Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Разкриха живота на древните траки

Go down 
+5
stan960
pechkata
sony147
Джони
hercones
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
топи
Цезар
Цезар
топи



Разкриха живота на древните траки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разкриха живота на древните траки   Разкриха живота на древните траки - Page 2 EmptyНед Юли 25, 2010 7:06 pm

поне го носи със CCI Stinger или Velociter че да не те мислим и теб по кърищaта Very Happy
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Разкриха живота на древните траки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разкриха живота на древните траки   Разкриха живота на древните траки - Page 2 EmptyНед Юли 25, 2010 7:12 pm

топи написа:
поне го носи със CCI Stinger или Velociter че да не те мислим и теб по кърищaта Very Happy

Бре, ко ма напрай ти бре?! Аз не съм отряд за бързо реагиране, ку тряа шса включа, ма чак пък толкоз... Ай, прей там организацията. Ама увеличи малко арсенала, че кат ша гърмим, дан си прайм майтап .... Very Happy
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Разкриха живота на древните траки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разкриха живота на древните траки   Разкриха живота на древните траки - Page 2 EmptyНед Юли 25, 2010 7:17 pm

Момчета спрете са малко, чи как е тръгнало до Ф16 с ядрен арсенал на борда ша я докараме Very Happy .
Те тайно са праят тез работи....Тука само мацки с помпи...друго не може. Very Happy
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Разкриха живота на древните траки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разкриха живота на древните траки   Разкриха живота на древните траки - Page 2 EmptyНед Юли 25, 2010 7:18 pm

Споко бе - то тъй си мъ избива от време на време -Иначе требе а стегна навойте и а фана по Балкана- ма то тез новите изедници не минават от там -най ного а тръшнем некое еренце с некой овчар и некой случайно минаващ природозащитник да ни предаде........... Laughing -Ае наздраве че бирката изстина веке ка си му е редъ. Cool
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



Разкриха живота на древните траки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разкриха живота на древните траки   Разкриха живота на древните траки - Page 2 EmptyНед Юли 25, 2010 7:27 pm

Джони написа:
топи написа:
поне го носи със CCI Stinger или Velociter че да не те мислим и теб по кърищaта Very Happy

Бре, ко ма напрай ти бре?! Аз не съм отряд за бързо реагиране, ку тряа шса включа, ма чак пък толкоз... Ай, прей там организацията. Ама увеличи малко арсенала, че кат ша гърмим, дан си прайм майтап .... Very Happy
арсенала ми е достатъчен.идваи cheers :yes:
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Разкриха живота на древните траки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разкриха живота на древните траки   Разкриха живота на древните траки - Page 2 EmptyНед Юли 25, 2010 7:34 pm

топи написа:
Джони написа:
топи написа:
поне го носи със CCI Stinger или Velociter че да не те мислим и теб по кърищaта Very Happy

Бре, ко ма напрай ти бре?! Аз не съм отряд за бързо реагиране, ку тряа шса включа, ма чак пък толкоз... Ай, прей там организацията. Ама увеличи малко арсенала, че кат ша гърмим, дан си прайм майтап .... Very Happy
арсенала ми е достатъчен.идваи cheers :yes:

Сега отивам да проверя един друг арсенал, чи дан заваря там някоя с токчета и къса пола, пък да са налага да я гърмя по токчетата от тука до Балкана...после ша видим и твоя колко е за пред ората... Very Happy Laughing
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



Разкриха живота на древните траки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разкриха живота на древните траки   Разкриха живота на древните траки - Page 2 EmptyПон Юли 26, 2010 9:00 am

Джони написа:
топи написа:
Джони написа:
топи написа:
поне го носи със CCI Stinger или Velociter че да не те мислим и теб по кърищaта Very Happy

Бре, ко ма напрай ти бре?! Аз не съм отряд за бързо реагиране, ку тряа шса включа, ма чак пък толкоз... Ай, прей там организацията. Ама увеличи малко арсенала, че кат ша гърмим, дан си прайм майтап .... Very Happy
арсенала ми е достатъчен.идваи cheers :yes:

Сега отивам да проверя един друг арсенал, чи дан заваря там някоя с токчета и къса пола, пък да са налага да я гърмя по токчетата от тука до Балкана...после ша видим и твоя колко е за пред ората... Very Happy Laughing
еее кака аз за истински оръжия ти говоря ти пак за глупости си мислиш.маитап да става. Very Happy
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Разкриха живота на древните траки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разкриха живота на древните траки   Разкриха живота на древните траки - Page 2 EmptyПон Юли 26, 2010 12:44 pm

Не знаех,че траките са имали огнестрелни оръжия... Rolling Eyes
Колегата публикува интересна тема,ако не забелязвате.... Mad

Интересно откритие Exclamation
Такава масивна постройка как е останала незабелязана?
И мен ме съмнява,че на това място са изкопали малко артефакти.... Razz
Върнете се в началото Go down
 
Разкриха живота на древните траки
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Уникални съкровища от ІІ век преди Христа разказват за живота на траките.
» Древните Български Хроники
» Потопът е бил в Черно море?Древните досиета Х

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: История, археология-
Идете на: