Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Тестове на металотърсачи

НОВО Multi Kruzer

ПРОМО ЦЕНИ НА ...

Дълбока програма XP DEUS

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Продава се металотърсач Pulse
Съб Май 20, 2017 4:49 pm by pechkata
Продава се металотърсач Pulse
- 600 лв.
телефон

0894364351

търкане
Специално за самородно …

Comments: 2
Продава се Minelab Eureka Gold
Чет Апр 26, 2018 8:31 pm by deultum
Апарата е в много добро визуално и техническо състояние. Продава се с две сонди стандартна …

Comments: 1
Продавам ТМ 808
Сря Юни 27, 2018 2:47 pm by ton69
Уреда е чисто нов, неупотребяван, в кашон, пълен комплект , ръководство на български -1200лв тел. …

Comments: 0
Търся Скуп( сито) за плажа
Нед Май 13, 2018 8:50 pm by deultum
Търся да си купя сито за плажа от този тип може и втора ръка
[url=https://servimg.com/view/19616577/212]

Comments: 2
Keywords
врътка Майнлаб lorenz Spectrum minelab tejon mask pirate miladinka nexus грунда Coil deus kupuvam продавам маск prodavam POWER golden голден tesoro wave металотърсач GOLD пират нишани
Share | 

Полеви тест с Minelab Sovereign GT

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
deadman_
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Сря Юли 07, 2010 11:53 pm

Чува ч лопатат и на малко повече от метар печка!

BG------------ cheers hunter2
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Пон Юли 12, 2010 1:46 pm

Много скоро ще има нови клипове колеги!

cheers cheers cheers

deadman_
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Сря Авг 04, 2010 6:04 pm

ЕЕЕЕЕ отново сам тук до края на месеца ще има нови клипчета! cheers

GORAN
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Нед Авг 15, 2010 12:12 am

GP3500 s 14 inc DD, platka s razmer 20 *10 sm ia hvashta na 115sm,i kapachka omnia na 90sm.
N@SKO
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Нед Авг 15, 2010 1:43 am

Колегата Avrelian е прав!Нито един ИБ метал детектор не работи като хората на калето на Голям
манастир.Проблема не е чак толкова в почвата,а в самите камъни.Повечето камъни ги дава желязо и апарата се препълва.Това е все едно да търсиш монета в кофа пълна с гайки Smile
Моге да се хване цвят но трабва да е на плитко или да
няма камъни.Има и друг вид камъни тях ги свири 95 но те са по редки.
deadman_
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Пон Авг 16, 2010 5:51 pm

GORAN написа:
GP3500 s 14 inc DD, platka s razmer 20 *10 sm ia hvashta na 115sm,i kapachka omnia na 90sm.

Колега зависи много от почвата Соверена е наи далбок в нивите!

sony147
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Пон Авг 16, 2010 6:29 pm

A в гората е плитък ли колега,не се излагай,още повече на колегата горан да му обясняваш дето е видял машини,колкото ти не си си бъркал в джобовете.

Дошло е време,робите да преброят господарите!
deadman_
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Пон Авг 16, 2010 6:36 pm

sony147 написа:
A в гората е плитък ли колега,не се излагай,още повече на колегата горан да му обясняваш дето е видял машини,колкото ти не си си бъркал в джобовете.

стена стена :mdr6:

deadman_
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Пон Авг 16, 2010 6:37 pm

sony147 написа:

Колега прочети внимателно на разорана и чиста почва е наи далбок!това вече трябва да ти говори нешто!

GORAN
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Пон Авг 16, 2010 8:39 pm

и аз рамка ще правя каде мие акъла я да купя един соверен и бинго.чакаме видио; давам друг пример тежона с 2д сащата платка я хваща на общ режим на 60-65 см. и на мен ми се иска повече но истината е такава.
deadman_
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Вто Авг 17, 2010 6:13 pm

GORAN написа:
и аз рамка ще правя каде мие акъла я да купя един соверен и бинго.чакаме видио; давам друг пример тежона с 2д сащата платка я хваща на общ режим на 60-65 см. и на мен ми се иска повече но истината е такава.

ЕЕЕ колега аз сам с 16.5 инча сонда и ти казвам че настоили Соверена както трябва барка много много добре!
Него харесват защо е вапроса а отговора е в настоиката и движението на сондата апарат е бавен и колкото по бавно толкова по големи успехи ще има!това е от мен!клипове ще има другия месец сега нямам вазможност за клипчета!

deadman_
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Вто Авг 17, 2010 8:52 pm

deadman_ написа:
GORAN написа:

ЕЕЕ колега аз сам с 16.5 инча сонда и ти казвам че настоили Соверена както трябва барка много много добре!
Него харесват защо е вапроса а отговора е в настоиката и движението на сондата апарат е бавен и колкото по бавно толкова по големи успехи ще има!това е от мен!клипове ще има другия месец сега нямам вазможност за клипчета!

Скоро ще пробвам и подобрена версия на Екселатор 2 18 инча!

sony147
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Сря Авг 18, 2010 9:58 am

Соверена не може да работи с 18инча!

deadman_
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Чет Авг 19, 2010 11:13 am

sony147 написа:
Соверена не може да работи с 18инча!

Колега като неможе защо я продават тогава за модела???

sony147
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Чет Авг 19, 2010 12:24 pm

Не знаеш ли!?!?!За пари,за какво друго!

deadman_
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Нед Авг 22, 2010 6:08 pm

sony147 написа:
Не знаеш ли!?!?!За пари,за какво друго!

Да това е едното!има си се пак предимстава всяка сонда!аз сам наи доволен от 16.5 инчовата!

PlovdivTrakiq
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Нед Авг 22, 2010 6:20 pm

deadman_ написа:
GORAN написа:

GPX 4500 ,SEF 45x38 Кутия пастет апетит консервена 100см в почва.
Чува се без проблем.
deadman_
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Пон Авг 23, 2010 3:36 pm

PlovdivTrakiq написа:
deadman_ написа:
GORAN написа:

Чува се без проблем.

Да супер е това с каква сонда???
Е Соверена немога да го стравнявам с ГПХ-са но и тои не е заподценчване само дето е бавен!днеска се окопах с една капачка от буркан несам мерил но кам 60 санта долу горе с 16.5 инчовата Екселатор 2!Доволен сам от машината!и тежко се даржи отлично!

PlovdivTrakiq
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Пон Авг 23, 2010 4:34 pm

deadman_ написа:
PlovdivTrakiq написа:
deadman_ написа:
GORAN написа:

Чува се без проблем.

Да супер е това с каква сонда???
Е Соверена немога да го стравнявам с ГПХ-са но и тои не е заподценчване само дето е бавен!днеска се окопах с една капачка от буркан несам мерил но кам 60 санта долу горе с 16.5 инчовата Екселатор 2!Доволен сам от машината!и тежко се даржи отлично!

Сондата съм е написал колега,сеф ДД сонда.
Соверен не съм хващал още,но имам мерак да го пробвам.
djotoriij
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Пон Авг 23, 2010 4:45 pm

deadman_ написа:
Това е за вас колеги!Теста направих на силно уродена почва с антена Еселатор2 42см с Minelab Sovereign GT апарата засича монета от 20 евро сента с диаметар 22мм на 33-34 см в земята като сам поставил монетата в неразкопаната час на дупката виждасе ясно на клипа!апарата е убиец и не го пюите хора!

super21 super21 super21 голд търкане
Продава ли се апарата ? долар
Tiran
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Пон Авг 23, 2010 10:11 pm

Колега Djotoriij!!
Къде си тръгнал с тая банкнота от 100 долара? Laughing
Тоя апарат го искам аз и давам 30 банкноти от по 100 долара.....
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
deadman_
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Вто Авг 24, 2010 10:08 am

djotoriij написа:
deadman_ написа:
Това е за вас колеги!Теста направих на силно уродена почва с антена Еселатор2 42см с Minelab Sovereign GT апарата засича монета от 20 евро сента с диаметар 22мм на 33-34 см в земята като сам поставил монетата в неразкопаната час на дупката виждасе ясно на клипа!апарата е убиец и не го пюите хора!

super21 super21 super21 голд търкане
Продава ли се апарата ? долар

Ами нямам много вереме за ходене вече!семеен човек с малко дете времето ти е ограничено!може да говорим ако искаш даи тел да се чуем и да видем какво ще измислим!

deadman_
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Вто Авг 24, 2010 10:10 am

Tiran написа:
Колега Djotoriij!!
Къде си тръгнал с тая банкнота от 100 долара? Laughing
Тоя апарат го искам аз и давам 30 банкноти от по 100 долара.....
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

cheers cheers

djotoriij
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Вто Авг 24, 2010 11:06 am

Кви кинти ?
deadman_
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Вто Авг 24, 2010 11:15 am

djotoriij написа:
Кви кинти ?

даи да се чуем по тел и да говорим!неискам тука да пиша за тези нешта!позваними аз ше те набера коалега 0899750185!

Полеви тест с Minelab Sovereign GT
Върнете се в началото 
Страница 5 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Вземане на проби-обяснение
» Тъся сонда за ACE 150-250 DD втора употреба
» продавам предавател-приемник/кантар/ ПРОДАДЕН
» Форум за югоизточната част на БГ,мнениа за обекти и проблеми!
» МИНЕЛАБ 705