Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  

ПРОДАВАМ ЧИСТО НОВ МЕТАЛДЕТЕКТОР WAVE

Go down 
+5
danio1978
Avrelian
notron
emilio
kalin_79
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
notron
Про-Консул
Про-Консул
notron

ПРОДАВАМ ЧИСТО НОВ МЕТАЛДЕТЕКТОР WAVE - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОДАВАМ ЧИСТО НОВ МЕТАЛДЕТЕКТОР WAVE   ПРОДАВАМ ЧИСТО НОВ МЕТАЛДЕТЕКТОР WAVE - Page 2 EmptyСъб Юни 26, 2010 12:28 am

Колега погледни заглавието на темата "Чисто Нов " това ли се продава в магазина като чисто нови апарати , попнитове или това което е останало от тях по антените на апаратите ,
"Извинете имате ли от Гарет 250 с поп нит" как ти звучи това , не е ли смешно за нова машина ,сигурно съм болен мозък , а за нормалните мозъци звучи така - продавам ваве с два поп нита , НЯМА , ИМА от Новия модел С ТРИ . Е затова иде реч. Здравейте балъци.

Върнете се в началото Go down
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: ПРОДАВАМ ЧИСТО НОВ МЕТАЛДЕТЕКТОР WAVE   ПРОДАВАМ ЧИСТО НОВ МЕТАЛДЕТЕКТОР WAVE - Page 2 EmptyСъб Юни 26, 2010 2:36 am

notron написа:
Колега погледни заглавието на темата "Чисто Нов " това ли се продава в магазина като чисто нови апарати , попнитове или това което е останало от тях по антените на апаратите ,
"Извинете имате ли от Гарет 250 с поп нит" как ти звучи това , не е ли смешно за нова машина ,сигурно съм болен мозък , а за нормалните мозъци звучи така - продавам ваве с два поп нита , НЯМА , ИМА от Новия модел С ТРИ . Е затова иде реч. Здравейте балъци.

колега ти нормален ли си :? държиш се като истеричен старец, престани да оплюваш марката , ясно е че имаш лични проблеми, но човека ти каза че на теб няма да ти я продаде, за кво се инатиш. защо падаш толкова ниско, не та ли е срам ... Rolling Eyes Neutral scratch
notron
Про-Консул
Про-Консул
notron

ПисанеЗаглавие: Re: ПРОДАВАМ ЧИСТО НОВ МЕТАЛДЕТЕКТОР WAVE   ПРОДАВАМ ЧИСТО НОВ МЕТАЛДЕТЕКТОР WAVE - Page 2 EmptyСъб Юни 26, 2010 5:57 am

Обещавам , няма да пиша повече глупости за ваве то в тая тема :bienvenue
kalin_79
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: ПРОДАВАМ ЧИСТО НОВ МЕТАЛДЕТЕКТОР WAVE   ПРОДАВАМ ЧИСТО НОВ МЕТАЛДЕТЕКТОР WAVE - Page 2 EmptyСъб Юни 26, 2010 5:53 pm

sitalk написа:
notron написа:
Калине колко трябва да си компетентен за да видиш че апарата ти е скапан а го продаваш на безбожна цена , ТЕМАТА СТАВА БАНАЛНА .

Темата станала банална?
И не те ли е срам да го казваш,след като ти я направи такава?
Защо пречиш на човека да си продава апарата?
Като не ти харесва,иди на друга страница.
В момента ти не си му колега,а враг...

Колега,нали знаеш.....Убий глупака с мълчание.....Нямам какво да кажа повече.Жалко че все още има такива хора на таз земя
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg

ПисанеЗаглавие: Re: ПРОДАВАМ ЧИСТО НОВ МЕТАЛДЕТЕКТОР WAVE   ПРОДАВАМ ЧИСТО НОВ МЕТАЛДЕТЕКТОР WAVE - Page 2 EmptyСъб Юни 26, 2010 5:58 pm

notron написа:
Обещавам , няма да пиша повече глупости за ваве то в тая тема :bienvenue

Колега ти направи такава реклама на WAVE, че верно ще ги пуснеме за продажба Smile
TITUS
Про-Консул
Про-Консул
TITUS

ПисанеЗаглавие: Re: ПРОДАВАМ ЧИСТО НОВ МЕТАЛДЕТЕКТОР WAVE   ПРОДАВАМ ЧИСТО НОВ МЕТАЛДЕТЕКТОР WAVE - Page 2 EmptyСъб Юни 26, 2010 6:47 pm

по принцип не се интересувам от детектора,но нали сме в форум и ми стана любопитно кой е слагал донастройващия метален предмет на антената? дали производителя,или друг ?!
kalin_79
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: ПРОДАВАМ ЧИСТО НОВ МЕТАЛДЕТЕКТОР WAVE   ПРОДАВАМ ЧИСТО НОВ МЕТАЛДЕТЕКТОР WAVE - Page 2 EmptyСъб Юни 26, 2010 7:48 pm

TITUS написа:
по принцип не се интересувам от детектора,но нали сме в форум и ми стана любопитно кой е слагал донастройващия метален предмет на антената? дали производителя,или друг ?!

Здр. колега.Апарата както бях писал е взет преди около 2 месеца и 1 месец небеше излизано изобщто с него.След този един месец отидох при производителя да проверя антената дали се е изместила за този един месец(нали знаеш че смолата един месец стяга) и имаше много малка синосоида в миливолти.Той неиска в началото да сложи метал за дебаланс защото каза че нямало смисал,но аз настоях да го направи.Имал сам над 10 бг апарата и на всички сам имал дебаланс на антените.Даже и в момента имам още 2 миладинки,като едната е автоматична,а другата така наречените 2в1.И на тях сам карал миладин да ги добалансира на пална нула.Аз даржа нещо като го имам да е както трябва,но явно не всеки разбира това.
TITUS
Про-Консул
Про-Консул
TITUS

ПисанеЗаглавие: Re: ПРОДАВАМ ЧИСТО НОВ МЕТАЛДЕТЕКТОР WAVE   ПРОДАВАМ ЧИСТО НОВ МЕТАЛДЕТЕКТОР WAVE - Page 2 EmptyСъб Юни 26, 2010 7:58 pm

калине разбирам те.просто държиш вси4ко да е 6.но wave определено е можел да сложи да ре4ем пластина(в зависимост от дисбаланса:феритна,или алуминиева,или медна) но не е късно да се смени ако трябва
kalin_79
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: ПРОДАВАМ ЧИСТО НОВ МЕТАЛДЕТЕКТОР WAVE   ПРОДАВАМ ЧИСТО НОВ МЕТАЛДЕТЕКТОР WAVE - Page 2 EmptyСъб Юни 26, 2010 8:28 pm

TITUS написа:
калине разбирам те.просто държиш вси4ко да е 6.но wave определено е можел да сложи да ре4ем пластина(в зависимост от дисбаланса:феритна,или алуминиева,или медна) но не е късно да се смени ако трябва

сигурно е така,незнам....но немисля че това е някакав проблем.Лесно може да се сложи медна или алуминиева.Сащо така може и да се премахне.Няма да има никаква разлика според мен,така че......който го купи може по негово желание и да я махне.Апарата е с 2 год гаранция а са минали едва 2 месеца.Така че този който я купи ако иска, производителя може да му смени тази антена с друга,чисто нова(аз гарантирам)но и тази антена е много добра и уреда работи перфектно cheers
notron
Про-Консул
Про-Консул
notron

ПисанеЗаглавие: Re: ПРОДАВАМ ЧИСТО НОВ МЕТАЛДЕТЕКТОР WAVE   ПРОДАВАМ ЧИСТО НОВ МЕТАЛДЕТЕКТОР WAVE - Page 2 EmptyСъб Юни 26, 2010 9:00 pm

Колега на производителя всички антени са му такива това е срамота , лично не съм искал да те убидя и много съжалявам че стана така , но Wave лично аз мисля че мястото му е в млад техник децата да си събират китчета що то му липсва всякакво качество ,лично аз незнам как може от мдетекторс да се навият да продават такъв вид изделие което не е издържано от нито една страна, да не говорим пък за асемблиране , виж дали има такава зглобка някъде, Енигма , Виста , Микрон , Голден Маск .... а ВАВЕ все едно си му свалил капака на кутия та от 2лв. и си наметкал чаркалаците с лопатата вътре , е това какво е . 2 години гаранция а на 1 вия месец се скапва антена . И моя беше в гаранция но реших да зарежа да се занимавам с ремонти а да пиша глупости по форумите .
kalin_79
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: ПРОДАВАМ ЧИСТО НОВ МЕТАЛДЕТЕКТОР WAVE   ПРОДАВАМ ЧИСТО НОВ МЕТАЛДЕТЕКТОР WAVE - Page 2 EmptyСъб Юни 26, 2010 9:18 pm

notron написа:
Колега на производителя всички антени са му такива това е срамота , лично не съм искал да те убидя и много съжалявам че стана така , но Wave лично аз мисля че мястото му е в млад техник децата да си събират китчета що то му липсва всякакво качество ,лично аз незнам как може от мдетекторс да се навият да продават такъв вид изделие което не е издържано от нито една страна, да не говорим пък за асемблиране , виж дали има такава зглобка някъде, Енигма , Виста , Микрон , Голден Маск .... а ВАВЕ все едно си му свалил капака на кутия та от 2лв. и си наметкал чаркалаците с лопатата вътре , е това какво е . 2 години гаранция а на 1 вия месец се скапва антена . И моя беше в гаранция но реших да зарежа да се занимавам с ремонти а да пиша глупости по форумите .

Първо:-Не си ми никакъв колега!
Второ:-Не се излагай повече че стана за смях пред цяла България!
Трето:-Ако ти си имал някакъв проблем с твоя,аз с моя нямам проблеми.Също така сам сигорен,че ако наистина си имал,то производителя WAVE е щял да ти го замени.А за теб пише в форумите как си му се обаждал постоянно,как си му "уж"свалил схемата,как си срязал антената да си преброиш навивките :mdr6: Освен да ти кажа "ГЛУПАК" невиждам какво друго да кажа.Ти наистина имаш сериозен мозъчен проблем
kalin_79
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: ПРОДАВАМ ЧИСТО НОВ МЕТАЛДЕТЕКТОР WAVE   ПРОДАВАМ ЧИСТО НОВ МЕТАЛДЕТЕКТОР WAVE - Page 2 EmptyСъб Юни 26, 2010 9:25 pm

Ти определено не си нормален.Я виж какво си писал за голден маск,какво дърво бил и колко е по добър WAVE от него.Олееееееее ти си лууууууууууууууууууууууууд :yes: :yes: :yes:
notron
Про-Консул
Про-Консул
notron

ПисанеЗаглавие: Re: ПРОДАВАМ ЧИСТО НОВ МЕТАЛДЕТЕКТОР WAVE   ПРОДАВАМ ЧИСТО НОВ МЕТАЛДЕТЕКТОР WAVE - Page 2 EmptyСъб Юни 26, 2010 9:50 pm

Да истина е мисля че за втори път трябва да го казвам , ваве има дълбочина но няма дискриминация а гм точно обратното поне това виях от теста който направих , момко аз съм си купил сума апарати що то от такива философи кат тебе хората се НАБУТВАТ с тояги . Апарата ми бачка 1 месец точно като твоя но ти си толкова умен че даже не правиш разлика между чисто нов и на 1 месец , за вавето 1м. = 10 г. не си първия земал ....я .
notron
Про-Консул
Про-Консул
notron

ПисанеЗаглавие: Re: ПРОДАВАМ ЧИСТО НОВ МЕТАЛДЕТЕКТОР WAVE   ПРОДАВАМ ЧИСТО НОВ МЕТАЛДЕТЕКТОР WAVE - Page 2 EmptyСъб Юни 26, 2010 9:54 pm

150лв . без антената .
notron
Про-Консул
Про-Консул
notron

ПисанеЗаглавие: Re: ПРОДАВАМ ЧИСТО НОВ МЕТАЛДЕТЕКТОР WAVE   ПРОДАВАМ ЧИСТО НОВ МЕТАЛДЕТЕКТОР WAVE - Page 2 EmptyСъб Юни 26, 2010 9:56 pm

антената си я върни на произвидителя да ти върне парите а аз ти плащам апарата .
kalin_79
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: ПРОДАВАМ ЧИСТО НОВ МЕТАЛДЕТЕКТОР WAVE   ПРОДАВАМ ЧИСТО НОВ МЕТАЛДЕТЕКТОР WAVE - Page 2 EmptyСъб Юни 26, 2010 10:06 pm

notron написа:
150лв . без антената .

Олееее,но ти продължаваш да си показваш болния мозък!!!150 цирея на гъза да ти излязат!!!Апарата с тея неща дето има този струва над 400лв.А за теб просто цена няма.Затова повече няма да ти пиша.Не съм опрял на тези 300лв.Просто вече работя с друг.А ти си голйоооооооооо.

Убий глупака с мълчание!!! :Tir: :yes: :yes:
wave
Легионер
Легионер
wave

ПисанеЗаглавие: Re: ПРОДАВАМ ЧИСТО НОВ МЕТАЛДЕТЕКТОР WAVE   ПРОДАВАМ ЧИСТО НОВ МЕТАЛДЕТЕКТОР WAVE - Page 2 EmptyСря Юли 07, 2010 10:26 am

Калине остави го тоя глупак,не му доставяй удоволствие да се ядосваш с него.На крив .../notron/..... всичко му пречи.
notron
Про-Консул
Про-Консул
notron

ПисанеЗаглавие: Re: ПРОДАВАМ ЧИСТО НОВ МЕТАЛДЕТЕКТОР WAVE   ПРОДАВАМ ЧИСТО НОВ МЕТАЛДЕТЕКТОР WAVE - Page 2 EmptyСря Юли 07, 2010 4:02 pm

Май , на тебе ръчичките ти пречат а главата малко повечко щом си си повярвал че от твоето мазе излизат апарати . Вземи се огледай и виж колегите ти как ги прават .
lol!
kalin_79
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: ПРОДАВАМ ЧИСТО НОВ МЕТАЛДЕТЕКТОР WAVE   ПРОДАВАМ ЧИСТО НОВ МЕТАЛДЕТЕКТОР WAVE - Page 2 EmptyСря Юли 07, 2010 9:08 pm

wave написа:
Калине остави го тоя глупак,не му доставяй удоволствие да се ядосваш с него.На крив .../notron/..... всичко му пречи.

Такива боклуци като него не ме впечатляват изобщо.А и аз вече не го продавам.Апаратчето си работи много добре,а и не ми трябват пари.Така че боклука да го духа

cheers

ПРОДАВАМ ЧИСТО НОВ МЕТАЛДЕТЕКТОР WAVE
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» ---------
» Продавам металдетектор Wave А3
» WAVE- Металдетектор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: VIP КУПУВАМ-ПРОДАВАМ-