Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
miladinka пират GOLD tesoro kupuvam врътка wave Fisher 5000 голден Minelab Spectrum nokta маск prodavam deus VANQUISH Майнлаб lorenz грунда nexus mask Simplex нишани Coil TEKNETICS
 

 Golden Mask 2

Go down 
+12
wallb2
www
borisov
gorski
karcho
pechkata
slavitoooo
Aemilivs
Avrelian
comander
laki
pavlinbass
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
gorski
Новобранец
Новобранец




Golden Mask 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 2   Golden Mask 2 - Page 2 EmptyПет Яну 21, 2011 8:09 pm

pechkata написа:
gorski написа:
проблем -вчера излизах на експедиция;мъгла ,кал абе мъка.след няколко минути/3_4/ апарата пищи като безумен.не реагира на никакви настроики.все едно съм върху кабел с напрежение.прибрах да заредя макар и да не светеше .излизам след час ,тръгва добре но на дискриминация на цветен метал клопа като квачка или издава много странен звук които изобщо не ме ориентирва.понякога заработва както трябва но си беше голяма мъка .ако някой има идея каква е причината да сподели защото ми се струва че причината не е във климата и почвата
За какъв апарат става дума - модел , кога е произведен най добре качи снимка...
абе щом пиши тук е Golden Mask 2
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Golden Mask 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 2   Golden Mask 2 - Page 2 EmptyПет Яну 21, 2011 8:26 pm

pavlinbass написа:
Я да направя малко реклама на XP Gold Maxx Power и Tesoro Tejon Smile Дигиталните детекторчета на Fisher,Minelab и White's нещо не ги бива Laughing
Защо си продадох Тежона - защо... стена
А можеби Маската ще направи този номер кото Тежона... дявол
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Golden Mask 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 2   Golden Mask 2 - Page 2 EmptyПет Яну 21, 2011 9:15 pm

gorski написа:
проблем -вчера излизах на експедиция;мъгла ,кал абе мъка.след няколко минути/3_4/ апарата пищи като безумен.не реагира на никакви настроики.все едно съм върху кабел с напрежение.прибрах да заредя макар и да не светеше .излизам след час ,тръгва добре но на дискриминация на цветен метал клопа като квачка или издава много странен звук които изобщо не ме ориентирва.понякога заработва както трябва но си беше голяма мъка .ако някой има идея каква е причината да сподели защото ми се струва че причината не е във климата и почвата

Абе то е ясно , че проблема не е от климата и международното положение , ама като гледам от баш майстора нема никаква реакция . Сигурно ще каже ,че така не става консултация ,требе на место , приготви кинти . На първо време си огледай захранващи кабели, букси ,батерия за евентуални прекъсвания и ако не става , лошо .

bounce
Върнете се в началото Go down
trakieca
Про-Консул
Про-Консул




Golden Mask 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 2   Golden Mask 2 - Page 2 EmptyПет Яну 21, 2011 9:22 pm

[quote="pechkata"][quote="pavlinbass"]Я да направя малко реклама на XP Gold Maxx Power и Tesoro Tejon Smile Дигиталните детекторчета на Fisher,Minelab и White's нещо не ги бива Laughing
Колеги, няма как да се сравняват всички апарати на едно ниво ,всеки апарат си има свойте предимства и недостатъци важното е да ти пасне и да изпитваш удоволствие когато си на полето . Ясно е че не винаги скъпия апарат е добър избор ,но винаги има излизане от положението а пак перфектен уред няма ,поне според мен и успех cheers
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Golden Mask 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 2   Golden Mask 2 - Page 2 EmptyСъб Яну 22, 2011 10:11 pm

Petronii написа:
gorski написа:
проблем -вчера излизах на експедиция;мъгла ,кал абе мъка.след няколко минути/3_4/ апарата пищи като безумен.не реагира на никакви настроики.все едно съм върху кабел с напрежение.прибрах да заредя макар и да не светеше .излизам след час ,тръгва добре но на дискриминация на цветен метал клопа като квачка или издава много странен звук които изобщо не ме ориентирва.понякога заработва както трябва но си беше голяма мъка .ако някой има идея каква е причината да сподели защото ми се струва че причината не е във климата и почвата

Абе то е ясно , че проблема не е от климата и международното положение , ама като гледам от баш майстора нема никаква реакция . Сигурно ще каже ,че така не става консултация ,требе на место , приготви кинти . На първо време си огледай захранващи кабели, букси ,батерия за евентуални прекъсвания и ако не става , лошо .

bounce
Драги ми Petronii аз не съм врачка да локализирам проблем по седем реда описания на N-ски диалект. Всеки който има метал детектор произведен от моята фирма би трябвало да има гаранционна карта на която има телефон и електронна поща за контакт със сервиза, след това би трябвало да се обади и да прати детектора за ремонт . Като чета описанията на тоя младеж ми се струва че той иска сам да си оправи детектора и търси съвети каква може да е причината, щото иначе щеше да позвъни в сервиза. Айде ще се направя на врачка и ще предположа че дефекта е скъсан кабел на сондата или недобра връзка на конектора (буксата) на кабела към електронния блок, вследствие на системно изпускане на последната в калта при сглобяване и разглобяване на детектора .
Електронния блок на метал детекторите Bandito 2 и впоследствие на всички модели Golden Mask не създават никакви проблеми, именно поради тази причина ние даваме 5 годишна гаранция на електрониката. Най-честите проблеми са поради немърливост от страна на потребителите, окислени конектори, скъсани кабели и механични повреди по потенциометри и ЦК ключета вследствие на срещата им с дръжката или металната част на лопатата по време на транспорт или работа .
Върнете се в началото Go down
mitkoo601
Новобранец
Новобранец
mitkoo601



Golden Mask 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 2   Golden Mask 2 - Page 2 EmptyПон Фев 21, 2011 9:23 am

GOLDEN MASK може ли да ми пуснеш някаква ценова листа на твойте апарати,ако може на лично,защото ги гледам в един сайт но незная цените дали са актуални пък и съм от Монтана предполагам че мога да си купя направо от теб,благодаря предварително Smile
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Golden Mask 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 2   Golden Mask 2 - Page 2 EmptyПон Фев 21, 2011 3:11 pm

mitkoo601 написа:
GOLDEN MASK може ли да ми пуснеш някаква ценова листа на твойте апарати,ако може на лично,защото ги гледам в един сайт но незная цените дали са актуални пък и съм от Монтана предполагам че мога да си купя направо от теб,благодаря предварително Smile
Цените може да видиш тук - http://www.goldenmask.eu/ .
В момента работим по няколко поръчки за чужбина и ако евентуално поръчаш тази седмица ще сколасаме да направим за теб след около десетина дни .
Адрес в Монтана - ул. Кл. Охридски 69, офис 208
тел. 0887 809000 , 0899 809000
Върнете се в началото Go down
mitkoo601
Новобранец
Новобранец
mitkoo601



Golden Mask 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 2   Golden Mask 2 - Page 2 EmptyПон Фев 21, 2011 4:22 pm

Golden Mask написа:
mitkoo601 написа:
GOLDEN MASK може ли да ми пуснеш някаква ценова листа на твойте апарати,ако може на лично,защото ги гледам в един сайт но незная цените дали са актуални пък и съм от Монтана предполагам че мога да си купя направо от теб,благодаря предварително Smile
Цените може да видиш тук - http://www.goldenmask.eu/ .
В момента работим по няколко поръчки за чужбина и ако евентуално поръчаш тази седмица ще сколасаме да направим за теб след около десетина дни .
Адрес в Монтана - ул. Кл. Охридски 69, офис 208
тел. 0887 809000 , 0899 809000

Благодаря !!!
Върнете се в началото Go down
pavlinbass
Про-Консул
Про-Консул




Golden Mask 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Golden Mask 2   Golden Mask 2 - Page 2 EmptyСря Юли 04, 2012 10:38 pm

Ревю на Golden Mask 2




Върнете се в началото Go down
 
Golden Mask 2
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Продавам Golden Mask 2
» Golden Mask LP ZERO
» golden mask

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Golden Mask Металотърсачи-
Идете на: