Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Latest imagesLatest images  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  

златоносни реки

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
maksim12
Консул
Консул

златоносни реки Empty
ПисанеЗаглавие: златоносни реки   златоносни реки EmptyПон Юли 12, 2010 6:48 pm

в реки минаващи покраи медни мини има ли веротност да се намери разсипно злато
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост

златоносни реки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: златоносни реки   златоносни реки EmptyПон Юли 12, 2010 7:46 pm

maksim12 написа:
в реки минаващи покраи медни мини има ли веротност да се намери разсипно злато
Има вероятност да се намери намери злато в реки до медни находища,но не това винаги е критерии.
maksim12
Консул
Консул

златоносни реки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: златоносни реки   златоносни реки EmptyПон Юли 12, 2010 7:58 pm

а кои е критерият според тебе
Гост
Гост

златоносни реки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: златоносни реки   златоносни реки EmptyПон Юли 12, 2010 9:52 pm

maksim12 написа:
а кои е критерият според тебе
Важен критерии е реката да се намира в златоносен район и да мие златоносни кварцови скали.Златоносните райони са описани на много места,а дали мие кварцови скали ще познаеш по каманите в реката
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул

златоносни реки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: златоносни реки   златоносни реки EmptyПон Юли 12, 2010 11:23 pm

колега stemla тополница до пазарджик,можеш ли даде малко инфо.
Гост
Гост

златоносни реки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: златоносни реки   златоносни реки EmptyВто Юли 13, 2010 10:11 pm

petar_pz написа:
колега stemla тополница до пазарджик,можеш ли даде малко инфо.
Само мога да кажа че река Тополница е много златоносна,и при Пазарджик има златоносни насипи.
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул

златоносни реки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: златоносни реки   златоносни реки EmptyСря Юли 14, 2010 11:04 am

колега stemla,благодаря за одговора.аз и преди те бях питал,с minelab eureka gold мога ли да ловя малки лиуспи покраи реката в пясака .половин грам го лови идеално на 10 см-12см.ако можеш да ми дадеш инфо ще съм ти благодарен.

златоносни реки
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Златоносни реки около Търговище-има ли?
» Помощ! Златоносни реки на север
» варненските реки залатодоносни ли са

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Форум за търсене на злато и Метеорити :: Общ форум-
Идете на: