Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Simplex deus lorenz kupuvam нишани голден Minelab VANQUISH nexus Майнлаб mask пират врътка TEKNETICS маск Coil miladinka Spectrum GOLD prodavam nokta wave 5000 грунда tesoro Fisher
 

 колко дулбоко работи аце 250 реални дани

Go down 
+3
Kiril62
kiril-limona
maksim12
7 posters
АвторСъобщение
maksim12
Консул
Консул




колко дулбоко работи аце 250 реални дани Empty
ПисанеЗаглавие: колко дулбоко работи аце 250 реални дани   колко дулбоко работи аце 250 реални дани EmptyСря Юни 02, 2010 7:33 pm

lk


Последната промяна е направена от maksim12 на Вто Фев 07, 2012 5:05 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
kiril-limona
Легионер
Легионер
kiril-limona



колко дулбоко работи аце 250 реални дани Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колко дулбоко работи аце 250 реални дани   колко дулбоко работи аце 250 реални дани EmptyСря Юни 02, 2010 8:19 pm

maksim12 написа:
колеги даите дани за дулбочина на засичане на монети от гарет аце 250 су6то така и на по големи предмети..........
ако е соригиналната сонда 6те засече6 -20мм на на около 20см
Върнете се в началото Go down
maksim12
Консул
Консул




колко дулбоко работи аце 250 реални дани Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колко дулбоко работи аце 250 реални дани   колко дулбоко работи аце 250 реални дани EmptyСря Юни 02, 2010 8:49 pm

[quote="kiril-limona"


Последната промяна е направена от maksim12 на Вто Фев 07, 2012 5:06 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
kiril-limona
Легионер
Легионер
kiril-limona



колко дулбоко работи аце 250 реални дани Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колко дулбоко работи аце 250 реални дани   колко дулбоко работи аце 250 реални дани EmptyЧет Юни 03, 2010 10:36 pm

6те ти намеря информация
Върнете се в началото Go down
kiril-limona
Легионер
Легионер
kiril-limona



колко дулбоко работи аце 250 реални дани Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колко дулбоко работи аце 250 реални дани   колко дулбоко работи аце 250 реални дани EmptyЧет Юни 03, 2010 10:39 pm

http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/item.php?did=165989&df=14&dflid=3
Върнете се в началото Go down
kiril-limona
Легионер
Легионер
kiril-limona



колко дулбоко работи аце 250 реални дани Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колко дулбоко работи аце 250 реални дани   колко дулбоко работи аце 250 реални дани EmptyЧет Юни 03, 2010 10:41 pm

ас имам такава самоче сам с гарет аце 150 и сам доволен много
Върнете се в началото Go down
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



колко дулбоко работи аце 250 реални дани Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колко дулбоко работи аце 250 реални дани   колко дулбоко работи аце 250 реални дани EmptyПет Юни 04, 2010 10:04 am

За тези пари,апартчето си е много добро.Досега никой не ми се е оплакал.
http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/item.php?did=165989&df=14&dflid=3
Върнете се в началото Go down
kiril-limona
Легионер
Легионер
kiril-limona



колко дулбоко работи аце 250 реални дани Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колко дулбоко работи аце 250 реални дани   колко дулбоко работи аце 250 реални дани EmptyПет Юни 04, 2010 5:53 pm

адаш аз точно това исках даму кача да види но неостана време
Върнете се в началото Go down
maksim12
Консул
Консул




колко дулбоко работи аце 250 реални дани Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колко дулбоко работи аце 250 реални дани   колко дулбоко работи аце 250 реални дани EmptyСъб Юни 05, 2010 1:56 am

[quote="kiri


Последната промяна е направена от maksim12 на Вто Фев 07, 2012 5:13 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
zlatko
Легионер
Легионер
zlatko



колко дулбоко работи аце 250 реални дани Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колко дулбоко работи аце 250 реални дани   колко дулбоко работи аце 250 реални дани EmptyСъб Юни 05, 2010 8:14 pm

maksim12 написа:
kiril-limona написа:
адаш аз точно това исках даму кача да види но неостана време
аз знам как работи аце 250 от от 5 години го имам апарата бе6е ми лубопитно другите колеги какво 6тяьа да споделят за апарата с пеперудата дулбо4ини на монети и големи предмети
Very Happy Е, щом си работил.Сподели ти нещо да видим твоето мнение?????
Idea Idea Idea Idea
Върнете се в началото Go down
kiril-limona
Легионер
Легионер
kiril-limona



колко дулбоко работи аце 250 реални дани Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колко дулбоко работи аце 250 реални дани   колко дулбоко работи аце 250 реални дани EmptyСъб Юни 05, 2010 10:41 pm

апарата се даржи чудесно с антената монета с диаметар 16мм на 25см в уродена почва ште напрая видео да видете за какво става на вапрос и 6те го кача да видете
Върнете се в началото Go down
zlatko
Легионер
Легионер
zlatko



колко дулбоко работи аце 250 реални дани Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колко дулбоко работи аце 250 реални дани   колко дулбоко работи аце 250 реални дани EmptyСъб Юни 05, 2010 10:50 pm

kiril-limona написа:
апарата се даржи чудесно с антената монета с диаметар 16мм на 25см в уродена почва ште напрая видео да видете за какво става на вапрос и 6те го кача да видете
Колега тези сантиметри бяха на мода в 90години сега хората гонят от 30до 40 сантиметра; Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
kiril-limona
Легионер
Легионер
kiril-limona



колко дулбоко работи аце 250 реални дани Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колко дулбоко работи аце 250 реални дани   колко дулбоко работи аце 250 реални дани EmptyСъб Юни 05, 2010 10:52 pm

колега това твоито вече е алчнос за далбочина голд голд
Върнете се в началото Go down
zlatko
Легионер
Легионер
zlatko



колко дулбоко работи аце 250 реални дани Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колко дулбоко работи аце 250 реални дани   колко дулбоко работи аце 250 реални дани EmptyСъб Юни 05, 2010 11:02 pm

kiril-limona написа:
колега това твоито вече е алчнос за далбочина голд голд
Хм,не е алчност а е реално ти с такава дълбочина от 25 см има да обикаляш гората кат ефенди; Basketball Basketball
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




колко дулбоко работи аце 250 реални дани Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колко дулбоко работи аце 250 реални дани   колко дулбоко работи аце 250 реални дани EmptyСъб Юни 05, 2010 11:11 pm

Smile


Последната промяна е направена от PHOENIX на Вто Дек 07, 2010 9:01 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
zlatko
Легионер
Легионер
zlatko



колко дулбоко работи аце 250 реални дани Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колко дулбоко работи аце 250 реални дани   колко дулбоко работи аце 250 реални дани EmptyСъб Юни 05, 2010 11:24 pm

PHOENIX написа:
zlatko написа:
kiril-limona написа:
колега това твоито вече е алчнос за далбочина голд голд
Хм,не е алчност а е реално ти с такава дълбочина от 25 см има да обикаляш гората кат ефенди; Basketball Basketball

а ти с какъв апарат си колега и ние такъв да си купим Smile
Имам 3 апарата но съм доволен от БГ апарати -да не споменавам марките че да не става реклама. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




колко дулбоко работи аце 250 реални дани Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колко дулбоко работи аце 250 реални дани   колко дулбоко работи аце 250 реални дани EmptyНед Юни 06, 2010 12:09 am

Smile
Върнете се в началото Go down
mrsylver
Новобранец
Новобранец




колко дулбоко работи аце 250 реални дани Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колко дулбоко работи аце 250 реални дани   колко дулбоко работи аце 250 реални дани EmptyПет Апр 01, 2011 11:07 pm

kiril-limona написа:
ас имам такава самоче сам с гарет аце 150 и сам доволен много

Запупих си гарет АЦЕ 150 и го ползвам то 1 седмица. С сондата която е на него хванах аколо 30-40 българси монети. След това реших да закупя Търсеща сонда 38х30см. SEF ACE 350 EURO ACE с която да подобра дълбочината на търсене, но се оказа че когато сондата е във въздоха засичам монетите на около 30 - 35 см. но когато монетата е в дупка с дълбочина 22 см даже не я и хваша. Направих нова дупка с 10 см. дълбочина и я хваща с много колеблив сигнал. Бихте ли дали някое многние каква е причината за да немога да ги ловя в земята а в въздоха да ги ловя на околко 35 см. БРАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО.
Върнете се в началото Go down
krasko
Преторий
Преторий
krasko



колко дулбоко работи аце 250 реални дани Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колко дулбоко работи аце 250 реални дани   колко дулбоко работи аце 250 реални дани EmptyНед Апр 03, 2011 1:42 pm

защото апарата е за плажове и е аматиорски в него е наблегнато на дискриминация и лесна употреба от начинаещи така че ако щеш и 90 на 80 антена да туриш пак нема нищо да направиш.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




колко дулбоко работи аце 250 реални дани Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колко дулбоко работи аце 250 реални дани   колко дулбоко работи аце 250 реални дани EmptyНед Апр 03, 2011 9:57 pm

mrsylver написа:
kiril-limona написа:
ас имам такава самоче сам с гарет аце 150 и сам доволен много

Запупих си гарет АЦЕ 150 и го ползвам то 1 седмица. С сондата която е на него хванах аколо 30-40 българси монети. След това реших да закупя Търсеща сонда 38х30см. SEF ACE 350 EURO ACE с която да подобра дълбочината на търсене, но се оказа че когато сондата е във въздоха засичам монетите на около 30 - 35 см. но когато монетата е в дупка с дълбочина 22 см даже не я и хваша. Направих нова дупка с 10 см. дълбочина и я хваща с много колеблив сигнал. Бихте ли дали някое многние каква е причината за да немога да ги ловя в земята а в въздоха да ги ловя на околко 35 см. БРАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО.


евалла братле че поне си казваш истината !!!! Cool тук всеки си хвали боклука, и рядко щесе намери някой дати каже истината !! но според мен ВСИЧКИ апарати работят така! въздушно имат добри данни! но нещата се променят и то драстично когато си в КАЛЕ или подобна замърсена почва!!! 1-во че мощнтоста е спаднала трикратно!!! 2-ро че от дискриминацията няма и помен!!!! цветни сигнали ги дава за ЧЕРНИ-а черните стават ЦВЕТНИ!!!
дане говорим че апарата става ЛУД когато си в табан!!! ето защо ти препоръчвам да копаеш на всеки съмнителен сигнал!!! послушай ме и ще останиш доволен!
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



колко дулбоко работи аце 250 реални дани Empty
ПисанеЗаглавие: Re: колко дулбоко работи аце 250 реални дани   колко дулбоко работи аце 250 реални дани EmptyНед Апр 03, 2011 10:09 pm

zlatko написа:
PHOENIX написа:
zlatko написа:
kiril-limona написа:
колега това твоито вече е алчнос за далбочина голд голд
Хм,не е алчност а е реално ти с такава дълбочина от 25 см има да обикаляш гората кат ефенди; Basketball Basketball

а ти с какъв апарат си колега и ние такъв да си купим Smile
Имам 3 апарата но съм доволен от БГ апарати -да не споменавам марките че да не става реклама. Very Happy

Кои са фабричните апарати с които си работил?
Върнете се в началото Go down
 
колко дулбоко работи аце 250 реални дани
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Как работи...
» Така се работи.
» коя машина работи на замърсено\може да дели\

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Garrett Металотърсачи-
Идете на: