова пуснах снимки тук за да разбера Smile
Върнете се в началото Go down
outsider
Преторий
Преторий
outsider



информация за монета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: информация за монета   информация за монета EmptyВто Юни 01, 2010 10:21 pm

bobohav написа:
мен ми казаха че е монета и струвала от 500 до 1000 лв затова пуснах снимки тук за да разбера Smile

който ти го е казал да ти я купи предложи му за двеста Wink не е монета сигурно е плакет 10 лева ги отнася
Върнете се в началото Go down
 
информация за монета
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Информация за монета
» моля за информация за монета
» Информация

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Нумизматика-
Идете на: