Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
пират грунда nokta GOLD Minelab lorenz 5000 deus tesoro VANQUISH Майнлаб miladinka mask врътка маск TEKNETICS kupuvam Spectrum нишани голден prodavam Coil Fisher Simplex wave nexus
 

 == ПРОДАДЕНО ==

Go down 
+2
salazar
ztec
6 posters
АвторСъобщение
Гост
Гост




== ПРОДАДЕНО == Empty
ПисанеЗаглавие: Re: == ПРОДАДЕНО ==   == ПРОДАДЕНО == EmptyСря Юни 30, 2010 7:11 pm

цена има ли или е безценен, снимки, и така нататък Laughing да видиш хубаво ли е да се спами чужда тема Laughing


Последната промяна е направена от PHOENIX на Сря Юни 30, 2010 7:15 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
ztec
Консул
Консул
ztec



== ПРОДАДЕНО == Empty
ПисанеЗаглавие: Re: == ПРОДАДЕНО ==   == ПРОДАДЕНО == EmptyСря Юни 30, 2010 7:13 pm

хахахахахахахха
Върнете се в началото Go down
salazar
Новобранец
Новобранец




== ПРОДАДЕНО == Empty
ПисанеЗаглавие: Re: == ПРОДАДЕНО ==   == ПРОДАДЕНО == EmptyЧет Юли 01, 2010 12:31 am

За вас смехурковци 500лв. , сега искам сериозна изцепка , ей и да не се изложите , хаиде момичета девушка
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




== ПРОДАДЕНО == Empty
ПисанеЗаглавие: Re: == ПРОДАДЕНО ==   == ПРОДАДЕНО == EmptyЧет Юли 01, 2010 1:07 am

salazar написа:
Апарата не е първа младост, работи нови батерии подсилени .
skype - Salazar495

що не си писал че машината не работи коректно Smile

Топ оферта давам ти Smile 215 лева и разходите по ремонта са за мен

Search in: White's Заглавие: Помощ за захранването на White's Spectrum XLT Вто Юни 01, 2010 7:47 am

notron написа:
Помощ за захранването на White's Spectrum XLT , озградено е на базата на LM2574 за +5в. и след него LT1054 за -5в. само че -5в са -4.5 и апарата си изменя усилване грунд всичко се колебае двата интеграла получават синхро импулси от процесора
skype - Salazar495

notron написа:

прага на апарата плува а в режим вцо прописва нестабилен е , мисля да е от захранване

notron написа:

... като пуснеш апарата и започне да бачка сваща 10ст. на 7-8см. след 2минути постепенно сам усилва и ги хваща на 30 35см , гасишго и пак пускаш и пак така започва постепенно да се усилва , лошото е че и грунда ми се променя така .

Заглавие: Re: XLT ,Prizm 3 , Garrett 250 Пон Юни 28, 2010 3:14 pm

ztdmp написа:
salazar написа:
Призма3 със СЕФ сонда по дълбока ли е от ХЛТ със 9.5 инчова сонда.
А ти нов потребител ли си , или си минал през възродителен процес - смяна на името?

Very Happy Минал е през възродителния процес. Very Happy notron

"тва с червеното е редакция на админа не съм го рисувалА аз" Very Happy :* :* :* :plane:

maksim12 написа:
salazar написа:
Призма3 със СЕФ сонда по дълбока ли е от ХЛТ със 9.5 инчова сонда.
естествено 4е е по дулбока и аце то 250 е по дулбок от ХЛТ то

Laughing Laughing Laughing pirat jocolor jocolor jocolor
Върнете се в началото Go down
notron
Про-Консул
Про-Консул
notron



== ПРОДАДЕНО == Empty
ПисанеЗаглавие: Re: == ПРОДАДЕНО ==   == ПРОДАДЕНО == EmptyЧет Юли 01, 2010 8:39 am

Чети постовете хубаво , ела да пробваш апарата . Ще се запознаем ще потъркаме и поживо и поздраво .
Преди да дам апарата на брат ми аз работих с него и единственото нещо което не ми хареса е че мн. труден за работа програми простотии режими честоти . Но ти понеже си разбирач ако не ти се разкарва ние ще го донесем да го пробваш.


Заглавие: Продавам White's XLT Чет Юни 10, 2010 7:17 am
Да колеги , извинявам се за изказването което направих че апарата е ..... , наистина не е така . Бърка дълбочко на общ режим просто ме смая а във въздуха на 40см. капачка от бира си я хваща без никакъв проблем .


Всичко е до програма .
Върнете се в началото Go down
ztdmp
Легионер
Легионер
ztdmp



== ПРОДАДЕНО == Empty
ПисанеЗаглавие: Re: == ПРОДАДЕНО ==   == ПРОДАДЕНО == EmptyЧет Юли 01, 2010 10:08 am

notron написа:
програми простотии режими честоти

коя от всичките честоти? Laughing Щото тя е една за XLT.
Да не би да продаваш DFX ?
Върнете се в началото Go down
notron
Про-Консул
Про-Консул
notron



== ПРОДАДЕНО == Empty
ПисанеЗаглавие: Re: == ПРОДАДЕНО ==   == ПРОДАДЕНО == EmptyЧет Юли 01, 2010 10:27 am

Една е но се донастройва , "Transmit Frequency: 4 " с програмата на ДЕУЛТУМ работи много стабилно има дълбочина но си е труден пак , не е за хора скарани с компютрите .
Върнете се в началото Go down
kalin_79
Легионер
Легионер




== ПРОДАДЕНО == Empty
ПисанеЗаглавие: Re: == ПРОДАДЕНО ==   == ПРОДАДЕНО == EmptyЧет Юли 01, 2010 12:40 pm

Той е взел апарата да му свали и на него схемата самонаказание Вече произвежда и ХЛТ. слънце
Ей,недеи да лъжеш хората с тоя неработещ уред!!!
Върнете се в началото Go down
notron
Про-Консул
Про-Консул
notron



== ПРОДАДЕНО == Empty
ПисанеЗаглавие: Re: == ПРОДАДЕНО ==   == ПРОДАДЕНО == EmptyЧет Юли 01, 2010 2:01 pm

Не го продавам аз и апарата си бачка мн добре , а ти си сбаркал темата , не стае вапрос за нитвани Уааавета .
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




== ПРОДАДЕНО == Empty
ПисанеЗаглавие: Re: == ПРОДАДЕНО ==   == ПРОДАДЕНО == EmptyЧет Юли 01, 2010 2:23 pm

ако наистина си бачка, заповядай на втория събор, последната седмица на август, някаде около Фисека (между шумен и търговище) засега се мъчим да си вземем разрешително ако нямаме проблем сме там всички Smile хем и други интересни апарати ще има за изплакване на очите Wink
Върнете се в началото Go down
salazar
Новобранец
Новобранец




== ПРОДАДЕНО == Empty
ПисанеЗаглавие: Re: == ПРОДАДЕНО ==   == ПРОДАДЕНО == EmptyЧет Юли 01, 2010 2:43 pm

Хубав е , дълбок , лек за работа но с тия менюта не мога да се оправа . Ако иска някой бартер за Гарет че или Призма с малка пита .
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




== ПРОДАДЕНО == Empty
ПисанеЗаглавие: Re: == ПРОДАДЕНО ==   == ПРОДАДЕНО == EmptyЧет Юли 01, 2010 3:11 pm

salazar написа:
Хубав е , дълбок , лек за работа но с тия менюта не мога да се оправа . Ако иска някой бартер за Гарет че или Призма с малка пита .
интересна оферта

предлагам ти едно аце250 с изведен допълнително потенц за земния баланс, изведен потенц за регулировка на силата навзвука, с оригинална малка сонда и с правена дд 32см с която си бачка като с пеперудите : )
Върнете се в началото Go down
kalin_79
Легионер
Легионер




== ПРОДАДЕНО == Empty
ПисанеЗаглавие: Re: == ПРОДАДЕНО ==   == ПРОДАДЕНО == EmptyЧет Юли 01, 2010 4:14 pm

Ами мога да ти предложа от трите най-дългия за това неработещо ХЛТ което е преправяно и пипано по платките 100 пати.И не заради друго,просто да те утърва от тая купчина боклук,кадето е на 20 год и вече и кондензаторите са и изсъхнали. :yes:
Върнете се в началото Go down
notron
Про-Консул
Про-Консул
notron



== ПРОДАДЕНО == Empty
ПисанеЗаглавие: Re: == ПРОДАДЕНО ==   == ПРОДАДЕНО == EmptyПет Юли 02, 2010 8:25 am

Защо ми се струва че ти Калине изобщо не си в час . Дали е скапан или не си е ХЛТ а и работи . И мисля че офертата за бартера е в интерес на отсрещната страна . Ако някой се интересува от състоянието на апарата ,като състояние на електрониката за да има яснота по въпроса и човека да си направи точна преценка да ми пише на скаип . А най смешното сега е как убиваш глупака с мълчание . super21
Върнете се в началото Go down
kalin_79
Легионер
Легионер




== ПРОДАДЕНО == Empty
ПисанеЗаглавие: Re: == ПРОДАДЕНО ==   == ПРОДАДЕНО == EmptyПет Юли 02, 2010 9:47 am

notron написа:
Защо ми се струва че ти Калине изобщо не си в час . Дали е скапан или не си е ХЛТ а и работи . И мисля че офертата за бартера е в интерес на отсрещната страна . Ако някой се интересува от състоянието на апарата ,като състояние на електрониката за да има яснота по въпроса и човека да си направи точна преценка да ми пише на скаип . А най смешното сега е как убиваш глупака с мълчание . super21


Защо ми се струва,че само глупости дрънкаш и само заблуждаваш и лъжеш хората.Те толкова ли са тъпи според теб???Ти сам беше писал че неработи нормално,че си мени дълбочината и грунда и какво ли още не.Също така незаблуждавай хората,че ХЛТ е дълбок апарат,защото ще ти се смеят хората Very Happy Laughing Това е уред на 20 год и това че ти си се преебал че си взел този неработещ боклук си е твои проблем.Но ми е чудно,как до онзи ден говориш че за теб е само ХЛТ и нищо друго,а сега си готов и за един антониан за 10лв да го дадеш. :yes: НЕДЕЙ ДА ЛЪЖЕШ ХОРАТА,НИКОЙ НЯМА ДА ТИ СЕ ВЪРЖЕ НА ЛЪЖИТЕ.....НЕВЪРВИШ cheers
Върнете се в началото Go down
notron
Про-Консул
Про-Консул
notron



== ПРОДАДЕНО == Empty
ПисанеЗаглавие: Re: == ПРОДАДЕНО ==   == ПРОДАДЕНО == EmptyПет Юли 02, 2010 10:02 am

Ако не го наресаш връщаш , какъв е проблема нямаш възможност и те хваща дискомфорт ли , не се притеснявай , апарата работи перфектно лично съм го тествал и ако има съмнения ще пусна камерата и ще тестваме.
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




== ПРОДАДЕНО == Empty
ПисанеЗаглавие: Re: == ПРОДАДЕНО ==   == ПРОДАДЕНО == EmptyПет Юли 02, 2010 11:25 am

защо някои немогат даприемат факта че XLT е дълбок апарат.неможе да работиш на фабрична програма,с джапанки и датее страх да ископаеш някои по дълбо сигнал самоче на друга настроика че може датисе подбие крака.колегата deultum качи една програма във форума.които се съмнява дая пробва.е щесе копне някои сигнал повече,ама затова излизаме на полето с лопети а не с шпакли.
Върнете се в началото Go down
notron
Про-Консул
Про-Консул
notron



== ПРОДАДЕНО == Empty
ПисанеЗаглавие: Re: == ПРОДАДЕНО ==   == ПРОДАДЕНО == EmptyПет Юли 02, 2010 12:35 pm

Същата съм я записал в апарата , ЦЕПИ МРАКА . super21
Върнете се в началото Go down
 
== ПРОДАДЕНО ==
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» продадено
» Продадено на тръг.
» Продадено за 4000 долара.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: VIP КУПУВАМ-ПРОДАВАМ-
Идете на: