Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Тестове на металотърсачи

НОВО Multi Kruzer

ПРОМО ЦЕНИ НА ...

Дълбока програма XP DEUS

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Продава се металотърсач Pulse
Съб Май 20, 2017 4:49 pm by pechkata
Продава се металотърсач Pulse
- 600 лв.
телефон

0894364351

търкане
Специално за самородно …

Comments: 2
Продава се Minelab Eureka Gold
Чет Апр 26, 2018 8:31 pm by deultum
Апарата е в много добро визуално и техническо състояние. Продава се с две сонди стандартна …

Comments: 1
Продавам ТМ 808
Сря Юни 27, 2018 2:47 pm by ton69
Уреда е чисто нов, неупотребяван, в кашон, пълен комплект , ръководство на български -1200лв тел. …

Comments: 0
Търся Скуп( сито) за плажа
Нед Май 13, 2018 8:50 pm by deultum
Търся да си купя сито за плажа от този тип може и втора ръка
[url=https://servimg.com/view/19616577/212]

Comments: 2
Keywords
kupuvam pirate tesoro Coil deus tejon врътка грунда продавам маск металотърсач miladinka mask golden minelab wave голден нишани lorenz Spectrum пират nexus prodavam POWER GOLD Майнлаб
Share | 

Полеви тест с Minelab Sovereign GT

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
deadman_
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Сря Юни 30, 2010 10:23 pm

Колега можем да се уговорим и ще те заведа някои ден!

BG------------ cheers hunter2
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Сря Юни 30, 2010 10:33 pm

deadman_ написа:
Лозенец е бургаско бе ямблски там много силни обекти ама се пази от газаджите ге някои път мутреят тиа пенсионери.а руда там няма се едно в въздуха,наи близката руда е церковски на 10 километра.
deadman_
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Сря Юни 30, 2010 10:52 pm

comander написа:
deadman_ написа:
Лозенец е бургаско бе ямблски там много силни обекти ама се пази от газаджите ге някои път мутреят тиа пенсионери.а руда там няма се едно в въздуха,наи близката руда е церковски на 10 километра.

еииии не издаржа да не вкючиш и ти Бургаски знам Лозенец е спорна териториа!вардят сливенските полицаи водисе Бургаско и така!има едно петно на баира е доста уродено уродено казвам пално с ония ситни черни каманчета дето маската ги свири като монета сасхто так и богато място на гранит и разни соли!

deadman_
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Сря Юни 30, 2010 10:55 pm

Командер я им кажи за Люлин?Щте кажа само свалям шапка на ГПХ-4500 там неможеш да хванеш цвят с друга машина Соверена несам го пробвал там още!

petar_pz
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Сря Юни 30, 2010 10:57 pm

колега deadman,попадал ли си на орудено кадето слагаш антична монета отгоре на земята и соверена се чуди как дая изсвири.заравяш я на 2 см. и дотам.до церковски съм работил няколко пъти.на 5-6 километра от гарата.неможах да попадна на рим или византия.няколко места смених в тоя раион,ври от турция.
comander
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Сря Юни 30, 2010 10:58 pm

deadman_ написа:
comander написа:
deadman_ написа:

еииии не издаржа да не вкючиш и ти Бургаски знам Лозенец е спорна териториа!вардят сливенските полицаи водисе Бургаско и така!има едно петно на баира е доста уродено уродено казвам пално с ония ситни черни каманчета дето маската ги свири като монета сасхто так и богато място на гранит и разни соли!
е ти за калето ми говориш,ама то там пребито в неправилна посока търкаш ,там твоито куче заек няма да хване.
comander
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Сря Юни 30, 2010 11:02 pm

petar_pz написа:
колега deadman,попадал ли си на орудено кадето слагаш антична монета отгоре на земята и соверена се чуди как дая изсвири.заравяш я на 2 см. и дотам.до церковски съм работил няколко пъти.на 5-6 километра от гарата.неможах да попадна на рим или византия.няколко места смених в тоя раион,ври от турция.
мале то там посока маленово само рим 1/2 век,има интрига де .
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Сря Юни 30, 2010 11:08 pm

comander,ако одговаряш на мен.аз съм от пазарджик.бяхме тръгнали на харесване.неги знам местата в този краи.неможахме да попаднем на добър обект,но неработихме на кале.
comander
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Сря Юни 30, 2010 11:12 pm

deadman_ написа:
Командер я им кажи за Люлин?Щте кажа само свалям шапка на ГПХ-4500 там неможеш да хванеш цвят с друга машина Соверена несам го пробвал там още!
полицаите не са сливенски а са от стралджа,кажи какво те интересува за люлин.
comander
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Сря Юни 30, 2010 11:13 pm

petar_pz написа:
comander,ако одговаряш на мен.аз съм от пазарджик.бяхме тръгнали на харесване.неги знам местата в този краи.неможахме да попаднем на добър обект,но неработихме на кале.
не на ямболския говоря,за калето.а вие така на посоки там,е лошо няма.
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Сря Юни 30, 2010 11:17 pm

на посоки,с 2 джоба турция.пак избихме пътя.въртяхме и до едни могили между деветинци и атолово.за тракия петно,ама нищо
comander
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Сря Юни 30, 2010 11:30 pm

petar_pz написа:
на посоки,с 2 джоба турция.пак избихме пътя.въртяхме и до едни могили между деветинци и атолово.за тракия петно,ама нищо
да то там преди могилките като отиваш покраи завода до линията има турция,трябваше да продължите кам атолово и да пресе4ете линията там е селищтето
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Сря Юни 30, 2010 11:33 pm

работихме до атолово близа.после минахми под линията,атолово и стралджа.та до тия могили,до линията.
comander
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Сря Юни 30, 2010 11:36 pm

petar_pz написа:
работихме до атолово близа.после минахми под линията,атолово и стралджа.та до тия могили,до линията.
а вие от другата страна еми турцията е след могилите.
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Сря Юни 30, 2010 11:38 pm

до Стралджа като отиваш за бургас ,от ляво има малки могилки над тях има някаква база излиза ли там нещо ако знаеш и дали се пази
sitalk
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Чет Юли 01, 2010 9:26 am

deadman_ написа:
comander написа:
deadman_ написа:

Сливенските катаджии вардят до Петолъчката.От там нататък,посока Бургас,са други.Ето,командера ти каза,че са от Стралджа.
И той също ти каза,че там руда няма.
Казваш,че имало отделни камъчета,които Бг-монетарите ги свирят.Може да има такива,но това не ознаава,че самата почва е орудена-има разлика!
Та,казваш,на силноорудена почва е клипа? Basketball

Май само си прав ,че там е спорна територия.Да.Когато американците искаха да строят градче(база) до "Чубра",три общини(Сливен,Ямбол,Бургас) се натискаха кои да налапат големите пари! Very Happy
deadman_
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Чет Юли 01, 2010 2:41 pm

За колегата "petar_pz" несам работил в тази месност и незнам как е!

deadman_
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Чет Юли 01, 2010 2:47 pm

Командер не за калето говоря на Люлин а за друго място там е парви век него знам точно каде не сам ходил само са ми казвали приатели които са ходили и го знаят аз нямам намерение да ходя там!там само ти ще работиш а останалите ще чоплят семки!

deadman_
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Чет Юли 01, 2010 2:52 pm

за колегата (sitalk) приателю тука не е много удачно да се коментират тези нешта!може неспоря кои каде варди защото несам се интерисувал за това!но на Лозенец мога да ви заведа там кадето е уроденото и е една малка нивичка минала година я намерихме и добри пари излязоха но на плитко! cheers

sitalk
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Чет Юли 01, 2010 3:21 pm

deadman_ написа:
за колегата (sitalk) приателю тука не е много удачно да се коментират тези нешта!може неспоря кои каде варди защото несам се интерисувал за това!но на Лозенец мога да ви заведа там кадето е уроденото и е една малка нивичка минала година я намерихме и добри пари излязоха но на плитко! cheers

Понеже спорихме кой окръг е,затова изпаднахме в подробности.
Не искам да ме водиш на мястото.Захванах да споря с теб,защото тази дълбочина на силноорудено може да се постигне само с пулсов монетар,и то от серията GP ili SD.
deadman_
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Чет Юли 01, 2010 4:22 pm

sitalk написа:
deadman_ написа:

Понеже спорихме кой окръг е,затова изпаднахме в подробности.
Не искам да ме водиш на мястото.Захванах да споря с теб,защото тази дълбочина на силноорудено може да се постигне само с пулсов монетар,и то от серията GP ili SD.

Щом казваш такае!Мения многоооооо.............!аз казвам че е уроден обекта кадето направих теста сажалявам че не вземах двете балгарски машини да видеш както и останалите защото тука са сабрани само разбиратели да покажа как Миладинката се чуди дали да свири сигнала и какво да го даде а бандитката ваобще не го чуваше сигнала!но има време решилсам и това да направя!В такива теми като мята само могат да се пишт спорове и простотии направете и вие колеги такива тестове и покажете! :mdr97:

търкане

comander
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Чет Юли 01, 2010 5:44 pm

petar_pz написа:
до Стралджа като отиваш за бургас ,от ляво има малки могилки над тях има някаква база излиза ли там нещо ако знаеш и дали се пази
от ляво има ,ама не е нещто особено там има светилищте то е интересно.по скоро от дясно има хубав късен рим става и за през деня но пак минават газаджите.тази база е компресорно за газовете и за нафтата .само с рамка не пробваите че веднага дофтасват шашкали им се уредите.
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Чет Юли 01, 2010 6:52 pm

командер,благодарско за информацията.
sitalk
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Пет Юли 02, 2010 10:12 am

Колега дийдмен!
Мислех да не пиша повече,ама...
това зелено емотиконче,дето си го изтипосъл в постта си , :mdr97: ,само не знам на кого се присмива в случея.. Laughing
Както и да е.

В първия ти пост пише,че някой се е присмивал на Соверена.Аз не съм и няма да се смея на Майнлаб,знам че са известна марка,една от водещите.
Казваш,направете и вие клипове.За какво да ги правя?
Аз на клипове не вярвам.
Написа най-напред,че клипа е правен на силно орудено,после викаш орудено.Накрая да не излезе,че клипа е на лекоорудено? Smile
Тъй като не вярвам на Лозенец да е СИЛНО ОРУДЕНО,предлагам ти да те заведа на едно място,където наистина е силно орудено,сложи там същата монета на 34см,но засипи дупката и тогава ми покажи как я засича Соверена.Даже казваш,че още можеш да вдигнеш сондата? Smile
Ако не я засече ми го подаряваш?
Ако я засече ти какво искаш?
Няма смисъл повече да запълваме Форума със спорове,затова-на място.Е?

Ти виждал ли си силно орудено място? Знаеш ли,че на такова място,като сложиш денара на повърхността и го чува детектор ИБ на 5см Shocked А на някои други места,хич няма цвят.Земята направо изпива сигнала...... No
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Полеви тест с Minelab Sovereign GT   Пет Юли 02, 2010 10:50 am

за това става въпрос.и аз имам minelab не соверен.уважение към марката.но приятели имат соверени,работили сме на места кадето одгоре немогат да хванат монета.на не орудено работят добре

Полеви тест с Minelab Sovereign GT
Върнете се в началото 
Страница 2 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Вземане на проби-обяснение
» Тъся сонда за ACE 150-250 DD втора употреба
» продавам предавател-приемник/кантар/ ПРОДАДЕН
» Форум за югоизточната част на БГ,мнениа за обекти и проблеми!
» МИНЕЛАБ 705