Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
GOLD prodavam Майнлаб lorenz Minelab Spectrum miladinka deus nokta маск Coil nexus kupuvam 5000 wave пират голден Simplex нишани TEKNETICS mask врътка грунда VANQUISH Fisher tesoro
 

 OKM Важно

Go down 
+14
SPARTANECA BG
scener
magnetron!
basti
tepes
skita6t
топи
pechkata
spartak
Yamaha
www
Aemilivs
mdetectors.bg
PlovdivTrakiq
18 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Yamaha
Легионер
Легионер
Yamaha



OKM Важно - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: OKM Важно   OKM Важно - Page 2 EmptyПон Яну 31, 2011 11:53 pm

www написа:
Yamaha написа:
www написа:
A ти колега от каде ги знаеш тез химии запад юг рано сутрин при залез слънце дай малко разяснение по въпроса че е доста интересна тази техника,а ти точно с какъв уред работиш Cool

Колега..www,skita6t,phoenix..много лица имаш jocolor
Тез химии-запад-юг-рано сутрин-залез слънце....да ти кажа истината...Сънувах ги..от там ги знам тия неща.... Idea
абе аз не знам колко лица имам,,ама кат те гледам тебе май здраво та пере лимката,аз те питам кат човек пак той мишока бил съм имал много лица ти на искара с феникса и еди кой си друг- един и същ човек ,вземи си пий хапчетата свери си часовника и не говори глупости че ставаш смешен

Аве Пръдльо..часовника ми е сверен..
Като си много любопитен дай 30 000 евро -образовай се малко и тогава ще разбереш за какво става въпрос.
Не знам дали си Phoenix,www...или еди кой си..и не ме интересува ..
Папагали-задавате едни и същи въпроси.Чакате на готово.. :mdr6:
Върнете се в началото Go down
www
Консул
Консул
www



OKM Важно - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: OKM Важно   OKM Важно - Page 2 EmptyВто Фев 01, 2011 12:03 am


смотлъо пръдлъо ши викаш на някой друг келеш кат тебе питах те да споделиш нещо не да се правиш на отворен ако съм искал до сега да съм си купил уред от окм но имам приятел който си купи от друга немска фирма -голд еди ко си даде 13500евро и не е доволен щото само железа се вадят ама ади холам от къв зор щи обеснявам пък на тебе


Последната промяна е направена от www на Вто Фев 01, 2011 1:47 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Yamaha
Легионер
Легионер
Yamaha



OKM Важно - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: OKM Важно   OKM Важно - Page 2 EmptyВто Фев 01, 2011 12:20 am

[quote="www"]
Yamaha написа:
www написа:
Yamaha написа:
www написа:
A ти колега от каде ги знаеш тез химии запад юг рано сутрин при залез слънце дай малко разяснение по въпроса че е доста интересна тази техника,а ти точно с какъв уред работиш Cool

Колега..www,skita6t,phoenix..много лица имаш jocolor
Тез химии-запад-юг-рано сутрин-залез слънце....да ти кажа истината...Сънувах ги..от там ги знам тия неща.... Idea
абе аз не знам колко лица имам,,ама кат те гледам тебе май здраво та пере лимката,аз те питам кат човек пак той мишока бил съм имал много лица ти на искара с феникса и еди кой си друг- един и същ човек ,вземи си пий хапчетата свери си часовника и не говори глупости че ставаш смешен

Аве Пръдльо..часовника ми е сверен..
Като си много любопитен дай 30 000 евро -образовай се малко и тогава ще разбереш за какво става въпрос.
Не знам дали си Phoenix,www...или еди кой си..и не ме интересува ..
Папагали-задавате едни и същи въпроси.Чакате на готово.. :mdr6: [/quot
смотлъо пръдлъо ши викаш на някой друг келеш кат тебе питах те да споделиш нещо не да се правиш на отворен ако съм искал до сега да съм си купил уред от окм но имам приятел който си купи от друга немска фирма -голд еди ко си даде 13500евро и не е доволен щото само железа се вадят ама ади холам от къв зор щи обеснявам пък на тебе




Колега- www...
за Пореден и Последен път:специално за Теб :
дано прогледнеш и спреш да ми задаваш едни и същи въпроси ..
.......................................
.......................................
.......................................
......Машините работят нормално до 4-5метра за по големи обекти-кухини.камери.купули.гробове...За метала-трудна работа/елиминатор трябва/с него е по- лесно.
За метала-трудна работа/елиминатор трябва/с него е по- лесно.
За метала-трудна работа/елиминатор трябва/с него е по- лесно.
За метала-трудна работа/елиминатор трябва/с него е по- лесно.
За метала-трудна работа/елиминатор трябва/с него е по- лесно.
За метала-трудна работа/елиминатор трябва/с него е по- лесно.
За метала-трудна работа/елиминатор трябва/с него е по- лесно.
За метала-трудна работа/елиминатор трябва/с него е по- лесно.
За метала-трудна работа/елиминатор трябва/с него е по- лесно.
За метала-трудна работа/елиминатор трябва/с него е по- лесно.
За метала-трудна работа/елиминатор трябва/с него е по- лесно.
:mdr6:


Последната промяна е направена от Yamaha на Съб Мар 12, 2011 9:58 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



OKM Важно - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: OKM Важно   OKM Важно - Page 2 EmptyВто Фев 01, 2011 1:24 am

Smile Smile Smile
Върнете се в началото Go down
basti
Новобранец
Новобранец




OKM Важно - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: OKM Важно   OKM Важно - Page 2 EmptyСъб Апр 23, 2011 5:53 pm

колега може ли кординати на този който прави елиминатор метал за OKM в Балгария
Върнете се в началото Go down
Yamaha
Легионер
Легионер
Yamaha



OKM Важно - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: OKM Важно   OKM Важно - Page 2 EmptyПет Апр 29, 2011 9:35 am

basti написа:
колега може ли кординати на този който прави елиминатор метал за OKM в Балгария

елиминатора е 700 лв.
Върнете се в началото Go down
magnetron!
Преторий
Преторий




OKM Важно - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: ЕЛИМИНАТОР   OKM Важно - Page 2 EmptyПет Апр 29, 2011 2:42 pm

Yamaha написа:
basti написа:
колега може ли кординати на този който прави елиминатор метал за OKM в Балгария

елиминатора е 700 лв.

Изработвам "ELIMINATOR " по поръчка за 100 лева!!
Върнете се в началото Go down
basti
Новобранец
Новобранец




OKM Важно - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: OKM Важно   OKM Важно - Page 2 EmptyПет Апр 29, 2011 6:01 pm

magnetron! написа:
Yamaha написа:
basti написа:
колега може ли кординати на този който прави елиминатор метал за OKM в Балгария

елиминатора е 700 лв.

Изработвам "ELIMINATOR " по поръчка за 100 лева!!


Ако си сигурен че този Елиминатор работи добре с OKM даи кординати
Върнете се в началото Go down
basti
Новобранец
Новобранец




OKM Важно - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: OKM Важно   OKM Важно - Page 2 EmptyПет Апр 29, 2011 6:11 pm

basti написа:
magnetron! написа:
Yamaha написа:
basti написа:
колега може ли кординати на този който прави елиминатор метал за OKM в Балгария

елиминатора е 700 лв.

Изработвам "ELIMINATOR " по поръчка за 100 лева!!


Ако си сигурен че този Елиминатор работи добре с OKM даи кординати

Каква е разликата между този от 700лв. и този от 100лв.Знам само че трябва да работи в ниско-честотния спектър но незнам как се работи с този ELIMINATOR
Върнете се в началото Go down
basti
Новобранец
Новобранец




OKM Важно - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: OKM Важно   OKM Важно - Page 2 EmptyПет Апр 29, 2011 9:35 pm

basti написа:
basti написа:
magnetron! написа:
Yamaha написа:
basti написа:
колега може ли кординати на този който прави елиминатор метал за OKM в Балгария

елиминатора е 700 лв.

Изработвам "ELIMINATOR " по поръчка за 100 лева!!


Ако си сигурен че този Елиминатор работи добре с OKM даи кординати

Каква е разликата между този от 700лв. и този от 100лв.Знам само че трябва да работи в ниско-честотния спектър но незнам как се работи с този ELIMINATOR

Колега за малки работи определено нестава.
Върнете се в началото Go down
magnetron!
Преторий
Преторий




OKM Важно - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: OKM Важно   OKM Важно - Page 2 EmptyПет Апр 29, 2011 10:07 pm

basti написа:
basti написа:
basti написа:
magnetron! написа:
Yamaha написа:
basti написа:
колега може ли кординати на този който прави елиминатор метал за OKM в Балгария

елиминатора е 700 лв.

Изработвам "ELIMINATOR " по поръчка за 100 лева!!


Ако си сигурен че този Елиминатор работи добре с OKM даи кординати

Каква е разликата между този от 700лв. и този от 100лв.Знам само че трябва да работи в ниско-честотния спектър но незнам как се работи с този ELIMINATOR

Колега за малки работи определено нестава.

" basti",ти сам си задаваш въпроси и сам си отговаряш.
" Каква е разликата между този от 700лева и този от 100лева?" ЩЕ СИ СПЕСТИШ 600ЛЕВА!!!
Върнете се в началото Go down
basti
Новобранец
Новобранец




OKM Важно - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: OKM Важно   OKM Важно - Page 2 EmptyПон Май 02, 2011 8:43 pm

колега 'magnetron'kaк мога да си поръчам ELIMINATOR. Даи малко повече информация за този уред.
Върнете се в началото Go down
scener
Новобранец
Новобранец




OKM Важно - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: OKM Важно   OKM Важно - Page 2 EmptyНед Юли 10, 2011 9:52 am

колеги кажете откаде да си поръчам елиминатор в окм го продават за 4200 евро Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
scener
Новобранец
Новобранец




OKM Важно - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: OKM Важно   OKM Важно - Page 2 EmptyНед Юли 10, 2011 9:55 am

колега магнетрон може ли да си поръчам елиминатор мисля че без него е трудна работа с окма.
Върнете се в началото Go down
scener
Новобранец
Новобранец




OKM Важно - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: OKM Важно   OKM Важно - Page 2 EmptyНед Юли 10, 2011 9:57 am

браво на колегата ямаха ,малко са хоата които биха споделили опита си а ще оставят хората да си блъскат главата в окма.
Върнете се в началото Go down
magnetron!
Преторий
Преторий




OKM Важно - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: елиминатор   OKM Важно - Page 2 EmptyНед Юли 10, 2011 10:11 am

Здравейте, който иска елиминатор да пише на лични, мисля че за 100 лева си струва да се пробва.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




OKM Важно - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: OKM Важно   OKM Важно - Page 2 EmptyНед Юли 10, 2011 10:50 am

basti написа:
колега 'magnetron'kaк мога да си поръчам ELIMINATOR. Даи малко повече информация за този уред.
http://www.depardetektor-bg.com/urun_toprak_4.htm
Аз мисля че този уред няма нужда от елиминатор - няма какво да елиминира при 3D мерене...
Върнете се в началото Go down
scener
Новобранец
Новобранец




OKM Важно - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: OKM Важно   OKM Важно - Page 2 EmptyНед Юли 10, 2011 12:55 pm

колега елиминатора е влф емитер тоест генерира вълни с много малка честота от окм го препоръчват за всички модели от future series какъвто е и ровер ц 2 той премахва смущенията при измерване и подобрява отчитанена металите като злато и сребро
Върнете се в началото Go down
scener
Новобранец
Новобранец




OKM Важно - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: OKM Важно   OKM Важно - Page 2 EmptyНед Юли 10, 2011 12:58 pm

магнетрон нов съм в форума и не ми дава да пращам лични. имейла ми е scener@abv.bg искам да си поръчам
Върнете се в началото Go down
scener
Новобранец
Новобранец




OKM Важно - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: OKM Важно   OKM Важно - Page 2 EmptyНед Юли 10, 2011 1:03 pm

смятам че с струва да се пробва резултата
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




OKM Важно - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: OKM Важно   OKM Важно - Page 2 EmptyНед Юли 10, 2011 1:11 pm

scener написа:
колега елиминатора е влф емитер тоест генерира вълни с много малка честота от окм го препоръчват за всички модели от future series какъвто е и ровер ц 2 той премахва смущенията при измерване и подобрява отчитанена металите като злато и сребро
Елиминатора премахва статични заряди...В следствие на разлагането на метала се получава патина или метала става по голям като се разложи - патината или ойните могат да се предвижат със течение на времето със около 4м. и повече за 3D мерене това не е проблем да се сканира...Пък златото и среброто нямат патина и ако имат е малка...
Върнете се в началото Go down
scener
Новобранец
Новобранец




OKM Важно - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: OKM Важно   OKM Важно - Page 2 EmptyНед Юли 10, 2011 1:20 pm

благодаря за информацията много е полезна но все си мисля че човек може да прежали 100 лв за да пробва нещо което се предлага за 8000
Върнете се в началото Go down
scener
Новобранец
Новобранец




OKM Важно - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: OKM Важно   OKM Важно - Page 2 EmptyНед Юли 10, 2011 1:24 pm

защото жсе пак това са магнитометри и се влияят от измененията на магнитното поле и е добре да се оптимизира меренето
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




OKM Важно - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: OKM Важно   OKM Важно - Page 2 EmptyНед Юли 10, 2011 1:44 pm

scener написа:
защото жсе пак това са магнитометри и се влияят от измененията на магнитното поле и е добре да се оптимизира меренето
Да ти сам го каза магнитометри да не стане така да мериш само магнитни метали - тази техника е много тънка...Само със полигони и тестове се постигат резултати...
Върнете се в началото Go down
scener
Новобранец
Новобранец




OKM Важно - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: OKM Важно   OKM Важно - Page 2 EmptyПон Юли 11, 2011 9:08 am

тука си много прав повече полигони по малко копане напразно
Върнете се в началото Go down
 
OKM Важно
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» важно
» Откриване на сезон 2017 с. Дружево- сбирка на БАТСЗМ-20 май
» Важно за нови членове на БАТСЗМ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-дълбочинни и скенери и други подобни :: ОКМ-
Идете на: